Přihlásit se      O portálu     Kontakty

 Vložit inzerát: Nabízíme zaměstnání 
Hledáme pedagoga

Typ inzerátu: Kategorie: Hledat text:

Hledáme šikovnou účetní
Gymnázium Dr. Emila Holuba v Holicích přijme účetní.

Krajský úřad Pk - Výběrové řízení č. 41 - pracovník pro oblast přípravy a realizace staveb - OMSŘI
Ředitel Krajského úřadu Pardubického kraje vyhlašuje výběrové řízení č. 41/2016 dle zákona č. 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků a o změně některých zákonů, na obsazení pracovního místa: Výběrové řízení č. 41 - pracovník pro oblast přípravy a realizace staveb - odbor majetkový, stavebního řádu a investic. Více informací zde: http://www.pardubickykraj.cz/viewDocument.asp?document=39317

zástup na 3 - 4 týdny v listopadu 2016
ZŠ Lanškroun hledá učitele II. stupně pro výuku Tv a Pč. Jde o záskok na listopad 2016 za nepřítomného kolegu.

záskok v říjnu 2016
ZŠ Lanškroun hledá záskok za vyučujícího Aj - Čj na II. stupni. Jde minimálně o 2 týdny od 13.10. 2016.

Učitel na 1. stupeń ZŠ a pedagog Aj
Základní škola Pardubice, Staňkova 128 hledá pedagoga s kvalifikací na 1. stupeň ZŠ jako zástup za MD. Současně nabízíme kvalifikovanému pedagogovi 7 hodin anglického jazyk převážně na 1. stupni ZŠ na školní rok 2016/17.

psycholog pro SPC
Hledáme psychologa pro SPC Kamínek při Speciální ZŠ, MŠ a PrŠ Ústí nad Orlicí. SPC poskytuje služby dětem a žákům s mentálním postižením, souběžným postižením více vadami, autismem, tělesným postižením a logopedickými vadami.

Nabídka zaměstnání
Základní škola a Mateřská škola Horní Heřmanice, okres Ústí nad Orlicí hledá pedagoga 1. stupně na zkrácený úvazek. Informace na adrese zshornihermanice@seznam.cz.

Učitel/ka informatiky
Základní škola a Střední škola Bohemia s.r.o. Chrudim přijme učitele/učitelku informatiky na střední škole, metodika ICT. Kontakt tel. 723 315 756.

Chůva do mateřské školy ve Stolanech ( okres Chrudim )
Do milé vesnické školky v malebném prostředí sháníme pomocné ruce k našim nejmenším dětem. Potřebujeme chůvu na 0,5 úvazku s kvalifikací zdravotní nebo sociální nebo pedagogickou, popřípadě s kurzem : Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky akreditovaný MŠMT. Nástup možný ihned.

Učitel/ka anglického jazyka na gymnázium
Hledám kvalitního učitele nebo učitelku anglického jazyka na Gymnázium Josefa Ressela, Chrudim. Nástup od 3.1.2017. Zástup za rodičovskou dovolenou na 3,5 roku. Životopis zasílejte na reditel@gjr.cz.

Učitel(ka) Aj
Základní škola Česká Třebová, Nádražní ulice hledá pro školní rok 2016/17 kvalifikovaného pedagoga pro výuku Aj v 8. a 9. ročníku s úvazkem 8 vyučovacích hodin.

učitelka AJ na 1. stupni
ZŠ a MŠ Řepníky přijme na snížený úvazek 3 hodiny týdně aprobovaného učitele pro 1. stupeň ZŠ na výuku Anglického jazyka 3. - 5. třídy

Učitelka MŠ - zástup za nemoc
Přijmeme učitelku mateřské školy Základní škola a mateřská škola Lázně Bohdaneč přijme kvalifikovanou učitelku mateřské školy na plný pracovní úvazek s nástupem ihned( zástup za nemoc). Informace u Mgr. Anety Burešové - 774753921

Asistent pedagoga a vychovatel ŠD
Hledám pracovní místo asistenta pedagoga a vychovatele ŠD. Chtěl bych práci na celý úvazek. Nástup možný ihned.

UČITELKA MATEŘSKÉ ŠKOLY NA ZÁSKOK ZA NEMOC
Mateřská škola Doubek Pardubice - Svítkov a Lány na Důlku hledá kvalifikovanou paní učitelku s praxí, zatím záskok za nemoc na odloučeném pracovišti v Lánech na Důlku.

hledáme asistenta pedagoga
ZŠ a MŠ T.G. Masaryka Hlavečník hledá pro školní rok 2016/2017 asistenta pedagoga na 0,6 úvazku. Předpokladem je splnění kvalifikačních podmínek - střerdní škola pedagogického zaměření nebo příslušný kurz pro asistenty. Nástup od 1.9. 2016 Jsme malá škola rodinného typu. Nabízíme příjemné prostředí.

