Přihlásit se      O portálu     Kontakty

Hledám zaměstnání ve škole

Typ inzerátu: Kategorie: Hledat text:

učitelka na 1.st. ZŠ
Poptávám místo učitelky na 1. st. ZŠ od 1.9.2020, Choceň, Vysoké Mýto a okolí, případně Litomyšl.

Asistent pedagoga
Hledám volné pracovní místo asistenta pedagoga v Pardubicích a blízkém okolí. Mám praxi na ZŠ i MŠ. Příslušný kurz AP mám.

ASISTENTKA PEDAGOGA
Hledám práci na pozici asistenta pedagoga v mateřské škole, na 1. stupni základní školy nebo ve škole speciální v Pardubicích. Studium asistenta pedagoga jsem absolvovala.

učitelka Bi - Z
Dobrý den, hledám práci učitele biologie a zeměpisu na ZŠ či SŠ i na zkrácený úvazek, nejlépe ve Vysokém Mýtě, Chocni a okolí.

Učitel ZŠ
Hledám práci i na zkrácený úvazek. Mám aprobaci Bi - Tv s praxí výuky také Ze, Ov, Vv, Hv. Nástup možný ihned, nejlépe od příštího školního roku 2020/2021.

Asistent pedagoga
Hledám práci asistenta pedagoga i na zkrácený úvazek nejlépe na I.stupni ZŠ v Chrudimi, Vysokém Mýtě, Chocni, Litomyšli, Poličce, Hlinsku a jejich okolí.

Asistentka pedagoga v MŠ v Pardubicích
Hledám místo asistenta pedagoga v MŠ v Pardubicích, možné s částečným úvazkem učitelky. Vystudovala jsem SPgŠ obor učitelství pro MŠ. Mám 6,5 roku praxe učitelky. Poté jsem pracovala mimo obor a dětem se věnovala ve volném čase - cvičitelka v Sokole, organizování dětských dnů, dobrovolnické aktivity. Nyní jsem po rodičovské dovolené. Nástup od 1.9.2020.

aprobace dějepis - zeměpis
Hledám práci na částečný úvazek aprobace dějepis - zeměpis - pedagogika, na ZŠ nebo SŠ.

Asistentka pedagoga v Heřmanově Městci, Chrudimi či Pardubicích
Nadšená asistentka pedagoga s dlouholetou lektorskou praxí (angličtina, kreativní kurzy pro ženy, apod.) hledá místo na zkrácený pracovní úvazek v přátelském kolektivu, kde by mohla uplatnit svoje schopnosti a pomoci tomu, kdo pomoc potřebuje. Děkuji za Vaši nabídku.

ASISTENTKA PEDAGOGA
Dobrý den, poptávám zaměstnání v České Třebové a okolí. Více informací v případě zájmu zašlu, děkuji.

Dějiny umění+dějepis
Dobrý den, poptávám zaměstnání v okrese Chrudim, Pardubice- aprobace 2. stupeň ZŠ+SŠ. Více informací v případě zájmu zašlu, děkuji. Od 1. 9. 2020.

Asistent pedagoga
Hledám práci na pozici asistenta pedagoga na 1. stupni ZŠ v Pardubicích. Kurz " Studium asistenta pedagoga " jsem absolvovala.

Školník, údržbář
Dobrý den.
Poptávám zaměstnání ve školství jako Školník - pracovník, pouze na plný úvazek. Okres Chrudim, Pardubice.
praxe v oboru instalatér, truhlář, elektro, zedník zahradník
vlastním zdravotní průkaz, a vlastní nářadí.
Nástup možný okamžitě

asistent pedagoga
Jsem absolventem Bohemia - Hotelová škola a Střední pedagogická škola a ZŠ s.r.o., po maturitě jsem nastoupil ke studiu na UHK, avšak mnou zvolený obor nebyl tím pravým, studium jsem před několika dny ukončil. Nyní se věnuji intenzivní přípravě na studium jiné VŠ - FF UP, katedra psychologie. Hledám práci asistenta pedagoga v lokalitě Chrudim a okolí, nástup možný ihned.

Hledám práci učitele
Hledám práci učitele na 2. stupni ZŠ, SŠ na částečný úvazek v Pardubicích. Mám aprobaci dějepis, zeměpis, pedagogiku, učil jsem i přírodopis, občanskou výchovu. Praxe 27 let.

Český jazyk a literatura, základy společenských věd, etická výchova, 2. stupeň i SŠ
Hledám zaměstnání na zkrácený úvazek, předměty ČJL,ZSV/OV/ON, etická výchova, Pardubice.

Vychovatelka ŠD
Hledám místo vychovatelky ŠD - Pardubice a okolí. V případě zájmu zašlu podrobný životopis. Předem děkuji za případné nabídky.

Učitelka MŠ
Hledám místo učitelky MŠ - Pardubice a okolí. V případě zájmu zašlu podrobný životopis. Předem děkuji za případné nabídky.

Stránky: << < 1 > >>