Přihlásit se      O portálu     Kontakty

Termíny zápisů do škol  -  www.klickevzdelani.cz/zapisy

Pro každé dítě a jeho rodiče je vstup do mateřské nebo základní školy důležitým krokem v jejich životech. Někteří rodiče dlouze a pečlivě vybírají vhodnou školu pro své dítě, např. školu v dosahu svého bydliště či zaměstnání, jiní rodiče preferují školu s alternativním zaměřením ap.
V následujícím přehledu naleznou rodiče i široká veřejnost souhrn termínů zápisů do všech mateřských a základních škol v Pardubickém kraji. Jedná se o školy, které jsou vedeny v Rejstříku škol a jejichž ředitelství sídlí na území Pardubického kraje.

Záznamy s termíny zápisů od: do:
Název školy:
Obec/část obce: ORP: Zřizovatel: REDIZO:
Zobrazit

Po kliknutí na REDIZO číslo školy se zobrazí detailní informace o škole.   Záznamy je možno seřadit kliknutím na název libovolného sloupce.   Výchozí řazení je nastaveno abecedně podle ORP a Obce.
REDIZONázev školyUliceČPČást obceObecORPDatum
zápisu
Čas
od
Čas
do
PoznámkaTyp zařízeníStupeň
ZřizovatelIZO místa
3629164822266A11600104028Mateřská škola Česká Třebová, HabrmanovaHabrmanova1779Česká TřebováČeská TřebováČeská Třebová4.5.20208:0016:00Vydávání žádostí bude 1. 4. od 8h do 15h a 2. 4. od 8h do 12hA11 - Mateřská škola obec107590379
3656164442249A11600103790Mateřská škola Česká Třebová, U KoupalištěU Koupaliště610Česká TřebováČeská TřebováČeská Třebová4.5.20208:0016:00Výdej přihlášek: 1. 4. 2020 - 8:00 - 15:00 2. 4. 2020 - 8:00 - 12:00A11 - Mateřská škola obec107590051
3612177182272A11600104095Mateřská škola Česká Třebová, Vinohradynáměstí 17. listopadu2062Česká TřebováČeská TřebováČeská Třebová4.5.20208:0016:00Výdej přihlášek: středa 1.4.2020 od 8:00 do 15:00 hodin : čtvrtek 2.4.2020 od 8:00 do 12:00 hodin Zápis - odevzdání přihlášek: pondělí 4.5.2020 od 8:00 do 16:00 hodinA11 - Mateřská škola obec181092557
3613164962272A11600104095Mateřská škola Česká Třebová, VinohradyTylova624Česká TřebováČeská TřebováČeská Třebová4.5.20208:0016:00Výdej přihlášek: středa 1.4.2020 od 8:00 do 15:00 hodin a čtvrtek 2.4.2020 od 8:00 do 12:00 hodinA11 - Mateřská škola obec107590506
3658167082333A11617200858Mateřská škola, Hlinsko, Budovatelů 1229Budovatelů1229HlinskoHlinskoHlinsko6.5.20209:0016:30 A11 - Mateřská škola obec117200867
3636156381962A11600090132Mateřská škola, Hlinsko, Rubešova 1250Rubešova1250HlinskoHlinskoHlinsko6.5.20209:0016:30Zápis se uskuteční ve třídě Sluníček - zelený pavilonA11 - Mateřská škola obec107582635
3637156391962A11600090132Mateřská škola, Hlinsko, Rubešova 1250Milíčova296HlinskoHlinskoHlinsko6.5.20209:0016:30Zápis se usketeční v MŠ Rubešova - třída Sluníčka - zelený pavilonA11 - Mateřská škola obec107582546
3570156991979B11600090442Základní škola Hlinsko, Ležáků 1449, okres ChrudimLežáků1449HlinskoHlinskoHlinsko23.4.202010:0016:00Zápis bude probíhat v hlavní budově školy - Ležáků 1449B11 - Základní škola1. + 2.obec102142271
3571157011979B31600090442Základní škola Hlinsko, Ležáků 1449, okres ChrudimPoličská757HlinskoHlinskoHlinsko23.4.202010:0016:00Zápis bude probíhat v hlavní budově školy - Ležáků 1449B31 - Základní škola speciální1. + 2.obec151001928
3572157001979B21600090442Základní škola Hlinsko, Ležáků 1449, okres ChrudimPoličská757HlinskoHlinskoHlinsko23.4.202010:0016:00Zápis bude probíhat v hlavní budově školy - Ležáků 1449B21 - Základní škola praktická1. + 2.obec102142297
3568156961977B11600090426Základní škola, Hlinsko, Resslova 603, okres ChrudimResslova603HlinskoHlinskoHlinsko23.4.202010:0016:00Zápis se uskuteční v hlavní budově Resslova 603 v přízemí.B11 - Základní škola1. + 2.obec102142246
