Přihlásit se      O portálu     Kontakty

 Vložit inzerát: Nabízíme zaměstnání 
Hledáme pedagoga

Typ inzerátu: Kategorie: Hledat text:

Školník
ZŠ Hrochův Týnec poptává od 1.7.2017 školníka. Prioritou je vzdělání technického zaměření, všestrannost a samostatnost. Zkušenosti s údržbou objektu vítány. Náplň práce školníka: údržbářské, zahradnické, sklenářské, zednické a zámečnické práce. V případě zájmu zašlete životopis na zsht@centrum.cz nebo adresu školy.

Vyhlášení výběrového řízení - odborný rada-školní inspektor/ka - Pardubický inspektorát
Ústřední školní inspektor České školní inspekce jako služební orgán příslušný podle § 10 odst. 1 písm. f) zákona č. 234/2014 Sb., o státní službě, ve znění pozdějších předpisů, vyhlašuje výběrové řízení na služební místo odborný rada – školní inspektor/ka (s místem výkonu služby: Pardubický inspektorát České školní inspekce, sídlo v Pardubicích). Posuzovány budou žádosti podané ve lhůtě do 14. 11. 2016, tj. v této lhůtě zaslané na adresu České školní inspekce. Bližší informace naleznete v přiložených dokumentech pod tímto odkazem http://www.csicr.cz/cz/Kariera/Vyhlaseni-vyberoveho-rizeni-odborny-rada-skol-(17)

hledáme učitelku MŠ
Základní škola a Mateřská škola Nové Hrady hledá učitelku MŠ. Nástup od 1.1.2016.

Učitel/ka 1. stupně ZŠ
Základní škola a SŠ Bohemia s.r.o. Chrudim přijme pedagoga s kvalifikací na 1. stupeň ZŠ.

Vyhlášení konkursního řízení na pracovní místo ředitel/ka Mateřské školy Dolany, okres Pardubice
Starosta obce Dolany vyhlašuje konkursní řízení na obsazení pracovního místa ředitel/ka Mateřské školy Dolany, okres Pardubice. Podrobnosti naleznete na úřední desce obce pod tímto odkazem http://www.obecdolany.cz/obecni-urad/uredni-deska/204-vyhlaseni-konkursu-na-misto-reditele-reditelky-materske-skoly-dolany-okres-pardubice. Termín pro podání přihlášek je do 3.11.2016.

Pomocná kuchařka
Přijmeme pomocnou kuchařku do mateřské školy v Pardubicích. Práce na plný úvazek.

Vyhlášení konkursního řízení na pracovní místo ředitel/ka Mateřské školy Osík, okres Svitavy
Starosta obce Osík vyhlašuje konkursní řízení na obsazení pracovního místa ředitel/ka Mateřské školy Osík, okres Svitavy. Podrobnosti naleznete na úřední desce obce pod tímto odkazem http://www.osik.cz/index.php?sekce=2 text=8 deska=252. Termín pro podání přihlášek je do 7.11.2016.

Vyhlášení konkursního řízení na pracovní místo ředitel/ka Mateřské školy, Pokřikov, okres Chrudim
Starosta obce Pokřikov vyhlašuje konkursní řízení na obsazení pracovního místa ředitel/ka Mateřské školy, Pokřikov, okres Chrudim. Podrobnosti naleznete na úřední desce obce pod tímto odkazem http://www.pokrikov.cz/index.php?mact=News,cntnt01,detail,0 cntnt01articleid=217 cntnt01pagelimit=5 cntnt01returnid=67. Termín pro podání přihlášek je do 4.11.2016.

Hledáme účetní na Gymnázium Dašická
Popis pozice: -samostatné vedení účetnictví -zpracování účetní uzávěrky -zpracování výkazů -zpracování a zasílání výkazů DPH -zpracování vystavených a doručených faktur včetně úhrad a jejich účtování -účování dlouhodobého majetku - zařazení, odpisy, technické zhodnocení -účtování dle vyhlášky o FKSP -převzetí účetních dat ze školní jídelny a připojení do účetního programu Požadujeme: -SŠ nebo VŠ vzdělání ekonomického směru (ideálně účetnictví) -praxe v daňové a účetní oblasti nutná, znalost účetní uzávěrky -uživatelská znalost práce na PC -pečlivost, samostatnost a spolehlivost, aktivita - znalost účetního programu Gordic výhodou Nabízíme -pracoviště v Pardubicích -hlavní pracovní poměr -zaměstnanecké benefity Nástup předpokládáme v měsících únor - duben 2017. V případě zájmu o místo účetní zašlete strukturovaný životopis na email: burian.ludek@gypce.cz.

