Přihlásit se      O portálu     Kontakty

Hledáme pedagoga

Typ inzerátu: Kategorie: Hledat text:

Učitel/ka 1. stupně ZŠ
Základní škola Heřmanův Městec, okres Chrudim nabízí zaměstnání učiteli nebo učitelce 1. stupně s nástupem od 1. 9. 2020 na plný úvazek. Požadujeme splnění kvalifikačních předpokladů a nadšení pro práci s dětmi. Více informací o škole na www.zshermanuvmestec.cz. Pro informace o pracovní pozici prosím kontaktujte ředitelku školy na e - mailu sindelarovaj@zshm.cz nebo telefonicky 607 172 449.

Učitelka MŠ
Do mateřské školy Kytička Pardubice přijmeme od 24. srpna 2020 KVALIFIKOVANOU paní učitelku na HPP.
Nabízíme práci v dobře pracujícím kolektivu. Jsme EKOŠKOLA a k tomuto zaměření směřuje většina našich aktivit.
Pokud máte zájem, pošlete CV na e-mail: ms@msgebauerova.cz,
a my se Vám ozveme.
Díky a těšíme se na Vás.

Učitel/ka M
Základní škola a mateřská škola Trstěnice, okres Svitavy přijme učitele M v kombinaci s dalším předmětem (nejlépe F, Z, D) na plný úvazek. Nástup v přípravném týdnu - konec srpna 2020. Pro více informací volejte na tel. č. 605073621 nebo pište na mail reditel@zstrstenice.cz.

Základní škola Opatovice nad Labem přijme učitele pro II.stupeň
aprobace:

Matematika - prioritně
Anglický jazyk - prioritně
Tělesná výchova
Zeměpis

Popis pracovních pozic:
vyučování zejména na II. stupni ZŠ, kombinace aprobací možno libovolná, dohoda o částečných úvazcích možná.
Vyučující matematiky bude mít zaručen plný úvazek, vyučující Anglického jazyka podle jeho další aprobace.
Požadavky:
Pedagogická způsobilost dle zákona č. 563/2004 Sb. o pedagogických pracovnících v platném znění, občanská bezúhonnost, morální a osobnostní předpoklady pro práci s dětmi, pozitivní vztah k profesi pedagoga ZŠ.

Kontakt:
1) konzultace pro zájemce: ředitel Mgr. Hynek Kalhous - 774 291 908, zástupkyně ředitele Mgr. Iva Kulhánková, DiS. - 775 150 127
2) nabídky zájmu o pracovní pozici (+ profesní CV) emailem na adresu: skola@zsopatovice.cz

Mgr. Hynek Kalhous, ředitel školy

Učitelka 1.stupně ZŠ
ZŠ a MŠ Jamné nad Orlicí hledá učitelku 1.stupně ZŠ na celý úvazek do malotřídní školy. Požadujeme předepsanou kvalifikaci a dobrou znalost angličtiny. Nabízíme rodinné prostředí, malý pracovní kolektiv. Nástup od 25.8.2020.

Asistent pedagoga
ZŠ a MŠ Jamné nad Orlicí hledá asistenta pedagoga s předepsanou kvalifikací do Montessori třídy s nástupem od 1.9.2020 a s úvazkem 30 hodin týdně.

Učitel/ka 2. stupně Svitavy - Tv, Pv, Čj, Aj
Na příští školní rok hledáme posilu do našeho „Felberáckého“ týmu! Rádi bychom doplnili naše řady o učitele tělesné a pracovní výchovy a českého jazyka (v různých kombinacích). Nástup od 1. 8. 2020. <br />V případě zájmu kontaktujte prosím ředitelku školy, Mgr. Janu Pazderovou. <br />Těšíme se na novou spolupráci – možná právě na Vás!

