Přihlásit se      O portálu     Kontakty

Hledám zaměstnání ve škole

Typ inzerátu: Kategorie: Hledat text:

Sekretářka - asistentka, ekonomka - hospodářka
Hledám práci sekretářky - asistentky, ekonomky - hospodářky na SŠ, nebo ZŠ v Pardubicích. Praxe sekretářky a archivářky spolu se správou přijímacího řízení na Gymnáziu.

Sekretářka - asistentka, ekonomka - hospodářka
Hledám práci sekretářky - asistentky, ekonomky - hospodářky na SŠ, nebo ZŠ v Pardubicích. Praxe sekretářky a archivářky spolu se správou přijímacího řízení na Gymnáziu.

učitelka 1.stupně zš
Poptávám pracovní pozici učitelky 1. stupně ZŠ nejlépe na dobu neurčitou. Moje vzdělání je učitelství pro 1.st ZŠ . Mám 20 let praxe v oboru. Také nabízím zkušenosti s malotřídní výukou. Lanškroun a okolí

Asistent pedagoga
Hledám práci asistentky pedagoga, nejlépe na prvním stupni ZŠ. Mám kurz asistentky pedagoga, hledám práci v Chrudimi a Pardubicích,W blízkém okolí.

Učitelka 1. stupně ZŠ, asistentka pedagoga
Hledám místo učitelky 1. stupně ZŠ na malé škole nebo místo asistentky pedagoga. Okolí Svitav nebo Poličky. Nástup možný kdykoli. Mám dlouholetou praxi na málotřídní škole (spojené 2 i 3 ročníky).

Asistentka pedagoga
Hledám práci asistentky pedagoga, nejlépe na prvním stupni ZŠ. Mám kurz asistentky pedagoga, hledám práci v Pardubicích a blízkém okolí.

Učitelka VV a D
Dobrý den. Poptávám zaměstnání ve školství jako pedagogický pracovník, pouze na plný úvazek. Okres Chrudim, Pardubice. Aprobace 2. st. ZŠ a SŠ. Od 1.9.2020, možno i dříve. Děkuji za Vaše odpovědi.

Asistent pedagoga
Hledám práci jako asistent pedagoga.Absolvovala jsem kurz a mám praxi.Chrudim a okolí.Děkuji

ASISTENTKA PEDAGOGA
Dobrý den, poptávám pracovní pozici asistent pedagoga nebo školní asistent, mám 1,5 roku praxe. Práci poptávám v okolí Česká Třebová a okolí. Děkuji za případné nabídky.

Asistentka pedagoga
Hledám práci jako asistent pedagoga.Absolvovala jsem kurz a mám 1,5 roku praxe. Česká Třebová a okolí.

Asistent pedagoga
Hledám práci jako asistent pedagoga.Absolvovala jsem kurz a mám 3 roky praxe. Pardubice a okolí.

Učitelka MŠ, vychovatelka školní družiny, DM a jiných zařízeních
Hledám zaměstnání jako kvalifikovaná učitelka MŠ s praxí. Vedení kroužků, praxe s dětmi ve speciální třídě v zahraničí. Předem děkuji za případné nabídky. Pardubice a okolí.

Vychovatelka ve ŠD, asistentka pedagoga,
Hledám práci jako vychovatelka ve školní družině nebo asistentka pedagoga, případně obojí. Mám praxi několik let jako asistentka v základní škole i v mateřské škole i jako vychovatelka ve školní družině. S dětmi pracuji opravdu ráda, mám praxi i z vedení zájmového kroužku.

Učitelka ruského jazyka
Dobrý den,
poptávám práci na pozici učitelky ruského jazyka pro II. a III. stupeň. Předem děkuji za projevený zájem. Pardubice a okolí.

Stránky: << < 1 > >>