3573156971978B11600090434Základní škola, Hlinsko, Smetanova 403, okres ChrudimSmetanova403HlinskoHlinskoHlinsko23.4.202010:0016:00Zápis bude probíhat v přízemí budovy školy.B11 - Základní škola1. + 2.obec102142254
3567172501969B11600090302Základní škola Miřetice 4MiřeticeMiřeticeHlinsko8.4.202014:0017:00 B11 - Základní škola1.obec102142009
3607167472346B11650022181Základní škola Včelákov, okres ChrudimŠkroupovo náměstí55VčelákovVčelákovHlinsko2.4.202013:0017:00 B11 - Základní škola1. + 2.obec102142211
3533159232071B11600096076Masarykova základní škola Dolní Roveň, okres Pardubice 200Dolní RoveňDolní RoveňHolice16.4.202013:3018:00 B11 - Základní škola1. + 2.obec000191086
3534159242071B11600096076Masarykova základní škola Dolní Roveň, okres Pardubice 76Horní RoveňDolní RoveňHolice16.4.202013:3018:00 B11 - Základní škola1. + 2.obec151011133
3561160242100B11600096424Základní škola Dolní Ředice, okres PardubiceHolická147Dolní ŘediceDolní ŘediceHolice1.4.202014:0018:00 B11 - Základní škola1.obec102306893
3562160242100B11600096424Základní škola Dolní Ředice, okres PardubiceHolická147Dolní ŘediceDolní ŘediceHolice2.4.202014:0018:00 B11 - Základní škola1.obec102306893
3548159792088B11600096262Základní škola Horní Jelení, příspěvková organizaceKolářského414Horní JeleníHorní JeleníHolice3.4.202012:3017:00 B11 - Základní škola1. + 2.obec060157941
3594167752353B11650041330Základní škola, Bojanov, okres Chrudim 90BojanovBojanovChrudim6.4.202015:0017:00 B11 - Základní škola1. + 2.obec102142165
3631157702001B31600090817Speciální základní škola Heřmanův MěstecMasarykovo náměstí46Heřmanův MěstecHeřmanův MěstecChrudim15.4.202011:0017:00 B31 - Základní škola speciální1. + 2.obec181024063
3632157692001B21600090817Speciální základní škola Heřmanův MěstecMasarykovo náměstí46Heřmanův MěstecHeřmanův MěstecChrudim15.4.202011:0017:00 B21 - Základní škola praktická1. + 2.obec102142815
3591156931976B11600090418Základní škola Heřmanův Městec, okres ChrudimJiráskova842Heřmanův MěstecHeřmanův MěstecChrudim1.4.202012:0017:00Zápis se koná v budově nové přístavby.B11 - Základní škola1. + 2.obec151017255
3593156931976B11600090418Základní škola Heřmanův Městec, okres ChrudimJiráskova842Heřmanův MěstecHeřmanův MěstecChrudim2.4.202012:0017:00 B11 - Základní škola1. + 2.obec151017255
3544157041980B11600090451Základní škola, Hrochův Týnec, okres ChrudimNádražní193Hrochův TýnecHrochův TýnecChrudim8.4.202014:0017:30Zápis proběhne na budově B, podrobné informace budou na www.zsht.cz.B11 - Základní škola1. + 2.obec151014795
3589167432345B11650020936Základní škola, Chrast, okres ChrudimU Pošty5ChrastChrastChrudim4.4.20209:0012:00S sebou, prosím, přineste rodný list dítěte, OP zákonného zástupce, popř. doklady k odkladu p.š.d.B11 - Základní škola1. + 2.obec102142319
3641167662351B11650039254Základní škola T. G. Masaryka a mateřská škola, Chroustovice, okres Chrudim 166ChroustoviceChroustoviceChrudim1.4.202013:3017:00 B11 - Základní škola1. + 2.obec102142335
3642167692351A11650039254Základní škola T. G. Masaryka a mateřská škola, Chroustovice, okres Chrudim 213ChroustoviceChroustoviceChrudim6.5.202012:3015:00 A11 - Mateřská škola obec107581931
3643167692351A11650039254Základní škola T. G. Masaryka a mateřská škola, Chroustovice, okres Chrudim 213ChroustoviceChroustoviceChrudim7.5.20208:3011:30 A11 - Mateřská škola obec107581931
3595170942440B21691002223Speciální základní škola a praktická škola ChrudimŠkolní náměstí228Chrudim IIChrudimChrudim17.4.202014:0016:00 B21 - Základní škola praktická1. + 2.kraj102142840
3596170952440B31691002223Speciální základní škola a praktická škola ChrudimŠkolní náměstí228Chrudim IIChrudimChrudim17.4.202014:0016:00 B31 - Základní škola speciální1. + 2.kraj117200921
