Přihlásit se      O portálu     Kontakty

Hledáme pedagoga

Typ inzerátu: Kategorie: Hledat text:

Učitel/ka 1. stupně
Základní škola a mateřská škola Krouna poptává na období 1.9.2019 - 31.1.2020 kvalifikovaného učitele 1. st. ZŠ. Kvalifikační předpoklady dle §3, §4, §7 zákona 563/2004 Sb. v platném znění. Další kvalifikační požadavky zaměstnavatele: znalost práce s digitálními interaktivními technologiemi (int. tabule, vizualizéry, odpovědní systémy Response, sw Smart Notebook, Toglic, sw NetSupport School, systémy Pasco využitelné na 1. stupni ZŠ, atd.), znalost Aj na úrovni A1, hra na hudební nástroj. Velikost úvazku 0,273, tj. 6 vyučovacích hodin týdně rozvržených do všech pracovních dnů v týdnu. Pracovní poměr na dobu určitou, zkušební doba 2 měsíce, platové zařazení dle NV 341/ 2017 Sb. (pl. tř. 11/praxe).

uklizečka do mš
Hledáme zástup na úklid do školky od 4.4.2019 do cca 1.5.2019.
Pracovní doba na 4 ½ hodiny denně ( 10-14,30h) .
Bližší informace podá Mgr. Aneta Burešová (774 753 921).

Školka Erudio Žamberk
Pro rozšíření týmu naší soukromé školky s výukou AJ hledáme pedagoga, Aj výhodou. Nabízíme práci v klidném prostředí, malý pracovní kolektiv, menší počet žáčků. Zaměstnanecké benefity: pracovní notebook, možnost ubytování, zvýhodněný tel. tarif.

Učitel/ka 1. stupeň, ZŠ Erudio Orlicko
Soukromá základní škola Erudio v Žamberku, přijme učitele/ku na 1. stupeň ZŠ s nástupem srpen/září 2019. Požadujeme splnění kvalifikačních předpokladů dle školského zákona, otevřený a vstřícný vztah k dětem, kreativitu, zodpovědnost při výkonu učitelského povolání, kolektivního ducha, komunikativnost vzhledem k rodičům, ochotu podílet se na společných školních akcích a projektech. Znalost AJ výhodou.
Nabízíme zaměstnanecké benefity: pracovní notebook, sleva na tel. tarif, možnost ubytování. V úvahu přichází i částečný úvazek.

Hledáme kvalifikované učitele: AJ, Dílen, Třídního učitele (od září 2019)
Hledáme kvalifikované učitele na waldorfskou školu od září 2019: AJ, Dílen, Třídního waldorfského učitele.
Více na https://www.waldorfpardubice.cz/volna-mista/.

Konkurs na ředitele/ředitelku MŠ Sluníčko Pardubice, Gorkého 1521
Rada města Pardubic vyhlašuje dnem 20.2.2019 konkurs na vedoucí pracovní místo ředitele/lky Mateřské školy Sluníčko Pardubice, Gorkého 1521. Předpokládaný nástup 1.8.2019. Více informací na www.pardubice.eu nebo na tel. čísle 466 859 531, oddělení školství Magistrátu města Pardubic.

Konkurs na ředitele/ředitelku Domu dětí a mládeže ALFA Pardubice-Polabiny, Družby 334
Rada města Pardubic vyhlašuje dnem 20.2.2019 konkurs na vedoucí pracovní místo ředitele/ky Domu dětí a mládeže ALFA Pardubice-Polabiny, Družby 334. Předpokládaný nástup 1.8.2019. Více informací na www.pardubice.eu nebo na tel. čísle 466 859 553, oddělení školství Magistrátu města Pardubic.

Konkurs na ředitele/ředitelku Základní školy Pardubice-Polabiny, npor. Eliáše 344
Rada města Pardubic vyhlašuje dnem 20.2.2019 konkurs na vedoucí pracovní místo ředitele/ky Základní školy Pardubice-Polabiny, npor. Eliáše 344. Předpokládaný nástup 1.8.2019. Více informací na www.pardubice.eu nebo na tel. čísle 466 859 532, oddělení školství Magistrátu města Pardubic.