Hledáme 2 asistenty pedagoga
Základní škola Rohovládova Bělá, okres Pardubice přijme asistenta pedagoga na 29 hodin (0,725 úvazku) a 25 hodin (0,625 úvazku) od 1. 9. 2016. Platový tarif dle kvalifikace. Zájemci se mouhou hlásit na tel. 466 942 343.

asistent pedagoga
ZŠ Prachovice, okres Chrudim hledá asistenta pedagoga na 0,6 úvazku. Výhledově by bylo možné úvazek patrně doplnit některou z aktivit výzvy č.23. Předpokladem je splnění kvalifikačních podmínek - SŠ pedagogického zaměření nebo příslušný kurz pro asistenty.

asistent pedagoga
Základní škola a mateřská škola Libchavy hledá asistenta pedagoga pro školní rok 2016/2017 s nástupem od 1. 9. 2016. Jedná se o úvazek 0,500 do 4. třídy. Je nutné vzdělání dle aktuálního znění zákona o pedagogických pracovnících k 1. 1. 2015. Nabízíme rodinné prostředí a bezva kolektiv. Těšíme se na Vás ! Marie Linhartová, ředitelka školy

asistent pedagoga
ZŠ a MŠ Libchavy hledá asistenta pedagoga pro školní rok 2016/2017 s nástupem od 1. 9. 2016. Jedná se o úvazek 0,500 do 5. třídy. Je nutné vzdělání dle zákona o pedagogických pracovnících. Nabízíme rodinné a prostředí a bezva kolektiv. Těšíme se na Vás! Marie Linhartová, ředitelka školy

UČITEL/KA RJ
Základní škola T.G.Masaryka a mateřská škola, Chroustovice, okres Chrudim hledá učitele/ku ruského jazyka pouze na 6 hodin týdně.

HLEDÁME UČITELKU MŠ, S CHUTÍ IHNED PRACOVAT
Hledáme učitelku MŠ, na plný úvazek, s chutí pracovat ihned u nejmenších dětí. Nabízíme práci v přátelském prostředí, v malé MŠ. Prosím ihned kontaktujte. Vybraná paní učitelka nám nečekaně odstoupila. Děkujeme za nabídky.

Nabízíme 2 pracovní místa pro učitele na 1. stupeň se služebním bytem
ZŠ a MŠ Klecany, okres Praha-východ nabízí 2 místa pro kvalifikované učitele/ky na 1. stupeň ZŠ. Nástup v září 2016. Nabízíme práci na plný úvazek v příjemném a klidném prostředí, se vstřícným kolektivem a s dobrou dostupností Prahy (15 minut busem k metru Kobylisy). Služební byt k dispozici. Více informací podá ředitel školy Mgr. Vladimír Lacina.

Hledáme pomocnou kuchařku na zástup
Základní škola Pardubice-Polabiny, npor. Eliáše 344 hledá pomocnou kuchařku do školní jídelny jako zástup za nemoc na 6 hodin denně, nástup od 1.9.2016. Prosím kontaktujte na tel. 464629941 nebo e-mail zspol3@zspol3.cz. Děkujeme.

Asistent pedagoga
ZŠ Dolní Ředice přijme od 1.9.2016 asistenta pedagoga na poloviční úvazek. Požadujeme vzdělání pedagogického zaměření, popř. kurz pro asistenty pedagoga.

Učitel(ka) pro 1. stupeň ZŠ
ZŠ a MŠ Vraclav přijme na snížený úvazek (9 hodin týdně) aprobovaného učitele pro 1. stupeň ZŠ na výuku Anglického jazyka 3. - 5. třídy.

učitel(ka) pro 1.stupeň ZŠ
ZŠ a MŠ hledá učitele(ku) s aprobací pro 1.stupeň ZŠ se znalostí Aj. Nástup možný ihned.

učitel(ka) pro 1.stupeň ZŠ
ZŠ a MŠ Nové Hrady hledá učitele(ku) pro 1.stupeň ZŠ se znalostí AJ. Nástup možný ihned.

Učitel/ka II.stupně ZŠ
Učitel/ka II.stupně ZŠ Základní škola Vysoké Mýto, Javornického, přijme učitele (učitelku) s aprobací pro II. stupeň ZŠ. Požadujeme plnou kvalifikovanost pro II. stupeň ZŠ, pozitivní vztah k pedagogické práci. Kontakt: zsvmjav@seznam.cz, tel. 465424310, 604173611

Učitel 1. stupně
Základní škola Sloupnice (Litomyšlsko) hledá na školní rok 2016/2017 učitele 1. stupně. Plný úvazek, možnost školního bytu od 1.11.2016

Učitel/-ka českého jazyka na SŠ
Nabízíme plný úvazek ČJ na Středním odborném učilišti opravárenském v Králíkách. Nástup od září 2016.