Krajský úřad - Finanční manažer - odbor rozvoje, fondů EU, cestovního ruchu a sportu
Ředitel Krajského úřadu Pardubického kraje vyhlašuje výběrové řízení č. 44/2016 dle zákona č.312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků a o změně některých zákonů, na obsazení pracovního místa: Finanční manažer - odbor rozvoje, fondů EU, cestovního ruchu a sportu. Více informací na http://www.pardubickykraj.cz/viewDocument.asp?document=39484

Krajský úřad - Výběrové řízení č. 43 - vedoucí odboru finančního
PARDUBICKÝ KRAJ – KRAJSKÝ ÚŘAD vyhlašuje výběrové řízení dle zákona č. 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků a o změně některých zákonů, na obsazení funkce: vedoucí odboru finančního Krajského úřadu Pardubického kraje. Více informací na http://www.pardubickykraj.cz/viewDocument.asp?document=39425

učitel Tv
Základní škola Dašice hledá učitele tělesné výchovy - zástup za dlouhodobou nemoc.

zástup do ZŠ Opatovice nad Labem
Základní škola Opatovice nad Labem ihned přijme na zástup za nemoc vyučující na II.stupeň. Jde zejména o výuku Fyziky, Chemie a Zeměpisu. Pedagogická kvalifikace dle platných předpisů je nutnou podmínkou. Kontakt : ředitel školy Mgr.Hynek Kalhous, hynekkalhous@centrum.cz, mobil : 774 291 908.

uklízečka v mateřské škole
Základní škola a mateřská škola Rybitví hledá uklizečku do MŠ. Nstup možný ihned. Jsme škola plná respektu, pohody a hodných lidí... Nabízíme příjemné pracovní prostředí v dosahu MHD města Pardubice. Podrobnější informace poskytne zástupkyně ředitelky pro MŠ Mgr. Eva Pipková na telefonu 734 169 200. Nabídky pište na adresu kancelar.ms@skolarybitvi.cz

Ubytování Chrudim
Nabízíme nájem bytu 2+k.k. v Chrudimi, jen 5 min. chůze od autobusového i vlakového nádraží. Ideální pro denní dojíždění do Pardubic, HK nebo po celém okrese CR. Nájem 5500 měs. + energie. Se solidním zájemcem dohoda jistá.

Hledáme šikovnou účetní
Gymnázium Dr. Emila Holuba v Holicích přijme účetní.

Učitel na 1. stupeń ZŠ a pedagog Aj
Základní škola Pardubice, Staňkova 128 hledá pedagoga s kvalifikací na 1. stupeň ZŠ jako zástup za MD. Současně nabízíme kvalifikovanému pedagogovi 7 hodin anglického jazyk převážně na 1. stupni ZŠ na školní rok 2016/17.

psycholog pro SPC
Hledáme psychologa pro SPC Kamínek při Speciální ZŠ, MŠ a PrŠ Ústí nad Orlicí. SPC poskytuje služby dětem a žákům s mentálním postižením, souběžným postižením více vadami, autismem, tělesným postižením a logopedickými vadami.

Nabídka zaměstnání
Základní škola a Mateřská škola Horní Heřmanice, okres Ústí nad Orlicí hledá pedagoga 1. stupně na zkrácený úvazek. Informace na adrese zshornihermanice@seznam.cz.

Učitel/ka informatiky
Základní škola a Střední škola Bohemia s.r.o. Chrudim přijme učitele/učitelku informatiky na střední škole, metodika ICT. Kontakt tel. 723 315 756.

