Přihlásit se      O portálu     Kontakty

Termíny zápisů do škol  -  www.klickevzdelani.cz/zapisy

Pro každé dítě a jeho rodiče je vstup do mateřské nebo základní školy důležitým krokem v jejich životech. Někteří rodiče dlouze a pečlivě vybírají vhodnou školu pro své dítě, např. školu v dosahu svého bydliště či zaměstnání, jiní rodiče preferují školu s alternativním zaměřením ap.
V následujícím přehledu naleznou rodiče i široká veřejnost souhrn termínů zápisů do všech mateřských a základních škol v Pardubickém kraji. Jedná se o školy, které jsou vedeny v Rejstříku škol a jejichž ředitelství sídlí na území Pardubického kraje.

Záznamy s termíny zápisů od: do:
Název školy:
Obec/část obce: ORP: Zřizovatel: REDIZO:
Zobrazit

Po kliknutí na REDIZO číslo školy se zobrazí detailní informace o škole.   Záznamy je možno seřadit kliknutím na název libovolného sloupce.   Výchozí řazení je nastaveno abecedně podle ORP a Obce.
REDIZONázev školyUliceČPČást obceObecORPDatum
zápisu
Čas
od
Čas
do
PoznámkaTyp zařízeníStupeň
ZřizovatelIZO místa
2874164822266A11600104028Mateřská škola Česká Třebová, HabrmanovaHabrmanova1779Česká TřebováČeská TřebováČeská Třebová2.5.20198:0015:00Výdej žádostí 2. 4. 19 (8 - 15h) a 3. 4. (8 - 12h)A11 - Mateřská škola obec107590379
2876164822266A11600104028Mateřská škola Česká Třebová, HabrmanovaHabrmanova1779Česká TřebováČeská TřebováČeská Třebová3.5.20198:0012:00 A11 - Mateřská škola obec107590379
2804164442249A11600103790Mateřská škola Česká Třebová, U KoupalištěU Koupaliště610Česká TřebováČeská TřebováČeská Třebová2.5.20198:0015:00Vyzvedávání Žádostí o přijetí dítěte do MŠ - 2. 4. 2019 (8:00 - 15:00), 3. 4. 2019 (8:00 - 12:00).A11 - Mateřská škola obec107590051
2805164442249A11600103790Mateřská škola Česká Třebová, U KoupalištěU Koupaliště610Česká TřebováČeská TřebováČeská Třebová3.5.20198:0012:00Vyzvedávání Žádostí o přijetí dítěte do MŠ - 2. 4. 2019 (8:00 - 15:00), 3. 4. 2019 (8:00 - 12:00).A11 - Mateřská škola obec107590051
2883164962272A11600104095Mateřská škola Česká Třebová, VinohradyTylova624Česká TřebováČeská TřebováČeská Třebová2.5.20198:0015:00Výdej přihlášek 2.4.2019 od 8.00 do 15.00A11 - Mateřská škola obec107590506
2884164962272A11600104095Mateřská škola Česká Třebová, VinohradyTylova624Česká TřebováČeská TřebováČeská Třebová3.5.20198:0012:00Výdej přihlášek 3.4.2019 od 8.00 do 12.00 hod.A11 - Mateřská škola obec107590506
2878164462250A11600103803Mateřská škola Česká Třebová, U StadionuU Stadionu602ParníkČeská TřebováČeská Třebová2.5.20198:0015:002.4.2019 8:00-15:00 výdej přihlášekA11 - Mateřská škola obec107590069
2879164462250A11600103803Mateřská škola Česká Třebová, U StadionuU Stadionu602ParníkČeská TřebováČeská Třebová3.5.20198:0012:003.4 2019 od 8:00-12:00 výdej přihlášekA11 - Mateřská škola obec107590069
3033167292341A11650016467Základní škola a mateřská škola Rybník, okres Ústí nad Orlicí 185RybníkRybníkČeská Třebová6.5.20199:0015:00 A11 - Mateřská škola obec107589176
3301169592396A11650052820Základní škola a mateřská škola Pramínek, Semanín 88SemanínSemanínČeská Třebová6.5.20197:0015:00 A11 - Mateřská škola obec107589184
3092173002297A11600104575Mateřská škola a Základní škola Třebovice 244TřeboviceTřeboviceČeská Třebová2.5.20198:0015:00 A11 - Mateřská škola obec107589711