Konkurs na ředitele/ředitelku Základní školy Waldorfské Pardubice, Gorkého 867
Rada města Pardubic vyhlašuje dnem 20.2.2019 konkurs na vedoucí pracovní místo ředitele/ky Základní školy Waldorfské Pardubice, Gorkého 867. Předpokládaný nástup 1.8.2019. Více informací na www.pardubice.eu nebo na tel. čísle 466 859 532, oddělení školství Magistrátu města Pardubic.

Učitel/ka AJ pro II. stupeň
Základní škola Svitavy, Felberova 2 přijme učitele/ku anglického jazyka na 2. stupeň. Nástup IHNED. Více informací u ředitelky Mgr. Jany Pazderové.

Přijmeme kvalifikovanou učitelku,učitele na 1. stupeň
Základní škola a Mateřská škola České Libchavy
Přijmeme učitele nebo učitelku 1. stupně. Podmínkou je ukončené magisterské pedagogické vzdělání.
Nástup je 1. 4. 2019 (platová třída 12.)
Jsme malotřídní škola, výuka probíhá ve spojených ročnících.
Nabízíme příjemné pracovní prostředí a výborný kolektiv.
Požadujeme vstřícný vztah k dělem, komunikativnost vzhledem k rodičům, zodpovědnost k pedagogickému povolení, ochotu podílet se na školních akcích.
Zájemci se mohou hlásit na adrese: zsclib@seznam.cz

Vychovatel - vychovatelka ŠD
Základní škola Miřetice přijme vychovatele/vychovatelku do školní družiny. Jsme málotřídní škola v příjemném prostředí s nižším počtem žáků.
Předpokládaný nástup od 1.9.2019.
Navštivte nás, rádi Vám naši školu a školní družinu představíme.

Odborný vychovatel
Hledáme vychovatele/vychovatelku do malého týmu v Dětském domově rodinného typu.

Požadujeme odbornou kvalifikaci pro výkon práce vychovatel/ka podle § 16 zákona č. 563/2004 Sb., psychickou způsobilost podle § 18 zákona č. 109/2002 Sb. řidičský průkaz sk. B, ochotu pracovat v nerovnoměrně rozvržené pracovní době.

ZŠ Seč - učitel/ka pro 1. stupeň
Základní škola v Seči, okres Chrudim, přijme učitele/ku na I. stupeň ZŠ s nástupem srpen/září 2019. Požadujeme splnění kvalifikačních předpokladů dle školského zákona, vstřícný vztah k dětem, kreativitu, zodpovědnost při výkonu učitelského povolání, kolektivního ducha, komunikativnost vzhledem k rodičům, ochotu podílet se na společných školních akcích a projektech.
V případě potřeby umožníme i částečný úvazek.
Strukturovaný životopis zasílejte elektronicky na adresu: info@zs-sec.cz.
Milan Chalupník, ředitel ZŠ Seč

ZŠ Seč - učitel/ka Čj pro 2. stupeň
Základní škola v Seči, okres Chrudim, přijme učitele/ku na 2. stupeň ZŠ s aprobací český jazyk s nástupem srpen/září 2019. Požadujeme splnění kvalifikačních předpokladů dle školského zákona, vstřícný vztah k dětem, kreativitu, zodpovědnost při výkonu učitelského povolání, kolektivního ducha, komunikativnost vzhledem k rodičům, ochotu podílet se na společných školních akcích a projektech.
V případě potřeby umožníme i částečný úvazek.
Strukturovaný životopis zasílejte elektronicky na adresu: info@zs-sec.cz.
Milan Chalupník, ředitel ZŠ Seč

Speciální pedagog
Speciální základní škola a střední škola Svitavy hledá speciálního pedagoga na zástup za nemoc. Nástup od 13.2.2019, kvalifikace dle zákona o pedagogických pracovnících (vysokoškolské vzdělání získané v akreditovaném studijním programu v oblasti pedagogických věd zaměřené na speciální pedagogiku pro učitele).

vychovatel-vychovatelka
Průmyslová střední škola Letohrad přijme kvalifikovaného vychovatele-vychovatelku na domov mládeže. Nástup dle dohody. Bližší informace u vedoucí vychovatelky na tel.čísle 465 676 313.

