Přihlásit se      O portálu     Kontakty

Hledám zaměstnání ve škole

Typ inzerátu: Kategorie: Hledat text:

Učitelka TV, Z (VkZ, Inf, PČ)
Hledám místo učitelky na II. stupni ZŠ nebo SŠ na poloviční úvazek - dopolední hodiny či celý pátek. Aprobace předmětů TV - Z, přípradně další předměty (VkZ, PČ, Inf, VV, předměty na I.stupni).
Pardubice a okolí

VYCHOVATELKA ŠD, UČITELKA MŠ, případně asistentka pedagoga
Dobrý den, hledám zaměstnání v Litomyšli a blízkém okolí od 1.9.2019. Mám 15-ti letou praxi jako vychovatelka na domově mládeže. Nabízím letité zkušenosti, časovou flexibilitu, stabilní rodinné zázemí a nadšení do nové práce. Děkuji předem za případné nabídky.

účetní ekonom
dovoluji si nabídnout své služby v oboru účetní/ekonom
3 roky práce v rozpočtové organizaci - město cca15tisíc obyvatel na pozici hlavní účetní, správce rozpočtu, spolupráce s 12 příspěvkovými organizacemi, vyúčtování dotací, kooperace v problematice daní(DPH,DPPO) napříč rozpočtovou organizací i příspěvkových organizací
program Fenix - účetnictví, Vema-mzdy, výkazy pro Pardubický kraj
20let praxe v podnikatelském prostředí

hledáme učitelky
ZŠ a MŠ Verměřovice hledá aprobovanou učitelku 1. stupně, na celý úvazek se schopností učit AJ od 26.8. 2019

Druhý inzerát:
ZŠ a MŠ Verměřovice hledá aprobovanou učitelku 1. stupně, na poloviční úvazek se schopností učit AJ od 1.9. 2019

učitelka ZŠ - 1. stupeň
Dobrý den,
hledám práci učitelky na 1.st.ZŠ v Pardubicích a okolí. Nabízím dlouholeté zkušenosti i s málotřídní výukou, organizační schopnosti, samostatnost, tvořivost a loajalitu.

Učitelka 1. st.
Dobrý den,
měla bych zájem o práci učitelky (Polička a okolí). V současné době učím na 1. stupni ZŠ. (Ráda bych učila 1. - 5. ročník.) Případně bych měla zájem i o práci asistentky.

Učitelka MŠ
Dobrý den, od 1.9.2019 hledám místo na pozici učitelky MŠ. Ideálně v okolí Holic. Nabízím 3 roky praxe v oboru, vysokoškolské vzdělání v oboru logopedie, surdopedie a specifické poruchy učení. Jsem spolehlivá, samostatná, kreativní, nevadí mi práce v kolektivu ani samostatně. Pro více informací a CV mě prosím kontaktujte na Horcicková.zuzana@seznam.cz.
Zuzana Horčičková

Mzdová účetní/všeobecná účetní
Dobrý den,
od nového školního roku, září 2019, nabízím práci na pozici mzdové účetní nebo všeobecné účetní. Dosud pracuji ve školství jako mzdová účetní v programu Vema a jako všeobecná účetní v programu Gordic.
Předem děkuji za případné nabídky. Pro bližší informace mě prosím neváhejte kontaktovat, ráda zašlu životopis.

Učitelka 1.st. ZŠ
Hledám práci učitelky na 1.st.ZŠ v Hlinsku a okolí. Nabízím dlouholeté zkušenosti i s málotřídní výukou, organizační schopnosti, samostatnost, tvořivost a loajalitu.

učitelka angličtiny
Poptávám volné místo učitele angličtiny na ZŠ v Pardubicích a okolí.

vychovatelka, asistentka popř. učitelka MŠ
Dobrý den,
od září 2019 hledám volné místo vychovatelky či učitelky MŠ, popřípadě učitelky na ZŠ za předpokladu dalšího studia. Mám vystudovaný Mgr. obor - Resocializační pedagogika a Dis - specializace ve volném čase (kvalifikace pro učitelku MŠ, vychovatelství, asistent pedagoga). zkušenosti : lektor primární prevence 4-9. třída, vedoucí příměstských a pobytových táborů pro DDM Litomyšl, v posledních letech jejich plná organizace, OSPOD. Další vzdělávání není překážkou. Pardubice a blízké okolí. Předem děkuji za nabídky