3135167082333A11617200858Mateřská škola, Hlinsko, Budovatelů 1229Budovatelů1229HlinskoHlinskoHlinsko3.5.201912:0016:00 A11 - Mateřská škola obec117200867
3136167082333A11617200858Mateřská škola, Hlinsko, Budovatelů 1229Budovatelů1229HlinskoHlinskoHlinsko4.5.20199:0012:00 A11 - Mateřská škola obec117200867
2938156391962A11600090132Mateřská škola, Hlinsko, Rubešova 1250Milíčova296HlinskoHlinskoHlinsko3.5.201912:0016:00Zápis se uskuteční ve třídě Sluníčka v MŠ RubešovaA11 - Mateřská škola obec107582546
2940156381962A11600090132Mateřská škola, Hlinsko, Rubešova 1250Rubešova1250HlinskoHlinskoHlinsko3.5.201912:0016:00Zápis se uskuteční ve třídě SluníčkaA11 - Mateřská škola obec107582635
2939156391962A11600090132Mateřská škola, Hlinsko, Rubešova 1250Milíčova296HlinskoHlinskoHlinsko4.5.20199:0012:00Zápis se uskuteční ve třídě Sluníčka v MŠ RubešovaA11 - Mateřská škola obec107582546
2941156381962A11600090132Mateřská škola, Hlinsko, Rubešova 1250Rubešova1250HlinskoHlinskoHlinsko4.5.20199:0012:00Zápis se uskuteční ve třídě SluníčkaA11 - Mateřská škola obec107582635
2766169122386A11650051963Základní škola a mateřská škola Holetín 178Horní HoletínHoletínHlinsko9.5.201913:0016:00 A11 - Mateřská škola obec107582031
3074157131982A11600090515Základní škola a Mateřská škola Kameničky 38KameničkyKameničkyHlinsko2.5.20198:0016:00 A11 - Mateřská škola obec150010613
3075157131982A11600090515Základní škola a Mateřská škola Kameničky 38KameničkyKameničkyHlinsko7.5.20198:0016:00 A11 - Mateřská škola obec150010613
3027168002359A11650045564Základní škola a mateřská škola Krouna 338KrounaKrounaHlinsko6.5.20196:3015:45Podávání žádostí o přijetí dítěte k předškolnímu vzdělávání je možné od 6.5.2019 od 6.30 hodin do 10.5.2019 do 15.45 hodin. Bližší informace na www.zskrouna.czA11 - Mateřská škola obec107582104
2917156051946A11600089878Mateřská škola, Pokřikov, okres Chrudim 94PokřikovPokřikovHlinsko9.5.20199:0017:00 A11 - Mateřská škola obec107582279
2918156051946A11600089878Mateřská škola, Pokřikov, okres Chrudim 94PokřikovPokřikovHlinsko10.5.20199:0011:00 A11 - Mateřská škola obec107582279
2991156801973A11600090353Základní škola a mateřská škola Svratouch 237SvratouchSvratouchHlinsko2.5.20198:0015:00 A11 - Mateřská škola obec150010745
3302176332014A11600095355Mateřská škola Býšť, okres Pardubice 75BýšťBýšťHolice6.5.20197:0016:00 A11 - Mateřská škola obec060157151
3303158352032A11600095533Mateřská škola Dolní Roveň, okres Pardubice 201Horní RoveňDolní RoveňHolice2.5.20198:0016:00 A11 - Mateřská škola obec107584387
3304158352032A11600095533Mateřská škola Dolní Roveň, okres Pardubice 201Horní RoveňDolní RoveňHolice3.5.20198:0016:00 A11 - Mateřská škola obec107584387
3295157792007A11600095282Mateřská škola Holice, Holubova 39, okres PardubiceHolubova47HoliceHoliceHolice9.5.20198:0016:30Vydávání žádostí o přijetí dne 25.4. a 26.4.A11 - Mateřská škola obec181048434
3296157782007A11600095282Mateřská škola Holice, Holubova 39, okres PardubiceHolubova39HoliceHoliceHolice9.5.20198:0016:30Vydávání žádostí o přijetí dne 25.4. a 26.4.A11 - Mateřská škola obec048159743
3293157792007A11600095282Mateřská škola Holice, Holubova 39, okres PardubiceHolubova47HoliceHoliceHolice10.5.20198:0016:30Vydávání žádostí o přijetí dne 25.4. a 26.4.A11 - Mateřská škola obec181048434
