Přihlásit se      O portálu     Kontakty

Hledám zaměstnání ve škole

Typ inzerátu: Kategorie: Hledat text:

Učitel německého jazyka (SŠ, ZŠ) - Chrudim, Pardubice a okolí
Dobrý den,

ráda bych touto cestou zkusila najít zaměstnání na pozici Učitel německého jazyka. Na Univerzitě Pardubice mám vystudovaný obor Německý jazyk pro odbornou praxi (Bc.) a v současné době studuji na Univerzitě J.E. Purkyně v Ústí nad Labem obor Učitelství německého jazyka a literatury pro střední školy v kombinované formě studia (navazující magisterský obor). V rámci studia na Univerzitě Pardubice jsem se zúčastnila programu Erasmus + (studium v Lipsku - jeden semestr).

V případě, že byste měli zájem, kontaktujte mě, prosím.

S pozdravem

Vavříková Kateřina


Učitelka ČJ, ZSV (OV)
vystudovala jsem učitelství ZSV na FF, mám dlouhou praxi ve výuce ČJ (studuji ČJ v CŽV), VV, AJ a dalších předmětů na ZŠ i SŠ.

Učitel Nj-D-Tv, Letohrad a okolí
Hledám práci učitele v okrese Ústí n/O (Letohrad a okolí). Jsem absolventem ZČU FPE, učitelství pro 2. stupeň ZŠ, Nj-D. V případě zájmu jsem připraven se věnovat i dalším předmětům, např. tělesná výchova (jsem mezinárodně certifikovaný hokejový trenér). Po 20-ti letém působení v zahraničí mám znalosti Nj-Aj na pozici rodilého mluvčího, stejně tak aktivní zkušenost s prací s dětmi/mládeží a jejich vzděláváním.

Asistent pedagoga
Dobrý den, hledám práci jako asistentka pedagoga v CHrudim, Pardubice a okolí..Děkuji za nabídky.

Učitelka MŠ, asistent pedagoga
Dobrý den, hledám zaměstnání v Pardubicích nebo okolí jako učitelka v MŠ nebo popřípadě jako asistent pedagoga. Mám vystudovanou Vyšší odbornou v Litomyšl obor předškolní pedagogika. Tento rok jsem ji dokončila a ráda bych našla práci v tomto oboru. V případě zájmu mě můžete kdykoliv kontaktovat.

Pomocná kuchařka do školní jídelny
Dobrý den,

ráda bych pracovala jako pomocná kuchařka v pardubické školní jídelně na úvazek dle dohody - ideálně od 8.00.
Jsem z Pardubic, vyučena na SOU, ale v odlišném oboru. K práci v kuchyni mám kladný vztah, ale zatím mám zkušenosti jen ze své domácnosti.

Učitel NJ, dějepisu, případně AJ na gymnaziích, středních školách, SOU, VOŠ a základních školách
Vážená paní ředitelko, vážený pane řediteli,
rád bych Vám tímto nabídnul své služby v případě potřeby zástupu za dlouhodobou nemoc či mateřskou dovolenou v předmětech německý jazyk, dějepis či anglický jazyk a to do prosince 2021. Pokud byste tedy na přechodnou dobu někoho nutně potřeboval(a) na zástup, tak mi můžete dát vědet a já bych u Vás potřebné hodiny s radostí a elánem za použití moderních vyučovacích metod do prosince 2021 převzal. Poté budu vyučovat ne jedné zahraniční mezinárodní škole.
Mám vystudovaný magisterský obor Učitelství německého jazyka a dějepisu pro ZŠ i SŠ. Rovněž mám mnohaletou zkušenost s výukou anglického jazyka a literatury jakož i s výukou dějepisu a dalších předmětů v anglickém jazyce. Nedávno jsem se vrátil ze 4 leteho pracovního pobytu v Pekingu, v Číně, kde jsem učil na mezinárodní škole The British School of Beijing německý jazyk a německou literaturu pro rodilé mluvčí German Language A and Literature (German for Native Speakers) v mezinár