Učitelka českého jazyka a zeměpisu, asistentka pedagoga
Hledám volné místo učitelky českého jazyka a zeměpisu na druhém stupni základní školy. Mám krátkou zkušenost s výukou českého jazyka, zeměpisu, dějepisu a výtvarné výchovy na základní škole, českého jazyka a dějepisu na střední škole a prací vychovatelky ve školní družině. Nebráním se ani práci asistentky pedagoga. S ohledem na případné dojíždění hledám volné místo především na Pardubicku a Královéhradecku. V případě zajištění ubytování se však i ráda přestěhuji. Předem děkuji za případné nabídky.

Vychovatel, asistent pedagoga
Hledám zaměstnání na pozici asistenta pedagoga v MŠ, ZŠ nebo SŠ nebo vychovatele školní družiny od 09/19 v Pardubicích, Chrudimi, příp. Hradci Králové, úvazek min. 0,6. Mám tříletou praxi jako asistent pedagoga na 2. stupni ZŠ, dokončuji studium Vychovatele na UHK, mám vystudovanou arteterapii.
Podrobnější informace poskytnu e-mailem/telefonicky.
Předem děkuji za nabídky.
Monika Hodíková

Asistent pedagoga,vychovatel
Hledám práci na 0,5 úvazek s nástupem od 9/19.
Vystudovala jsem ČZU v Praze, pedagogické vzdeláni nemám, ale nastupuji od 8/19 na UHK na CVPP.
Ráda bych ziskala praxi s détmi, poznala nový kolektiv.

Učitelka,vychovatelka,speciální pedagog (event.asistent)
hledá zaměstnání v okrese Ústí nad Orlicí, Litomyšl a Rychnov i přímo v Pardubicích v empatickém a respektujícím kolektivu pedagogů i dětí. Nadšení, optimismus a praxi mám.

Učitelka 1. stupně ZŠ
Nabízím mnohaleté pracovní zkušenosti ve spojených, ale i v jednotlivých ročnících, znalosti z oblasti školského managementu, právní předpisy ve školství, řízení projektů, činnostní učení v jednotlivých vyučovacích předmětech, hudebně pohybové aktivity, znalost hry na klavír, vystoupení v podobě muzikálů. Podmínkou je vhodné dopravní spojení z Hradce Králové

asistent pedagoga
Dobry den,hledam praci jako asistent pedagoga ci jina pomocnice v materske skole nebo v zakladni skole.Mam zakladni vzdelani a absolvovala jsem kurz studium pro asistenta pedagoga.Mam kladny vztah k detem.Dekuji V.Wendligova

Asistent pedagoga
Dobrý den,
pracovala jsem jako asistentka pedagoga ve Speciální základní a praktické škole. Touto cestou hledám nové zaměstnání na pozici asistenta pedagoga.
Mám strašně ráda děti, jsem velice přátelská, komunikativní, trpělivá a empatická.
Ráda Vám doplním další potřebné informace na osobním pohovoru. Těším se na Vaši odpověď. S pozdravem Petra Karbanová

Učitelka ČJ (+NJ)
Dobrý den,
hledám od 1. září 2019 zaměstnání jako učitelka 2. stupně ZŠ nebo víceletého gymnázia v Chrudimi a blízkém okolí. Jsem v posledním ročníku magisterského studia (Bc. - Český jazyk a literatura a Německý jazyk a literatura Mgr. - Český jazyk a literatura se zaměřením na žáky s odlišným mateřským jazykem).
Momentálně vykonávám přímou pedagogickou činnost na jedné brněnské základní škole - mám již tedy i pedagogickou praxi.
Pro více informací mě neváhejte kontaktovat.

hledám místo učitele Aj a D od 1.9. 2019
aprobace pro II. st + SŠ, lokalita Litomyšl, Ústí/Orlicí, Vysoké Mýto a okolí

Učitelka dějepisu, občanské výchovy
Jsem v posledním ročníku magisterského oboru Kulturní dějiny se specializačním modulem Soudobé dějiny na Ústavu historických věd na Univerzitě Pardubice. Současně se účastním programu dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků s názvem Učitel střední školy, který poskytuje Centrum celoživotního vzdělávání na Pedagogické fakultě Univerzity Hradec Králové. Hledám zaměstnání na základní či střední škole od začátku školního roku 2019/2020.