Krajský úřad Pk: Výběrové řízení č. 10 - pracovník kontrolního oddělení – kancelář ředitele úřadu
Ředitel Krajského úřadu Pardubického kraje vyhlašuje výběrové řízení č. 10/2020 dle zákona č. 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků a o změně některých zákonů, na obsazení pracovního místa: pracovník kontrolního oddělení – kancelář ředitele úřadu. Více informací na: https://www.pardubickykraj.cz/viewDocument.aspx?document=56312

Učitel/ka pro 1.stupeň ZŠ
V nové školním roce 2020/2021 bychom rádi mezi sebe přivítali učitele/učitelku 1. stupně ZŠ. Jsme menší škola v krásné přírodě na pokraji Železných hor zaměřená na ekologii, sportování a mezilidské vztahy. Nabízíme možnost kreativního přístupu a profesního rozvoje. V případě zájmu kontaktujte vedení školy. Těšíme se na Vás.

Přijmeme učitele/lku českého jazyka, dějepisu
Základní škola M. Choceňského, Choceň přijme od 1.9.2020 učitele českého jazyka, dějepisu, matematiky, fyziky.

Učitel/ka II. stupeň ZŠ Palackého Moravská Třebová
Od přípravného týdne pro školní rok 2020/2021 přijmeme učitele/učitelku pro II. stupeň.
POŽADAVKY: libovolná kombinace Aj, Nj, Čj, Př, Pč, I, Fy
NABÍZÍME: příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
KONTAKT: e-mailem: zemanf@2zsmtrebova.cz, tel. 731 105 263

UČITEL/KA ODBORNÝCH PŘEDMĚTŮ
Integrovaná střední škola technická Vysoké Mýto přijme do pracovního poměru Učitele/Učitelku odborných předmětů. Rozsah úvazku je možný po dohodě upravit i na zkrácený.

Kvalifikační předpoklady:
· Vzdělání ve smyslu zákona č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících v platném znění.

Požadavky:
· Odbornost
· Samostatnost, spolehlivost, pracovitost, důraz na týmovou spolupráci
· Ochota se dále vzdělávat, kreativita při realizaci pedagogických aktivit

Platové podmínky:
· Řídí se zákoníkem práce v platném znění, nařízením vlády o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě v platném znění.
V případě zájmu zašlete přihlášku na email: jiskrova@technickavm.cz

UČITEL/UČITELKA AUTOŠKOLY
Integrovaná střední škola technická Vysoké Mýto přijme do pracovního poměru Učitele/Učitelku autoškoly. Rozsah úvazku je možný po dohodě upravit i na zkrácený.

Kvalifikační předpoklady:
· Platné osvědčení učitele autoškoly skupin B,T,C, výuka teorie i jízd.
Požadavky:
· Odbornost
· Samostatnost, spolehlivost, pracovitost
· Ochota se dále vzdělávat

Platové podmínky:
· Řídí se zákoníkem práce v platném znění, nařízením vlády o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě v platném znění.
V případě zájmu zašlete přihlášku na email: jiskrova@technickavm.cz


Speciální pedagog v MŠ
Základní škola a mateřská škola Pardubice, A. Krause 2344 - Do mateřské školy pro děti se speciálními vzdělávacími potřebami hledáme učitele/učitelku - speciálního pedagoga. Nástup od 1.9.2020.

"Základní škola Horní Ředice, okres Pardubice"
Rada obce Horní Ředice vyhlašuje dne 5.3.2020 konkurs na pracovní místo ředitel/ka Základní školy Horní Ředice, Horní Ředice 45. Předpokládaný nástup: 1.8.2020. Přihlášky podávejte do 17.4.2020. Bližší informace získáte obecním úřadě Horní Ředice, tel: 606 660 205.