Učitel 1.stupně ZŠ
Základní škola Miřetice přijme učitele/učitelku 1.stupně ZŠ. Jsme málotřídní škola, výuka probíhá ve spojených ročnících. Požadujeme splnění kvalifikačních předpokladů. Nástup srpen/září 2019.
Zveme Vás k návštěvě a uvidíte. V případě zájmu zašlete životopis na e-mail: miretice.skola@seznam.cz, nebo tel. 737010610

Učitel odborných předmětů pro obor elektro
SOŠ a SOU Lanškroun přijme učitele odborných předmětů pro obor elektro. Požadujeme: ukončené vysokoškolské vzdělání v oboru elektro, pedagogické minimum (možnost studia po nástupu, znalost práce v oboru automatizace a řídicí systémy.

Přijmeme učitele/učitelku na I. stupeň
Základní škola Moravská Třebová, Kostelní náměstí 21 přijme učitele/učitelku na I. stupeň (IV. třída) na zástup za nemoc. Předpokládaný nástup 19. 2. 2019, předpokládané ukončení pracovního poměru 31. 5. 2019. Vzdělání vysokoškolské, pedagogická fakulta, učitelství I. stupně.

Speciální pedagog
Speciální základní škola a střední škola Svitavy hledá speciálního pedagoga do školy zřízené dle § 16 odst. 9 na celý úvazek. Nástup od 13.2.2019, kvalifikace dle zákona o pedagogických pracovnících (vysokoškolské vzdělání získané v akreditovaném studijním programu v oblasti pedagogických věd zaměřené na speciální pedagogiku).

Učitelka MŠ
Mateřská škola Doubek Pardubice - Svítkov a Lány na Důlku hledá kvalifikovaného učitele/ku na plný pracovní úvazek. Nástup dohodou. V případě zájmu pište na e-mail: doubek@msdoubek.cz. Těšíme se na Vás.

Vedoucí učitel odborného výcviku
SOŠ a SOU Lanškroun přijme vedoucího učitele odborného výcviku, popř. zástupce ředitele pro odborný výcvik oborů strojních a elektro
Požadujeme: ukončené USO vzdělání s maturitou zkouškou nebo vyučení v oboru, pedagogické minimum (možnost studia po nástupu), prokazatelné zkušenosti a praxe v oboru min. 3 roky

Učitel odborného výcviku - obor Mechanik elektronických zařízení
SOŠ a SOU Lanškroun přijme učitel odborného výcviku - obor Mechanik elektronických zařízení. Požadujeme:ukončené USO vzdělání s maturitou zkouškou nebo vyučení v oboru, pedagogické minimum (možnost studia po nástupu), prokazatelné zkušenosti a praxe v oboru elektro min. 3 roky, platné přezkoušení z vyhlášky č. 50/1978 Sb., min. § 6, schopnost předávat znalosti a zkušenosti (komunikativní typ), znalost kancelářského software MS Office


Učitel odborného výcviku - obor Nástrojař
SOŠ a SOU Lanškroun přijme učitele odborného výcviku - obor Nástrojař. Požadujeme: ukončené USO vzdělání s maturitou zkouškou nebo vyučení v oboru, pedagogické minimum (možnost studia po nástupu), prokazatelné zkušenosti a praxi v oboru CNC obrábění, znalost práce s řídicími systémy a práce v programu AutoCAD výhodou, schopnost předávat znalosti a zkušenosti (komunikativní typ), znalost kancelářského software MS Office.

Učitel odborných předmětů pro obor strojní
SOŠ a SOU Lanškroun přijme učitele odborných předmětů pro obor strojní. Požadujeme: ukončené vysokoškolské vzdělání ve strojním oboru, pedagogické minimum (možnost studia po nástupu).


Učitel/ka II. st.
ZŠ V. Junka Dolní Čermná přijme pedagoga II. st. ZŠ nejlépe s aprobací ČJ- HV. Pracovní poměr na dobu neurčitou, po dohodě možnost zajistit bydlení. Nástup na plný úvazek od 8/2019. Nástup na částečný úvazek lze od 2/2019.

