Přihlásit se      O portálu     Kontakty

 Vložit inzerát: Nabízíme zaměstnání 
Hledáme pedagoga

Typ inzerátu: Kategorie: Hledat text:

Přijmeme učitelku mateřské školy
Mateřská škola Svitavy, Milady Horákové 27 přijme kvalifikovanou učitelku mateřské školy na plný pracovní úvazek s nástupem od 1.9.2016.

Učitelka MŠ Chvaletice, okres Pardubice
Mateřská škola Chvaletice přijme učitelku MŠ - nástup možný od 29.srpen - 1.září 2016. Požadavky: odborná kvalifikace, bezúhonnost, kreativita, flexibilita, respektující a partnerský přístup k dětem, kolegům, rodičům, zodpovědnost, komunikativnost, aktivita, kladný vztah k přírodě. Proškolení v programu Začít spolu, praxe výhodou. Strukturovaný životopis, motivační dopis zašlete na email: mschvaletice@seznam.cz web MŠ :http://mschvaletice.webnode.cz

Učitel 1. stupně ZŠ Ostřešany
ZŠ a MŠ Ostřešany přijme od 1. 9. 2016 učitele/učitelku 1. stupně ZŠ na částečný úvazek (cca 0,5 - dohodou). Jsme málotřídní škola s krásným zázemím v dosahu MHD.

Výběrové řízení: REFERENT CELOŽIVOTNÍHO VZDĚLÁVÁNÍ A DALŠÍHO VZDĚLÁVÁNÍ PEDAGOGICKÝCH PRACOVNÍKŮ
Ředitelka Centra celoživotního vzdělávání - zařízení pro DVPP Pardubického kraje vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa: referent CV a DVPP. Termín pro podání nabídek 26.7.2016. Předpokládaný termín nástupu srpen 2016. Bližší informace naleznete na www.ccvpardubice.cz

Učitel(ka) 1. stupeň
Základní škola Ústí nad Orlicí Školní 75 nabízí pracovní pozici učitele/učitelky I. stupně málotřídní školy na týdenní úvazek cca 0,7. Požadujeme splnění kvalifikačních předpokladů, znalost AJ, ovládání práce s interaktivní tabulí, PC, internetem, spolehlivost a vstřícný vztah k dětem. Nástup 25.8.2016. Nabídky zasílejte spolu s životopisem na e-mail: zs.uoker@worldonline.cz nebo volejte na uvedené tel. číslo.

Hledáme pomocnou kuchařku do školní jídelny
Hledáme pomocnou kuchařku, nástup ke konci srpna 2016. Více informací na tel. 464629941, 464629940 nebo na e-mailu zspol3@zspol3.cz.

Uklizečka na střední škole
Nabízíme práci uklizečky na střední škole EDUCA Pardubice - Střední odborná škola, Rybitví, Sokolovská 150. Areál Stavební školy. Práce brigádně, tedy na DPP. Vše dohodou.

ZŠ Benešovo náměstí přijme uklizečku
Základní škola Pardubice, Benešovo náměstí 590 přijme uklizečku na plný úvazek. Nástup 1. 8. 2016. Více informací přímo ve škole, na telefonním čísle 464629210 nebo na emailové adrese: jicinska.ema@benesovka.cz

Učitel TV - Aj
Základní škola Dašice hledá kvalifikovaného pedagoga pro výuku Tv ideálně s Aj. Nástup možný od 25. 8. 2016.

zástup na MD
ZŠ Dašice hledá od 1. 9. 2016 do 31. 1. 2017 učitelku Čj - zástup na MD.

ZUŠ hledá kvalifikovaného pedagoga tanečního oboru
Základní umělecká škola Dolní Újezd, okres Svitavy naléhavě hledá pro místo učitele tanečního oboru nadšeného tanečníka či tanečnici, kteří by rádi předávali své zkušenosti našim žákům. Nabízíme zkrácený pracovní úvazek (dva dny výuky, možnost doplnění do plného úvazku) v moderním prostředí zrekonstruované školy v mladém kolektivu pro školní rok 2016/2017, s nástupem od 1. září 2016. Samozřejmostí je vzájemná spolupráce i s ostatními obory ZUŠ. Více informací o naší škole na našich webech: zus-du.cz či zusdu.cz nebo na facebookových stránkách školy. Zájemci se mohou hlásit na tel. čísle: 731 150 587 nebo emailech: reditelka@zus-du.cz.