3294157782007A11600095282Mateřská škola Holice, Holubova 39, okres PardubiceHolubova39HoliceHoliceHolice10.5.20198:0016:30Vydávání žádostí o přijetí dne 25.4. a 26.4.A11 - Mateřská škola obec048159743
3306158202024A11600095452Mateřská škola Horní Jelení, příspěvková organizaceHavlíčkova517Horní JeleníHorní JeleníHolice6.5.201915:0017:00 A11 - Mateřská škola obec060158115
3307158202024A11600095452Mateřská škola Horní Jelení, příspěvková organizaceHavlíčkova517Horní JeleníHorní JeleníHolice7.5.201915:0017:00 A11 - Mateřská škola obec060158115
3305170252413A11669000086Mateřská škola Chvojenec, okr. Pardubice 115ChvojenecChvojenecHolice6.5.20198:0016:00 A11 - Mateřská škola obec169000095
3291157802007A11600095282Mateřská škola Holice, Holubova 39, okres Pardubice 60VelinyVelinyHolice9.5.20198:0016:30Vydávání žádostí o přijetí dne 25.4. a 26.4.A11 - Mateřská škola obec181048442
3250157802007A11600095282Mateřská škola Holice, Holubova 39, okres Pardubice 60VelinyVelinyHolice10.5.20198:0016:30Vydávání žádostí o přijetí dne 25.4. a 26.4.A11 - Mateřská škola obec181048442
2835156461965A11600090191Mateřská škola Běstvina, okres Chrudim 111BěstvinaBěstvinaChrudim9.5.201913:3015:30 A11 - Mateřská škola obec107581906
3090176311957A11600090043Mateřská škola, Bojanov, okres Chrudim 61BojanovBojanovChrudim14.5.201910:0014:00 A11 - Mateřská škola obec107582503
3308155761936A11600089614Mateřská škola, Bylany, okres Chrudim 117BylanyBylanyChrudim7.5.201910:3015:00 A11 - Mateřská škola obec107581914
2923156341961A11600090124Mateřská škola, Heřmanův Městec, Jiráskova 842Jiráskova842Heřmanův MěstecHeřmanův MěstecChrudim2.5.20198:0016:30 A11 - Mateřská škola obec107582627
3415155901940A11600089681Mateřská škola, Heřmanův Městec, Jonášova 726Jonášova726Heřmanův MěstecHeřmanův MěstecChrudim9.5.20198:0016:00 A11 - Mateřská škola obec107581990
2984156621968A11600090264Základní škola a Mateřská škola Horní Bradlo, okres Chrudim 21Dolní BradloHorní BradloChrudim14.5.20197:0015:30 A11 - Mateřská škola obec107582040
3309155941942A11600089720Mateřská škola, Hrochův Týnec, okres ChrudimSídliště337Hrochův TýnecHrochův TýnecChrudim14.5.201913:0016:00 A11 - Mateřská škola obec107582058
3310170442418A11669000221Mateřská škola, Chrast, okres ChrudimŠmídova414ChrastChrastChrudim7.5.20197:3016:00 A11 - Mateřská škola obec181049490
3311170432418A11669000221Mateřská škola, Chrast, okres ChrudimFilcíkova439ChrastChrastChrudim7.5.20197:3016:00 A11 - Mateřská škola obec107581922
2853167692351A11650039254Základní škola T. G. Masaryka a mateřská škola, Chroustovice, okres Chrudim 213ChroustoviceChroustoviceChrudim2.5.201912:3015:30 A11 - Mateřská škola obec107581931
2854167692351A11650039254Základní škola T. G. Masaryka a mateřská škola, Chroustovice, okres Chrudim 213ChroustoviceChroustoviceChrudim3.5.20198:3012:00 A11 - Mateřská škola obec107581931
3312155851938A11600089657Mateřská škola, Chrudim 2, Dr. Jana Malíka 765Dr. Jana Malíka765Chrudim IIChrudimChrudim9.5.20199:0017:00 A11 - Mateřská škola obec107581965
3314155851938A11600089657Mateřská škola, Chrudim 2, Dr. Jana Malíka 765Dr. Jana Malíka765Chrudim IIChrudimChrudim10.5.20199:0011:00 A11 - Mateřská škola obec107581965