Konkurz na vedoucí pracovní místo ředitelky/ředitele Základní školy Chvaletice, okres Pardubice
Rada města Chvaletice v souladu se zákonem č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon), ve znění pozdějších předpisů, a vyhláškou č. 54/2005 Sb., o náležitostech konkurzního řízení a konkurzních komisích, ve znění pozdějších předpisů, vyhlašuje konkurz na vedoucí pracovní místo ředitelky/ředitele Základní školy Chvaletice, okres Pardubice.
Více informací zde: http://www.chvaletice.cz/informace/pracovni-prilezitosti-mesto/konkurs-na-vedouci-pracovni-misto-reditelky-reditele-zakladni-skoly-chvaletice-okres-pardubice-1838cs.html

Kuchařka do MŠ
Hledáme kvalifikovanou kuchařku do nově zrekonstruované kuchyně II.mateřské školy Litomyšl na plný úvazek od poloviny dubna 2020. Další předpoklady: samostatnost, spolehlivost, ochota učit se novým věcem a ochota spolupracovat v kolektivu.
Životopis pište na e-.mail: reditelna2ms@seznam.cz, kontakt na ředitelku MŠ: 725 52 72 25

Ředitel/ka DDM BETA Pardubice, Štolbova 2665 - UPRAVENO
Rada města Pardubic vyhlašuje dne 10. 3. 2020 konkurs na vedoucí pracovní místo ředitel/ka DDM BETA Pardubice, Štolbova 2665, Pardubice. Předpokládaný nástup: 1. 8. 2020.<br />Přihlášky podávejte do 10. 4. 2020 do 14:30 hod.<br />Bližší informace na oddělení školství Magistrátu města Pardubic, tel: 466 859 532, Olga Havlíková

Ředitel/ka ZUŠ Pardubice-Polabiny, Lonkova 510 - UPRAVENO
Rada města Pardubic vyhlašuje dne 10. 3. 2020 konkurs na vedoucí pracovní místo ředitel/ka ZUŠ Pardubice-Polabiny, Lonkova 510, Pardubice.<br />Předpokládaný nástup: 1. 8. 2020.<br />Přihlášky podávejte do 10. 4. 2020 do 14:30 hod.<br />Bližší informace na oddělení školství Magistrátu města Pardubic, tel: 466 859 532, Olga Havlíková<br />

učitel/učitelka pro 2.stupeň, aprobace M, INF
ZŠ Vysoké Mýto, Jiráskova hledá pro příští školní rok učitele M a INF.
Nabídky posílejte na adresu: m.patkova@zs-jiraskova.cz

kuchařka do školní jídelny
Základní škola Vysoké Mýto, Jiráskova přijme do školní jídelny kuchaře/kuchařku na plný úvazek. Nástup možný ihned.
V případě zájmu o tuto práci pište na adresu: m.patkova@zs-jiraskova.cz nebo volejte na tel. 465 424 663.

ICT správce
Základní škola Hrochův Týnec, okres Chrudim hledá spolupracovníka na pozici ICT správce (údržba a správa PC, NTB, tabletů a další techniky, instalace a správa klientského softwaru, řešení vzniklých problémů s HW a SW, jednání s dodavateli apod.). Úvazek dle domluvy, odpovídající ohodnocení, dovolená dle zákona o ped.pracovnících, home office po domluvě. Nástup možný ihned.
Životopisy zasílejte elektronicky na zsht@centrum.cz nebo na adresu školy. Tel: 776008959 (řed. školy)

Učitel/ka AJ
Základní škola Hrochův Týnec, okres Chrudim, hledá spolupracovníka na pozici učitel/ka anglického jazyka, plný úvazek. Nástup od přípravného týdne v srpnu - 24. 8. 2020. Životopisy zasílejte elektronicky na zsht@centrum.cz nebo na adresu školy. Tel: 776008959 (řed.školy)

Asistent pedagoga
Do kolektivu malého dětského domova v Moravské Třebové hledáme asistenta pedagoga pro denní i noční provoz.
Požadujeme pedagogické vzdělání nebo kurz asistenta pedagoga.

