Přihlásit se      O portálu     Kontakty

Hledám zaměstnání ve škole

Typ inzerátu: Kategorie: Hledat text:

Hledám práci asistenta pedagoga
Hledám práci na pracovní pozici asistenta pedagoga v okolí Litomyšle, Nových Hradů a Poličky. Na této pozici pracuji již 3 roky. Baví mě práce s dětmi. Kurz asistenta pedagoga mám. Za případné nabídky děkuji.

učitelka 1. stupeň
Dobrý den, od září 2021 hledám práci jako učitelka 1. st. v okolí Vysokého Mýta. Vzdělání i kratší praxi mám.

Asistent pedagoga
Hledám práci jako asistent pedagoga, raději první stupeň ZŠ popř. Mateřská školka v okolí Lanškroun, Letohrad, Ústí nad Orlicí. Mám zkušenost s výukou paličkování, učňovské středisko VKV, zájmový kroužek ZŠ.

Učitelka I. st. ZŠ
Dobrý den, hledám od nového školního roku místo učitelky na 1. st. ZŠ, mám kvalifikaci jako učitelka dějepisu na 2. st. ZŠ a SŠ. V příštím roce dokončím studium učitelství 1. st. ZŠ na UHK.
V současné době učím na malotřídce spoj 3+4+5 ročník. Učím všechny M, ČJ, VL, PŘ, AJ a HV.
Mám navíc zkušenosti s výukou dějepisu a NJ na 2. st.
Těším se na setkání.

Učitel 2. st. ZŠ, SŠ, VOŠ
Kvalifikovaná učitelka s praxí přijme místo pedagoga v aprobační kombinaci NJ-VV. Pardubice, HK

UČITELKA ŠJ
Dobrý den, hledám místo učitelky španělštiny ZŠ nebo SŠ, popřípadě zájmové kroužky (Pardubice a okolí).

Učitel 2.stupeň ZŠ, Matematika - Tělesná výchova
Dobrý den, poohlížím se po učitelském povolání. Student 5. ročníku PdF UHK s aprobací MA - TV pro 2.stupeň ZŠ. Plánované ukonceni studia srpen 2021, případně prosinec 2021.
Zkušenosti s TV:
- 30h praxí na ZŠ
- 1 rok působení jako trenér v plavecké závodním plavání
- 2x letní soustředění pro plavce v délce trvání 1 týden
Zkušenosti s MA:
- doučování žáků 2.stupňe ZŠ

Případné další dotazy rád zodpovím telefonicky nebo na osobním pohovoru.

Učitelka s praxí na ZŠ i SŠ
Absolvovala jsem obor Učitelství základů společ. věd pro SŠ na Filozofické fakultě MU, ale mám dlouhodobou praxi ve výuce ČJ, AJ (st. zk. B2) a dalších předmětů na SŠ i ZŠ. Do konce tohoto školního roku učím na menší ZŠ, ale přestěhovala jsem se a sháním místo v Pardubickém kraji.

Hledám místo
Hledám místo učitele na II. stupni ZŠ (i na SŠ) s aprobací dějepis-zeměpis-pedagogika, částečný úvazek. Pardubice a blízké okolí. Mám 28 let praxe učení na ZŠ i SŠ (dva doktoráty z historie výhodou).

Asistentka pedagoga Žamberecko
Mám praxi i kvlifikaci, empatii, respekt, plním si sen.

Učitel AJ nebo NJ na ZŠ/SŠ
Sháním místo učitele AJ/NJ na ZŠ/SŠ v okrese Pardubice. Kvalifikaci mám. Miroslav Švarc

Učitelka MŠ, vychovatelka
Dobrý den, hledám práci na plný úvazek, jako učitelka MŠ, případně vychovatelka ve školní družině v Chrudimi a okolí. Mám Vyšší odborné vzdělání obor předškolní pedagogika, dále mám vyhotovený kurz chůvy. Během studia jsem podstoupila několika praxí, jak v MŠ tak i v ŠD a dále jsem pracovala ve středisku výchovné péče jako asistentka pedagoga anglického jazyka a dějepisu.
Předem děkuji za Vaše nabídky a budu se těšit na případné setkání :)