Učitel/ka AJ- zástup
ZŠ Hrochův Týnec, okres Chrudim (www.zsht.cz), poptává od 20.02.2019 zástup na pozici učitel/ka angličtiny na 6-8 týdnů napříč ročníky.
Podrobné informace na telefonu 776008959 nebo na emailu: zsht@centrum.cz

Učitel - učitelka 1. st. ZŠ
Základní škola Pardubice-Polabiny, Prodloužená 283 přijme učitele nebo učitelky na 1. stupeň ZŠ. Podmínkou je ukončené magisterské pedagogické vzdělání, aprobace pro 1. st. ZŠ. Nabízíme příjemné pracovní prostředí, výborný kolektiv, dopomoc uvádějícího učitele 1- 2 po nástupu pro orientaci v kultuře školy. Platová třída 12, každá práce navíc je finančně ohodnocena. Více informací o škole je na www.zsprodlouzenapce.cz. Zájemci se mohou hlásit do 30. 3. 2019 na adrese smetanovaj@zsprodlouzenapce.cz. Vybraní uchazeči budou pozváni na osobní pohovor. Nástup 26. srpna 2019.

Učitel - učitelka matematiky na 2. st. ZŠ
Základní škola Pardubice-Polabiny, Prodloužená 283 přijme od 26. 8. 2019 učitele - učitelku matematiky pro 2. st ZŠ. Nabízíme příjemné pracovní prostředí, možnost profesního rozvoje, uvádějícího učitele pro seznámení se s kulturou školy, platovou třídu 12 a finanční ohodnocení každé práce navíc. Informace o škole jsou na www.zsprodlouzenapce.cz. Podmínkou pro přijetí je ukončené vysokoškolské vzdělání a kvalifikace podle zákona o pedagogických pracovnících. Zájemci se mohou hlásit do 30. 3. 2019 na www.zsprodlouzenapce.cz.

Přijmeme učitelku mateřské školy
Učitel/ka MŠ
Mateřská škola Dašice přijme učitele/učitelku do mateřské školy na částečný úvazek (10 hod. týdně) s nástupem od 11.února 2019. Nabízíme příjemné pracovní prostředí. Nabídky zasílejte na email msdasice@volny.cz

Učitel II. stupně
Základní škola Moravská Třebová, Palackého 1351, okres Svitavy hledá učitele(ku) II.stupně ZŠ s aprobací Aj, Nj, Fy, Pč, Inf, M. Požadujeme splnění kvalifikačních předpokladů. Nástup 1.9.2019
V případě zájmu zašlete životopis na e-mail: hrdinovaj@2zsmtrebova.cz

Kuchařka MŠ a ZŠ
Kdo má zájem o místo kuchařky na ZŠ a MŠ Stolany, informujte se na tel.čísle vedoucí jídelny 728 697 707. Jedná se o dlouhodobý zástup za nemoc. Nástup možný ihned. Nabízíme příjemné prostředí a přátelský kolektiv zaměstnanců.

Pracovnice provozu v MŠ Pardubice
Do naší mateřské školy přijmeme pracovnici provozu. Požadujume flexibilitu a kladný vztah k dětem. Více informací na osobní schůzce, kterou si domluvte mailem na ms-pastelka@volny.cz

Učitel/ka 1. stupeň ZŠ - Erudio Žamberk
Pro naši soukromou školu s rozšířenou výukou AJ hledáme aprobovaného pedagoga 1. stupně, Aj výhodou. Nabízíme práci v klidném prostředí nové budovy, malý pracovní kolektiv, menší počty žáků ve třídě - max. 16.

Učitelka MŠ
Základní škola a Mateřská škola Rabštejnská Lhota, okres Chrudim hledá kvalifikovanou učitelku/učitele do mateřské školy na částečný úvazek 0, 806. Nástup ihned. Zájemci mohou zasílat životopisy na adresu skola@zsrablhota.cz, nebo kontaktovat vedoucí učitelku mateřské školy na telefonním čísle 601554654.