Mistr odborného výcviku
Průmyslová střední škola Letohrad přijme od září 2016 učitele odborného výcviku pro elektroobory. Nabízíme možnost pronájmu služebního bytu 3+1. Strukturovaný životopis zašlete na adresu pss.kancelar@pssletohrad.cz

uklízečka do mateřské školy
Uklizečka do mateřské školy Základní škola a mateřská škola Lázně Bohdaneč přijme na pracoviště mateřské školy uklízečku na 4 a 1/2 hodiny denně, pracovní doba od 10 do 14,30 hodin. Nástup srpen 2016.Požadujeme dobrý zdravotní stav, spolehlivost a pracovitost. Nabízíme pěkné prostředí a vstřícné klima školy s možností školního stravování. Bližší informace u Mgr. Anety Burešové, na telefonu 774753921 nebo osobně v MŠ

Speciální pedagog
Speciální mateřská škola, základní škola a praktická škola Pardubice, Do Nového 1131, Pardubice přijme učitele - speciálního pedagoga na celý pracovní úvazek. Požadujeme pedagogické vzdělání - speciální pedagogiku. Životopisy zasílejte na: zvskla@volny.cz.

UČITELKA MATEŘSKÉ ŠKOLY
Mateřská škola ve Veselí přijme učitelku na zástup za dlouhodobou nemoc.

vychovatel ve školní družině
Základní škola Dašice, okres Pardubice hledá vychovatelku - vychovatele do školní družiny na zkrácený úvazek, který je možné doplnit úvazkem ve výši 0,5 - asistent pedagoga v MŠ. Nástup od 25. 8. 2016.

Asistent pedagoga
Mateřská škola Janov, okres Svitavy přijme od 1.9. 2016 asistenta pedagoga. Pedagogické vzdělání. Strukturovaný životopis zasílejte na email: msjanov@email.cz

Přijmeme učitelku mateřské školy
Mateřská škola Svitavy, Milady Horákové 27 přijme kvalifikovanou učitelku mateřské školy na plný pracovní úvazek s nástupem od 1.9.2016.

Učitel 1. stupně ZŠ Ostřešany
ZŠ a MŠ Ostřešany přijme od 1. 9. 2016 učitele/učitelku 1. stupně ZŠ na částečný úvazek (cca 0,5 - dohodou). Jsme málotřídní škola s krásným zázemím v dosahu MHD.

Učitel(ka) 1. stupeň
Základní škola Ústí nad Orlicí Školní 75 nabízí pracovní pozici učitele/učitelky I. stupně málotřídní školy na týdenní úvazek cca 0,7. Požadujeme splnění kvalifikačních předpokladů, znalost AJ, ovládání práce s interaktivní tabulí, PC, internetem, spolehlivost a vstřícný vztah k dětem. Nástup 25.8.2016. Nabídky zasílejte spolu s životopisem na e-mail: zs.uoker@worldonline.cz nebo volejte na uvedené tel. číslo.

Uklizečka na střední škole
Nabízíme práci uklizečky na střední škole EDUCA Pardubice - Střední odborná škola, Rybitví, Sokolovská 150. Areál Stavební školy. Práce brigádně, tedy na DPP. Vše dohodou.

Učitel TV - Aj
Základní škola Dašice hledá kvalifikovaného pedagoga pro výuku Tv ideálně s Aj. Nástup možný od 25. 8. 2016.

zástup na MD
ZŠ Dašice hledá od 1. 9. 2016 do 31. 1. 2017 učitelku Čj - zástup na MD.

ZUŠ hledá kvalifikovaného pedagoga tanečního oboru
Základní umělecká škola Dolní Újezd, okres Svitavy naléhavě hledá pro místo učitele tanečního oboru nadšeného tanečníka či tanečnici, kteří by rádi předávali své zkušenosti našim žákům. Nabízíme zkrácený pracovní úvazek (dva dny výuky, možnost doplnění do plného úvazku) v moderním prostředí zrekonstruované školy v mladém kolektivu pro školní rok 2016/2017, s nástupem od 1. září 2016. Samozřejmostí je vzájemná spolupráce i s ostatními obory ZUŠ. Více informací o naší škole na našich webech: zus-du.cz či zusdu.cz nebo na facebookových stránkách školy. Zájemci se mohou hlásit na tel. čísle: 731 150 587 nebo emailech: reditelka@zus-du.cz.

Učitel/ka 1. stupně ZŠ, vychovatelka ŠD
Základní škola Dolní Ředice přijme od 1.9.2016 kvalifikovanou učitelku 1. stupně ZŠ (0,6) - vychovatelku ŠD (0,4). Kontakt: zsdolniredice@seznam.cz, tel. 736 688 320

Stránky: << < 1 > >>