Přihlásit se      O portálu     Kontakty

Hledám zaměstnání ve škole

Typ inzerátu: Kategorie: Hledat text:

Chůva pro děti do zahájení školní docházky
Hledám zaměstnání v MŠ, jsem KVALIFIKOVANÁ CHŮVA (dle akreditace číslo MSMT-26109/2016-1/653), v Pardubicích, Chrudimi nebo okolí. Je mi 41 let, mám 2 větší děti, jsem SŠ, časově flexibilní. Praxi při kurzu jsem vykonávala v Ratolesti a v MŠ Závodu Míru v Pardubicích, působila jsem také jako vychovatelka ve škole v přírodě u dětí 1. ročníku ZŠ a na táborech jako praktikantka. Nastoupit mohu ihned. Více informací ráda podám po telefonu nebo emailu.
Kateřina Kinkorová, Benešovo náměstí 2518, Pardubice, 530 02

Asistent pedagoga
Hledám prac.umístěni na pozici asistent pedagoga v Pardubicích i okolí.Praxi mám na ZŠ i MŠ. Osvědčení AP mám.

Učitelka českého jazyka a zeměpisu, asistentka pedagoga
Hledám volné místo učitelky českého jazyka a zeměpisu na druhém stupni základní školy. Nebráním se ani výuce na střední škole. Budu též ráda za nabídku práce asistenta pedagoga. Upřednostňuji nabídky z Pardubicka a Královéhradecka kvůli případnému dojíždění. Bydlím na Holicku. Ovšem v případě zajištění ubytování mohu pracovat i mimo tyto oblasti. Předem moc děkuji za případné nabídky.

učitelka MŠ
Hledám místo učitelky MŠ v okrese Svitavy.

Učitelka ZŠ
Posila učitelského sboru s více než dvouletou praxí na prvním i druhém stupni. VŠ diplom z Univerzity Karlovy, pedagogické vzdělání na UHK (CŽV).

Pardubice a okolí
Věk: 30 let

Vychovatelka, speciální pedagog, učitelka MŠ
Hledám uplatnění ve školství. Mám vzdělání SŠ vychovatelství a bakalářské studium Výchovná práce ve speciálních zařízeních. Hledám uplatnění v odpovídajících školských zařízeních, příp. školní družině nebo mateřské škole.
Lokalita Žamberk a okolí.
Termín od 1.12.2018

Asistent pedagoga
Dobrý den,
hledám místo asistenta pedagoga na ZŠ, MŠ v Chrudimi a okolí nebo v Pardubicích. Mám střední školu s maturitou a kurz asistenta pedagoga. Nyní studuji na SVOŠ Jihlava obor sociální práce a sociální pedagogika (víkendově). Děkuji za případné nabídky.

poptávka po zaměstanání ekonom účetní
Vážení,
několik let jsem pracovala na Městském úřadě na pozici hlavní účetní, správce rozpočtu v zástupu, práce v neziskové sféře mě oslovila a dále bych v ní chtěla pokračovat, mám letité zkušenosti v oblasti účetnictví, ekonomice a rozpočtování, v případě zájmu ráda zašlu profesní životopis

Asistent pegadoga
Ráda bych našla zaměstnání jako asistent pedagoga (nebo podobné) v mateřské škole v Pardubicích. Mám zkušenosti z praktické a mateřské školy, absolvovala jsem kurz AP. E-mail je na manžela.

Učitel ruského jazyka II. st nebo SŠ
Jsem absolventkou oboru Ruský jazyk pro hospodářsko-právní a turistickou oblast na FF UPOL. V současné době si dodělávám DPS na UPCE. Hledám práci jako učitel RJ na pár hodin týdně.

Stránky: << < 1 > >>