3670173341967B11600090230Základní škola, Chrudim, Dr. Peška 768Dr. Václava Peška768Chrudim IIIChrudimChrudim17.4.202015:0018:00 B11 - Základní škola1. + 2.obec043501583
3671173341967B11600090230Základní škola, Chrudim, Dr. Peška 768Dr. Václava Peška768Chrudim IIIChrudimChrudim18.4.20208:0010:00 B11 - Základní škola1. + 2.obec043501583
3538152721860B11600011925Bohemia - Hotelová škola a Střední pedagogická škola a Základní škola s.r.o.Palackého třída47Chrudim IVChrudimChrudim1.4.202015:0018:00 B11 - Základní škola1.soukromník, státní podnik181034484
3540169982405B11650057597Základní škola a mateřská škola Lukavice, okres Chrudim 57LukaviceLukaviceChrudim2.4.202013:0016:00 B11 - Základní škola1.obec102130990
3539170012405A11650057597Základní škola a mateřská škola Lukavice, okres Chrudim 127LukaviceLukaviceChrudim6.5.202013:0016:00 A11 - Mateřská škola obec150057652
3666155991944A11600089797Mateřská škola, Luže, okres ChrudimDružstevní213LužeLužeChrudim4.5.202012:0016:00 A11 - Mateřská škola obec181040921
3668155981944A11600089797Mateřská škola, Luže, okres ChrudimDružstevní366LužeLužeChrudim4.5.202012:0016:00 A11 - Mateřská škola obec107582139
3667155991944A11600089797Mateřská škola, Luže, okres ChrudimDružstevní213LužeLužeChrudim5.5.202010:0014:00 A11 - Mateřská škola obec181040921
3669155981944A11600089797Mateřská škola, Luže, okres ChrudimDružstevní366LužeLužeChrudim5.5.202010:0014:00 A11 - Mateřská škola obec107582139
3560167312342B11650018290Základní škola, Luže, okres ChrudimKomenského254LužeLužeChrudim7.4.202014:0017:00Budova I. stupně ZŠ - Žižkova 253B11 - Základní škola1. + 2.obec102142505
3586167712352B11650039483Základní škola a mateřská škola Morašice okres Chrudim 59MorašiceMorašiceChrudim2.4.202013:0018:00 B11 - Základní škola1.obec102142017
3659167742352A11650039483Základní škola a mateřská škola Morašice okres Chrudim 59MorašiceMorašiceChrudim5.5.202015:0017:00 A11 - Mateřská škola obec181019647
3535155931941A11600089690Mateřská škola Načešice, okres Chrudim 116NačešiceNačešiceChrudim4.5.202016:0018:00 A11 - Mateřská škola obec107582007
3625170212411A11669000051Mateřská škola, Nasavrky, okres ChrudimSlatiňanská276NasavrkyNasavrkyChrudim12.5.20208:0016:00Zápis bude probíhat v hlavní budově MŠ, U Školky 246A11 - Mateřská škola obec169100707
3626170192411A11669000051Mateřská škola, Nasavrky, okres ChrudimU Školky246NasavrkyNasavrkyChrudim12.5.20208:0016:00Zápis bude probíhat v hlavní budově MŠ, U Školky 246A11 - Mateřská škola obec169000061
3517157331990B11600090663Základní škola a mateřská škola, Orel, okres Chrudim 71OrelOrelChrudim7.4.202016:0016:45 B11 - Základní škola1.obec102142025
3518171901990A11600090663Základní škola a mateřská škola, Orel, okres Chrudim 27OrelOrelChrudim5.5.202016:0017:00 A11 - Mateřská škola obec107582350
3620157151983B11600090558Základní škola, Prachovice, okres ChrudimChrudimská57PrachovicePrachoviceChrudim7.4.202015:3018:00V 15.30 společný úvod, poté jednotlivě.B11 - Základní škola1. + 2.obec102142556
3585156771972B11600090345Základní škola a Mateřská škola Rabštejnská Lhota, okres Chrudim 44Rabštejnská LhotaRabštejnská LhotaChrudim8.4.202014:0017:00 B11 - Základní škola1.obec102142076
3569176291948A11600089908Mateřská škola Ronov nad Doubravou, okres ChrudimU školky470Ronov nad DoubravouRonov nad DoubravouChrudim15.5.202010:0015:00 A11 - Mateřská škola obec107582309
3511157181984B11600090574Základní škola Ronov nad Doubravou, okres ChrudimChittussiho nám.153Ronov nad DoubravouRonov nad DoubravouChrudim17.4.202015:0017:00 B11 - Základní škola1. + 2.obec102142599
3541157251987B11600090612Základní škola Slatiňany, okres ChrudimT. G. Masaryka136SlatiňanySlatiňanyChrudim1.4.202015:0018:00 B11 - Základní škola1. + 2.obec102142653
