Přihlásit se      O portálu     Kontakty

Hledáme pedagoga

Typ inzerátu: Kategorie: Hledat text:

Konkurs na ředitele/ředitelku MŠ Korálek Pardubice, Rumunská 90
Rada města Pardubic vyhlásila konkurs na ředitele/lku Mateřské školy Korálek Pardubice, Rumunská 90, Pardubice. Přihlášky podávejte do 13.9.2019 do 14:30 hodin na Magistrát města Pardubic. Více informací je na: www.pardubice.eu/urad/radnice/uredni-deska/volna-mista-organizace-mesta/. Informace podá oddělení školství Magistrátu města Pardubice na tel. č. 466859531.

MŠ Janov - Asistent pedagoga
Mateřská škola Janov, okres Svitavy, přijme od 1.9.2019 na celý úvazek asistenta pedagoga pro dítě se speciálními vzdělávacími potřebami.

Hledáme kvalifikovanou učitelku do MŠ Čtyřlístek Žamberk
Mateřská škola Čtyřlístek, Žamberk přijme od 1.9.2019 kvalifikovanou učitelku MŠ, nabízíme úvazek 0,226.
Informace podá ředitelka školy Bc. Iva Pražáková.

Základní škola Luže hledá učitele přírodopisu a chemie
Pro školní rok 2019/2020 hledáme posilu na místo učitele/učitelky II. stupně s aprobací Přírodopis, Chemie. Nabízíme plný úvazek, příjemné pracovní prostředí, výborný kolektiv, vstřícné vedení, možnost seberealizace a služební byt. Jedná se o zástup za mateřskou dovolenou. Požadujeme kvalifikaci dle zákona, pracovní zaujetí a lidský přístup.

učitel-ka 1. stupně ZŠ
Základní škola a Mateřská škola Sádek, okres Svitavy hledá
na období 1. 9. 2019 - 31. 1. 2020 učitele(ku) s kvalifikací pro 1. stupeň ZŠ.
Kvalifikační předpoklady:
§3,§4,§7 zákona 563/2004 Sb. ve znění platném od 1. 1. 2015
Další kvalifikační požadavky zaměstnavatele:nejméně 3 roky praxe na málotřídní škole, zkušenost s prací ve třídě s několika spojenými ročníky, absolvent kurzu pro nápravu SVP, hra na hudební nástroj, housle,výtvarná a manuální zručnost pro práci s různými materiály a technikami, pohybová průprava, znalost práce s digitálními interaktivními výukovými technologiemi, flexibilita, samostatnost, spolehlivost.
Charakteristika pracovní pozice: dohoda o provedení práce, 9 vyučovacích hodin týdně, rozvržených do všech pracovních dnů v týdnu, převaha výuky výchovných předmětů

MŠ Chrudim, Víta Nejedlého hledá školního asistenta s nástupem v září 2019
Od září 2019 hledáme kvalifikovanou sílu na pozici ŠKOLNÍ ASISTENT (nepedagogický pracovník) do Mateřské školy Chrudim, Víta Nejedlého. Nabízíme úvazek 0,5 (20 h týdně), příjemné prostředí, přátelský kolektiv. Nutná kvalifikace jako učitelka MŠ příp. pedagogický asistent.V případě zájmu kontaktujte p. Pekařovou.

Učitelka MŠ na překrývání
Mateřská škola Ústí nad Orlicí, Černovír 96 hledá kvalifikovanou učitelku na překryv - úvazek 0,29 tj. 9hod/týden. Nabídky zasílejte na: ms.cernovir@seznam.cz

Hledáme učitelku do MŠ Ráby na úvazek 0,5
Od září 2019 hledáme kvalifikovanou učitelku do Mateřské školy Ráby, okres Pardubice. Nabízíme úvazek 0,5 na překryv učitelů, rodinné prostředí pod hradem Kunětická hora. V případě zájmu kontaktujte ředitelku školy Janu Bednářovou.

Hledáme asistenta/ku pedagoga na gymnázium
Nabízíme místo asistentky/a pedagoga na Gymnázium Josefa Ressela, Chrudim, Olbrachtova 291 na 0,889 úvazku. Nástup od 09/2019.

ICT správce
Základní škola Hrochův Týnec přijme od září 2019 ICT správce na nepravidelnou činnost (dohoda, smlouva). Práce vhodná pro studenty nebo jako další pracovní poměr. Životopisy zašlete na zsht@centrum.cz nebo volejte tel: 776008959.

Asistent/ka pedagoga
Základní škola Hrochův Týnec přijme od 1.9.2019 kvalifikovaného asistenta/tku pedagoga na plný úvazek. Praxe vítána, není podmínkou. Životopis zasílejte na email: zsht@centrum.cz nebo na adresu školy.<br />tel. 776008959

Hledáme školního asistenta do MŠ
Základní škola a mateřská škola Rudoltice -HLEDÁME PRACOVNÍKA na pozici ŠKOLNÍHO ASISTENTA DO MŠ (nepedagogický pracovník)
od 1.9. 2019 do 30.6. 2020 (10 měsíců).
VÝŠE ÚVAZKU: 0,8 – 32 hod/týdně

Učitelka na překryv
Přijmeme učitelku na "překryv" - 0,5 úvazek. Vhodné i pro maminky na rodičovské dovolené. Nástup 1.9.2019. Životopisy zasílejte na ms.slatinany@seznam.cz.

