Přihlásit se      O portálu     Kontakty

Hledám zaměstnání ve škole

Typ inzerátu: Kategorie: Hledat text:

Asistentka pedagoga
Hledám práci asistentky pedagoga, nejlépe na prvním stupni ZŠ. Mám kurz asistentky pedagoga, hledám práci v Pardubicích a blízkém okolí.

Učitelka VV a D
Dobrý den. Poptávám zaměstnání ve školství jako pedagogický pracovník, pouze na plný úvazek. Okres Chrudim, Pardubice. Aprobace 2. st. ZŠ a SŠ. Od 1.9.2020, možno i dříve. Děkuji za Vaše odpovědi.

Asistent pedagoga
Hledám práci jako asistent pedagoga.Absolvovala jsem kurz a mám praxi.Chrudim a okolí.Děkuji

Asistentka pedagoga na ZŠ
Hledám místo asistentky pedagoga na ZŠ v okolí Svitav nebo Poličky od listopadu 2019 (možno i později). Jsem učitelka s mnohaletou praxí na 1. stupni málotřídní školy. Aprobace speciální pedagogika - matematika pro 2. stupeň ZŠ a SpZŠ.

ASISTENTKA PEDAGOGA
Dobrý den, poptávám pracovní pozici asistent pedagoga nebo školní asistent, mám 1,5 roku praxe. Práci poptávám v okolí Česká Třebová a okolí. Děkuji za případné nabídky.

Asistentka pedagoga
Hledám práci jako asistent pedagoga.Absolvovala jsem kurz a mám 1,5 roku praxe. Česká Třebová a okolí.

Asistent pedagoga
Hledám práci jako asistent pedagoga.Absolvovala jsem kurz a mám 3 roky praxe. Pardubice a okolí.

Hledám práci na pozici učitele dějepisu, zeměpisu a pedagogiky
Hledám práci na částečný úvazek (5-10 hodin týdně) s aprobací dějepis, zeměpis. 27 let jsem pracoval jako učitel dějepisu a zeměpisu na ZŠ Lázně Bohdaneč.

Pracovní poměr jsem musel ukončit ze zdravotních důvodů. Učil jsem 20 let na střední škole, mám 2 doktoráty z historie, rok jsem učil na filosofické fakultě UHK.

Učitelka MŠ, vychovatelka školní družiny, DM a jiných zařízeních
Hledám zaměstnání jako kvalifikovaná učitelka MŠ s praxí. Vedení kroužků, praxe s dětmi ve speciální třídě v zahraničí. Předem děkuji za případné nabídky. Pardubice a okolí.

Vychovatelka ve ŠD, asistentka pedagoga,
Hledám práci jako vychovatelka ve školní družině nebo asistentka pedagoga, případně obojí. Mám praxi několik let jako asistentka v základní škole i v mateřské škole i jako vychovatelka ve školní družině. S dětmi pracuji opravdu ráda, mám praxi i z vedení zájmového kroužku.

Učitelka ruského jazyka
Dobrý den,
poptávám práci na pozici učitelky ruského jazyka pro II. a III. stupeň. Předem děkuji za projevený zájem. Pardubice a okolí.

učitelka 1.stupně zš
Poptávám pracovní pozici učitelky 1. stupně ZŠ nejlépe na dobu neurčitou. Moje vzdělání je učitelství pro 1.st ZŠ . Mám 20 let praxe v oboru. Také nabízím zkušenosti s malotřídní výukou.

Stránky: << < 1 > >>