Učitel/ka ČJ
Základní škola Hrochův Týnec, okres Chrudim, hledá spolupracovníka na pozici učitel/ka českého jazyka, nejlépe v kombinaci Ov, D, Hv- předměty převládají na druhém stupni ZŠ, plný úvazek. <br />Nástup od přípravného týdne v srpnu - 24. 8. 2020.<br />Životopisy zasílejte elektronicky na zsht@centrum.cz nebo na adresu školy. <br />Tel: 776008959 (řed.školy)<br />

Kuchařka ŠJ
Základní škola, Hrochův Týnec, okres Chrudim hledá kvalifikovanou kuchařku do školní jídelny na plný úvazek cca od 17.8.2020. <br />Další vhodné předpoklady: samostatnost, chuť se učit, ochota spolupracovat.<br />Životopisy zasílejte na email: zsht@centrum.cz nebo emailem. <br />Kontakt ředitelka školy-776008959

Učitel/ka MŠ Satrý Mateřov, okres Pardubice
Mateřská škola Starý Mateřov, okres Pardubice přijme od 01.06.2020 kvalifikovanou paní učitelku na HPP. V případě zájmu nebo pro více informací neváhejte kontaktovat ředitelku školy na telefonním čísle 466 971 030 nebo zasílat životopisy na skolka.materov@seznam.cz.

učitel/ka 1. stupeň ZŠ s aprobací AJ
Základní škola Zámrsk, okres Ústí nad Orlicí, shání do svých řad učitele/ku se zaměřením na 1. stupeň ZŠ, nejlépe s aprobací AJ. Aj se u nás učí od prvního ročníku formou kroužku, nástup nejlépe od 1.4.2020. Nabízíme celý úvazek, jsme škola málotřídního typu, zszamrsk.cz

referent/ka studijního oddělení a sekretariátu SŠ
Integrovaná střední škola technická Vysoké Mýto přijme do pracovního poměru referenta/ku studijního oddělení a sekretariátu.
Místo výkonu práce: Integrovaná střední škola technická Vysoké Mýto

Požadavky:
· Odbornost
· Samostatnost, spolehlivost, pracovitost, důraz na týmovou spolupráci
· Ochota se dále vzdělávat, kreativita při realizaci pedagogických aktivit

Platové podmínky:
· Řídí se zákoníkem práce v platném znění, nařízením vlády o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě v platném znění.

Výčet dokladů, které zájemce připojí k přihlášce:
profesní životopis, včetně údajů o odborných znalostech a dovednostech ,výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce ověřená kopie dokladů o nejvyšším dosaženém vzdělání.
V případě zájmu zašlete přihlášku na email: jiskrova@technickavm.cz


Konkurs na ředitele/ředitelku Domu dětí a mládeže Kamarád, Česká Třebová
Rada města Česká Třebová v souladu s § 166 odst. 2 a 3 zákona č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon, ve znění pozdějších předpisů a v souladu s vyhláškou č. 54/2005 Sb., o náležitostech konkursního řízení a konkursních komisích, ve znění pozdějších předpisů vyhlašuje konkursní řízení na obsazení pracovního místa ředitele/ředitelky Domu dětí a mládeže Kamarád, Česká Třebová.
Víde informací na: https://www.ceska-trebova.cz/assets/File.ashx?id_org=2175 id_dokumenty=30447

učitel/ka přírodovědných předmětů
Základní škola Dašice, okres Pardubice hledá do svého týmu spolupracovníka na pozici učitel/ka přírodovědných předmětů (přírodopis, přírodověda, zeměpis, chemie, přírodopisná praktika, fyzika, matematika) - předměty převládají na druhém stupni ZŠ v rozsahu plného pracovního úvazku.<br />Nástup od přípravného týdne v srpnu - 24. 8. 2020. <br />Jsme menší základní škola venkovského typu s příjemným pracovním kolektivem.

Učitel/učitelka odborného výcviku oboru elektro
Střední škola řemesel a služeb Pardubice, s. r. o. se sídlem v Černé za Bory hledá učitele/učitelku OV v oboru elektrikář-silnoproud na plný úvazek s nástupem od 26. 8. 2020. Požadované vzdělání: vyučen v oboru, Vyhl.50/78 Sb., ŘP skupiny B.