Učitel/ka 1. stupně ZŠ, vychovatelka ŠD
Základní škola Dolní Ředice přijme od 1.9.2016 kvalifikovanou učitelku 1. stupně ZŠ (0,6) - vychovatelku ŠD (0,4). Kontakt: zsdolniredice@seznam.cz, tel. 736 688 320

Přijmeme učitelku mateřské školy
Přijmeme kvalifikovanou učitelku mateřské školy na úvazek 0,75.

ZŠ Opatovice nad Labem, okres Pardubice
Základní škola Opatovice nad Labem, okres Pardubice přijme 2 pedagogické pracovníky: 1) vychovatelku do školní družiny. Velikost úvazku cca 70 . Požadavky : odborná kvalifikace a pozitivní vztah k pedagogické práci. 2) učitelku(učitele) pro výchovné předměty na 1.a 2.stupni ZŠ ( převážně Vv ). Úvazek cca 30 - 40 . Dále k tomuto úvazku ještě organizačně dohledové činnosti v Zájmovém centru pro žáky I.stupně , pracovní doba 12:30 – 15:00. Požadavky shodné s výše uvedeným. kontakt : Mgr.Hynek Kalhous, ředitel školy. Uveďte detaily Vašich možností, kvalifikace atd. na e-mail: hynekkalhous@centrum.cz .

Základní škola Opatovice nad Labem, okres Pardubice - doplnění textu
Prohlížeč neukazuje procenta, takže úvazky jsou: v bodu 1) 0,7 úvazku, v bodu 2) 0,3 - 0,4 úvazku. A ještě dodatek, předchozí inzerce již neplatí. Kalhous

PŘIJMEME ASISTENTY PEDAGOGA
ZŠ a MŠ Sopotnice, příspěvková organizace přijme do pracovního poměru, od 1. 9. 2016, dva asistenty pedagoga na poloviční úvazek.

Učitel 1. stupně ZŠ
ZŠ Včelákov hledá učitele 1. stupně pro výuku AJ a TV. Požadovány kvalifikační předpoklady podle zákona 563/2004 Sb. v platném znění. Úvazek cca. 10 hodin rozvržený do všech pracovních dnů v týdnu. Prac. poměr na dobu určitou

Učitel/ka I.stupně ZŠ
Základní škola a SŠ Bohemia s.r.o. Chrudim učitele (učitelku) s aprobací pro I. stupeň ZŠ. Požadujeme plnou kvalifikovanost pro I. stupeň ZŠ, pozitivní vztah k pedagogické práci. Kontakt reditel@zakladniskola.chrudim.cz, tel. 469 630 249, 723 254 466

ZŠ Opatovice nad Labem přijme učitelku(učitele) I.stupně.
Základní škola Opatovice nad Labem přijme od nového školního roku učitelku (učitele) I.stupně. Požadujeme plnou kvalifikaci a kladný postoj a vztah k pedagogické práci. Perspektiva pro trvalý pracovní poměr. Kontaktujte vedení školy, mobil 774291908 nebo pevná 466941278 nebo e-mailem hynekkalhous@centrum.cz".

Školní psycholog pro ZŠ Svitavy
Rámcová náplň práce: - Realizuje depistáž, diagnostiku a následnou podporu začlenění znevýhodněných žáků - Cíleně sleduje a ovlivňuje klima ve třídě i v celé škole vhodnými aktivitami a kampaněmi, aktivně propaguje inkluzivní principy - Individuálně pracuje se žáky a jejich rodinami, v případě potřeby doporučuje a zprostředkovává další odbornou péči - V případě potřeby pracuje se skupinou dětí - Poskytuje poradenství pedagogům s cílem převést inkluzivní principy do praxe - V případě potřeby se účastní nebo sám iniciuje případové popř. rodinné konference zaměřených na komplexní přístup k žákovi - Preventivně působí proti vzniku sociálně patologických jevů - Aktivně se účastní supervizí 1x měsíčně - Aktivně se v rámci projektu vzdělává Rozsah: psycholog bude pracovat v rámci evropského projektu Inkluze ve Svitavách od 1.9.2016 do 31.8.2018 s možnou vyhlídkou na dlouhodobou spolupráci po skončení projektu Úvazek: celkem hledáme 1,5 úvazku pro tři ZŠ, je možné pracovat na 0

Gymnázium Svitavy hledá asistenta (asistentku) pedagoga
Ředitel Gymnázia a Jazykové školy s právem státní jazykové zkoušky Svitavy vypisuje výběrové řízení na asistenta (asistentky) pedagoga. Nástup od 1. 9. 2016. Žádosti (strukturovaný životopis, motivační dopis a kopii dokladu o dosaženém vzdělání) můžete zasílat do 22. 7. 2016 na adresu školy nebo přinést osobně na sekretariát školy. Další informace (úvazek, podmínky apod.) jsou na www.gy.svitavy.cz/clanky/vyberove-rizeni-na-asistenta, případně na telefonu 603511743.