Učitelka dějepisu, občanské výchovy
Hledám zaměstnání na pozici učitel střední školy od počátku školního roku 2019/2020 v Pardubickém a Královohradeckém kraji.

Vychovatelka ŠD
Hledám práci vychovatelky na plný úvazek od 1. 9. 2019 v Ústí nad Orlicí a okolí. Mám 15ti letou praxi s vedením ŠD, zakládáním sportovních a rukodělných kroužků (např. florbal, baseball, lakros, hrnčířský kruh, modelování z hlíny, drátování, batikování, drhání, ...).
V rámci své činnosti ráda vypomohu i kolegům při zastupování, doprovodů na akce i při přípravě různých školních aktivit.

Učitelka Fj Pardubice
Jako aprobovaná učitelka francouzštiny hledám práci na základní nebo střední škole v Pardubicích a okolí.

Učitel 1. st. ZŠ
Základní škola Lubná - Sebranice přijme od 1. září 2019 aprobovaného učitele pro I. st. ZŠ. V případě zájmu zašlete životopis na e-mail:zslubna@policka.cz

vychovatelka ŠD a učitelka MŠ
Dobrý den, hledám práci vychovatelky ŠD nebo učitelky MŠ v okolí Litomyšle. Jsem plně kvalifikovaná pro obě profese s dlouholetou praxí v oboru. Ráda bych pracovala na vesnici v přírodě. Jsem flexibilní , organizačně schopná, tvořivá se smyslem pro humor a porozumění dětem.

Učitel ekonomický předmětů a RJ
Dobrý den, od školního roku 2019/2020 hledám zaměstnání jako učitel na 2. stupni nebo střední škole na zkrácený úvazek.
Chrudim, Pardubice

Učitel ruského jazyka - rodilí mluvčí.
Hledám pracovní místo učitele RJ. Mám praxi 25 let v Rusku, mám zkušenost s výukou na střední škole v ČR.
Magisterské studium potvrzeno MU Brno.

Učitelka předmětů matematika, fyzika
Hledám pracovní uplatnění nejlépe na střední škole, popř. částečný úvazek na základní škole od 1. 9. 2019.

Hledám zaměstnání ve školství !
Od školního roku 2019/2020 hledám volné pracovní místo ve školství (na Chrudimsku). Mám vystudovaný magisterský obor -učitelství speciální pedagogiky a učitelství odborných předmětů.
Mám zkušenosti se žáky se speciálně vzdělávacími potřebami ze ZŠ i SŠ. V případě vašeho zájmu mne kontaktujte na mailu: pedasuja@seznam.cz Děkuji !

Učitelka biologie a chemie
Dobrý den,
od 1.9.2019 hledám práci na II. stupni ZŠ nebo na SŠ na pozici učitelky biologie a chemie, případně mohu učit i jiné předměty - fyzika, VkZ, Zdravověda, nebo dočasně vypomoci i jinak(asistent, družina). Mohu pracovat na plný i zkrácený úvazek. Pracovala jsem 4,5 roku na ZŠ a 1 rok na SŠ. Jana Jandová

Učitelka biologie a chemie
Dobrý den,
od 1.9.2019 hledám práci na II. stupni ZŠ nebo na SŠ na pozici učitelky biologie a chemie, případně mohu učit i jiné předměty - fyzika, VkZ, Zdravověda, nebo dočasně vypomoci i jinak(asistent, družina). Mohu pracovat na plný i zkrácený úvazek v Pardubicích. Pracovala jsem 4,5 roku na ZŠ a 1 rok na SŠ. Jana Jandová

Stránky: << < 1 > >>