Učitel/učitelka odborného výcviku oboru zedník
Střední škola řemesel a služeb Pardubice, s. r. o. se sídlem v Černé za Bory hledá učitele/učitelku OV v oboru zedník na plný úvazek s nástupem od 26. 8. 2020. Požadované vzdělání: vyučen v oboru, ŘP skupiny B.

Vychovatel/ka školní družiny
ZŠ a MŠ Morašice okres Chrudim přijme od 1. 9. 2020 do svého malého a milého kolektivu vychovatele/ku na zkrácený pracovní úvazek (zástup za MD). Možná je i kombinace s výkonem práce asistenta pedagoga v ZŠ. Hledáme týmového hráče a nadšence pro práci s našimi úžasnými dětmi ve škole i po škole.
V případě zájmu se ozvěte na skola@skola-morasice.cz

Učitel/ka fyziky, matematiky, technických prací, informatiky
Základní škola Holice, Holubova 47, přijme pro školní rok 2020/2021 učitele/učitelku 2. stupně pro předměty matematika, fyzika, informatika a technické práce na plný úvazek. Jsou možné i kombinace těchto předmětů s jinými předměty.<br />Nástup srpen 2020.

Konkurs na ředitele/ředitelku MŠ Pardubice, K Polabinám 626
Rada města Pardubic vyhlašuje dne 2.3.2020 konkurs na vedoucí pracovní místo ředitel/ka MŠ Pardubice, K Polabinám 626, Pardubice. Předpokládaný nástup: 1.8.2020. Přihlášky podávejte do 24.3.2020 do 14:30 hod. Bližší informace získáte na oddělení školství Magistrátu města Pardubic, tel: 466 859 531, Iva Kamenická

Učitel/ka ZŠ
HLEDÁME UČITELE/UČITELKU - Základní škola Svitavy, Riegrova 4
Od září 2020 přijmeme do našeho pedagogického týmu kolegu/kolegyni s aprobací TV (2. stupeň) nejlépe v kombinaci s fyzikou, popřípadě AJ, NJ, D, HV apod. Předpokladem je odpovídající kvalifikace podle zákona o pg. pracovnících. Pro více informací kontaktujte ředitelku školy na tel. čísle 739 630 519 nebo e-mailem batkova@riegrovka.cz.

Učitel/ka v MŠ Čepí - zkrácený úvazek
Mateřská škola Čepí hledá pedagoga na zkrácený úvazek 0,37. Nástup možný od 2.3.2020. Životopis zasílejte na materska.skola@cepi.cz

Učitel - matematika, informatika
Střední škola chovu koní a jezdectví Kladruby nad Labem přijme od zář 2020 učitele matematiky, ekonomie a informatiky. Jsme tříletý učební obor. Případní zájemci kontaktujte Bc. Marii Šourkovou, tel. 723 731 181, email: sourkova.kladrubynl@seznam.cz

Ekonom ZŠ Prachovice
Základní škola, Prachovice, okres Chrudim, Chrudimská 57 přijme ekonoma/ekonomku od 1.6.2020 (zástup za mateřskou dovolenou). Náplní práce je komplexní vedení účetnictví příspěvkové organizace (vedení účetních knih, sestavování závěrky, fakturace, výpočet cestovních náhrad, vedení spisové služby, vedení pokladny, apod.). Úvazek je možné rozšířit o vedoucí školní jídelny (evidence přihlášených a odhlášených strávníků, evidence skladových zásob, výběr stravného, tvorba jídelního lístku, apod.). Požadujeme úplné střední odborné ekonomické vzdělání s maturitou, znalost MS Office, bezúhonnost, komunikační schopnosti, samostatnost, zodpovědnost, pečlivost. Praxe v účetnictví školských zařízení vítána. Životopisy zasílejte na email: zs.prachovice.reditel@seznam.cz nebo adresu školy.