Vychovatel/ka do ŠD
ZŠ a MŠ Třebařov, okres Svitavy přijme od nového školního roku vychovatele/ku do školní družiny na úvazek 0,5.

vychovatel - vychovatelka na Domově mládeže
Středni odborné učiliště zemědělské ve Chvaleticích příjme okamžitě od 1.9. 2019 vychovatele - vychovatelku na Domov mládeže. Více informací na tel. čísle 720 943 328 - Mgr. N. Kovářová nebo 722 793 237 Bc. P. Fikejsová

osobní asistent/asistent pedagoga
Do ZŠ ve Vysokém Mýtě hledáme osobní asistentku (po vyřešení papírů v PPP asistentku pedagoga) k chlapci do 2.třídy s opožděným vývojem.

Pedagog do lesní mateřské školy Hlubáček u obce Holice
Nabízíme pozici pedagoga v LMŠ Hlubáček na plný či částečný úvazek od 1.9.2019. V případě zájmu zasílejte životopisy na hlubacek@hlubacek.cz případně volejtet na tel.č.: 731 čtyři devět sedm 093.

Učitel/ka I. stupeň ZŠ
Základníí škola ve Chvaleticích přijme kvalifikovaného/nou učitele/ku na 1. stupeň ZŠ. I na částečný úvazek. Bližsí informace: tel. 728 179 320 nebo e-mail zschvaletice@seznam.cz

2. stupeň - český jazyk
Základníí škola ve Chvaleticích přijme učitele/ku na 2. stupeň ZŠ s aprobací na český jazyk. I na částečný úvazek. Bližsí informace: tel. 728 179 320 nebo e-mail zschvaletice@seznam.cz

2. stupeň ZŠ - tělesná výchova
Základníí škola ve Chvaleticích přijme učitele/ku na 2. stupeň ZŠ s aprobací na tělesnou výchovu. Jen na částečný úvazek. Bližsí informace: tel. 728 179 320 nebo e-mail zschvaletice@seznam.cz

Asistent pedagoga/školní asistent MŠ Stromovka, Choceň
MŠ Stromovka, Choceň od 1.9.2019 přijme asistenta pedagoga na 0,5 úvazku a školního asistenta na 0,5 úvazku. Tyto dvě pozice je možno sloučit a obsadit jedním člověkem na celý úvazek (tuto možnost budeme preferovat). Požadavky: splnění kvalifikačních předpokladů pro zmíněné pozice, trestní a mravní bezúhonnost, kladný vztah k dětem. Profesní životopisy zasílejte na ms.stromovka@gmail.com . Pro více informací volejte na 731 400 495.

Učitel/ka MŠ (snížený úvazek) - MŠ Stromovka, Choceň
MŠ Stromvoka, Choceń od 1.9.2019 do 31.12.2019 přijme na DPČ učitele/učitelku MŠ na snížený úvazek 2,5 hodiny denně (vycházky, pobyt venku). Kvalifikovaní uchazeči budou upřednostněni. Strukturované profesní životopisy zaslejte na mail ms.stromovka@gmail.com. Pro více informací volejte na tel. číslo 731 400 495

Učitel/ka v MŠ Čepí - zkrácený úvazek
Mateřská škola Čepí, okres Pardubice hledá učitele/učitelku na zkrácený úvazek 0,37. Nástup možný od 1.9.2019. Kvalifikace dle zákona o pedagogických pracovnících. Svou žádost s životopisem zasílejte na e-mail: materska.skola@cepi.cz, tel. 737 376851.

Speciální pedagog - učitel
Základní škola a Praktická škola SVÍTÁNÍ o.p.s., Vysoké Mýto<br />Nabízíme: Přátelská pracovní atmosféra, příjemné pracovní prostředí, ohodnocení odpovídající dané pozici, kreativní pracovní činnost s dětmi s kombinovaným postižením. Pracovní poměr na dobu určitou - 1 rok s možností na dobu neurčitou. <br />Požadujeme: VŠ vzdělání v oboru speciální pedagogika - učitelství (splnění kvalifikačních předpokladů), pozitivní vztah k dětem s kombinovaným postižením, aktivní přístup, schopnost týmové práce, samostatnost, odpovědnost, ochota učit se novým věcem. <br />obědy - možnost stravy v zaměstnání, náhradní volno, ředitelské volno 2 dny v roce, možnost studia - doplnění vzdělání, možnost profesního růstu,