3316174491937A11600089649Mateřská škola, Chrudim 2, Na Valech 693Na Valech193Chrudim IIChrudimChrudim9.5.20199:0017:00 A11 - Mateřská škola obec181019752
3317174501937A11600089649Mateřská škola, Chrudim 2, Na Valech 693Na Valech182Chrudim IIChrudimChrudim9.5.20199:0017:00 A11 - Mateřská škola obec169100642
3318155781937A11600089649Mateřská škola, Chrudim 2, Na Valech 693Sladkovského31Chrudim IIChrudimChrudim9.5.20199:0017:00 A11 - Mateřská škola obec169100979
3319155791937A11600089649Mateřská škola, Chrudim 2, Na Valech 693Na Valech693Chrudim IIChrudimChrudim9.5.20199:0017:00 A11 - Mateřská škola obec107581957
3320174491937A11600089649Mateřská škola, Chrudim 2, Na Valech 693Na Valech193Chrudim IIChrudimChrudim10.5.20199:0011:00 A11 - Mateřská škola obec181019752
3321174501937A11600089649Mateřská škola, Chrudim 2, Na Valech 693Na Valech182Chrudim IIChrudimChrudim10.5.20199:0011:00 A11 - Mateřská škola obec169100642
3322155781937A11600089649Mateřská škola, Chrudim 2, Na Valech 693Sladkovského31Chrudim IIChrudimChrudim10.5.20199:0011:00 A11 - Mateřská škola obec169100979
3323155791937A11600089649Mateřská škola, Chrudim 2, Na Valech 693Na Valech693Chrudim IIChrudimChrudim10.5.20199:0011:00 A11 - Mateřská škola obec107581957
3330155881939A11600089673Mateřská škola, Chrudim 3, Sv. Čecha 345Svatopluka Čecha345Chrudim IIIChrudimChrudim9.5.20199:0017:00 A11 - Mateřská škola obec107581981
3331155881939A11600089673Mateřská škola, Chrudim 3, Sv. Čecha 345Svatopluka Čecha345Chrudim IIIChrudimChrudim10.5.20199:0011:00 A11 - Mateřská škola obec107581981
2816156321960A11600090116Mateřská škola, Chrudim 3, U Stadionu 755U Stadionu755Chrudim IIIChrudimChrudim9.5.20199:0017:00 A11 - Mateřská škola obec107582619
2817156321960A11600090116Mateřská škola, Chrudim 3, U Stadionu 755U Stadionu755Chrudim IIIChrudimChrudim10.5.20199:0011:00 A11 - Mateřská škola obec107582619
3324156281958A11600090060Mateřská škola, Chrudim 3, Víta Nejedlého 769Víta Nejedlého769Chrudim IIIChrudimChrudim9.5.20199:0017:00 A11 - Mateřská škola obec107582538
3325156281958A11600090060Mateřská škola, Chrudim 3, Víta Nejedlého 769Víta Nejedlého769Chrudim IIIChrudimChrudim10.5.20199:0011:00 A11 - Mateřská škola obec107582538
3211173152465A11691006903Mateřská škola a Základní škola Na rovině v ChrudimiNa Rozhledně766Chrudim IVChrudimChrudim2.5.201916:0017:00 A11 - Mateřská škola soukromník, státní podnik181061457
3327175561964A11600090159Mateřská škola, Chrudim 4, Strojařů 846Strojařů846Chrudim IVChrudimChrudim9.5.20199:0017:00 A11 - Mateřská škola obec107582651
3329175561964A11600090159Mateřská škola, Chrudim 4, Strojařů 846Strojařů846Chrudim IVChrudimChrudim10.5.20199:0011:00 A11 - Mateřská škola obec107582651
3326175551964A11600090159Mateřská škola, Chrudim 4, Strojařů 846 1MedlešiceChrudimChrudim9.5.20199:0017:00 A11 - Mateřská škola obec107582147
3328175551964A11600090159Mateřská škola, Chrudim 4, Strojařů 846 1MedlešiceChrudimChrudim10.5.20199:0011:00 A11 - Mateřská škola obec107582147
3313155841938A11600089657Mateřská škola, Chrudim 2, Dr. Jana Malíka 765 60TopolChrudimChrudim9.5.20199:0017:00 A11 - Mateřská škola obec107582562
3315155841938A11600089657Mateřská škola, Chrudim 2, Dr. Jana Malíka 765 60TopolChrudimChrudim10.5.20199:0011:00 A11 - Mateřská škola obec107582562