Učitelka MŠ
Do MŠ Stolany hledáme fajn kolegyni pro výuku našich dětí na dobu určitou od 1.3.-30.6.2019. Těšíme se na setkání!!... Informace na tel.č.:466 566 955

učitel odborného výcviku obor automechanik
Integrovaná střední škola technická Vysoké Mýto, Mládežnická 380
přijme do pracovního poměru
učitele odborného výcviku oboru
automechanik
Platová třída: 10
1. 4. 2019
Požadovaná kvalifikace:
- výuční list v oboru automechanik
- maturitní vzdělání a doplňkové pedagogické vzdělání výhodou
- minimálně 5 let odborné praxe
- znalost seřizování, diagnostiky a oprav dopravních prostředků

Požadované doklady:
- profesní životopis včetně údajů o odborných znalostech a dovednostech
- kopie dokladů o dosaženém vzdělání

Nutná trestní bezúhonnost.

Bližší informace podá p. Petr Leníček na tel: 776 270 016.

V případě zájmu zašlete profesní životopis na sekretariat@isstvm.cz
do 20. února 2019.

Učitel/učitelka1.st. ZŠ a vychovatel/vychovatelka ŠD
Základní škola a mateřská škola Horní Třešňovec hledá pedagoga pro 1. stupeň ZŠ na úvazek 0,82 v kombinaci s úvazkem 0,16 ve školní družině s nástupem od 1.3.2019.

učitel/ka MŠ
Základní škola a mateřská škola Rybitví přijme učitele/učitelku do mateřské školy na částečný úvazek (2,5 hod. týdně) s nástupem od února 2019. Nabízíme příjemné pracovní prostředí s rodinnou atmosférou. Škola je umístěna na dosah města Pardubic a na trase MHD. Nabídky zasílejte na email kancelar.ms@skolarybitvi.cz

Učitel/učitelka pro 1. stupeň ZŠ
Základní škola a mateřská škola Rybitví hledá učitele/učitelku pro 1. stupeň ZŠ. Nabízíme příjemné pracovní prostředí uprostřed krásné přírody na dosah města Pardubic. Třídy s malým počtem žáků pedagogům umožňují využívat také netradiční formy výuky a jsou vhodné i pro začínající učitele/učitelky. Prosím, kontaktujte nás prostřednictvím emailu reditel@skolarybitvi.cz nebo na telefonu 734 898 650.

Učitel/učitelka pro 1. stupeň ZŠ od školního roku 2019/2020
Základní škola a mateřská škola Rybitví přijme učitele/učitelku pro 1. stupeň ZŠ od školního roku 2019/2020. Nabízíme příjemné pracovní prostředí uprostřed krásné přírody na dosah města Pardubic. Třídy s malým počtem žáků pedagogům umožňují využívat také netradiční formy výuky a jsou vhodné i pro začínající učitele/učitelky. Prosím, kontaktujte nás prostřednictvím emailu reditel@skolarybitvi.cz nebo na telefonu 734 898 650.

Učitel/učitelka pro 2. stupeň ZŠ od školního roku 2019/2020
Základní škola a mateřská škola Rybitví přijme učitele/učitelku pro 2. stupeň - 6. třídu ZŠ. Uvítali bychom aprobaci se zaměřením na fyziku a matematiku. Nabízíme příjemné pracovní prostředí uprostřed krásné přírody na dosah města Pardubic. Třídy s malým počtem žáků pedagogům umožňují využívat také netradiční formy výuky a jsou vhodné i pro začínající učitele/učitelky. Prosím, kontaktujte nás prostřednictvím emailu reditel@skolarybitvi.cz nebo na telefonu 734 898 650.

Hlavní kuchařka
Mateřská škola Slatiňany, okres Chrudim přijme hlavní kuchařku na celý úvazek. Nejprve pracovní smlouva na dobu určitou, po zaučení na dobu neurčitou.
Požadujeme praxi a vyučení v oboru, spolehlivost.