2. část:Učitel NJ, dějepisu, případně AJ na gymnaziích, středních školách, SOU, VOŠ a základních školách
v mezinárodním maturitním programu International Baccalaureate Diploma Programme a take rodilé mluvčí v 1. až 6. třídě v Primary School. V minulosti jsem rovněž učil německý jazyk a literaturu jako cizí jazyk v mezinárodních programech Cambridge IGCSE, Cambridge A-Level, IB Diploma Language B a dále předměty anglický jazyk, anglickou literaturu a dějepis na mezinárodnich britských školách v Rusku – Moskvě, v Ugandě, Burundi, jižní Číně v provincii Hunan, Turecku atd. Kromě funkce učitele jsem zastával i následujicí seniorské pozice: Head of German, German Lead, Team Leader, Head of Secondary Section. Při svých cestách jsem se také zúčastnil pedagogických exkurzí a seminářů s možností poznat tamni školský systém na Filipínách, v Severní Koreji, Papui Nové Guineji či v Barmě. Mám zkušenost s výukou dětí ve školce ve věku 2 az 5 let, na 1. a 2. stupni, s výukou studentů na střednich školách a jejich přípravou na různé typy středoškolskych zkoušek a mezinárodních maturit, jakoz i zkušenos

3. část:Učitel NJ, dějepisu, případně AJ na gymnaziích, středních školách, SOU, VOŠ a základních školách
jakož i zkušenost se vzdělávaním dospělých na jazykové škole a v intenzivních kurzech. V Čechách jsem učil jak na středních školách tak ZŠ. V roce 2012, kdy jsem učil na střední škole v Trutnově, jsem úspěsne absolvoval kurzy NJ a AJ ke státni maturitě pro funkci zkoušejícího u ústních maturitních zkoušek. Na případnou budoucí spolupráci se teší Alan Jasanský, tel. 721341494, bydliště Česká Třebová. Jsem flexibilní a tudíž jsem schopen učit prakticky po celé republice. V případě zájmu mohu zaslat životopis v AJ a rovněž hodnoceni z bývalých škol.

Učitelka na zkrácený úvazek
Dobrý den,
poptávám částečný učitelský úvazek (cca 0,25) na ZŠ či SŠ. Absolvovala jsem pedagogické minimum na UHK. Zaměřená jsem na přírodovědné předměty, ale mohu učit i další všeobecné předměty. Pedagogické zkušenosti mám že základní školy, ale i jako lektorka environmentálních programů.
Ráda Vám zašlu svůj životopis.
Děkuji.
Michaela Vorlová

Hledám práci na pozici učitele v moravskoslezském kraji
Hledám práci na pozici učitele v moravskoslezském kraji.
Mám možnost dojíždět i mimo okres osoba.
Nyní si rozšiřuji kvalifikaci: Doplňující pedagogické studium zaměřené na přípravu učitelů 2. stupně ZŠ a SŠ.

Učitelka španělského jazyka
Dobrý den, hledám místo učitelky španělského jazyka (Pardubice a okolí).

LAK TEST
LAK TEST

Učitel ekonomických předmětů
Hledám práci učitele ekonomických předmětů na střední škole.

Učitelka v MŠ. popřípadě asistentka pedagoga
Od října 2021 hledám práci v MŠ jako učitelka, popřípadě asistentka pedagoga v okrese Chrudim. Nejlépe na částeční úvazek jelikož budu od října nastupovat
na VOŠP v Litomyšli (předškolní a mimoškolní pedagogika). Mám 2 roky praxe jako asistentka pedagoga v MŠ.

Asistentka pedagoga, učitelka na ZŠ, SŠ
Mám praxi několik let jako asistentka pedagoga na základní škole, studuji učitelství pro SŠ obor Společenské vědy a geografie pro vzdělávání. Práce ve škole mě moc moc baví. Mám praxi i ze školní družiny a vedení kroužků.

Asistent pedagoga v MŠ, chůva
Dobrý den, hledám práci na pozici asistent pedagoga v MŠ nebo chůva v okolí Pardubice, Přelouč, Kolín. 2roky jsem pracovala jako asistent v MŠ a 3 roky jako chůva v dětské skupině. Za nabídky děkuji.

Doučování dětí na 1.st.
Hodiny předmětů na 1st. včetně Aj.

Učitel SŠ, VOŠ, SOU
Hledám volnou pozici učitele nejlépe Eko předmětů nebo ON, Psycho. a podobně (není podmínkou) v okolí HK nebo PCE.

Stránky: << < 1 > >>