3542157261987B11600090612Základní škola Slatiňany, okres ChrudimNerudova752SlatiňanySlatiňanyChrudim1.4.202015:0018:00 B11 - Základní škola1. + 2.obec151002495
3525157281988B11600090639Základní škola, Třemošnice, okres ChrudimInternátní217TřemošniceTřemošniceChrudim2.4.202013:0016:00 B11 - Základní škola1. + 2.obec102142700
3529166562316B11600104851Základní škola a mateřská škola Damníkov 25DamníkovDamníkovLanškroun17.4.202012:0016:00 B11 - Základní škola1. + 2.obec102718971
3530166582316A11600104851Základní škola a mateřská škola Damníkov 25DamníkovDamníkovLanškroun6.5.20208:0016:00 A11 - Mateřská škola obec107589257
3557166272309B11600104761Základní škola Vincence Junka Dolní Čermná, okres Ústí nad Orlicí 40Dolní ČermnáDolní ČermnáLanškroun15.4.202015:0016:30 B11 - Základní škola1. + 2.obec151014736
3558166262309B11600104761Základní škola Vincence Junka Dolní Čermná, okres Ústí nad Orlicí 4Dolní ČermnáDolní ČermnáLanškroun15.4.202015:0016:30 B11 - Základní škola1. + 2.obec102642958
3537166462313B11600104800Základní škola, Horní Čermná, okres Ústí nad Orlicí 128Horní ČermnáHorní ČermnáLanškroun8.4.202014:0016:00 B11 - Základní škola1. + 2.obec102654000
3630168342368B11650047702Základní škola a Mateřská škola Horní Heřmanice, okres Ústí nad Orlicí 13Horní HeřmaniceHorní HeřmaniceLanškroun7.4.202014:0015:00 B11 - Základní škola1.obec102642109
3520168602374B11650050029Základní škola a mateřská škola Horní Třešňovec, okres Ústí nad Orlicí 4Horní TřešňovecHorní TřešňovecLanškroun1.4.202015:0016:30 B11 - Základní škola1.obec102642117
3521168622374A11650050029Základní škola a mateřská škola Horní Třešňovec, okres Ústí nad Orlicí 4Horní TřešňovecHorní TřešňovecLanškroun6.5.20209:3011:30 A11 - Mateřská škola obec107589371
3513168512372B11650048482Základní škola a Mateřská škola Tatenice 149TateniceTateniceLanškroun1.4.202015:0017:00 B11 - Základní škola1. + 2.obec102654085
3512168532372A11650048482Základní škola a Mateřská škola Tatenice 82TateniceTateniceLanškroun6.5.20208:0016:00 A11 - Mateřská škola obec107590310
3627166532315B11600104842Základní škola Jindřicha Pravečka, Výprachtice, okres Ústí nad Orlicí 390VýprachticeVýprachticeLanškroun24.4.202015:0017:30 B11 - Základní škola1. + 2.obec102654093
3545163312200B11600100758Základní škola a Mateřská škola Budislav, okres Svitavy 136BudislavBudislavLitomyšl16.4.202015:3017:00 B11 - Základní škola1.obec108040208
3546163322200A11600100758Základní škola a Mateřská škola Budislav, okres Svitavy 136BudislavBudislavLitomyšl14.5.202015:3017:00 A11 - Mateřská škola obec108040020
3578169422393B11650052595Základní škola a Mateřská škola Čistá, okres Svitavy 3ČistáČistáLitomyšl15.4.202015:0017:00 B11 - Základní škola1.obec002506289
3577169442393A11650052595Základní škola a Mateřská škola Čistá, okres Svitavy 256ČistáČistáLitomyšl13.5.20208:0016:00 A11 - Mateřská škola obec108040135
3519162742183B11600100529Základní škola a mateřská škola Dolní Újezd 342Dolní ÚjezdDolní ÚjezdLitomyšl7.4.202012:3016:30 B11 - Základní škola1. + 2.obec002506815
3550169752399A11650053672Základní škola Lubná - Sebranice a Mateřská škola Lubná 301LubnáLubnáLitomyšl13.5.202010:0016:00 A11 - Mateřská škola obec007587511
3650161662143A11600099831MATEŘSKÁ ŠKOLA PŘÍLUKA, okres Svitavy 61PřílukaPřílukaLitomyšl4.5.20208:0012:00Přihlášky k vyzvednutí v MŠA11 - Mateřská škola obec007587228
3549175002399B11650053672Základní škola Lubná - Sebranice a Mateřská škola Lubná 19SebraniceSebraniceLitomyšl15.4.202014:0017:00Zápis se koná v budově I. stupně, Sebranice 19.B11 - Základní škola1.obec151009813