3209173252471A11691007152Mateřská škola Kočička Kočí, okres Chrudim 98KočíKočíChrudim6.5.20198:0015:30 A11 - Mateřská škola obec181061309
2932155971943A11600089789Mateřská škola, Licibořice, okres Chrudim 17LicibořiceLicibořiceChrudim2.5.201912:3014:00 A11 - Mateřská škola obec107582121
2784170012405A11650057597Základní škola a mateřská škola Lukavice, okres Chrudim 127LukaviceLukaviceChrudim2.5.201913:0016:00 A11 - Mateřská škola obec150057652
2846155991944A11600089797Mateřská škola, Luže, okres ChrudimDružstevní213LužeLužeChrudim2.5.201912:0016:00 A11 - Mateřská škola obec181040921
2847155981944A11600089797Mateřská škola, Luže, okres ChrudimDružstevní366LužeLužeChrudim2.5.201912:0016:00 A11 - Mateřská škola obec107582139
2848155991944A11600089797Mateřská škola, Luže, okres ChrudimDružstevní213LužeLužeChrudim3.5.201910:0014:00 A11 - Mateřská škola obec181040921
2849155981944A11600089797Mateřská škola, Luže, okres ChrudimDružstevní366LužeLužeChrudim3.5.201910:0014:00 A11 - Mateřská škola obec107582139
3257156251956A11600090035Mateřská škola Mladoňovice, okres Chrudim 23MladoňoviceMladoňoviceChrudim14.5.201913:3017:00přihlášky možno vyzvednout od 15.4. nebo stáhnout z web.stránekA11 - Mateřská škola obec107582473
2740155931941A11600089690Mateřská škola Načešice, okres Chrudim 116NačešiceNačešiceChrudim2.5.201916:0018:00 A11 - Mateřská škola obec107582007
3261170192411A11669000051Mateřská škola, Nasavrky, okres ChrudimU Školky246NasavrkyNasavrkyChrudim13.5.20198:0016:00 A11 - Mateřská škola obec169000061
3262170192411A11669000051Mateřská škola, Nasavrky, okres ChrudimU Školky246NasavrkyNasavrkyChrudim14.5.20198:0016:00 A11 - Mateřská škola obec169000061
3263170192411A11669000051Mateřská škola, Nasavrky, okres ChrudimU Školky246NasavrkyNasavrkyChrudim15.5.20198:0016:00 A11 - Mateřská škola obec169000061
2765171901990A11600090663Základní škola a mateřská škola, Orel, okres Chrudim 27OrelOrelChrudim14.5.201916:0017:00 A11 - Mateřská škola obec107582350
2900156681970A11600090329Základní škola a mateřská škola Perálec 71, okres Chrudim 71PerálecPerálecChrudim14.5.20198:0015:00Zápis je spojen se dnem otevřených dveří v MŠ.A11 - Mateřská škola obec150010702
2888176652382A11650051653Základní škola a mateřská škola ProsečPodměstská220ProsečProsečChrudim14.5.20198:0015:00 A11 - Mateřská škola obec107582244
3030167642350A11650025610Základní škola a mateřská škola Prosetín 172ProsetínProsetínChrudim3.5.20198:0015:30 A11 - Mateřská škola obec107582261
3121156751972A11600090345Základní škola a Mateřská škola Rabštejnská Lhota, okres Chrudim 44Rabštejnská LhotaRabštejnská LhotaChrudim6.5.201914:0017:00 A11 - Mateřská škola obec150010729
2826176291948A11600089908Mateřská škola Ronov nad Doubravou, okres ChrudimU školky470Ronov nad DoubravouRonov nad DoubravouChrudim6.5.201910:0015:00Žádost o přijetí dítěte s lékařským potvrzením v souladu s §50 zákona č.258/2000Sb., o ochraně veřejného zdraví lze stáhnout z webových stránek školy www.msronov.cz nebo osobně vyzvednout v mateřské škole na 1. oddělení od 23. 4. do 26. 4. 2019 od 8:00 - 15:00 hodin.A11 - Mateřská škola obec107582309
3221177012357A11650045424Základní škola a mateřská škola Rosice, okres Chrudim 38RosiceRosiceChrudim9.5.20199:0015:00 A11 - Mateřská škola obec107582317