Učitelka MŠ
Mateřská škola Slatiňany, okres Chrudim přijme kvalifikovanou učitelku na plný pracovní úvazek. Pracovní poměr od 26.8. 2019 na dobru určitou - zástup za mateřskou dovolenou. Životopis zasílejte na ms.slatinany@seznam.cz

Mateřská škola Na Valech Chrudim
Hledáme kvalifikovanou učitelku na plný pracovní úvazek. Předpokládaný pracovní poměr od 1. 4. 2019 do 31. 8. 2020. Strukturovaný životopis, doklad o dosaženém odborném vzdělání pro předškolní věk, přehled o průběhu předchozího vzdělání a písemný souhlas se zpracováním osobních údajů zašlete na adresu MŠ Na Valech 693, 537 01 Chrudim, nebo na e-mailovou adresu školy nejpozději do 22.2.2019.

Učitel/ka 1. stupně ZŠ
Základní škola a mateřská škola Telecí, přijme učitele/učitelku I. stupně na plný úvazek. Požadujeme splnění kvalifikačních předpokladů, zodpovědnost a spolehlivost. Nástup možný od 1. 2. 2019.

Učitelka 1. stupně ZŠ
Základní škola, Zaječice, okres Chrudim, nabízí částečný úvazek učitele/učitelky pro 1. stupeň ZŠ v rozsahu 6 vyučovacích hodin (VV, PČ). Nástup možný od 1.2.2019

Učitel(ka) na II. stupeň ZŠ

Základní škola Moravská Třebová, Palackého 1351, okres Svitavy hledá učitele(ku) II.stupně ZŠ s aprobací Aj, Nj, Fy, Pč Požadujeme splnění kvalifikačních předpokladů. Nástup 1.9.2019
V případě zájmu zašlete životopis na e-mail: hrdinovaj@2zsmtrebova.cz.

Učitel/ka I. stupeň
Základní škola Lanškroun, Dobrovského ul. 630 přijme učitele/učitelku I. stupně na poloviční úvazek na dobu určitou. Požadujeme splnění kvalifikačních předpokladů, zodpovědnost a spolehlivost. Nástup možný ihned.

Učitelka MŠ
Mateřská škola Hříbátka Kladruby nad Labem nabízí místo kvalifikované učitelky na 1,5 hod. denně - pokrytí vycházek. Nástup možný ihned.

Učitel/ka ZŠ II.stupeň
ZŠ Prachovice, okres Chrudim hledá vyučující pro II. stupeň nejlépe s aprobací Z a Př. Dlouhodobý zástup.

Záskok ve školní družině.
ZŠ Lanškroun, B. Smetany hledá od 7.1. 2019 na 6 týdnů záskok do ŠD za nemocnou vychovatelku.
Úvazek 28 hod/týden.

Učitelka MŠ
Mateřská škola Osík, okres Svitavy přijme kvalifikovanou učitelku na 5h ( 0,806 úvazek) vzhledem k překrývání přímé pedagogické činnosti učitelů. Nástup možný ihned.

učitelka mateřské školy
Ředitelství Mateřské školy Morašice, okres Svitavy vzhledem k překrývání přímé pedagogické činnosti učitelů hledá učitelku MŠ na dvě hodiny denně.

Učitel/ka pro vedení pěveckého sboru na ZŠ
Základní škola Heřmanův Městec hledá s nástupem od
1.2.2019 učitele/ku na vedení pěveckého sboru Písnička.
Jedná se o 3 hodiny týdně, v současné době v pátek od 11.20 (byla
by možná změna v rozvrhu). Nabízíme smlouvu na tento úvazek, požadujeme splnění kvalifikačních předpokladů. V současné době sborový zpěv jako nepovinný předmět navštěvuje 22 žáků 1. i 2. stupně.

Speciální pedagog - Odborný vychovatel


Hledáme vychovatele/ku do malého týmu v Dětském domově rodinného typu.

Požadujeme odbornou kvalifikaci pro výkon práce vychovatel/ka podle § 16 zákona č. 563/2004 Sb., psychickou způsobilost podle § 18 zákona č. 109/2002 Sb. řidičský průkaz sk. B, ochotu pracovat v nerovnoměrně rozvržené pracovní době.