3536161942154A11600099997Mateřská škola Sedliště, okres Svitavy 35SedlištěSedlištěLitomyšl5.5.20209:0012:00Upozornění: dopředu vyzvednout v MŠ žádost o přijetí a nechat potvrdit lékařem.A11 - Mateřská škola obec007587503
3605169552395B11650052757Základní škola a Mateřská škola, Dlouhá Loučka, okres Svitavy 98Dlouhá LoučkaDlouhá LoučkaMoravská Třebová15.4.202013:0016:00 B11 - Základní škola1.obec002506297
3606169532395A11650052757Základní škola a Mateřská škola, Dlouhá Loučka, okres Svitavy 97Dlouhá LoučkaDlouhá LoučkaMoravská Třebová13.5.202010:0016:00 A11 - Mateřská škola obec007586965
3639169612397B11650052960Základní škola a mateřská škola, Jaroměřice, okres Svitavy 310JaroměřiceJaroměřiceMoravská Třebová8.4.202012:0017:00 B11 - Základní škola1. + 2.obec002506505
3640169642397A11650052960Základní škola a mateřská škola, Jaroměřice, okres Svitavy 1JaroměřiceJaroměřiceMoravská Třebová5.5.202010:0012:00 A11 - Mateřská škola obec007586914
3654175602153A11600099989Mateřská škola Kunčina, okres Svitavy 88KunčinaKunčinaMoravská Třebová12.5.202010:0015:30Zápis se uskuteční v MŠ v Kunčině pro obě pracovištěA11 - Mateřská škola obec007587481
3655174442153A11600099989Mateřská škola Kunčina, okres Svitavy 35Nová VesKunčinaMoravská Třebová12.5.202010:0015:30Zápis se uskuteční v MŠ v Kunčině pro obě pracovištěA11 - Mateřská škola obec169100201
3661169182388B11650052081Základní škola a mateřská škola Městečko Trnávka, okres Svitavy 103Městečko TrnávkaMěstečko TrnávkaMoravská Třebová2.4.202013:3017:00 B11 - Základní škola1. + 2.obec002506955
3662169202388A11650052081Základní škola a mateřská škola Městečko Trnávka, okres Svitavy 161Městečko TrnávkaMěstečko TrnávkaMoravská Třebová14.5.20207:0016:00 A11 - Mateřská škola obec007587031
3516169902403B11650056451Základní škola a mateřská škola Staré Město, okres Svitavy 64Staré MěstoStaré MěstoMoravská Třebová3.4.202015:0018:00 B11 - Základní škola1.obec002506491
3526159272072B11600096084Základní škola Dašice, okres PardubiceSadová416DašiceDašicePardubice3.4.202013:3018:00 B11 - Základní škola1. + 2.obec042937515
3597160182099B11600096408Základní škola a mateřská škola Dříteč, okres Pardubice 44DřítečDřítečPardubice2.4.202015:0017:30Zápis proběhne na hlavní budově ve velké třídě ZŠ. Prvňáčci budou vyučováni v samostatné třídě.B11 - Základní škola1.obec061222216
3598160202099A11600096408Základní škola a mateřská škola Dříteč, okres Pardubice 44DřítečDřítečPardubice14.5.20207:0016:30Zápis proběhne na hlavní budově v ředitelně školy. V čase 7:00 - 11:00 a 13:00 - 16:30. Doneste vyplněnou přihlášku potvrzenou od lékaře.A11 - Mateřská škola obec107584433
3599160212099A11600096408Základní škola a mateřská škola Dříteč, okres Pardubice 49DřítečDřítečPardubice14.5.20207:0016:30Zápis proběhne na hlavní budově v ředitelně školy. V čase 7:00 - 11:00 a 13:00 - 16:30. Doneste vyplněnou přihlášku potvrzenou od lékaře.A11 - Mateřská škola obec181030411
3559159362075B11600096114Základní škola Moravany, okres PardubiceKomenského118MoravanyMoravanyPardubice15.4.202014:0018:00 B11 - Základní škola1.obec048160164
3563160002094B11600096343Základní škola a Mateřská škola Ostřešany, okres Pardubice 25OstřešanyOstřešanyPardubice7.4.202014:0018:00 B11 - Základní škola1.obec060159049
3564160022094A11600096343Základní škola a Mateřská škola Ostřešany, okres Pardubice 25OstřešanyOstřešanyPardubice4.5.20208:0015:00 A11 - Mateřská škola obec107584425
3565160022094A11600096343Základní škola a Mateřská škola Ostřešany, okres Pardubice 25OstřešanyOstřešanyPardubice5.5.20208:0015:00 A11 - Mateřská škola obec107584425
3580159632083B11600096211Základní škola Pardubice-Polabiny, Družstevní 305Družstevní305PolabinyPardubicePardubice15.4.202013:0018:00pavilon G - klasická třída pavilon C1 - Montessori třídaB11 - Základní škola1. + 2.obec048161292