Asistent pedagoga
Základní škola a Praktická škola SVÍTÁNÍ o.p.s., Vysoké Mýto
Nabízíme: Příjemné pracovní prostředí, ohodnocení odpovídající dané pozici, kreativní pracovní činnost s dětmi s kombinovaným postižením. Pracovní poměr na dobu určitou – 1 rok, s možností na dobu neurčitou.
Požadujeme: vzdělání v oboru pedagogika, potřebnou kvalifikaci dle zákona č. 563/2004. Pozitivní vztah k dětem s kombinovaným postižením, aktivní přístup, schopnost týmové práce, samostatnost, odpovědnost, ochota učit se novým věcem, možnost dalšího vzdělávání. Výhodou je praxe v oboru. Nástup 1. 9. 2019.
Strukturovaný životopis s motivačním dopisem posílejte na e-mail: bondorovar@svitani.cz

test diakritiky
a - á, y - ý, e - é, e - ě, s - š, c - č, r - ř, z - ž

Učitel Z, Tv, Aj
ZŠ a MŠ Hradec na Svitavou hledá pro příští školní rok 2019/2020 učitele/učitelku Z, Tv, Aj na celý nebo zkrácený úvazek (dle dohody). Nabízíme do budoucna možnost dlouhodobé spolupráce, příjemné a vstřícné pracovní prostředí, přátelský pedagogický sbor, pomoc začínajícím pedagogům.
V případě zájmu kontaktujte ředitelku školy na telefonním čísle:
736629436 nebo e-mailem: reditelka@skolahradecns.cz

Asistent pedagoga
Základní škola Moravany, Komenského 118 , 533 72 Moravany u Pardubic hledá zájemce o pozici asistenta pedagoga na 0,75 úvazku. Jsme menší škola v dojezdové vzdálenosti od Pardubic. Požadujeme splnění kvalifikačních předpokladů.
telefonní kontakt: Jana Felcmanová: 734 658 764
e-mail: jana.felcmanova@zsmoravany.cz

Speciální pedagog - učitel
Základní škola a Praktická škola SVÍTÁNÍ o.p.s.
Nabízíme: Přátelská pracovní atmosféra, příjemné pracovní prostředí, ohodnocení odpovídající dané pozici, kreativní pracovní činnost s dětmi s kombinovaným postižením. Pracovní poměr na dobu určitou - 1 rok s možností na dobu neurčitou.
Požadujeme: VŠ vzdělání v oboru speciální pedagogika - učitelství (splnění kvalifikačních předpokladů), pozitivní vztah k dětem s kombinovaným postižením, aktivní přístup, schopnost týmové práce, samostatnost, odpovědnost, ochota učit se novým věcem.
obědy - možnost stravy v zaměstnání, náhradní volno, ředitelské volno 2 dny v roce, možnost studia - doplnění vzdělání, možnost profesního růstu, výhodný tarif - mobilní telefon, možnost přivýdělku - lektorování, sick days, cvičení pro zaměstnance, pracovní jubileum - ohodnoceno, životní jubileum - květina, akce - vstupy zdarma
Strukturovaný životopis s motivačním dopisem posílejte na e-mail: bondorovar@svitani.cz

Asistent pedagoga
Základní škola a Praktická škola SVÍTÁNÍ, o.p.s.
Nabízíme: Příjemné pracovní prostředí, ohodnocení odpovídající dané pozici, kreativní pracovní činnost s dětmi s kombinovaným postižením. Pracovní poměr na dobu určitou – 1 rok, s možností na dobu neurčitou.
Požadujeme: vzdělání v oboru pedagogika, potřebnou kvalifikaci dle zákona č. 563/2004. Pozitivní vztah k dětem s kombinovaným postižením, aktivní přístup, schopnost týmové práce, samostatnost, odpovědnost, ochota učit se novým věcem, možnost dalšího vzdělávání. Výhodou je praxe v oboru. Nástup 1. 9. 2019.
Strukturovaný životopis s motivačním dopisem posílejte na e-mail: bondorovar@svitani.cz

Učitel anglického jazyka
Základní škola Ústí nad Orlicí, Třebovská 147 přijme učitele anglického jazyka do pracovního poměru na dobu určitou, zástup za MD.

MŠ Slepotice
Mateřská škola Slepotice, okres Pardubice příjme kvalifikovanou učitelku na plný úvazek. Nástup září až říjen 2019.
Dále přijmeme kvalifikovanou učitelku na překrývání učitelek, předpokládaný úvazek 0,3 - 10 hodin týdně. Nástup 2. 9. 2019.
Bližší informace na tel. čísle 605 107 609, případně na e-mailové adrese skolaslepotice@seznam.cz

Hledáme učitelku na plný úvazek v Praze 13
Od 1.9.2019 (26.8.2019) hledáme do naší mateřské školy učitelku na plný úvazek. Vše Vám rádi ukážeme, naučíme i se necháme inspirovat Vašimi nápady. Případné studium necháme dokončit.
Mateřská škola se zaměřuje na environmentální výchovu a multikulturní výchovu.
Škola se nachází blízko stanice metra Hůrka. V případě potřeby zřizovatel MČ Praha 13 nabízí místo na ubytovně.
Máme vlastní keramickou pec, zelenou učebnu, skleník, naučnou stezku.
Bližší info: mskolami2323@seznam.cz