Chůva do mateřské školy ve Stolanech ( okres Chrudim )
Do milé vesnické školky v malebném prostředí sháníme pomocné ruce k našim nejmenším dětem. Potřebujeme chůvu na 0,5 úvazku s kvalifikací zdravotní nebo sociální nebo pedagogickou, popřípadě s kurzem : Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky akreditovaný MŠMT. Nástup možný ihned.

Učitel(ka) Aj
Základní škola Česká Třebová, Nádražní ulice hledá pro školní rok 2016/17 kvalifikovaného pedagoga pro výuku Aj v 8. a 9. ročníku s úvazkem 8 vyučovacích hodin.

učitelka AJ na 1. stupni
ZŠ a MŠ Řepníky přijme na snížený úvazek 3 hodiny týdně aprobovaného učitele pro 1. stupeň ZŠ na výuku Anglického jazyka 3. - 5. třídy

Učitelka MŠ - zástup za nemoc
Přijmeme učitelku mateřské školy Základní škola a mateřská škola Lázně Bohdaneč přijme kvalifikovanou učitelku mateřské školy na plný pracovní úvazek s nástupem ihned( zástup za nemoc). Informace u Mgr. Anety Burešové - 774753921

Asistent pedagoga a vychovatel ŠD
Hledám pracovní místo asistenta pedagoga a vychovatele ŠD. Chtěl bych práci na celý úvazek. Nástup možný ihned.

UČITELKA MATEŘSKÉ ŠKOLY NA ZÁSKOK ZA NEMOC
Mateřská škola Doubek Pardubice - Svítkov a Lány na Důlku hledá kvalifikovanou paní učitelku s praxí, zatím záskok za nemoc na odloučeném pracovišti v Lánech na Důlku.

hledáme asistenta pedagoga
ZŠ a MŠ T.G. Masaryka Hlavečník hledá pro školní rok 2016/2017 asistenta pedagoga na 0,6 úvazku. Předpokladem je splnění kvalifikačních podmínek - střerdní škola pedagogického zaměření nebo příslušný kurz pro asistenty. Nástup od 1.9. 2016 Jsme malá škola rodinného typu. Nabízíme příjemné prostředí.

Hledáme 2 asistenty pedagoga
Základní škola Rohovládova Bělá, okres Pardubice přijme asistenta pedagoga na 29 hodin (0,725 úvazku) a 25 hodin (0,625 úvazku) od 1. 9. 2016. Platový tarif dle kvalifikace. Zájemci se mouhou hlásit na tel. 466 942 343.

asistent pedagoga
ZŠ Prachovice, okres Chrudim hledá asistenta pedagoga na 0,6 úvazku. Výhledově by bylo možné úvazek patrně doplnit některou z aktivit výzvy č.23. Předpokladem je splnění kvalifikačních podmínek - SŠ pedagogického zaměření nebo příslušný kurz pro asistenty.

asistent pedagoga
Základní škola a mateřská škola Libchavy hledá asistenta pedagoga pro školní rok 2016/2017 s nástupem od 1. 9. 2016. Jedná se o úvazek 0,500 do 4. třídy. Je nutné vzdělání dle aktuálního znění zákona o pedagogických pracovnících k 1. 1. 2015. Nabízíme rodinné prostředí a bezva kolektiv. Těšíme se na Vás ! Marie Linhartová, ředitelka školy

asistent pedagoga
ZŠ a MŠ Libchavy hledá asistenta pedagoga pro školní rok 2016/2017 s nástupem od 1. 9. 2016. Jedná se o úvazek 0,500 do 5. třídy. Je nutné vzdělání dle zákona o pedagogických pracovnících. Nabízíme rodinné a prostředí a bezva kolektiv. Těšíme se na Vás! Marie Linhartová, ředitelka školy

UČITEL/KA RJ
Základní škola T.G.Masaryka a mateřská škola, Chroustovice, okres Chrudim hledá učitele/ku ruského jazyka pouze na 6 hodin týdně.

HLEDÁME UČITELKU MŠ, S CHUTÍ IHNED PRACOVAT
Hledáme učitelku MŠ, na plný úvazek, s chutí pracovat ihned u nejmenších dětí. Nabízíme práci v přátelském prostředí, v malé MŠ. Prosím ihned kontaktujte. Vybraná paní učitelka nám nečekaně odstoupila. Děkujeme za nabídky.