3581159632083B11600096211Základní škola Pardubice-Polabiny, Družstevní 305Družstevní305PolabinyPardubicePardubice16.4.202013:0018:00pavilon G - klasická třída pavilon C1 - Montessori třídaB11 - Základní škola1. + 2.obec048161292
3601159402076B11600096122Základní škola Rohovládova Bělá, okres Pardubice 32Rohovládova BěláRohovládova BěláPardubice17.4.202012:0016:30Zákonný zástupce předloží rodný list dítěte a doklad o trvalém bydlišti.B11 - Základní škola1. + 2.obec048160610
3638176982429B11691001073Základní škola Na roviněTřebosice10TřebosiceTřebosicePardubice23.4.202016:0018:00 B11 - Základní škola1. + 2.soukromník, státní podnik181014181
3623168192364A11650046293Základní škola a mateřská škola Květná 108KvětnáKvětnáPolička12.5.20208:0016:00Přihlášky se vydávají od 27.3.2020A11 - Mateřská škola obec007587716
3619161312126A11600099571MATEŘSKÁ ŠKOLA OLDŘIŠ, okres Svitavy 48OldřišOldřišPolička12.5.20208:0012:00 A11 - Mateřská škola obec007586795
3621174531917B21600024482Speciální mateřská škola a základní škola PoličkaJiráskova825Horní PředměstíPoličkaPolička16.4.202013:0015:00 B21 - Základní škola praktická1. + 2.kraj002518279
3622174521917B31600024482Speciální mateřská škola a základní škola PoličkaJiráskova825Horní PředměstíPoličkaPolička16.4.202013:0015:00 B31 - Základní škola speciální1. + 2.kraj150071027
3582178291917A12600024482Speciální mateřská škola a základní škola PoličkaJiráskova825Horní PředměstíPoličkaPolička14.5.202013:0015:00 A12 - Mateřská škola pro děti se zdravotním postižením kraj181092247
3624161642142A11600099822I. Mateřská škola Pomezí 283 okres Svitavy 283PomezíPomezíPolička14.5.202015:0016:00 A11 - Mateřská škola obec007587201
3579161972156A11600100031II. Mateřská škola Pomezí 102 okres Svitavy 102PomezíPomezíPolička12.5.202014:3016:00 A11 - Mateřská škola obec007587546
3647168562373B11650049969Základní škola a Mateřská škola Sádek, okres Svitavy 55SádekSádekPolička22.4.202015:0016:00 B11 - Základní škola1.obec002506459
3646168582373A11650049969Základní škola a Mateřská škola Sádek, okres Svitavy 55SádekSádekPolička13.5.20209:0016:00 A11 - Mateřská škola obec007587261
3528159722086B11600096246Základní škola Choltice, okres PardubiceLipoltická245CholticeCholticePřelouč3.4.202013:0017:00 B11 - Základní škola1. + 2.obec060157046
3543159912091B11600096301Základní škola Chvaletice, okres Pardubice9. května148ChvaleticeChvaleticePřelouč3.4.202014:0018:00 B11 - Základní škola1. + 2.obec060158841
3522159202070B11600096068Základní škola Přelouč, Smetanova 1509, okres PardubiceSmetanova1509PřeloučPřeloučPřelouč3.4.202014:0018:00Zápis se koná v budově v ul. KladenskáB11 - Základní škola1. + 2.obec000191051
3523159212070B11600096068Základní škola Přelouč, Smetanova 1509, okres PardubiceKladenská494PřeloučPřeloučPřelouč3.4.202014:0018:00Zápis se koná v budově v ul. KladenskáB11 - Základní škola1. + 2.obec151036951
3527160522108B11600096530Základní škola a mateřská škola Řečany nad Labem, okres PardubiceŠkolní227Řečany nad LabemŘečany nad LabemPřelouč6.4.202014:3017:00 B11 - Základní škola1. + 2.obec060158859
3600160422105B11600096491Základní škola Vápno, okres Pardubice 41VápnoVápnoPřelouč16.4.202014:0017:00Žádáme Vás o dohodnutí času zápisu přímo v ZŠ nebo na telefonu 724 300 427. Přineste s sebou svůj občanský průkaz a rodný list budoucího žáka. Pokud budete žádat o odklad školní docházky, je potřeba doložit potvrzení od pediatra a pedagogicko-psychologické poradny.B11 - Základní škola1.obec102318085
3554169312391B11650052391ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA KOCLÍŘOV, okres Svitavy 125KoclířovKoclířovSvitavy15.4.202014:0018:00 B11 - Základní škola1.obec002506351