ZŠ Oldřiš hledá vychovatelku
Málotřídní škola hledá pro bezvadné děti samostatnou a tvořivou vychovatelku do školní družiny. Nabízíme trvalou pracovní smlouvu s úvazkem dle dohody od 0.64 až do 0,93. Nástup od 26.8.2019. Vhodné i pro maminky na rodičovské dovolené i aktivní pedagogy v důchodu.
Nabízené benefity: příspěvky na obědy, příspěvek na penzijní spoření, možnost umístění dětí do MŠ, malý přátelský kolektiv.
Kontakt v případě zájmu: Vlastimil Vajs - ředitel
oldris@zskola.com
739 593 139

Mateřská škola Příluka, okres Svitavy
Hledáme učitelku pro MŠ v Příluce na 2 hodiny denně - na tzv. překryvy. Nástup od 1.9.2019

Přijmeme učitelku MŠ a uklízečku
Mateřská škola Kamarádi, Vysoké Mýto příjme kvalifikovanou učitelku na zkrácený úvazek 0,77 s nástupem od října 2019 a uklízečku na celý úvazek od 28.8. 2019. V případě zájmu pište na mskamaradi@email.cz.

Mateřská škola, Luže, okres Chrudim
Přijmeme kvalifikovanou učitelku na překryvání učitelek, předpokládaný úvazek 0,2 - 6 hodin týdně. Nástup 2. 9. 2019.

Mateřská škola Dětřichov u Svitav
Mateřská škola Dětřichov u Svitav přijme od 1.9 učitelku / učitele na úvazek 0.2-0.4( dle domluvy). Vhodné pro maminky na mateřské dovolené či seniory v důchodu, možnost přijmout i studenty a studentky VŠ či VOŠ.

pedagog v mš

Mateřská škola Lázně Bohdaneč
od 1.9.2019 nabízíme místo pedagoga v mš (učitel nebo asistent) na delší zástup (cca 1-3 měsíce) na 4 hodiny denně (převážně dopoledne).KOntaktní osoba Mgr. Aneta Burešová,nabídky zasílejte na email skolkalb@seznam.cz nebo na telefon 774753921. Těšíme se na spolupráci.

vychovatel/ka
Základní škola Dašice, okres Pardubice přijme od nového školního roku vychovatele/vychovatelku do ŠD. Nabízíme práci v příjemně zařízeném prostřední, čerpání FKSP, výši úvazku od částečného, který je možno doplnit další činností na plný. Požadavek: splnění kvalifikačních předpokladů. Bližší informace na tel. čísle 739 593 160, případně na e-mailové adrese zsdasice@volny.cz

Hledáme učitele/učitelku pro 1. stupeň ZŠ
Hledáme učitele/učitelku pro 1. stupeň na ZŠ Žamberk Nádražní 743. Informace na tel.č.: 737 100 228 Vám sdělí ředitel školy Mgr. Roman Pospíšil.

Asistent pedagoga
Od 2. 9. 2019 přijmeme asistenta pedagoga s kvalifikací dle Zákona č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících (§ 20 pro přímou práci). Svou žádost s životopisem zasílejte na ms.horakove@svitavy.cz. Úvazek 0,5. Více na tel.: 734862507,Petra Nováková, ředitelka školy.

Učitel/ka 1. stupně ZŠ
Bohemia - HŠ a SPgŠ a Základní škola s.r.o. přijme od 26. 8. 2019 kvalifikovaného učitele/ku pro I. stupeň ZŠ.

Asistent pedagoga
Bohemia - HŠ a SPgŠ a Základní škola s.r.o. přijme od 2. 9. 2019 kvalifikovaného asistenta pedagoga ZŠ na 0,5 úvazku.

Přijmeme uklizečku
Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083 přijme uklizečku od 1.9.2019 na plný úvazek. V případě zájmu pište na burian.ludek@gypce.cz nebo volejte na 466 65015.

hledáme učitelku 1. stupně
Základní škola a Mateřská škola Verměřovice hledá učitelku 1. stupně s možností učit anglický jazyk. Pište na zsvermerovice@seznam. cz.Nástup 26.8. 2019. V případě osvědčení pracovní poměr na dobu neurčitou.

Učitelka MŠ
Mateřská škola Horní Čermná přijme od 1. 9. 2019 kvalifikovanou učitelku.

