Přihlásit se      O portálu     Kontakty

Termíny zápisů do škol  -  www.klickevzdelani.cz/zapisy

Pro každé dítě a jeho rodiče je vstup do mateřské nebo základní školy důležitým krokem v jejich životech. Někteří rodiče dlouze a pečlivě vybírají vhodnou školu pro své dítě, např. školu v dosahu svého bydliště či zaměstnání, jiní rodiče preferují školu s alternativním zaměřením ap.
V následujícím přehledu naleznou rodiče i široká veřejnost souhrn termínů zápisů do všech mateřských a základních škol v Pardubickém kraji. Jedná se o školy, které jsou vedeny v Rejstříku škol a jejichž ředitelství sídlí na území Pardubického kraje.

Záznamy s termíny zápisů od: do:
Název školy:
Obec/část obce: ORP: Zřizovatel: REDIZO:
Zobrazit

Po kliknutí na REDIZO číslo školy se zobrazí detailní informace o škole.   Záznamy je možno seřadit kliknutím na název libovolného sloupce.   Výchozí řazení je nastaveno abecedně podle ORP a Obce.
REDIZONázev školyUliceČPČást obceObecORPDatum
zápisu
Čas
od
Čas
do
PoznámkaTyp zařízeníStupeň
ZřizovatelIZO místa
3517157331990B11600090663Základní škola a mateřská škola, Orel, okres Chrudim 71OrelOrelChrudim7.4.202016:0016:45 B11 - Základní škola1.obec102142025
3518171901990A11600090663Základní škola a mateřská škola, Orel, okres Chrudim 27OrelOrelChrudim5.5.202016:0017:00 A11 - Mateřská škola obec107582350
3511157181984B11600090574Základní škola Ronov nad Doubravou, okres ChrudimChittussiho nám.153Ronov nad DoubravouRonov nad DoubravouChrudim10.4.202015:0017:00 B11 - Základní škola1. + 2.obec102142599
3525157281988B11600090639Základní škola, Třemošnice, okres ChrudimInternátní217TřemošniceTřemošniceChrudim2.4.202013:0016:00 B11 - Základní škola1. + 2.obec102142700
3520168602374B11650050029Základní škola a mateřská škola Horní Třešňovec, okres Ústí nad Orlicí 4Horní TřešňovecHorní TřešňovecLanškroun1.4.202015:0016:30 B11 - Základní škola1.obec102642117
3521168622374A11650050029Základní škola a mateřská škola Horní Třešňovec, okres Ústí nad Orlicí 4Horní TřešňovecHorní TřešňovecLanškroun6.5.20209:3011:30 A11 - Mateřská škola obec107589371
3513168512372B11650048482Základní škola a Mateřská škola Tatenice 149TateniceTateniceLanškroun1.4.202015:0017:00 B11 - Základní škola1. + 2.obec102654085
3512168532372A11650048482Základní škola a Mateřská škola Tatenice 82TateniceTateniceLanškroun6.5.20208:0016:00 A11 - Mateřská škola obec107590310
3519162742183B11600100529Základní škola Dolní Újezd, okres Svitavy 342Dolní ÚjezdDolní ÚjezdLitomyšl7.4.202012:3016:30 B11 - Základní škola1. + 2.obec002506815
3516169902403B11650056451Základní škola a mateřská škola Staré Město, okres Svitavy 64Staré MěstoStaré MěstoMoravská Třebová3.4.202015:0018:00 B11 - Základní škola1.obec002506491
3526159272072B11600096084Základní škola Dašice, okres PardubiceSadová416DašiceDašicePardubice3.4.202013:3018:00 B11 - Základní škola1. + 2.obec042937515
3522159202070B11600096068Základní škola Přelouč, Smetanova 1509, okres PardubiceSmetanova1509PřeloučPřeloučPřelouč3.4.202014:0018:00Zápis se koná v budově v ul. KladenskáB11 - Základní škola1. + 2.obec000191051
3523159212070B11600096068Základní škola Přelouč, Smetanova 1509, okres PardubiceKladenská494PřeloučPřeloučPřelouč3.4.202014:0018:00Zápis se koná v budově v ul. KladenskáB11 - Základní škola1. + 2.obec151036951
3527160522108B11600096530Základní škola a mateřská škola Řečany nad Labem, okres PardubiceŠkolní227Řečany nad LabemŘečany nad LabemPřelouč6.4.202014:3017:00 B11 - Základní škola1. + 2.obec060158859
3514157411992B11600090680Základní škola a Mateřská škola Řepníky 34ŘepníkyŘepníkyVysoké Mýto7.4.202013:0015:00 B11 - Základní škola1.obec102142050
3515176301992A11600090680Základní škola a Mateřská škola Řepníky 35ŘepníkyŘepníkyVysoké Mýto6.5.202013:0015:00 A11 - Mateřská škola obec107582287
3524165262282B11600104222Základní škola Letohrad, Komenského 269Komenského269LetohradLetohradŽamberk10.4.202015:0017:00 B11 - Základní škola1. + 2.obec000856843