Přihlásit se      O portálu     Kontakty

Hledám zaměstnání ve škole

Typ inzerátu: Kategorie: Hledat text:

vychovatelka, učitelka MŠ, pedagog volného času
Vážený pane řediteli, vážená paní ředitelko,
ráda bych se ucházela o práci na výše uvedené pracovní pozice. Dostudovala jsem při VŠ v návaznosti na střední pedagogické vzdělání zároveň VOŠ v Litomyšli obor - Pedagogika specifických činností ve volném čase. Praxe : ( spolupráce s DDM Litomyšl již několik let, táborový vedoucí, lektor primární prevence, praxe v rámci škol) Nástup možný dle domluvy - Pardubice a blízké okolí

Učitelka českého jazyka a zeměpisu, asistentka pedagoga
Hledám volné místo učitelky českého jazyka a zeměpisu na druhém stupni základní školy. Mám krátkou zkušenost s výukou českého jazyka, zeměpisu, dějepisu a výtvarné výchovy na základní škole, českého jazyka a dějepisu na střední škole a prací vychovatelky ve školní družině. Nebráním se ani práci asistentky pedagoga. S ohledem na případné dojíždění hledám volné místo především na Pardubicku a Královéhradecku. Předem děkuji za případné nabídky.

Učitelka AJ
Hledám místo učitelky AJ na střední škole, popř. 2. stupni ZŠ. Bohaté zkušenosti s výukou, 10 let praxe, Chrudimsko, popř. Pardubicko.

Učitelka českého jazyka a dějepisu
Hledám místo učitelky na 2. stupni základní školy v Pardubicích a okolí.
Bližší informace a doklady ráda poskytnu.

Učitelka českého jazyka a francouzského jazyka
Učitelka českého jazyka a francouzského jazyka, popř. dějepisu, zeměpisu, anglického jazyka, vlastivědy, pracovních činností a výchovy k občanství hledá práci. Upřednostňuji Moravskou Třebovou, Českou Třebovou nebo Lanškroun. Mám patnáctiletou pedagogickou praxi, vyučovala jsem na všech typech, od základní po vysoké školy. Vyučovala jsem francouzštinu i na jazykové školy.

Volnočasový pedagog
Hledám místo pro zajímavou práci s dětmi. (Mateřské školy, Školní družiny, Centra volného času, Sportovní a taneční kroužky)

Učitel AJ
Zkušený učitel AJ (aprobace AJ + TV) hledá místo učitele na SŠ v Pardubicích a okolí.

Učitelka MŠ, asistentka pedagoga
Dobrý den,
hledám práci na pozici učitelky MŠ, případně asistentky pedagoga s nástupem od dubna 2019. Studuji poslední ročník VŠ oboru Učitelství pro mateřské školy a mám praxi na pozici asistentky pedagoga. Pro bližší informace mě prosím neváhejte kontaktovat.

Učitelka 1. stupně
Vážený pane řediteli, vážená paní ředitelko,
dovoluji si touto cestou žádat o místo učitelky základní školy – 1. stupeň. O místo se zajímám z důvodu zrušení naší školy, na které jsem působila dvacet čtyři let.
Vystudovala jsem Střední pedagogickou školu v Litomyšli, poté jsem pokračovala studiem Učitelství pro 1. stupeň základní školy na Pedagogické fakultě MU v Brně.
Nástup možný od 1.9. 2019, lokalita - Pardubický kraj
Domnívám se, že mé znalosti a dlouholetá praxe odpovídají požadavkům na výše uvedenou pozici a v případě Vašeho zájmu se ráda dostavím na osobní pohovor.


Chůva pro děti do zahájení školní docházky
Hledám zaměstnání v MŠ, jsem KVALIFIKOVANÁ CHŮVA (dle akreditace číslo MSMT-26109/2016-1/653), v Pardubicích, Chrudimi nebo okolí. Je mi 41 let, mám 2 větší děti, jsem SŠ, časově flexibilní. Praxi při kurzu jsem vykonávala v Ratolesti a v MŠ Závodu Míru v Pardubicích, působila jsem také jako vychovatelka ve škole v přírodě u dětí 1. ročníku ZŠ a na táborech jako praktikantka. Nastoupit mohu ihned. Více informací ráda podám po telefonu nebo emailu.
Kateřina Kinkorová, Benešovo náměstí 2518, Pardubice, 530 02

Asistent pedagoga
Hledám prac.umístěni na pozici asistent pedagoga v Pardubicích i okolí.Praxi mám na ZŠ i MŠ. Osvědčení AP mám.

Stránky: << < 1 > >>