Učitel/ka 2. stupně ZŠ
Základní škola Pardubice-Ohrazenice hledá učitele/ku pro 2. stupeň Čj - D na plný úvazek, nástup 1. 9. 2019 na dobu neurčitou, v případě zájmu zašlete životopis na e-mail zs.ohrazenice@tiscali.cz, tel. 466 415 716

Učitel/ka 2. stupně ZŠ
Základní škola Pardubice-Ohrazenice hledá učitele/ku pro 2. stupeň Vv-Hv-Rj na plný úvazek, nástup 1. 9. 2019 na dobu neurčitou, v případě zájmu zašlete životopis na e-mail zs.ohrazenice@tiscali.cz, tel. 466 415 716

Vychovatelka ŠD
Základní škola Pardubice-Ohrazenice hledá vychovatelku ŠD - preference Vv-Hv zaměření, na plný úvazek, nástup 1. 9. 2019 na dobu neurčitou, v případě zájmu zašlete životopis na e-mail zs.ohrazenice@tiscali.cz, tel. 466 415 716

Vychovatelka ŠD/učitelka Vv, Tv, Pč
Základní škola Nové Hrady přijme vychovatelku do ŠD v kombinaci s úvazkem učitelky Tv, Vv, Pč. Nástup 1. 9. 2019.

učitel/ka MŠ
Základní škola a mateřská škola Rybitví přijme učitele/učitelku do mateřské školy od školního roku 2019/2020 na celý úvazek s nástupem od 19. 8. 2019 (dohoda na jiném termínu možná). Nabízíme příjemné pracovní prostředí s rodinnou atmosféru. Škola je umístěna v krásné přírodě na dosah města Pardubic a na trase linek MHD. Kontaktní osoba Mgr. Eva Pipková, zástupkyně ředitelky. Nabídky zasílejte na e-mail kancelar.ms@skolarybitvi.cz.

školní asistent/ka
Základní škola a mateřská škola Rybitví přijme školního asistenta/asistentku do mateřské školy od školního roku 2019/2020 na částečný úvazek (cca 0,5). Nabízíme příjemné pracovní prostředí s rodinnou atmosféru. Škola je umístěna v krásné přírodě na dosah města Pardubic a na trase linek MHD. Požadované vzdělání - kvalifikační předpoklady jako u pozice asistent pedagoga dle zákona o ped. pracovnících. Kontaktní osoba Mgr. Eva Pipková, zástupkyně ředitelky školy. Nabídky zasílejte na e-mail kancelar.ms@skolarybitvi.cz

Učitel/ka 1. stupeň
Základní škola Hrochův Týnec (www.zsht.cz) hledá učitele/ku pro I.stupeň. Požadujeme kvalifikaci, praxe vítána. Nástup 26.8.2019 (dle dohody 1.9.2019). V případě zájmu zašlete životopis na e-mail: zsht@centrum.cz, tel.: 776008959.

Učitelka mateřské školy
Mateřská škola Ústí nad Orlicí, Knapovec hledá učitelku na plný úvazek od října 2019 - zástup za MD- do konce roku 2021/2 roky/
Nabidky zašlete do konce srpna.

Přijmeme učitelku na I.stupeň

ZŠ ZDECHOVICE

Učitel/ka ZŠ
Základní škola Zdechovice hledá učitele/učitelku 1. stupně ZŠ- angličtina vítána. Požadujeme splnění kvalifikačních předpokladů. Nástup 26.8.2019. Více informací u ředitele š

Vychovatel - vychovatelka internátu při speciální škole
Od 1. 9. 2019 hledáme vychovatele na internát při Speciální ZŠ, MŠ a PrŠ Ústí nad Orlicí. Provozní doba : pondělí - pátek, pracovní doba 28 hodin týdně přímé pedagogické práce.
Kvalifikační předpoklady: VOŠ nebo VŠ se zaměřením na speciální pedagogiku.

psycholog pro SPC
Hledáme psychologa pro SPC při Speciální základní škole, mateřské škole a praktické škole Ústí nad Orlicí. Nástup od 1. 9. 2019.

učitelka MŠ
Speciální mateřská škola, základní škola a praktická škola Pardubice, Do Nového 1131, Pardubice přijme učitelku mateřské školy do školy při zdravotnickém zařízení v Chrudimi na celý úvazek. Nástup od 1.9.2019, kvalifikace dle zákona o pedagogických pracovnících.

Učitel/ka českého jazyka
Labská SOŠ a SOU Pardubice, s. r. o. přijme na zkrácený úvazek 4-6 hodin týdně učitele/ku českého jazyka. Svou žádost zasílejte na e-mail sekretariat@labskaskola.cz.

Asistent pedagoga v MŠ
Mateřská škola, Třemošnice, okres Chrudim přijme od 1. 9. 2019 asistentku pedagoga na úvazek 0,5. Hledáme zájemce s kvalifikací dle zákona č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících, v platném znění (§ 20 pro přímou práci). Svou žádost s životopisem zasílejte: mail: mskola.tremosnice@iol.cz, tel.: 731 155 261

učitel/ka pro I. stupeň ZŠ
ZŠ Sopotnice přijme od 26. 8. 2019 kvalifikovaného učitele/ku pro I. stupeň ZŠ. Nejedná se o zástup, Md apod. Po roce možnost prodloužení smlouvy na dobu neurčitou.

učitel/učitelka pro 1. stupeň
ZŠ a MŠ Žichlínek u Lanškrouna přijme pro školní rok 2019/2020 učitele/ku pro 1.stupeň. Vítáme zkušenost s výukou ve spojených ročnících. Malý počet žáků ve třídách z vesnice BEZ sociálně vyloučených lokalit v sousedství města = klidné pracovní prostředí. Životopis, prosím, zašlete na adresu: reditel@zsamszichlinek.cz nebo volejte na 603 182 523

MŠ Svitavy, Větrná 11 - hledáme učitelku MŠ
Do svého týmu hledáme novou kolegyni. Požadujeme odbornou kvalifikaci a předpoklady pro práci učitelky mateřské školy v souladu s § 3 zákona č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících ve znění pozdějších předpisů.
Volejte ředitelku školy 736 629 430, popř. pište na e - mail ms.vetrna@svitavy.cz.