ZŠ Rohovládova Bělá přijme učitele/učitelku
Přijmeme učitelku I. stupně + 3 hodiny AJ ve 3. ročníku. Na plný úvazek od 1. 9. 2016. Zájemci pište: zsrohb@seznam.cz nebo volejte 466 942 020, 728 548 007.

Přijmeme učitelku 1. stupeň ZŠ
Základní škola Staré Město,okres Svitavy přijme učitelku na 1. stupeň ZŠ, požadujeme samostatnost, spolehlivost, znalost AJ výhodou, nabízíme příjemný a přátelský kolektiv, tvůrčí prostředí, rodinná škola

Hledáme kvalifikovanou učitelku/učitele do MŠ v Praze 9
Hledáme spolehlivou, pečlivou s tvořivým přístupem k práci učitelku/učitele do MŠ se zájmem o práci s dětmi a nadšením. Pozice je vhodná pro absolventy Nabízíme: Příjemný a vstřícný kolektiv. Práce s dětmi a komunikace s rodiči.

Chůva
Mateřská škola Dolní Újezd, okres Svitavy. Hledáme pracovnici na pozici chůva pro děti mladší tří let. Poloviční úvazek. Nástup od 1.9.2016.

Učitel/ka matematiky v anglickém jazyce
Anglické gymnázium, SOŠ a VOŠ, s.r.o., Gorkého 867, 530 02 Pardubice přijme od 1.9. 2016 kvalifikovaného učitele/učitelku matematiky, která je vedena v anglickém jazyce, proto nutná odbornost pro výuku MAT i ANJ ( popř. certifikát z ANJ). Strukturovaný životopis zašlete na e-mail: info@agys.cz

Asistent pedagoga
MŠ Malé Výkleky přijme od 1.9.2016 asistenta pedagoga. Požadujeme: vzdělání pedagogického zaměření, popř. kurz pro asistenty pedagoga. Strukturovaný životopis zasílejte elektronicky na ms_vykleky@email.cz.

Hledáme pedagoga
Speciální mateřská škola, základní škola a praktická škola Pardubice, Do Nového 1131, 530 03 Pardubice přijme učitelku mateřské školy - vychovatelku školní družiny na 1 pracovní úvazek (0,5 MŠ a 0,5 ŠD) od 1.9.2016.

učitel matematiky
SOŠ a SOU technické, Třemošnice přijme od 1.9.2016 učitele matematiky.

Učitel/ka 1.stupeň
ZŠ, Rosice, okres Chrudim přijme od 1.9.2016 učitele/ku do třídy se dvěma spojenými ročníky na 1.stupni (4.+ 5.tř.) s příslušnou kvalifikací. Požadujeme výtvarnou a manuální zručnost, časovou flexibilitu, samostatnost, spolehlivost, schopnost učit výchovy na 1.i 2.stupni. Předpokládaný úvazek 1,00.

Učitel/ka 1.stupeň
ZŠ, Rosice, okres Chrudim přijme od 1.9.2016 učitele/ku do 2.třídy s příslušnou kvalifikací. Požadujeme znalost práce s digitálními výukovými interaktivními technologiemi- interaktivní tab., práce se SW Smartnotebook, tvorba vlastních výuk. programů v daném SW, vizualizéry, výtvarná a manuální zručnost, časová flexibilita, samostatnost, spolehlivost, certifikát pro výuku písma Comenia Script, znalost metody Hejného pro výuku matematiky, schopnost učit tělesnou, hudební a výtvarnou výchovu na 1.i 2.stupni a předměty ve spojených třídách. Předpokládaný úvazek 0,7.

Přijmeme učitelku
ZŠ a MŠ Horní Třešňovec, okres Ústí nad Orlicí (málotřídní škola) přijme učitelku I. stupně jako zástup za mateřskou a následně rodičovskou dovolenou, která bude učit výchovy a anglický jazyk. Část úvazku bude mít ve školní družině.