Strukturovaný životopis zasílejte do 10. ledna.

Speciální pedagog
Základní škola a mateřská škola Pardubice, A. Krause 2344 přijme učitele(ku) do školy zřízené dle § 16 odst. 9 na celý úvazek. Nástup od 30.1.2019, kvalifikace dle zákona o pedagogických pracovnících (vysokoškolské vzdělání získané v akreditovaném studijním programu v oblasti pedagogických věd zaměřené na speciální pedagogiku).

Učitel/ka Ch, Aj
Základní škola Komenského Skuteč přijme učiteleúku chemie a anglického jazyka na zástup za MD. Nástup květen případně září 2019.

Učitelka MŠ Helvíkovice
Mateřská škola Helvíkovice, přijme kvalifikovaného pedagoga na plný úvazek. V případě zájmu volejte 728 219 819 nebo pište na e-mail: skolka.helvikovice@orlicko.cz

Učitel strojírenských předmětů
Průmyslová střední škola Letohrad přijme učitele strojírenských předmětů. Požadujeme vysokoškolské vzdělání v oboru, doplňkové pedagogické vzdělání je výhodou.
Nabízíme plat v rozpětí 28 až 37 tisíc Kč. Možnost pronájmu služebního bytu 3+1.

Učitel elektrotechnických předmětů
Průmyslová střední škola Letohrad přijme učitele elektrotechnických předmětů. Požadujeme vysokoškolské vzdělání v oboru, doplňkové pedagogické vzdělání je výhodou.
Nabízíme plat v rozpětí 28 až 37 tisíc Kč. Možnost pronájmu služebního bytu 3+1.

Učitel(ka) odborného výcviku - obor obráběč kovů - frézař
Střední odborné učiliště Svitavy příjme učitele(ku) odborného výcviku na plný pracovní úvazek. Požadujeme úplné střední vzdělání s maturitou i lze doplnit vyučení v oboru obráběč kovů (frézař), doplňkové pedagogické studium /DPS/ - lze doplnit po nástupu. Nástup možný ihned. Bližší informace na www.sousvitavy.cz

školník a topič
Základní škola Dašice, okres Pardubice hledá zájemce na pozici školníka a sezónního topiče. Požadujeme manuální zručnost, samostatnost a zodpovědnost, kladný vztah k dětem.

Učitel(ka) 1.stupně, Hv
Základní škola Horní Čermná přijme od 1.února učitele - učitelku s aprobací 1.stupeň ZŠ, Hv, popř. Čj, Hv, jako zástup za MD.

učitelka na I. stupeň ZŠ
Základní škola a Mateřská škola Řepníky hledá učitelku 1.stupně ZŠ. Požadujeme splnění kvalifikačních předpokladů,výuka ve spojených ročnících, třídnictví. Nástup 1.2.2019
V případě zájmu zašlete životopis na e-mail: skola.repniky@seznam.cz, tel. 605018638

Hledáme uklízečku na gymnázium
Hledáme uklízečku na Gymnázium Josefa Ressela, Chrudim na plný i zkrácený úvazek. Nástup od ledna 2019.

Učitel/ka MŠ
Mateřská škola Banín, okres Svitavy, přijme kvalifikovaného pedagoga. V případě zájmu volejte 605 587 858 nebo pište na e-mail: ms@banin.cz

Mateřská škola Načešice
Mateřská škola Načešice hledá kvalifikovanou učitelku na zástup v době nepřítomnosti ředitelky, učitelky.


Učitel odborného výcviku
Střední odborné učiliště plynárenské Pardubice přijme od ledna 2019 učitele odborného výcviku se zaměřením na elektro pro obor vzdělání Mechanik instalatérských a elektrotechnických zařízení.

Mateřská škola Načešice
Hledáme učitelku na zástup v době nepřítomnosti ředitelky a učitelky.