Hledáme šikovnou a milou paní kuchařku
Mateřská škola Benátky, okres Svitavy přijme kuchařku. Nástup od 1.5.2020. Výhodou je rodinné prostředí (20 dětí + 3 zaměstnanci), snadná dopravní dostupnost a benefity pro zaměstnance 2x do roka. V případě zájmu kontaktujte ředitelku MŠ na čísle 461 614 538 nebo na e-mail msbenatky@seznam.cz

Zástupce/zástupkyně ředitele pro základní školu
Základní škola a mateřská škola Rybitví hledá od nového školního roku 2020/2021 zástupce/zástupkyni ředitelky pro základní školu.
Naše škola se nachází v klidném prostředí v blízkosti krásné přírody a lesa. Vzhledem k malým počtům žáků vládne ve škole rodinná a tvůrčí atmosféra, která se od letošního roku začala zaměřovat na nadání žáků. Škola prochází velkým rozvojem, který nabízí také i všem jejím zaměstnancům, kteří se na něm podílejí.
Pro tuto pozici požadujeme praxi na základní škole na pozici učitel 1. stupně nebo 2. stupně nejméně 5 let. Vítáme zkušenosti v oblasti řízení lidských zdrojů, orientaci ve školské legislativě, zkušenosti s administrativou pedagogického procesu. Za nezbytné považujeme ochotu učit se novým věcem, časovou flexibilitu a týmového ducha. Výhodou je zkušenost v oblasti nadání dětí. Těšíme se na posilu do našeho týmu.

Učitel/ka 1. stupně
ZŠ a MŠ Třebařov, okres Svitavy přijme od školního roku 2020/2021 na plný úvazek učitele/ku 1. stupně.
Příjemné pracovní prostředí a služební byt 3 + 1 k dispozici. Životopis zasílejte na uvedenou adresu.

Asistent pedagoga v MŠ
Hledáme asistenta(ku) pedagoga na 0,5 úvazek do naší mateřské školy. Nástup co nejdříve.

Asistent pedagoga v MŠ
Mateřská škola Ústí nad Orlicí, Na Výsluní 200 hledá asistenta(ku) pedagoga na celý úvazek. Nástup v co nejbližším termínu.

ZŠ Erudio Žamberk hledá posilu do svého týmu
Jak si Vás představujeme?
Rád/a pracujete s dětmi a umíte je zaujmout. Jste aktivní, máte plno energie, dobré nápady a chuť je realizovat. Neztrácíte dobrou náladu, je na Vás spoleh a pracujete týmově. Jste otevřen/a novým vzdělávacím směrům a přístupům.
Splňujete zákonné požadavky na pedagogické vzdělání pro učitele 1. stupně ZŠ. Vítáme znalost AJ na komunikativní úrovni.
Co nabízíme?
Příjemné a inspirativní pracovní prostředí ve zcela nové
budově s množstvím didaktických pomůcek. Třídy s nízkým počtem žáků. Malý anglicko-český kolektiv nadšených spolupracovníků. Možnost a podporu osobního růstu. Služební tel. kartu, notebook, pomoc se zajištěním ubytování a příspěvek na stravu.
Nástup od školního roku 2020/2021.
Motivační dopis a strukturovaný životopis zasílejte e-mailem.

ZŠ Erudio Žambek hledá posilu do svého týmu
Jak si Vás představujeme?
Rád/a pracujete s dětmi a umíte je zaujmout. Jste aktivní, máte plno energie, dobré nápady a chuť je realizovat. Neztrácíte dobrou náladu, je na Vás spoleh a pracujete týmově. Jste otevřen/a novým vzdělávacím směrům a přístupům.
Splňujete zákonné požadavky na pedagogické vzdělání pro učitele 1. stupně ZŠ. Vítáme znalost AJ na komunikativní úrovni.
Co nabízíme?
Příjemné a inspirativní pracovní prostředí ve zcela nové
budově s množstvím didaktických pomůcek. Třídy s nízkým počtem žáků. Malý anglicko-český kolektiv nadšených spolupracovníků. Možnost a podporu osobního růstu. Služební tel. kartu, notebook, pomoc se zajištěním ubytování a příspěvek na stravu.
Nástup od školního roku 2020/2021.
Motivační dopis a strukturovaný životopis zasílejte e-mailem.