3552169322391A11650052391ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA KOCLÍŘOV, okres Svitavy 123KoclířovKoclířovSvitavy13.5.20209:0012:00 A11 - Mateřská škola obec117800759
3553169322391A11650052391ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA KOCLÍŘOV, okres Svitavy 123KoclířovKoclířovSvitavy14.5.202014:0016:00 A11 - Mateřská škola obec117800759
3644162362172B11600100324Základní škola a Mateřská škola Opatovec 119, okres Svitavy 119OpatovecOpatovecSvitavy16.4.202014:0015:00 B11 - Základní škola1.obec002506246
3645162372172A11600100324Základní škola a Mateřská škola Opatovec 119, okres Svitavy 40OpatovecOpatovecSvitavy6.5.202015:3017:00 A11 - Mateřská škola obec007587538
3587154891918B21600024491Speciální základní škola a střední škola SvitavyMilady Horákové488PředměstíSvitavySvitavy23.4.20209:0016:00 B21 - Základní škola praktická1. + 2.kraj110200012
3588154911918B31600024491Speciální základní škola a střední škola SvitavyMilady Horákové493PředměstíSvitavySvitavy23.4.20209:0016:00 B31 - Základní škola speciální1. + 2.kraj108040046
3660168142363B11650045912Základní škola J. A. Komenského Brandýs nad Orlicí, okres Ústí nad OrlicíŽerotínova29Brandýs nad OrlicíBrandýs nad OrlicíÚstí nad Orlicí15.4.202014:0017:00 B11 - Základní škola1. + 2.obec102642621
3566165542288B11600104290Základní škola Ústí nad Orlicí, Školní 75Školní75KerharticeÚstí nad OrlicíÚstí nad Orlicí22.4.202014:0017:00 B11 - Základní škola1.obec102642001
3531166132305B11600104702Základní škola Ústí nad Orlicí, Bratří Čapků 1332Bratří Čapků1332Ústí nad OrlicíÚstí nad OrlicíÚstí nad Orlicí24.4.202014:0017:00 B11 - Základní škola1. + 2.obec102642583
3532166132305B11600104702Základní škola Ústí nad Orlicí, Bratří Čapků 1332Bratří Čapků1332Ústí nad OrlicíÚstí nad OrlicíÚstí nad Orlicí25.4.20209:0011:00 B11 - Základní škola1. + 2.obec102642583
3628175942473A11691008582Mateřská škola Hrušová 58HrušováHrušováVysoké Mýto6.5.202014:0017:00 A11 - Mateřská škola obec181073391
3514157411992B11600090680Základní škola a Mateřská škola Řepníky 34ŘepníkyŘepníkyVysoké Mýto7.4.202013:0015:00 B11 - Základní škola1.obec102142050
3515176301992A11600090680Základní škola a Mateřská škola Řepníky 35ŘepníkyŘepníkyVysoké Mýto6.5.202013:0015:00 A11 - Mateřská škola obec107582287
3663156071947A11600089894Mateřská škola SLUNÍČKO, Stradouň 98StradouňStradouňVysoké Mýto5.5.20209:0016:00Přihlášky k vyzvednutí od 30. 3. v MŠ.A11 - Mateřská škola obec107582295
3664156071947A11600089894Mateřská škola SLUNÍČKO, Stradouň 98StradouňStradouňVysoké Mýto6.5.20209:0016:00Přihlášky k vyzvednutí od 30. 3. v MŠ.A11 - Mateřská škola obec107582295
3608164782264A11600103986Mateřská škola Čtyřlístek, Vysoké Mýto, příspěvková organizaceLidická688Litomyšlské PředměstíVysoké MýtoVysoké Mýto4.5.20208:0010:00 A11 - Mateřská škola obec107590336
3609164782264A11600103986Mateřská škola Čtyřlístek, Vysoké Mýto, příspěvková organizaceLidická688Litomyšlské PředměstíVysoké MýtoVysoké Mýto4.5.202013:0016:00 A11 - Mateřská škola obec107590336
3610164782264A11600103986Mateřská škola Čtyřlístek, Vysoké Mýto, příspěvková organizaceLidická688Litomyšlské PředměstíVysoké MýtoVysoké Mýto5.5.20208:0010:00 A11 - Mateřská škola obec107590336
3611164782264A11600103986Mateřská škola Čtyřlístek, Vysoké Mýto, příspěvková organizaceLidická688Litomyšlské PředměstíVysoké MýtoVysoké Mýto5.5.202013:0016:00 A11 - Mateřská škola obec107590336
3648164972273A11600104109Mateřská škola Pod Smrkem, Vysoké Mýto, příspěvková organizaceŠtefánikova397Litomyšlské PředměstíVysoké MýtoVysoké Mýto5.5.202010:0016:00 A11 - Mateřská škola obec108041646