Učitel/ka 1. stupně ZŠ
Základní škola a Mateřská škola Líšnice, okres Ústí nad Orlicí hledá učitelku 1.stupně ZŠ. Požadujeme splnění kvalifikačních předpokladů, výuku anglického jazyka 3.- 5. ročník, třídnictví. Nástup 1.2.2019
V případě zájmu zašlete životopis na e-mail: ms.lisnice@orlicko.cz, tel: 465612367

Učitel(ka) MŠ
Sháníme kvalifikovanou učitelku do Mateřské školy Miřetice, okres Chrudim na celý úvazek s nástupem od března 2019. Životopisy zasílejte na e-mail.

učitel/ka MŠ
Základní škola a mateřská škola Rybitví přijme učitele/učitelku do mateřské školy na celý úvazek s nástupem od 1. 2. 2019. Nabízíme příjemné pracovní prostředí s rodinnou atmosféru. Škola je umístěna
v krásné přírodě na dosah města Pardubic a na trase MHD. Nabídky zasílejte na email reditel@skolarybitvi.cz nebo kancelar.ms@skolarybitvi.cz

Vedoucí ekonom(ka) - rozpočtář(ka) školy
Střední odborné učiliště Svitavy vyhlašuje výběrové řízení: Vedoucí ekonom(ka) - rozpočtář(ka) školy - Komplexní vedení a zpracování účetnictví PO, příprava rozpočtu, vedení výkaznictví. Bližší informace na www.sousvitavy.cz. Nástup možný od 1.1.2019

Asistent pedagoga
Do naší MŠ Pastelka Pardubice přijmeme kvalifikovaného asistenta pedagoga na poloviční úvazek s nástupem od 1.1,2019

Učitel/ka 1. stupně ZŠ
Bohemia - HŠ a SPgŠ a Základní škola Chrudim hledá učitele (učitelku) na 1. stupeň základní školy. Požadujeme splnění kvalifikačních předpokladů. Nástup 1. 2. 2019. Další informace o škole na tel. 733 712 599.V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis na email reditel@zakladniskola.chrudim.cz.

LOGOPED - SURDOPED V SPC.
Do Speciálně pedagogického centra ve Skutči přijmeme speciálního pedagoga se specializací logoped-surdoped. PP na dobu určitou do 31. 12. 2020, nástup možný od března 2019, nabízíme práci na úvazek 0,5 s možností dalšího rozšíření až na úvazek 1. Požadavky: Ukončené magisterské studium v oboru logopedie-surdopedie, znalost práce s PC, orientace v problematice školství vítána. Nabízíme: odměna dle platných tabulek, kvalitní, spolupracující tým, možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu, příspěvek na dovolenou, obědy.


asistent pedagoga
hledáme asistenta pedagoga od 14.1.2019 na úv. 0,5 k žákyni se speciálními vzdělávacími potřebami (6.ročník)
ZŠ a MŠ Slatina nad Zdobnicí

Hledáme AP na II. stupeň - úvazek 0,5
Hledáme asistenta pedagoga od 27.11.2018 na úv. 0,5 k žáku se speciálními vzdělávacími potřebami (6.ročník)

Základní škola Luže hledá učitele/učitelku na I. stupeň
Do naší základní školy sháníme kolegu či kolegyni na I. stupeň. Nabízíme výborný kolektiv, třídnictví, prostor pro seberealizaci, vstřícné vedení, perspektivu či služební byt. Požadujeme splnění kvalifikačních předpokladů. Nástup dle dohody, nejlépe ihned. V případě zájmu pište na v.hospodka@seznam.cz, případně volejte na tel. 733 108 789. Těšíme se na Vás. Mgr. Vít Hospodka - ředitel školy.

Učitelka MŠ v Ústí nad Orlicí
Nabízíme volné pracovní místo jako zástup za MD. Nástup 2.1.2018.
Mateřská škola Ústí nad Orlicí Pod Lesem 290.
www.mspodlesem.cz

Hledáme učitele(ku) pro II. stupeň ZŠ
Od druhého pololetí škol. roku 2018 - 2019 hledáme učitele(ku) pro II. stupeň ZŠ, nejlépe s aprobací Vv, informatika, zeměpis, občanská výchova, a to na plný úvazek.
Pracovní smlouva na dobu určitou - zástup za mateřskou dovolenou.

Stránky: << < 1 > >>