Asistentka pedagoga
Hledám místo na pozici asistentky pedagoga v Pardubicích, budu ráda za zkrácený úvazek, ale nebráním se i plnému úvazku.
Mám požadované vzdělání i praxi. Nabízím nasazení, milé jednání, ochotu spolupracovat a pečlivost. Nástup možný ihned.

asistent pedagoga
Dobrý den, hledám pracovní pozici jako asistentka pedagoga v Pardubicích a okolí, v Chrudimi, v Holicích. Mám potřebné pedagogické vzdělání, dlouholetou praxi (21 let), zkušenosti s prací s dětmi se speciálními vzdělávacími potřebami, s tělesným, mentálním i kombinovaným postižením. Nástup možný ihned. Předem velice děkuji za nabídky.

učitelka NJ,RJ
Kvalifikovaná učitelka hledá zaměstnání v okrese PU a HK s aprobací NJ-RJ.
Jde ZŠ,SŠ,VOŠ.

Asistent pedagoga, učitelka 1. stupni ZŠ - Moravská Třebová
Hledám práci na pozici AP nebo učitelka na 1. stupni ZŠ (se spec. pedagogikou). SZZ mám v roce 2022 (logopedie, surdopedie). Mám praxi jako asistent pedagoga 2 roky.
Práci hledám v Moravské Třebové nebo v blízkém okolí.

Hledám místo
Hledám místo učitele na II. stupni ZŠ (i na střední škole) na částečný úvazek s aprobací dějepis-zeměpis-pedagogika, V Pardubicích a blízkém okolí. 28 let praxe.

Asistent pedagoga/ Školní asistent
Dobrý den, poptávám práci na plný úvazek nebo 2 zkrácené úvazky, jako asistent pedagoga případně jako školní asistent. S nástupem duben - září. Mám ukončený kurz asistenta pedagoga a středoškolské vzdělání v oboru sociální činnost. Pardubice, Chrudim, Přelouč a okolí. Předem děkuji za Vaše nabídky.

2. stupeň ZŠ, SŠ
Dobrý den, poptávám místo učitele na 2 stupni ZŠ či SŠ. Finanční gramotnost, matematika, ekonomické předměty, občanská výchova. Letos budu dokončovat DPS, nebráním se dalšímu vzdělávání. Řečany nad Labem, Přelouč, Pardubice. Děkuji za nabídky. Martina Čechová

Výuka práva, společenské vědy
Jsem vystudovaná právnička magisterského programu s bakalářským titulem na Policejní akademii v ČR v Praze. Pedagogické minimum nemám, ale nemám problém si jej doplnit. Mám zkušenosti z příměstských táborů a dvouletou praxi na učitelka MŠ a asistent pedagoga. Práce v oboru mě nenaplňuje a práce s dětmi mi moc chybí. Jsem spolehlivá, komunikativní, učenlivá, mám dobré organizační schopnosti a ráda pracuji s dětmi. Mám státní závěrečné zkoušky nejen z právních oborů, ale také z psychologie. Děkuji předem za nabídky. Mgr. Bc. Adéla Hromádková

Učitelka MŠ, vychovatelka
Hledám 100 úvazek Pardubice a okolí. Mé vzdělání VOŠ pedagogické- Speciální pedagog, Pedagog volného času, Předškolní pedagog. Mám 14 let praxe.
Pavlína Ježková

Poptávám práci asistent pedagoga, vychovatelka
Poptávám pracovní pozici jako asistentka pedagoga, vychovatelka nejlépe obě práce v jedné škole, aby to dalo plný úvazek. Kurz asistenta pedagoga mám hotový, kurz pro vychovatele, momentálně dodělávám s kurzem logopedie. Praxi jako asistentka pedagoga mám 4 roky. Nejlépe okres Mladá Boleslav

Stránky: << < 1 > >>