Přihlásit se      O portálu     Kontakty

Hledám zaměstnání ve škole

Typ inzerátu: Kategorie: Hledat text:

2. stupeň ZŠ, SŠ
Dobrý den, poptávám místo učitele na 2 stupni ZŠ či SŠ. Finanční gramotnost, matematika, ekonomické předměty, občanská výchova. Letos budu dokončovat DPS, nebráním se dalšímu vzdělávání. Řečany nad Labem, Přelouč, Pardubice. Děkuji za nabídky. Martina Čechová

Výuka práva, společenské vědy
Jsem vystudovaná právnička magisterského programu s bakalářským titulem na Policejní akademii v ČR v Praze. Pedagogické minimum nemám, ale nemám problém si jej doplnit. Mám zkušenosti z příměstských táborů a dvouletou praxi na učitelka MŠ a asistent pedagoga. Práce v oboru mě nenaplňuje a práce s dětmi mi moc chybí. Jsem spolehlivá, komunikativní, učenlivá, mám dobré organizační schopnosti a ráda pracuji s dětmi. Mám státní závěrečné zkoušky nejen z právních oborů, ale také z psychologie. Děkuji předem za nabídky. Mgr. Bc. Adéla Hromádková

Učitelka MŠ, vychovatelka
Hledám 100 úvazek Pardubice a okolí. Mé vzdělání VOŠ pedagogické- Speciální pedagog, Pedagog volného času, Předškolní pedagog. Mám 14 let praxe.
Pavlína Ježková

Poptávám práci asistent pedagoga, vychovatelka
Poptávám pracovní pozici jako asistentka pedagoga, vychovatelka nejlépe obě práce v jedné škole, aby to dalo plný úvazek. Kurz asistenta pedagoga mám hotový, kurz pro vychovatele, momentálně dodělávám s kurzem logopedie. Praxi jako asistentka pedagoga mám 4 roky. Nejlépe okres Mladá Boleslav

Učitelka AJ - VV II.st.ZŠ
Nabízím své pracovní schopnosti jako aprobovaná učitelka II.st. ZŠ v aprobační kombinaci AJ-VV. Orlickoústecko.

Učitelka MŠ
Dobrý den, sháním práci jako učitelka MŠ, vychovatelka nebo asistentka pedagoga. Mám také vystudovanou speciální pedagogiku. Skuteč a okolí. Za nabídky děkuji :)

učitelka angličtiny
10 let praxe, zkušenosti, moderní metody, profesionalita, kvalita. Od 1.9.2021

Speciální pedagog
Dobrý den, hledám práci jako Speciální pedagog. Mám 6let praxi na 1.stupni. Kvalifikaci mám na 2.stupeň a SŠ v předmětu Výchova ke zdraví. Nebráním se ani místu , kde uplatním státnice z Poradenství a Diagnostiky. Mám zkušenosti s dětmi z obou pólů Gaussovy křivky. Preferuji místo na hlavní pracovní poměr dlouhodobé. Na dobu určitou neupřednostňuji.
Předem děkuji za nabídky.

Výuka ekonomických předmětů
Dobrý den, poptávám místo odborné učitelky ekonomických předmětů, případně managementu. Praxe více než 7 let, DPS mám. Možné další studium k rozšíření aprobace. Děkuji všem předem za nabídky.

Hledám místo
Hledám místo učitele na částečný úvazek na II. stupni základní školy (nebo střední škole) s aprobací dějepis-zeměpis-pedagogika, v Pardubicích či blízkém okolí.

Učitelka v MŠ
Dobrý den, poptávám pracovní pozici učitelka v MŠ v Pardubicích v průběhu I/Q 2021, nebo dle dohody. Plánuji přestěhování z Prahy do Pardubic a tak hledám vhodnou možnost této pozice, na které jsem v MŠ v Praze Mám plnou kvalifikaci pro tuto práci a praxi víe jak 10 let. Možné i jako zástup za MD s předpokladem od 01.09.2021 jako trvalý pracovní poměr na dobu neurčitou.

Děkuji za nabídky, odpověď.

Asistent pedagoga Pardubice
Dobrý den, hledám místo jako Asistent pedagoga pro ZŠ nebo MŠ v Pardubicích. Nástup možný ihned.

Asistentka pedagoga
Dobrý den, poptávám pracovní pozici jako asistentka pedagoga. V MŠ nebo ZŠ. Nástup možný ihned. Pardubice - Chrudim a okolí. Děkuji za nabídky.

Hledám místo
Hledám místo učitele na částečný úvazek s aprobací dějepis-zeměpis-pedagogika na ZŠ a SŠ. Mám 28 let praxe.

Asistentka pedagoga nebo učitelka MŠ Pardubice
Dobrý den, poptávám pracovní pozici asistentky pedagoga nebo učitelky v MŠ. Mám požadované znalosti a praxi na pozici asistentky pedagoga a studuji dálkově na učitelku MŠ. Nástup možný od ledna nebo února 2021. Pouze Pardubice.

Učitelka MŠ
Dobrý den, poptávám pracovní pozici asistentky pedagoga nebo učitelky v MŠ. Mám požadované znalosti a praxi na pozici asistentky pedagoga a studuji dálkově na učitelku MŠ. Nástup možný od února 2021. Pouze Pardubice.

SŠ učitel odborných předmětů - stavební škola
Stavební inženýr s praxí hledá místo učitele odborných předmětů na střední stavební škole. Doplněné pedag. vzdělání ano, učitelská praxe ano. Platí pro kraje Pce, HK. Nástup možný ihned.

Učitelka matematiky a fyziky
Hledám práci na ZŠ nebo SŠ v aprobaci matematika- fyzika. Upřednostním částečný úvazek. Lokalita Vysoké Mýto a okolí. Nástup možný od února 2021.

Stránky: << < 1 > >>