Hledáme paní kuchařku
Mateřská škola Čtyřlístek Pardubice přijme od srpna 2020 kuchařku na HPP. Pracovní doba od 6:30 do 15:00. Jde o práci v příjemném prostředí s různými benefity několikrát do roka.
V případě zájmu neváhejte kontaktovat ředitelku školy na telefonním čísle 774 151 250 nebo zasílat životopisy na info@ctyrlistek-pardubice.eu.

Hledáme paní učitelku
Mateřská škola Čtyřlístek Pardubice přijme od srpna 2020 kvalifikovanou paní učitelku na HPP. V případě zájmu nebo pro více informací neváhejte kontaktovat ředitelku školy na telefonním čísle 774 151 250 nebo zasílat životopisy na info@ctyrlistek-pardubice.eu.

Učitel/ka anglického jazyka
Gymnázium Dr. Emila Holuba v Holicích přijme učitele/učitelku anglického jazyka s nástupem od 1. září 2020.

Nabízíme práci učitele TV a ZSV na gymnáziu
Od září 2020 hledáme učitele tělesné výchovy a základů společenských věd na Gymnáziu Josefa Ressela, Chrudim, Olbrachtova 291. Nabízíme práci na plný úvazek. Požadujeme plně aprobovaného učitele/ku.

VYCHOVATEL/VYCHOVATELKA
Integrovaná střední škola technická Vysoké Mýto
Mládežnická 380
přijme do pracovního poměru Vychovatele/vychovatelku na Domov mládeže
• nástup od 1. 9. 2020 Kvalifikační předpoklady:
• vzdělání ve smyslu zákona č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících a o změně některých zákonů, v platném znění
Požadavky:
• Fyzická a psychická zdatnost a odolnost
• Komunikační a sociální schopnosti
• Osobnostní zralost, kreativita při realizaci pedagogických aktivit
• Samostatnost, spolehlivost, týmová spolupráce
• Ochota se dále vzdělávat
• Vítán kurz instruktora lyžování , trenérský kurz a vztah ke ke sportu
Platové podmínky: Řídí se zákoníkem práce v platném znění, nařízením vlády o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě v platném znění
Náležitosti přihlášky: Strukturovaný životopis s přehledem o průběhu předchozích zaměstnání zašlete na na email: sekretariat@technickavm.cz nebo poštou n

Učitelka do MŠ Sluníčko Stradouň, okres ústí nad Orlicí
Do jednotřídní Mateřské školy Sluníčko, Stradouň poptáváme kvalifikovaného pracovníka na pozici učitel/ka mateřské školy, úvazek 0,37 (11,5 hodiny týdně). Škola je cca 10 km od Vysokého Mýta a 20 km od Chrudimi.
Více informací pro uchazeče na tel. čísle 469674204 podá ředitelka školy Kristýna Maturová.

Asistent pedagoga - ZŠ a MŠ Ostřešany
ZŠ a MŠ Ostřešany nabízí k okamžitému nástupu místo asistenta pedagoga do 1. ročníku ZŠ na 50 úvazek.

Osobní asistent pro lidi s PAS v HK
Osobní asistent Hradec Králové
- Národní ústav pro autismus, z.ú.
NAUTIS otevírá novou službu osobní asistence pro lidi s poruchou autistického spektra v Hradci Králové

PŘIJME pracovníky na pozici OSOBNÍHO ASISTENTA pro děti a dospělé s poruchou autistického spektra.

Jedná se o hezkou práci na DPP - doprovody, trávení volného času, podpora samostatnosti.

Požadujeme:

motivaci pro práci s lidmi s poruchou autistického spektra
kapacitu věnovat se osobní asistenci minimálně 2x týdně odpoledne
spolehlivost, dochvilnost
trestní bezúhonnost
dobré komunikační dovednosti
věk min. 18 let
chuť vzdělávat se v oboru


Nabízíme:

smysluplnou a užitečnou práci
možnost podívat se na svět originálním způsobem
vedení a podporu zkušených pracovníků
důkladné proškolení
možnost uplatnit vlastní iniciativu, podílet se na plánování služby s klientem
zapojení do zvyšování kvali

Učitel 1. stupně
Základní škola a mateřská škola Holetín přijme učitele na plný úvazek pro výuku na 1. stupni (malotřídní škola). Nástup od školního roku 2020/2021.