MŠ Svitavy, Větrná 11 - hledáme učitelku MŠ
Do svého týmu hledáme novou kolegyni. Požadujeme odbornou kvalifikaci a předpoklady pro práci učitelky mateřské školy v souladu s § 3 zákona č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících ve znění pozdějších předpisů.
Volejte ředitelku školy 736 629 430, popř. pište na e - mail ms.vetrna@svitavy.cz.

MŠ Svitavy, Větrná 11 - hledáme učitelku MŠ na překrývání
Do svého týmu hledáme kolegyni - i studentku VŠ, VOŠ na překrývání na 2 - 2,5 hodiny denně. Vhodné i pro důchodkyně. Volejte ředitelku 736 629 430 popř. pište na e - mail ms.vetrna@svitavy.cz.

Učitel/učitelka 1.stupně ZŠ
ZŠ a MŠ Jamn #233 nad Orlic #237 přijme kvalifikovanou učitelku 1.stupně jako z #225 stup za mateřskou dovolenou s n #225 stupem 26.8.2019 na 1 rok. Uv #237 t #225 me zkušenost s v #253 ukou ve spoj #237 ch. Požadujeme vstř #237 cnost, zodpovědnost, t #253 mov #233 ho ducha. lt br / gt V př #237 padě z #225 jmu zašlete životopis na e-mail: zsjamne@seznam.cz

Asistent pedagoga
ZŠ Prachovice nabízí od 1.9. 2019 volné místo asistenta pedagoga. Podmínkou pro přijetí je odpovídající kvalifikace nebo potvrzení o přijetí ke studiu asistenta pedagoga.

MŠ Stromovka Choceň přijme učitelku/učitele
Hledáme novou kolegyni/nového kolegu do čtyřtřídní městské školky s věkově smíšenými třídami. Nástup od 1.9.2019, plný úvazek. Požadujeme splnění kvalifikačních předpokladů pro výkon práce předškolního pedagoga, nadšení pro práci, nekonfliktní povahu. Předchozí praxe vítána, ale není podmínkou. Nabízíme práci ve zkušeném kolektivu a v příjemném prostředí. Profesní strukturované životopisy včetně motivačního dopisu zasílejte na uvedenou e.mailovou adresu.

Učitel Čj
Od příštího školního roku 2019/2020 hledáme vyučující Čj v libovolné kombinaci s dalším aprobačním předmětem. Nabízíme příjemné a vstřícné pracovní prostředí, přátelský pedagogický sbor. Pomůžeme začínajícím učitelům v jejich praxi. Podporujeme kreativitu a nové metody výuky. Pro více informací volejte na telefonní číslo: 736629436.

Učitel/Učitelka MŠ
Základní škola a Mateřská škola Jehnědí, okres Ústí nad Orlicí přijme od 1.10.2019 kvalifikovanou učitelku MŠ do pracovního poměru na dobu určitou (zástup za mateřskou dovolenou) - pracovní úvazek 1,0.
Vítána je hra na hudební nástroj.
Bližší informace poskytneme na telefonním čísle:
731 895 021 nebo 739 576 135.
Životopis a motivační dopis zašlete na emailovou adresu zsjehnedi@wo.cz

Hledáme učitele/učitelku 1.st. ZŠ
Základní škola a Mateřská škola Jehnědí, okres Ústí nad Orlicí přijme pro školní rok 2019/2020 učitele/ku pro 1.stupeň. Požadujeme splnění kvalifikačních předpokladů a vítáme zkušenost s výukou ve spojených ročnících. Uvazek 0,45- na dobu určitou.
Životopis zašlete na adresu: zsjehnedi@wo.cz nebo volejte na číslo
739 576 135.

vychovatelka ŠD
ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA PŘIJME pro školní rok 2019 - 2020 do školní družiny vychovatelku s příslušným odborným vzděláním . Životopisy zasílejte na e-mail: lenka.kreuselova@zstechonin.cz, tel. 465 635 811

Učitelka MŠ
Základní škola a Mateřská škola Vraclav, nedaleko Vysokého Mýta hledá učitele/učitelku do MŠ.
Úvazek složený - 0,7 učitelka MŠ
0,3 asistentka pedagoga v MŠ

školní asistent do ŠD
Základní škola a Mateřská škola Vraclav, nedaleko Vysokého Mýta nabízí úvazek školního asistenta do ŠD na úvazek 0,2.
Možnost vedení odpoledního kroužku.