3332156131950A11600089924Mateřská škola, Seč, okres ChrudimNa Hrázi300SečSečChrudim6.5.20198:0016:00 A11 - Mateřská škola obec107582325
3229156401963A11600090141Mateřská škola, Skuteč, Osady Ležáků 767, okres ChrudimOsady Ležáků767SkutečSkutečChrudim7.5.20197:0016:00 A11 - Mateřská škola obec107582643
3230170412417A11669000205Mateřská škola, Skuteč, Poršova ulice 240, okres ChrudimPoršova240SkutečSkutečChrudim7.5.20197:0016:00 A11 - Mateřská škola obec169000214
3231170382417A11669000205Mateřská škola, Skuteč, Poršova ulice 240, okres ChrudimKomenského nám.224SkutečSkutečChrudim7.5.20197:0016:00Zápis se uskuteční v ředitelně školy na adrese Poršova 240.A11 - Mateřská škola obec181012341
3335156721971A11600090337Základní škola a mateřská škola Žďárec u Skutče, okres Chrudim 8Žďárec u SkutčeSkutečChrudim13.5.20198:0015:00 A11 - Mateřská škola obec107582341
3333156141951A11600089967Mateřská škola Slatiňany, okres ChrudimŠvermova693SlatiňanySlatiňanyChrudim14.5.20197:0017:00 A11 - Mateřská škola obec107582368
2866167952358A11650045475Základní škola a mateřská škola Stolany 44StolanyStolanyChrudim2.5.201915:0016:30 A11 - Mateřská škola obec107582481
3334170272414A11669000116Mateřská škola, Třemošnice, okres ChrudimBrigádnická316TřemošniceTřemošniceChrudim9.5.201913:0016:00 A11 - Mateřská škola obec169000125
3081156821974A11600090361Základní škola a Mateřská škola Tuněchody, okres ChrudimTuněchody4TuněchodyTuněchodyChrudim2.5.20198:0015:00 A11 - Mateřská škola obec107582490
2937156201954A11600090001Mateřská škola Úhřetice okres Chrudim 52ÚhřeticeÚhřeticeChrudim7.5.20198:0017:00 A11 - Mateřská škola obec107582414
2959169392392A11650052510Základní škola a mateřská škola Červená Voda 89Bílá VodaČervená VodaKrálíky14.5.201913:0016:00 A11 - Mateřská škola obec169100413
2958176362392A11650052510Základní škola a mateřská škola Červená Voda 341Červená VodaČervená VodaKrálíky14.5.201913:0016:00 A11 - Mateřská škola obec181071584
2960169402392A11650052510Základní škola a mateřská škola Červená Voda 193Červená VodaČervená VodaKrálíky14.5.201913:0016:00 A11 - Mateřská škola obec107590018
3336174452270A11600104079Mateřská škola, Červený Potok, Králíky, okres Ústí nad Orlicí 78Červený PotokKrálíkyKrálíky6.5.20198:3015:00 A11 - Mateřská škola obec107590441
3337174452270A11600104079Mateřská škola, Červený Potok, Králíky, okres Ústí nad Orlicí 78Červený PotokKrálíkyKrálíky7.5.20198:3015:00 A11 - Mateřská škola obec107590441
3340164582255A11600103862Mateřská škola, Moravská, Králíky, okres Ústí nad OrlicíMoravská651KrálíkyKrálíkyKrálíky6.5.20198:3015:30 A11 - Mateřská škola obec107590131
3341164582255A11600103862Mateřská škola, Moravská, Králíky, okres Ústí nad OrlicíMoravská651KrálíkyKrálíkyKrálíky7.5.20198:3015:30 A11 - Mateřská škola obec107590131
3206164002228A11600103331Mateřská škola, Pivovarská, Králíky, okres Ústí nad OrlicíPivovarská423KrálíkyKrálíkyKrálíky6.5.20197:3016:00V budově MŠ, Pivovarská 423, Králíky 56169A11 - Mateřská škola obec107589435
3207164002228A11600103331Mateřská škola, Pivovarská, Králíky, okres Ústí nad OrlicíPivovarská423KrálíkyKrálíkyKrálíky7.5.20197:3016:00náhradní termínA11 - Mateřská škola obec107589435
3338174462270A11600104079Mateřská škola, Červený Potok, Králíky, okres Ústí nad Orlicí 2Prostřední LipkaKrálíkyKrálíky6.5.20198:3011:30 A11 - Mateřská škola obec107590212