Více informací na tel. č.: 739 455 235.

Učitel/ka Fy, Inf, Z od 1. 9. 2020
ZŠ Rohovládova Bělá, okres Pardubice přijme od 1. 9. 2020 učitele/učitelku s aprobací Fyzika, Informatika, Zeměpis. (Zeměpis pouze s kombinací Fy nebo Informatika. Možno i na zkrácený úvazek.
zsrohb@seznam.cz
466 942 020

Učitelka do lesní mateřské školy
Nabízíme pozici učitelky v LMŠ Hlubáček. Nástup možný ihned. V případě zájmu zasílejte životopisy na hlubacek@hlubacek.cz případně volejte na tel.č.: 731 497 093. Požadujeme odbornou kvalifikaci podle § 6. odst. 1 zákona č. 563/2004 Sb.

Učitelka mateřské školy
Mateřská škola Vostelčice, Choceň příjme kvalifikovanou učitelku/le na dobu určitou - zástup za MD na celý úvazek ( případně dle dohody na úvazek 0,806). Nástup k 1.2.2020 (případně dle dohody).

hledáme učitelku do mateřské školy

Mateřská škola v Lázních Bohdaneč přijme p. učitelku.
Nabízíme plný úvazek, předpokládaný nástup 1. duben 2020. Požadujeme vzdělání VŠ, SŠ s maturitou (v oboru předškolní pedagogika ).

hledáme asistenta pedagoga
Mateřská škola Lázně Bohdaneč přijme od 1.9.2020 školního asistenta na 24 hodin týdně. Požadované vzdělání - dokončený kurz AP nebo kvalifikace učitelky MŠ.

Učitel/učitelka I. stupeň
ZŠ Přelouč, Smetanova ul., přijme učitele/učitelku na 1. stupeň. Nástup od šk. roku 2020/2021, plný úvazek.

Učitel/ka ČJ II. stupeň ZŠ
ZŠ Přelouč, Smetanova ul., přijme učitele/učitelku s aprobací Čj, nejlépe v kombinaci s Nj. Nástup od šk. roku 2020/2021.

učitel/ka Čj, D
Základní škola a mateřská škola Trstěnice, okres Svitavy přijme učitele Čj a D na plný úvazek. Nástup v průběhu dubna 2020. Pro více informací volejte na tel. č. 605073621 nebo pište na mail reditel@zstrstenice.cz.

učitel/ka II.st. český jazyk
Od školního roku 2020/21 přijmeme pedagoga na II. stupeň s aprobací český jazyk a popřípadě hudební výchova. Jsme plně organizovaná ZŠ s cca 200 žáky v podhůří Orlických hor.

Speciální pedagog SPC
Speciálně pedagogické centrum Skuteč přijme na zástup za dlouhodobou nemoc speciálního pedagoga na poloviční pracovní úvazek. Nástup možný ihned. Požadované vzdělání: VŠ magisterské v oboru speciální pedagogika. Platové podmínky dle příslušné praxe v oboru: 11. platová třída (od 30 270,- celý úvazek). Je možné se domluvit na nižším pracovním úvazku či práce na DPP.

Pedagog 1.stupeň, 7 hodin týdně
Základní škola a mateřská škola Rybník přijme pedagoga na 1.stupeň, na 7 hodin týdně. Životopisy na reditelka@zsrybnik.cz

Učitelka MŠ - překrývání
Mateřská škola Ústí nad Orlicí, Černovír 96 hledá kvalifikovanou učitelku na překrývání - úvazek 0,2901-9/hod týden-necelé 2 hod/den.
Nabídky: ms.cernovir@seznam.cz

Stránky: << < 1 > >>