Učitelka 1. stupně
ZŠ a MŠ v Dlouhé Loučce, okres Svitavy přijme pro školní rok 2016/2017 učitelku 1.stupně ZŠ (výuka v malotřídní škole ) za MD požadujeme ukončené magisterské vzdělání, flexibilitu, spolehlivost, kreativitu. Nabízíme plný úvazek, výborný kolektiv a rodinnou atmosféru.

učitel/učitelka 1. stupeň ZŠ
Základní škola v Horní Čermné okres Ústí nad Orlicí přijme učitelku/učitele pro 1. stupeň ZŠ. Nástup od 1.9. 2016. Kontakt 731 445 981 zshorcer@centrum.cz

Učitel odborného výcviku
Průmyslová střední škola Letohrad přijme od září 2016 učitele odborného výcviku pro elektroobory. Nabízíme možnost pronájmu služebního bytu 3+1. Strukturovaný životopis zašlete na adresu pss.kancelar@pssletohrad.cz

Uklizeč (ka) v ZŠ
Nabízíme od 1.8.2016 zaměstnání na pozici uklizeč(ka) v ZŠ Pardubice-Svítkov, Školní 748. Případné dotazy uchazečů zodpovíme v kanceláři školy od 7:00 - 14: 00 hod. na uvedených kontaktech. tel: 466 303 273, 603 831 778 e-mail: skola@zssvitkov.cz

Německý jazyk - ruský jazyk
Sportovní gymnázium, Pardubice, Dašická 268, vypisuje výběrové řízení na pozici učitele aprobace německý jazyk - ruský jazyk. Účastníci se mohou přihlašovat prostřednictvím strukturovaného životopisu elektronickou poštou na adresu školy radim.novak@sgpce.cz. K případnému pohovoru budou zájemci zváni do 24.6. 2016. Nástup 1.9. 2016. Ředitel školy si vyhrazuje právo eventuálně nevybrat žádného zájemce.

Učitel tanečního oboru
Základní umělecká škola Dolní Újezd hledá učitele či učitelku tanečního oboru pro školní rok 2016/2017. Nabízíme poloviční úvazek s možností postupného navýšení úvazku, dále u nás najdete kolektiv mladých pedagogů, zázemí moderní zrekonstruované školy s tradicí. Požadujeme kvalifikovaného pedagoga, který je schopen spolupracovat i s ostatními obory ( výtvarným, literárně dramatickým, hudebním). Případní zájemci pište nebo volejte na email - reditelka@zus-du.cz či kontakt - 731 150 587. Těšíme se na spolupráci.

Učitel – učitelka 1.stupeň ZŠ
Ředitelka školy vypisuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa učitel – učitelka 1.stupně základní školy a to na částečný úvazek 12 hodin týdně na malotřídní škole. Požadavky: požadujeme splnění kvalifikačních předpokladů dle zákona 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících, a o změně některých zákonů v platném znění, profesionální přístup k dětem, spolehlivost, komunikační schopnosti, ochota podílet se na koncepci rozvoje základní školy včetně organizace školních a mimoškolních akcí Další kvalifikační požadavky výhodou: hra na hudební nástroj, výtvarná a manuální zručnost pro práci s různými materiály a technikami, pohybová průprava, znalost práce s digitálními technologiemi. Převaha výuky výchovných předmětů. Předpokládaný nástup: 29.8.2016. Uchazeči se mohou přihlašovat písemně dodáním: strukturovaného životopisu, dokladu o získané kvalifikaci (stačí kopie, originál uchazeč předloží při případném pohovoru), výpisu z evidence Rejstříků trestů ne starší než 3 měsíce a to do

Hledáme učitele- učitelku hudební výchovy
ZS Moravany hledá pro školní rok 2016/2017 učitele - učitelku hudební výchovy (0,3 úvazku = 7 hodin týdně). Požadujeme ukončené magisterské vzdělání.