3339174462270A11600104079Mateřská škola, Červený Potok, Králíky, okres Ústí nad Orlicí 2Prostřední LipkaKrálíkyKrálíky7.5.20198:3011:30 A11 - Mateřská škola obec107590212
3170165642291A11600104443Základní škola a mateřská škola Lichkov 185LichkovLichkovKrálíky14.5.20198:0012:00 A11 - Mateřská škola obec107589524
2814168322367A11650046587Základní škola a Mateřská škola Mladkov 138MladkovMladkovKrálíky3.5.20199:3014:30 A11 - Mateřská škola obec107589567
3344164022229A11600103358Mateřská škola, Albrechtice, okres Ústí nad Orlicí 131AlbrechticeAlbrechticeLanškroun9.5.20199:3015:30Zápis probíhá v čase 9:30 - 11 hodin a poté 14:00 - 15:30A11 - Mateřská škola obec107589460
3200167592349A11650025415Základní škola a Mateřská škola Cotkytle, okres Ústí nad Orlicí 210CotkytleCotkytleLanškroun10.5.20198:0014:00 A11 - Mateřská škola obec107589249
3115166582316A11600104851Základní škola a mateřská škola Damníkov 25DamníkovDamníkovLanškroun9.5.20197:3016:00 A11 - Mateřská škola obec107589257
3342163892223A11600103218Mateřská škola Dolní Čermná, okres Ústí nad Orlicí 4Dolní ČermnáDolní ČermnáLanškroun7.5.201915:3017:00 A11 - Mateřská škola obec107589281
3343164742262A11600103943Mateřská škola, Horní Čermná, okres Ústí n. Orlicí 95Horní ČermnáHorní ČermnáLanškroun16.5.201915:3016:30 A11 - Mateřská škola obec107590298
3103168362368A11650047702Základní škola a Mateřská škola Horní Heřmanice, okres Ústí nad Orlicí 13Horní HeřmaniceHorní HeřmaniceLanškroun3.5.20198:0015:00 A11 - Mateřská škola obec107589346
3174167552348A11650024231Základní škola a Mateřská škola, Lanškroun, Dolní Třešňovec, okres Ústí nad Orlicí 24Dolní TřešňovecLanškrounLanškroun13.5.20198:0016:00 A11 - Mateřská škola obec107590301
3215164632257A11600103889Mateřská škola, Lanškroun, Wolkerova 85, okres Ústí nad OrlicíWolkerova85Ostrovské PředměstíLanškrounLanškroun13.5.20198:0016:00 A11 - Mateřská škola obec107590174
3233164612256A11600103871Mateřská škola, Lanškroun, Na Výsluní 312, okres Ústí nad OrlicíNa Výsluní312Žichlínské PředměstíLanškrounLanškroun13.5.20198:0016:00 A11 - Mateřská škola obec107590140
3269164082232A11600103382Mateřská škola, Lanškroun, Žižkova 365, okres Ústí nad OrlicíŽižkova365Žichlínské PředměstíLanškrounLanškroun13.5.20198:0016:0007.05.2019 od 8:00-15:30 hodin proběhne v mateřské škole Den otevřených dveří. Tento den je možné si vyzvednout žádost k předškolnímu vzdělávání od školního roku 2019/2020.A11 - Mateřská škola obec107589494
2904165672292A11600104451Základní škola a mateřská škola Luková, okres Ústí nad Orlicí 6LukováLukováLanškroun15.5.201914:0016:00 A11 - Mateřská škola obec181051681
3096165752294A11600104524Základní škola a Mateřská škola Ostrov 279OstrovOstrovLanškroun13.5.201913:0016:00 A11 - Mateřská škola obec107589613
3264164042230A11600103366Mateřská škola Sázava, okres Ústí nad Orlicí 2SázavaSázavaLanškroun14.5.201910:0015:00 A11 - Mateřská škola obec107589478
3194168532372A11650048482Základní škola a Mateřská škola Tatenice 82TateniceTateniceLanškroun6.5.201913:0016:00 A11 - Mateřská škola obec107590310
3195168532372A11650048482Základní škola a Mateřská škola Tatenice 82TateniceTateniceLanškroun7.5.201910:0012:00 A11 - Mateřská škola obec107590310
