Přihlásit se      O portálu     Kontakty

Hledám zaměstnání ve škole

Typ inzerátu: Kategorie: Hledat text:

Hledám místo
Hledám místo učitele na ZŠ (nebo SŠ) na částečný úvazek, aprobace dějepis-zeměpis, v Pardubicích a blízkém okolí. Praxe 28 let na ZŠ, 20 let současně na SŠ. Mám své povolení rád a chybí mi.

Učitel základní školy
Hledám zaměstnání učitele základní školy. Mám vystudovaný bakalářský obor Chemie a tělesná výchova a sport se zaměřením na vzdělání a nyní nastupuju na dvouletý magisterský obor kombinovaného studia na Masarykovu Univerzitu do Brna na obor Tělesná výchova a sport pro základní a střední školy. 2. pololetí ve školním roku 2020/21 jsem učil na ZŠ Resslova Hlinsko 2. a 5. třídu. Jsem z Kameniček u Hlinska.

Marek Čermák

24 let

Asistent pedagoga
Sháním uplatnění v oboru asistenta pedagoga. Momentálně dodělávám akreditovaný kurz ,který končí závěrečnou zkoušku v srpnu. Mám kladný vztah k dětem a vlastní zkušenost se specifickými poruchami učení (dysortografie, dysgrafie) Děkuji za každou nabídku práce. Nejlépe okolí Chrast,Skuteč, Chrudimi.

Asistent pedagoga
Dobrý den, hledám práci jako asistent pedagoga, chůva, školní asistent v okolí Moravské Třebové i České Třebové. Mám praxi 2 roky. Ráda pracuji s dětmi, učím se novým věcem.

Volné pracovní místo učitelky na 1. st, ZŠ
Od 1.9. 2021 sháním místo učitelky na 1.st. ZŠ. Marně čekám na příležitost, ale pevně věřím, že ji někdy dostanu. Jsem z okresu Ústí nad Orlicí. Práce s dětmi mě velice naplňuje a baví. Dlouhodobě působím jako učitelka v MŠ. Ráda bych působila jako učitelka na 1. st. ZŠ, proto si doplňuji vzdělání. Letos 18.6. 2021 jsem velmi úspěšně vykonala SZZ Bc. oboru Předškolní pedagogika a pedagogika 1.st., poté pokračuji navazujícím studiem Mgr oboru Speciální pedagogika pro děti, žáky a studenty se speciálními vzdělávacími potřebami a pedagogika předškolního věku a učitelství pro 1. stupeň základních škol. Studium probíhá pouze o víkendu.. Mnohokrát děkuji za odpověď i případnou příležitost.
S případným dojížděním nemám problém.

Učitel 2. st. ZŠ, SŠ, VOŠ
Kvalifikovaná učitelka s praxí přijme místo pedagoga v aprobační kombinaci NJ-VV. Pardubice, HK

Asistent pedagoga
Dobrý den, hledám práci jako AP v CHRUDIMI ,PARDUBICE A OKOLÍ.Děkuji za nabídky či případné informace o volných místech.

Učitel historie SŠ - práce na částeční úvazek
Jsem vystudovaný učitel historie pro SŠ školy, ICT koordinátor a absolvent kvalifikačního studia pro ředitele škol. Hledám práci na částečný úvazek (nejlépe na SŠ v Pardubicích). Mám 4,5 letou praxi na ZŠ.

Hledám práci
Učitel s dlouholetou praxí s aprobací dějepis - zeměpis a pedagogika, s velmi kladným přístupem k dětem, hledá práci jako učitel na II. stupni i jako asistent pedagoga. Jsem typem učitele, který se zajímá o okolí, kde pracuje, publikuje historické a vlastivědné články o daném místě, vede historický a zeměpisný kroužek. V hodinách využívá svých znalostí a zážitků z cestování po světě. Dějepis a zeměpis učí jako příběhy, které se kdysi staly, používá interaktivní prostředky, mapy, video a vlastní fotografie.

Učit.1.st.
Přijmu ráda místo na 1.st. ZŠ Pce. 25let praxe.

Učitelka v MŠ, asistentka pedagoga


Od 1.9. 2021 hledám práci v MŠ ve Skutči a blízkém okolí. Mám praxi jeden rok jako chůva, dále jako AP tři roky a zaskakovala jsem na částečný úvazek jako učitelka v MŠ. Studium předškolní pedagogiky jsem dokončila v květnu 2019. Ráda se učím novým věcem a vzdělávám. Pracuji ráda s děti.

Učitelka s praxí na ZŠ a SŠ
Vystudovala jsem učitelství ZSV pro SŠ na FF a mám dlouhou praxi ve výuce AJ (st. zk. B2), ČJ, VV, D a dalších předmětů na ZŠ i SŠ.

Hledám pozici vychovatelky
Vychovatelka s praxí v ŠD hledá zaměstnání v Pardubicích. Pracovala jsem jako učitelka v MŠ i jako asistent pedagoga ve speciální škole.

Učitelka ZŠ angličtina - přírodopis - výtvarná vychova
Dobrý den,
ráda najdu místo učitelky (mé aprobace:angličtina - přírodopis-výtvarná výchova) v Chrudimi či blízkém okolí. Děkuji

Učitelka ruštiny, rodilý mluvčí
Hledám zaměstnaní učitelky ruštiny na SŠ. Jsem magistr ruštiny, rodilý mluvčí. Je mi 56 let.

Asistent pedagoga
Dobrý den, hledám práci jako asistent pedagoga v Pardubicích. Může být ZŠ nebo MŠ. Děkuji za nabídky.