Učitel/ka I.stupně na malé škole
Učitelka I.stupně
Do ZŠ Vysoké Mýto,Knířov přijmeme od 1.září 2019 aprobovaného učitele/učitelku pro I.stupeň ZŠ jako zástup za MD na plný, případně zkrácený úvazek - dle vzájemné dohody. Jsme malá škola rodinného typu, úplný I.stupeň ZŠ s nízkým počtem žáků v jednotlivých ročnících. Pokud Vás baví práce s dětmi, jste kreativní a hledáte menší pohodový kolektiv, rádi Vás přivítáme mezi námi. Bližší info naleznete na našem webu www.zsknirov.com

Asistent pedagoga v MŠ
Mateřská škola Helvíkovice, okres Ústí nad Orlicí, přijme asistenta pedagoga, úvazek 0,75 s nástupem od září 2019

UČITELKA MŠ
Mateřská škola Helvíkovice, okres Ústí nad Orlicí přijeme učitelku na plný úvazek s nástupem od září 2019. Podmínkou je kvalifikace dle Zákona č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících

Učitel II. stupně - humanitní předměty
Pro nově zřizované pobytové oddělení střediska výchovné péče hledáme učitele pro II. stupeň, převážně humanitní předměty.

Učitel/ učitelka 1. stupeň ZŠ
Základní škola Heřmanův Městec, okres Chrudim přijme od školního roku 2019/2020 učitele/ku pro 1.stupeň. Požadujeme splnění kvalifikačních předpokladů. Bližší informace v případě zájmu poskytneme na skola@zshm.cz nebo telefonu 469 695 101, 607 172 449.

Základní škola a Mateřská škola Mistrovice
Základní škola a Mateřská škola Mistrovice přijme pro školní rok 2019/2020 učitele/ku pro 1.stupeň. Vítáme zkušenost s výukou ve spojených ročnících a výukou angličtiny.
Těšit se můžete na vstřícný a malý kolektiv, na nižší počet žáků ve třídách z vesnice bez sociálně vyloučených lokalit a na klidné pracovní prostředí.
Ozvěte se na mail: zsmsmistrovice@seznam.cz nebo telefon:778149614

Učitel/ka II. stupně, ideálně s aprobací AJ
Základní škola, Nasavrky, okres Chrudim přijme na plný úvazek od školního roku 2019/2020 učitele/učitelku pro II.st., ideálně s aprobací angličtina. Tel. 725 834 348

Učitel(ka) ve speciální škole
Od 1. září 2019 přijmeme učitele/učitelku do Speciální základní školy a praktické školy Skuteč na plný úvazek. Požadované vzdělání: učitelství pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami.
Podrobnosti k přihlášce na webu školy: www.spzs-skutec.cz.

učitel/učitelka pro 1. stupeň
Základní škola a Mateřská škola Žichlínek přijme pro školní rok 2019/2020 učitele/ku pro 1.stupeň. Požadujeme splnění kvalifikačních předpokladů a vítáme zkušenost s výukou ve spojených ročnících.
Těšit se můžete na vstřícný a malý kolektiv, na nižší počet žáků ve třídách z vesnice bez sociálně vyloučených lokalit a na klidné pracovní prostředí.
Životopis zašlete na adresu: reditel@zsamszichlinek.cz nebo volejte na 603 182 523

Učitel/ka českého jazyka
Základní škola T. G. Masaryka a Mateřská škola Dolní Bousov hledá do svého mladého kolektivu učitele/ku českého jazyka.

Hledáme učitele INFORMATIKY ! ZŠ TATENICE !
Pro naši školu ZŠ a MŠ TATENICE hledáme učitele Informatiky na částečný úvazek 3 hod. týdně.

Pegagog volného času pro SVČ ANIMO Žamberk
Pracovní poměr na dobu určitou od 1. 9. 2019 - 31. 8. 2021 s výhledem na trvalý pracovní poměr, úvazek 1

POŽADUJEME: minimálně střední pedagogické vzdělání s maturitou (popř. ochotu si vzdělání doplnit), práce na PC, organizační schopnosti, flexibilitu, samostatnost, komunikační dovednosti, schopnost práce v týmu

PŘEDPOKLADY: dosažení věku 18 let, způsobilost k právním úkonům, bezúhonnost, zdravotní způsobilost

PRACOVNÍ DOBA: nerovnoměrně rozvržená - 40 hodin týdně

NÁPLŇ PRÁCE: přímá práce s dětmi v zájmových kroužcích, na akcích i táborech, organizace kroužků, příležitostných akcí a táborů, dopravní výuka a další organizační a administrativní práce dle potřeb organizace