Nabízíme 2 pracovní místa pro učitele na 1. stupeň se služebním bytem
ZŠ a MŠ Klecany, okres Praha-východ nabízí 2 místa pro kvalifikované učitele/ky na 1. stupeň ZŠ. Nástup v září 2016. Nabízíme práci na plný úvazek v příjemném a klidném prostředí, se vstřícným kolektivem a s dobrou dostupností Prahy (15 minut busem k metru Kobylisy). Služební byt k dispozici. Více informací podá ředitel školy Mgr. Vladimír Lacina.

Hledáme pomocnou kuchařku na zástup
Základní škola Pardubice-Polabiny, npor. Eliáše 344 hledá pomocnou kuchařku do školní jídelny jako zástup za nemoc na 6 hodin denně, nástup od 1.9.2016. Prosím kontaktujte na tel. 464629941 nebo e-mail zspol3@zspol3.cz. Děkujeme.

Asistent pedagoga
ZŠ Dolní Ředice přijme od 1.9.2016 asistenta pedagoga na poloviční úvazek. Požadujeme vzdělání pedagogického zaměření, popř. kurz pro asistenty pedagoga.

Učitel(ka) pro 1. stupeň ZŠ
ZŠ a MŠ Vraclav přijme na snížený úvazek (9 hodin týdně) aprobovaného učitele pro 1. stupeň ZŠ na výuku Anglického jazyka 3. - 5. třídy.

učitel(ka) pro 1.stupeň ZŠ
ZŠ a MŠ hledá učitele(ku) s aprobací pro 1.stupeň ZŠ se znalostí Aj. Nástup možný ihned.

učitel(ka) pro 1.stupeň ZŠ
ZŠ a MŠ Nové Hrady hledá učitele(ku) pro 1.stupeň ZŠ se znalostí AJ. Nástup možný ihned.

Učitel/ka II.stupně ZŠ
Učitel/ka II.stupně ZŠ Základní škola Vysoké Mýto, Javornického, přijme učitele (učitelku) s aprobací pro II. stupeň ZŠ. Požadujeme plnou kvalifikovanost pro II. stupeň ZŠ, pozitivní vztah k pedagogické práci. Kontakt: zsvmjav@seznam.cz, tel. 465424310, 604173611

Učitel 1. stupně
Základní škola Sloupnice (Litomyšlsko) hledá na školní rok 2016/2017 učitele 1. stupně. Plný úvazek, možnost školního bytu od 1.11.2016

Učitel/-ka českého jazyka na SŠ
Nabízíme plný úvazek ČJ na Středním odborném učilišti opravárenském v Králíkách. Nástup od září 2016.

Mistr odborného výcviku
Průmyslová střední škola Letohrad přijme od září 2016 učitele odborného výcviku pro elektroobory. Nabízíme možnost pronájmu služebního bytu 3+1. Strukturovaný životopis zašlete na adresu pss.kancelar@pssletohrad.cz

uklízečka do mateřské školy
Uklizečka do mateřské školy Základní škola a mateřská škola Lázně Bohdaneč přijme na pracoviště mateřské školy uklízečku na 4 a 1/2 hodiny denně, pracovní doba od 10 do 14,30 hodin. Nástup srpen 2016.Požadujeme dobrý zdravotní stav, spolehlivost a pracovitost. Nabízíme pěkné prostředí a vstřícné klima školy s možností školního stravování. Bližší informace u Mgr. Anety Burešové, na telefonu 774753921 nebo osobně v MŠ

Speciální pedagog
Speciální mateřská škola, základní škola a praktická škola Pardubice, Do Nového 1131, Pardubice přijme učitele - speciálního pedagoga na celý pracovní úvazek. Požadujeme pedagogické vzdělání - speciální pedagogiku. Životopisy zasílejte na: zvskla@volny.cz.

UČITELKA MATEŘSKÉ ŠKOLY
Mateřská škola ve Veselí přijme učitelku na zástup za dlouhodobou nemoc.

Stránky: << < 1 > >>