3649164972273A11600104109Mateřská škola Pod Smrkem, Vysoké Mýto, příspěvková organizaceŠtefánikova397Litomyšlské PředměstíVysoké MýtoVysoké Mýto6.5.202010:0016:00 A11 - Mateřská škola obec108041646
3614175462283B11600104231Základní škola Vysoké Mýto, Jiráskova, příspěvková organizacenáměstí Pod kaštany720Litomyšlské PředměstíVysoké MýtoVysoké Mýto3.4.202013:0017:00Zápis probíhá v nové budově prvního stupně školy na adrese: Náměstí Pod kaštany 720, Vysoké Mýto. V době zápisu lze zažádat o přijetí do přípravné třídy.B11 - Základní škola1.obec181007258
3615175472283B11600104231Základní škola Vysoké Mýto, Jiráskova, příspěvková organizaceJiráskova317Litomyšlské PředměstíVysoké MýtoVysoké Mýto3.4.202013:0017:00Zápis probíhá v nové budově prvního stupně školy na adrese: Náměstí Pod kaštany 720, Vysoké Mýto. V době zápisu lze zažádat o přijetí do přípravné třídy.B11 - Základní škola2.obec000856878
3616175462283B11600104231Základní škola Vysoké Mýto, Jiráskova, příspěvková organizacenáměstí Pod kaštany720Litomyšlské PředměstíVysoké MýtoVysoké Mýto4.4.20208:3011:00Zápis probíhá v budově prvního stupně školy.B11 - Základní škola1.obec181007258
3617175472283B11600104231Základní škola Vysoké Mýto, Jiráskova, příspěvková organizaceJiráskova317Litomyšlské PředměstíVysoké MýtoVysoké Mýto4.4.20208:3011:00Zápis probíhá v budově prvního stupně školy.B11 - Základní škola2.obec000856878
3652164572254A11600103854Mateřská škola Hradisková, Jablonné nad OrlicíJablonské nábřeží8Jablonné nad OrlicíJablonné nad OrlicíŽamberk13.5.20209:0016:00 A11 - Mateřská škola obec169100375
3651164562254A11600103854Mateřská škola Hradisková, Jablonné nad OrlicíHradisková619Jablonné nad OrlicíJablonné nad OrlicíŽamberk14.5.20209:0016:00 A11 - Mateřská škola obec107590123
3657164352245A11600103714Mateřská škola, Kameničná, okres Ústí nad Orlicí 11KameničnáKameničnáŽamberk7.5.202014:0016:00 A11 - Mateřská škola obec107589923
3547167832355B11650041445Masarykova základní škola Klášterec nad Orlicí, okres Ústí nad Orlicí 176Klášterec nad OrlicíKlášterec nad OrlicíŽamberk3.4.202014:0017:00 B11 - Základní škola1. + 2.obec102654018
3618164652258A11600103897Mateřská škola Letohrad, U DvoraV Aleji708LetohradLetohradŽamberk6.5.20207:0017:00 A11 - Mateřská škola obec181049481
3633165262282B11600104222Základní škola Letohrad, Komenského 269Komenského269LetohradLetohradŽamberk3.4.202015:0017:00není společný začátek, možné chodit průběžně v časovém rozmezíB11 - Základní škola1. + 2.obec000856843
3602169052384B11650051807Základní škola a mateřská škola Mistrovice 11MistroviceMistroviceŽamberk7.4.202014:0017:00 B11 - Základní škola1.obec102642214
3604169032384A11650051807Základní škola a mateřská škola Mistrovice 11MistroviceMistroviceŽamberk5.5.202010:0012:00 A11 - Mateřská škola obec107589559
3634168222365B11650046463Základní škola a Mateřská škola Písečná, okres Ústí nad Orlicí 2PísečnáPísečnáŽamberk2.4.202014:0017:00 B11 - Základní škola1.obec108031217
3635168242365A11650046463Základní škola a Mateřská škola Písečná, okres Ústí nad Orlicí 2PísečnáPísečnáŽamberk4.5.202015:00 Až do 16.5.2020 Konzultovat průběžně s vedoucí p. učitelkou NeumannovouA11 - Mateřská škola obec107590000
3555177701922B11600024792Střední škola a základní škola ŽamberkTyršova214ŽamberkŽamberkŽamberk16.4.20208:0015:00 B11 - Základní škola1. + 2.kraj102654182
3556174241922B31600024792Střední škola a základní škola ŽamberkTyršova214ŽamberkŽamberkŽamberk16.4.20208:0015:00 B31 - Základní škola speciální1. + 2.kraj150022034
3575177272477B11691009228Základní škola Erudio OrlickoVelký Hájek1554ŽamberkŽamberkŽamberk17.4.202013:3017:30 B11 - Základní škola1.soukromník, státní podnik181077159