Přihlásit se      O portálu     Kontakty

Přijímací řízení na SŠ

Publikováno: 4. října 2019
Ohodnotit článek:
3.8

Tiskopisy přihlášek ke vzdělávání ve středních školách a v konzervatořích platné ve školním roce 2019/2020

Pro 1. kolo přijímacího řízení je možné podat 2 přihlášky do oboru vzdělání bez talentové zkoušky a 2 přihlášky do oboru vzdělání s talentovou zkouškou. V dalších kolech přijímacího řízení není počet přihlášek omezen. Pokud se uchazeč hlásí do dvou oborů vzdělání na jedné škole, musí přesto podat dva formuláře přihlášky.

Termíny podání přihlášky pro 1. kolo přijímacího řízení

  • obory vzdělání s talentovou zkouškou: nejpozději do pondělí 2. prosince 2019
  • obory vzdělání bez talentové zkoušky: nejpozději do pondělí 2. března 2020

Formuláře přihlášek pro jednotlivé formy vzdělávání platné ve školním roce 2019/2020 včetně vysvětlivek najdete v příloze (PDF nebo XLS)

Přihlášku je možné donést na podatelnu střední školy osobně nebo ji zaslat poštou. Návod pro její vyplnění naleznete zde.

Uchazeči se speciálními vzdělávacími potřebami, kteří požadují úpravu podmínek přijímacího řízení, musí spolu s přihláškou odevzdat také doporučení školského poradenského zařízení. 

Dokumenty ke stažení

Tisk

Rubriky: Přijímací řízení na SŠPočet zobrazení: 57899

Tagy:

Petra PospíšilováPetra Pospíšilová

Další příspěvky od Petra Pospíšilová

Kontaktovat autora

Kontaktovat autora článku

x

II. a případně další kola přijímacích řízení na střední školy

  
Hledat: Řadit dle: Řadit reverzně
Název školy Adresa Zřizovatel Kód oboru Název oboru Délka studia Ukončení vzdělávání Forma vzdělávání Číslo kola Volných míst Odevzdání přihlášek ID  
Střední odborné učiliště plynárenské Pardubice adresa kraj 36-52-H/01 Instalatér 3 závěrečná zkouška denní 2 4 4.6.2020 3042
Střední odborné učiliště plynárenské Pardubice adresa kraj 36-56-H/01 Kominík 3 závěrečná zkouška denní 2 2 4.6.2020 3044
Střední odborné učiliště plynárenské Pardubice adresa kraj 36-52-H/02 Mechanik plynových zařízení 3 závěrečná zkouška denní 2 8 4.6.2020 3043
Střední škola uměleckoprůmyslová Ústí nad Orlicí adresa kraj 23-52-H/01 Nástrojař 3 závěrečná zkouška denní 2 6 18.6.2020 3049
Střední škola uměleckoprůmyslová Ústí nad Orlicí adresa kraj 23-45-L/01 Mechanik seřizovač 4 maturitní zkouška denní 2 10 18.6.2020 3050
Střední škola uměleckoprůmyslová Ústí nad Orlicí adresa kraj 34-42-M/01 Obalová technika, ŠVP Reklama a propagace 4 maturitní zkouška denní 2 7 18.6.2020 3051
Gymnázium a Střední odborná škola Přelouč adresa kraj 34-53-H/01 Reprodukční grafik 3 závěrečná zkouška denní 2 14 19.6.2020 3019
Gymnázium a Střední odborná škola Přelouč adresa kraj 79-41-K/81 Gymnázium (přijetí do 5. ročníku - kvinty) 4 maturitní zkouška denní 2 4 19.6.2020 3022
Gymnázium a Střední odborná škola Přelouč adresa kraj 34-53-L/01 Reprodukční grafik pro média 4 maturitní zkouška denní 2 12 19.6.2020 3018
Gymnázium a Střední odborná škola Přelouč adresa kraj 34-52-H/01 Tiskař na polygrafických strojích 3 závěrečná zkouška denní 2 14 19.6.2020 3020
Gymnázium a Střední odborná škola Přelouč adresa kraj 23-68-H/01 Mechanik opravář motorových vozidel 3 závěrečná zkouška denní 2 13 19.6.2020 3021
Střední průmyslová škola potravinářství a služeb Pardubice adresa kraj 29-42-M/01 Analýza potravin - hodnocení kvality 4 maturitní zkouška denní 2 8 19.6.2020 3026
Střední průmyslová škola potravinářství a služeb Pardubice adresa kraj 29-41-M/01 Technologie potravin - management 4 maturitní zkouška denní 2 6 19.6.2020 3028
Střední průmyslová škola potravinářství a služeb Pardubice adresa kraj 65-51-H/01 Kuchař - číšník, zaměření Číšník 3 závěrečná zkouška denní 2 6 19.6.2020 3031
Střední průmyslová škola potravinářství a služeb Pardubice adresa kraj 29-54-H/1 Cukrář 3 závěrečná zkouška denní 2 3 19.6.2020 3033
Střední průmyslová škola potravinářství a služeb Pardubice adresa kraj 29-53-H/01 Pekař 3 závěrečná zkouška denní 2 6 19.6.2020 3034
Střední průmyslová škola potravinářství a služeb Pardubice adresa kraj 29-42-M/01 Analýza potravin - Výživový poradce 4 maturitní zkouška denní 2 7 19.6.2020 3027
Střední průmyslová škola potravinářství a služeb Pardubice adresa kraj 65-51-H/01 Kuchař - číšník, zaměření Kuchař 3 závěrečná zkouška denní 2 6 19.6.2020 3032
Střední průmyslová škola potravinářství a služeb Pardubice adresa kraj 29-41-L/51 Technologie potravin - nástavbové studium 2 maturitní zkouška denní 2 8 19.6.2020 3029
Střední průmyslová škola potravinářství a služeb Pardubice adresa kraj 65-51-H/01 Kuchař - číšník 3 závěrečná zkouška denní 2 7 19.6.2020 3030
Střední průmyslová škola potravinářství a služeb Pardubice adresa kraj 66-51-H/01 Prodavač 1 závěrečná zkouška denní 2 9 19.6.2020 3035
Střední průmyslová škola Chrudim adresa kraj 23-51-H/01 Strojní mechanik - Zámečník 3 závěrečná zkouška denní 2 2 20.6.2020 3007
Střední průmyslová škola Chrudim adresa kraj 23-56-H/01 Obráběč kovů 3 závěrečná zkouška denní 2 2 20.6.2020 3008
Střední průmyslová škola Chrudim adresa kraj 23-65-H/03 Strojník silničních strojů - Mechanik silničních strojů 3 závěrečná zkouška denní 2 3 20.6.2020 3009
Střední průmyslová škola Chrudim adresa kraj 26-52-H/01 Mechanik pro přístroje a zařízení - Mechanik elektronických zařízení 3 závěrečná zkouška denní 2 6 20.6.2020 3010
Odborné učiliště Chroustovice, Zámek 1 adresa kraj E-01 viz. www.chroustovice.cz 3 závěrečná zkouška denní 2 34 22.6.2020 2997
Střední škola automobilní Holice adresa kraj 26-57-H/01 Autoelektrikář 3 závěrečná zkouška denní 3 5 23.6.2020 3052
Střední škola automobilní Holice adresa kraj 23-55-H/02 Karosář 3 závěrečná zkouška denní 3 5 23.6.2020 3053
Speciální základní škola, mateřská škola a praktická škola Ústí nad Orlicí adresa kraj 78-62-C/02 Praktická škola dvouletá 2 závěrečná zkouška denní 2 12 24.6.2020 2996
Speciální základní škola a praktická škola Chrudim adresa kraj 78-62-C/02 Praktická škola dvouletá 2 závěrečná zkouška denní 2 10 26.6.2020 2994
Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Lanškroun adresa kraj 69-51-H/01 Kadeřník 3 závěrečná zkouška denní 2 5 26.6.2020 3048
Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Lanškroun adresa kraj 34-57-H/01 Knihař 3 závěrečná zkouška denní 2 10 26.6.2020 3047
Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Lanškroun adresa kraj 23-52-H/01 Nástrojař 3 závěrečná zkouška denní 2 10 26.6.2020 3045
Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Lanškroun adresa kraj 26-51-H/01 Elektrikář 3 závěrečná zkouška denní 2 10 26.6.2020 3046
Střední odborná škola a Střední odborné učiliště technické, Třemošnice, Sportovní 322 adresa kraj 23-45-L/01 mechanik seřizovač 4 maturitní zkouška denní 3 12 26.6.2020 3036
Střední odborná škola a Střední odborné učiliště technické, Třemošnice, Sportovní 322 adresa kraj 33-41-L/01 operátor dřevařské a nábytkářské výroby 4 maturitní zkouška denní 3 12 26.6.2020 3037
Střední odborná škola a Střední odborné učiliště technické, Třemošnice, Sportovní 322 adresa kraj 23-51-H/01 strojní mechanik 3 závěrečná zkouška denní 3 6 26.6.2020 3038
Střední odborná škola a Střední odborné učiliště technické, Třemošnice, Sportovní 322 adresa kraj 23-52-H/01 nástrojař 3 závěrečná zkouška denní 3 6 26.6.2020 3039
Střední odborná škola a Střední odborné učiliště technické, Třemošnice, Sportovní 322 adresa kraj 23-56-H/01 obráběč kovů 3 závěrečná zkouška denní 3 6 26.6.2020 3040
Střední odborná škola a Střední odborné učiliště technické, Třemošnice, Sportovní 322 adresa kraj 33-56-H/01 truhlář 3 závěrečná zkouška denní 3 6 26.6.2020 3041



Kontakt na pracovnice Krajského úřadu Pardubického kraje - Odbor školství:
Mgr. Andrea Pešková - tel: 466 026 217 , andrea.peskova@pardubickykraj.cz
Mgr. Petra Pospíšilová - tel: 466 026 529 , petra.pospisilova@pardubickykraj.cz
Tyto pracovnice mohou záznamy opravit.

Školský portál Pardubického kraje