Asistent pedagoga
Dobrý den, hledám práci jako Asistent pedagoga v Pardubicích. Je jedno jestli to bude ZŠ nebo MŠ. Praxe ve Svítání. Budu ráda když mi někdo dáte prosím příležitost

Asistent pedagoga - 1. st. ZŠ
Poptávám volné pracovní místo asistenta pedagoga na 1. st. ZŠ, nejlépe v menší (vesnické) škole, v okolí Pardubic. V červenci ukončuji kurz asistenta pedagoga. Mohu nabídnout 13 let soukromé výuky angličtiny, 1 rok praxe jako učitel ZŠ, převážně aj. Předem děkuji za nabídky.

ZŠ, SŠ
Dobrý den, mám vystudovaný obor Doprava, ekonomie, veřejná správa. Hledám místo jako učitelka, DPS mám. Lokalita: Pardubice(Dukla, centrum), Přelouč, Řečany a okolí.

Vychovatelka
Vychovatelka s dlouholetou praxí hledá zaměstnání na plný úvazek ( školní družina, domov mládeže) ve svitavském okrese.

práce školník
Dobrý den
Hledám práci školníka/údržbáře v mateřské, základní nebo střední škole. Praxi v oboru školník mám.
Možno na HPP nebo DPP
Pardubice, Chrudim, Hradec Králové a okolí
Předem všem děkuji za Vaše nabídky. Jsem ve finanční tísni.


Asistent pedagoga/školní asistent
Dobrý den, hledám místo na pozici asistentky pedagoga, případně školního asistenta v okolí Svitav a Poličky . Půl roku jsem pracovala jako školní asistent a rok pracuji jako asistent pedagoga. Za případné nabídky děkuji.

Učitelka, asistentky pedagoga a chůva v MŠ
Od 1.9. 2021 hledám práci v MŠ ve Vysokém Mýtě a blízkém okolí. Mám praxi jako AP tři roky, pracuji na zkrácený úvazek jako učitelka, studium předškolní pedagogiky dokončím v září 2021, absolvovala jsem kurz chůvy.

Asistent pedagoga

Dobrý den,hledám místo na pozici asistentky pedagoga,případně školního asistenta v Litomyšli a okolí.
Mám požadované vzdělání i praxi. Nabízím nasazení, milé jednání, ochotu spolupracovat a pečlivost. Za případné nabídky předem děkuji

Učitelka MŠ, asistentka pedagoga nebo chůva v MŠ
Od. 1.9.2021 hledám práci učitelky v MŠ, asistentky pedagoga v MŠ nebo ZŠ, případně chůvy v MŠ ve Vysokém Mýtě nebo blízkém okolí. Pracuji 3 roky jako asistent pedagoga a k tomu na zkrácený úvazek jako učitelka MŠ.
Mám kurz asistenta pedagoga a chůvy, studium předškolní pedagogiky dokončím v letošním roce.

Učitelka MŠ, vychovatelka
Hledám celý pracovní úvazek. Mám 14 let praxe. Mé vzdělání je VOŠ Pedagogické - Speciální pedagog, Předškolní pedagog, Pedagog volného času.

Učitelka RJ, AJ, ZSV pro střední školy a 2. st. ZŠ
Přijmu místo učitelky na SŠ NEBO 2. stupni ZŠ. Ráda Vám zašlu životopis a motivační dopis emailem a přijmu pozvánku na osobní pohovor.

učitelka 1. stupně
Dobrý den.
poptávám místo učitelky 1. stupně
VŠ, 34 let praxe (jsem schopna učit také Hejného metodu, písmo ComeniaScript, genetickou metodu čtení ...)

Skolni specialni pedagog
Nabizim spolupraci materskym a zakladnim skolam jako skolni specialni pedagog. Mam vystudovane magisterske studium specialni pedagogiky. Chocen, Vysoké Mýto, Litomysl a okoli.

Učitelka v MŠ
Hledám práci v MŠ od září 2021. V současné době pracuji již třetím rokem jako asistentka pedagoga a částečně jako učitelka (zaskakuji). Bohužel mi končí smlouva na dobu určitou. Práce s dětmi mě baví a ráda se vzdělávám dál. Vše potřebné se ráda doučím. Mám absolvované gymnasium, kurz chůvy, asistentky pedagoga a pedagogickou školu pro MŠ .

Učitelka NJ pro ZŠ a SŠ
Dobrý den,od nového školního roku poptávám místo učitelky NJ v Poličce a okolí. (Aprobace NJ-OV pro 2.st.ZŠ, NJ-Zsv pro SŠ). Za případné nabídky moc děkuji.

Asistentka pedagoga
Hledám místo na pozici asistentky pedagoga nebo školní asistentka v Pardubicích, budu ráda za zkrácený úvazek, ale nebráním se i plnému úvazku. Mám požadované vzdělání i praxi. Nabízím milé jednání, spolupracování a pečlivost. Nástup možný ihned.

Asistent pedagoga
Dobrý den, poptávám pracovní pozici asistenta pedagoga v MŠ Chrudim a okolí, případně i školního asistenta. Mám požadované pedagogické vzdělání, logopedický kurz a dlouholetou praxi s dětmi předškolního věku. Předem děkuji za vaše nabídky.

Učitelka SŠ
Hledám místo učitelky SŠ, vystudovala jsem Učitelství sociálních a zdravotních předmětů pro SOŠ. Osm let jsem učila na SŠ maturitní předměty psychologii, anatomii a fyziologii, hygienu a epidemiologii, biologii člověka a morfologii a vyšetřování pohybového systému. Současně studuji psychoterapeutický výcvik PCA.
Mám aprobaci na zdravotní, sociální a pedagogické školy, mohu však učit i biologii a ZSV na gymnáziu.
Těším se na možnou spolupráci.

Stránky: << < 1 > >>