3347164802265A11600104001Mateřská škola Výprachtice 390VýprachticeVýprachticeLanškroun9.5.201910:0015:00Zápis proběhne v čase 10.00 – 11.00 a 13.30 – 15.00 hodin.A11 - Mateřská škola obec107590352
3346166002300A11600104630Základní škola a Mateřská škola Žichlínek 65ŽichlínekŽichlínekLanškroun14.5.20197:0016:00 A11 - Mateřská škola obec107590344
3350161522136A11600099717Mateřská škola Benátky, okres Svitavy 24BenátkyBenátkyLitomyšl15.5.20199:0015:00 A11 - Mateřská škola obec007586981
3147163322200A11600100758Základní škola a Mateřská škola Budislav, okres Svitavy 136BudislavBudislavLitomyšl9.5.201913:0016:00 A11 - Mateřská škola obec108040020
2867161392130A11600099610Mateřská škola Cerekvice nad Loučnou, okres Svitavy 197Cerekvice nad LoučnouCerekvice nad LoučnouLitomyšl9.5.20199:0013:00 A11 - Mateřská škola obec007586868
3015169442393A11650052595Základní škola a Mateřská škola Čistá, okres Svitavy 256ČistáČistáLitomyšl15.5.20198:0016:00 A11 - Mateřská škola obec108040135
3351161842150A11600099954Mateřská škola Desná, okres Svitavy 124DesnáDesnáLitomyšl6.5.20198:0016:00 A11 - Mateřská škola obec007587457
3352161422131A11600099636Mateřská škola Dolní Újezd, okres Svitavy 342Dolní ÚjezdDolní ÚjezdLitomyšl2.5.201915:0016:00 A11 - Mateřská škola obec181046351
3353161442132A11600099644Mateřská škola Horní Újezd, okres Svitavy 143Horní ÚjezdHorní ÚjezdLitomyšl9.5.20197:0012:00 A11 - Mateřská škola obec007586892
3354161452133A11600099652Mateřská škola Janov, okres Svitavy 246JanovJanovLitomyšl15.5.20198:0016:00 A11 - Mateřská škola obec007586906
3282161862151A11600099962Mateřská škola Jarošov, okres Svitavy 52JarošovJarošovLitomyšl7.5.20199:0016:00 A11 - Mateřská škola obec007587465
3356167142335A11617800863II. mateřská škola Litomyšl17. listopadu905Litomyšl-MěstoLitomyšlLitomyšl14.5.201914:0018:00Zápis se uskuteční na internátu nemocnice (vedle úřadu práce).A11 - Mateřská škola obec117800872
3357167182337A11617800928III. mateřská škola LitomyšlLidická1056Litomyšl-MěstoLitomyšlLitomyšl14.5.201914:0018:00Zápis se uskuteční na internátu nemocnice (vedle úřadu práce).A11 - Mateřská škola obec117800937
3355167162336A11617800898I. mateřská škola LitomyšlJiráskova95ZáhradíLitomyšlLitomyšl14.5.201914:0018:00Zápis se uskuteční na internátu nemocnice (vedle úřadu práce).A11 - Mateřská škola obec117800902
3155169752399A11650053672Základní škola Lubná - Sebranice a Mateřská škola Lubná 301LubnáLubnáLitomyšl9.5.201910:0016:00 A11 - Mateřská škola obec007587511
3113163292199A11600100731Základní škola a mateřská škola Makov, okres Svitavy 113MakovMakovLitomyšl16.5.201914:0016:00 A11 - Mateřská škola obec007587066
3254161962155A11600100014Mateřská škola Morašice, okres Svitavy 134MorašiceMorašiceLitomyšl13.5.201913:0016:00žádosti o přijetí jsou připraveny ke stažení na web.stránkách školy či k vyzvednutí ve škole od 15.4.2019A11 - Mateřská škola obec007587520
3188168492371A11650047958Základní škola a mateřská škola Všeználek, Němčice 114 124NěmčiceNěmčiceLitomyšl15.5.201910:0011:00 A11 - Mateřská škola obec107589583
3189168492371A11650047958Základní škola a mateřská škola Všeználek, Němčice 114 124NěmčiceNěmčiceLitomyšl16.5.201915:0017:00 A11 - Mateřská škola obec107589583
3270161562138A11600099784Mateřská škola Osík, okres Svitavy 239OsíkOsíkLitomyšl9.5.20199:0015:00 A11 - Mateřská škola obec007587147