Učitel/ka pro 1. stupeň
Masaryková základní škola v Dolní Rovni přijme pro školní rok 2016/2017 učitele - učitelku 1.stupně ZŠ (výuka v druhém ročníku) za MD (možnost získání trvalého pracovního poměru), požadujeme ukončené magisterské vzdělání, flexibilitu, spolehlivost, kreativitu. Nabízíme plný úvazek, výborný kolektiv a rodinnou atmosféru.

učitel/ka 1.stupně ZŠ
ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA TĚCHONÍN hledá od 25.08.016 učitele/ku pro 1. st. ZŠ Požadujeme splnění kvalifikačních předpokladů dle školského zákona, Další kvalifikační požadavky: nejméně 2 roky praxe na malotřídní škole, zkušenost s prací ve třídě se spojenými ročníky, hra na hudební nástroj, výtvarná a manuální zručnost pro práci s různými materiály a technikami, pohybová průprava, znalost práce s digitálními interaktivními výukovými technologiemi (SW Smartnotebook), tvorba vlastních DUM, flexibilita, samostatnost, spolehlivost. Úvazek 0,318 - 7 vyuč. hodin rozvržených do 5 pracovních dnů, převaha výuky vých. předmětů, prac. poměr na dobu určitou.

Nabídka zaměstnání pro učitele hudební výchovy
Gymnázium Vysoké Mýto, nám. Vaňorného 163, 566 01 Vysoké Mýto přijme s nástupem od 25. srpna 2016 učitele hudební výchovy na dobu určitou (zástup za mateřskou dovolenou) Pracovní úvazek: 12 vyučovacích hodin týdně Hrubá měsíční mzda: 12 300 – 15 900 Kč v závislosti na délce praxe Požadované vzdělání: vysokoškolské učitelské pro střední školy Způsob výběru uchazeče: řízeným pohovorem výběrové komise s uchazečem Společně s přihláškou požadujeme: strukturovaný životopis Přihlášky zasílejte na níže uvedenou adresu. Kontakt: Mgr. Blanka Kysilková, ředitelka školy Gymnázium Vysoké Mýto nám. Vaňorného 163, 566 01 Vysoké Mýto tel.: 465 424 342, 465 424 233, mobil: 724 124 073 e-mail: reditel@gvmyto.cz

pedagogický asistent
ASISTENT PEDAGOGA MŠ Svratouch přijme od 1.9.2016 asistenta pedagoga. Požadavky: bezúhonnost, vzdělání pedagogického zaměření, popř. kvalifikace pro asistenta pedagoga, znalost problematiky, dobrý zdravotní stav. Strukturovaný životopis zasílejte elektronicky na adresu: skola@svratouch.cz, kontaktní osoba: Mgr. Iveta Navrátilová, ředitelka školy, tel. 777839172

učitel odborných předmětů oboru Stavba
Požadujeme: vysokoškolské, odborné a pedagogické vzdělání, bezúhonnost, dobrý zdravotní stav, flexibilitu Nabízíme: 40 dní dovolené, závodní stravování, příspěvek na dovolenou, práci v netradičním zámeckém prostředí

asistent pedagoga (noční vychovatel)
místo je vytvořeno přednostně pro osoby se změněnou pracovní schopností Požadujeme: studium pro asistenty pedagoga popř. jiné pedagogické vzdělání, bezúhonnost, dobrý zdravotní stav, flexibilitu Nabízíme: 40 dní dovolené, závodní stravování, příspěvek na dovolenou, práci v netradičním zámeckém prostředí

učitel ICT a správce sítě
Požadujeme: vysokoškolské, odborné a pedagogické vzdělání, bezúhonnost, dobrý zdravotní stav, flexibilitu Nabízíme: 40 dní dovolené, závodní stravování, příspěvek na dovolenou, práci v netradičním zámeckém prostředí

Učitelka 2. stupně
Základní škola a mateřská škola Damníkov nabízí volné místo pro pedagoga s aprobací přírodopis, chemie popř. fyzika.

Učitel/ka 1. stupeň
Od září 2016 hledáme učitele/ku na 1.stupeň - plný úvazek. ZŠ Riegrova Svitavy

Hledáme učitele - učitelku 1.stupně ZŠ ( třetí třída)
Základní škola Moravany přijme pro školní rok 2016/2017 učitele - učitelku 1.stupně ZŠ (výuka ve třetím ročníku) za MD,požadujeme ukončené magisterské vzdělání, flexibilitu, spolehlivost, kreativitu. V případě, že paní učitelka na MD nastoupí na jinou školu (což je dosti pravděpodobné) nabízí se možnost získání trvalého pracovního poměru. Nabízíme výborný kolektiv, klidnou až rodinnou atmosféru venkovské školy.

Stránky: << < 1 2 > >>