PLATOVÉ PODMÍNKY: dle tabulky pro pedagogické zaměstnance - 9. platová třída (od 27.300 Kč - dle počtu let praxe v oboru), příplatek za vedení, v případě kladných pracovních výsledků osobní příplatek


učitel/ka 2.st. ZŠ
Základní škola a mateřská škola Trstěnice, okres Svitavy, přijme od školního roku 2019/2020 učitele 2. st. ZŠ. Potřebujeme zajistit výuku zejména M, F (případně v kombinaci s jinými předměty). Nabízíme celý úvazek. Nejedná se o zástup. V případě zájmu volejte na tel. č. 605073621 či zašlete životopis na e-mail: reditel@zstrstenice.cz

Vedoucí školní jídelny
MŠ Pardubice, nábřeží Závodu míru hledá vedoucí školní jídelny.
Předpokládáme organizační a řídící dovednosti, samostatnost, spolehlivost, práci na PC.
Praxe v oboru výhodou nikoli podmínkou.
Nástup od 1. 8. 2019

Učitel/ka ČJ II. stupeň ZŠ
Hledáme učitele/učitelku českého jazyka na II. stupeň, nejlépe v aprobaci s Nj - není podmínkou. Požadujeme ukončené magisterské vzdělání k výuce na II. stupni. Dle dohody možný i částečný úvazek. Základní škola Přelouč, Smetanova ul., okres Pardubice.

Učitel/učitelka II. stupně ZŠ pro výuku TV, případně Z,F,
Základní škola Lanškroun, Bedřicha Smetany 460, přijme od 1. 9. 2019 učitelku/učitele na 2. stupeň. Jedná se o pracovní poměr na dobu neurčitou, zejména pro výuku TV, případně Z, Fy nebo informatiky. Kontaktní údaje: reditel@zsbs.cz nebo tel: 465 322 525

Učitel(ka) II. stupně ZŠ
Od školního roku 2019/2020 hledáme vyučující, kteří mají v aprobaci některý z uvedených předmětů (M,Aj,Nj,D,Z,Př), prozatím jako zástup za rodičovskou dovolenou. Jsme menší škola, která nabízí příjemné rodinné prostředí. Více informací na telefonním čísle: 731 459 516.
ZŠ a MŠ Damníkov

recepční
Střední zdravotnická škola Pardubice, sídlící v Pardubičkách přijme recepční na hlavní pracovní poměr, nástupní plat 17000,- Kč. Třísměnný provoz -směny po - pá 6.00-14.00,14.00-22.00,22.00-6.00, neděle 18.00-6.00.Profesní životopis zasílejte na e-mail rehorova@szs.pardubice.cz.

Speciální pedagog
Základní škola Lanškroun, nám. A. Jiráska 140 nabízí dvě volná pracovní místa pro speciální pedagogy. Nástup od 26. 8. 2019.

Učitel Čj,Nj,Tv,Vv,Z
Od příštího školního roku 2019/2020 hledáme vyučující, kteří mají v aprobaci některý z uvedených předmětů (Čj,Nj,Tv,Vv,Z), zatím jako zástup za rodičovskou dovolenou. Jsme škola, která nabízí příjemné pracovní prostředí. Pro více informací volejte na telefonní číslo: 736629436.

hledáme paní učitelku do mateřské školy
Mateřská škola Benešovo přijme do svého kolektivu novou paní učitelku.
Předpoklady: kvalifikace pro předškolní vzdělávání, hra na klavír výhodou, empatická, vstřícná a komunikativní.
Nabízíme: po zapracování pracovní poměr na dobu neurčitou, plný pracovní úvazek
Nástup od 26.8.2019

ZŠ ZDECHOVICE

Učitel/ka ZŠ
Základní škola Zdechovice hledá učitele/učitelku 1. stupně ZŠ. Požadujeme splnění kvalifikačních předpokladů. Nástup 26.8.2019. Více informací u ředitele školy.

Vedoucí školní jídelny
Mateřská škola Záměstí, Choceň nabízí: Volnou pracovní pozici "Vedoucí školní jídelny"<br />Nástup: 1. 9. 2019<br />Úvazek: 0,625<br />Požadavky: <br />úplné střední vzdělání s maturitou (ekonomického, hotelového nebo rodinného směru)<br />vyučení v oboru: kuchař - číšník<br />organizační schopnosti<br />práce na PC<br />spolehlivost, flexibilnost, spolupráce, umět jednat s lidmi

Učitelka MŠ Němčice u Litomyšle
Vyhlašujeme výběrové řízení na pozici učitelky MŠ. Požadujeme odpovídající vzdělání, nejméně 1 rok praxe v běžné MŠ, vstřícný vztah k dětem, ochota se dále vzdělávat. Hra na hudební nástroj a logopedický kurz výhodou. Své nabídky posílejte do 12.6.2019.

Učitel HV, PV a OSV
Od září 2019 hledáme učitele/ku s kvalifikací pro výuku HV, předmět osobnostní a sociální výchovy a pracovní výchovy (vše na 2.st., úvazek 0,27).
ZŠ Svitavy, Riegrova 4. Více informací na tel. 739 630 519.

Stránky: << < 1 2 > >>