Přihlásit se      O portálu     Kontakty

 Vložit inzerát: Nabízíme zaměstnání 
Hledáme pedagoga

Typ inzerátu: Kategorie: Hledat text:

Učitel/ka 1. stupeň
Základní škola Hrochův Týnec poptává od poloviny března 2017 učitele/ku pro 1. st. ZŠ jako zástup za RD s perspektivou prodloužení pracovního poměru od 1.9.2017. Požadujeme splnění kvalifikačních předpokladů. V případě zájmu zašlete životopis na zsht@centrum.cz nebo adresu školy.

Speciální pedagog
Základní škola Hrochův Týnec, Nádražní 253 přijme od 1. 9. 2017 na poloviční úvazek speciálního pedagoga. Více informací u ředitele školy (tel. 776008959). Životopisy lze zaslat na zsht@centrum.cz.

Učitel/ka AJ
Základní škola Hrochův Týnec, Nádražní 253 přijme od 1. 9. 2017 kvalifikovaného učitele/ku anglického jazyka. Více informací u ředitele školy (tel. 776008959). Životopisy lze zaslat na zsht@centrum.cz.

KUCHAŘKA
Mateřská škola Pardubice, nábřeží Závodu míru přijme na HPP kuchařku do školní jídelny na plný úvazek. Nástup možný ihned, popř. dohodou.

učitelka mateřské školy
Mateřská škola Morašice, okres Svitavy přijme od 21.8.2017 kvalifikovanou učitelku mateřské školy.

Konkursní řízení
Na základě usnesení Rady Pardubického kraje R/224/17 vyhlašuje Pardubický kraj konkurs na obsazení vedoucího pracovního místa ředitele/ky Střední školy uměleckoprůmyslové Ústí nad Orlicí. Bližší informace naleznete na úřední desce Pardubického kraje, Komenského náměstí č. 120 v Pardubicích a na internetové adrese www.pardubickykraj.cz.

Asistent pedagoga
Základní škola a mateřská škola Morašice okres Chrudim hledá kvalifikovaného asistenta pedagoga na zkrácený úvazek 0,5. Nástup od 13. 3. 2017.

Asistent pedagoga
ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA TĚCHONÍN hledá kvalifikovaného asistenta pedagoga na zkrácený úvazek 0,5. Nástup od 1. 3. 2017.

Nabídka místa učitelky v MŠ
Mateřská škola Choltice hledá kvalifikovanou učitelku MŠ. Nástup od 1.9.2017.

Školní asistent
ZŠ a MŠ Nové Hrady hledá školního asistenta na celý úvazek. Nástup od 1.3.2017. Pedagogické vzdělání podmínkou, popř. kurz pro pedagogické asistenty.

Školník, údržbář
Sportovní gymnázium Pardubice nabízí pracovní poměr pro pracovní zařazení - školník, údržbář. Jedná se o zkrácený úvazek (7,00 - 12h) od 1. 4. 2017. Náplň práce školníka: údržba objektu školy. V případě zájmu zašlete životopis na radim.novak@sgpce.cz nebo adresu školy : Sportovní gymnázium Pardubice, Dašická 268, 53002 Pardubice Přímý kontakt lze uskutečnit po dohodě na sekretariátu školy.

Učitelka MŠ Němčice
Základní škola a mateřská škola Všeználek, Němčice 114 (okres Svitavy) přijme od 1.4.2017 kvalifikovanou učitelku mateřské školy (dle požadavků platných od 1.1.2015). Úvazek 0,81. Pracovní poměr na dobu určitou do 30.6.2017 (zástup za nemoc). V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis na e-mail: zsnemcice@tiscali.cz

Cukrář/ka - učitel/ka odborného výcviku
přijmeme učitele/ku odborného výcviku - cukrář/ka do Střední průmyslové školy potravinářství a služeb Pardubice. Nástup možný ihned.

pomocná kuchařka
Střední zdravotnická škola Pardubice přijme pomocnou kuchařku do školní jídelny. Nástup možný ihned, práce na HPP, pracovní doba 6.00 - 14.30.Plat 15000, .

Učitel/ka Bi
Gy a SOŠ Přelouč přijme od školního roku 2017/18 vyučujícího s aprobací biologie pro 2. a 3. stupeň.

Učitelka do MŠ v Žamberku
Od 1.3.2017 přijmeme kvalifikovanou učitelku do Mateřské školy Čtyřlístek Žamberk na 0,5 úvazku. Bližší informace podá ředitelka školy na níže uvedeném telefonním čísle.

Konkurz na místo ŘEDITELE/ŘEDITELKY - Mateřská škola Letohrad, U Dvora
Město Letohrad v souladu se zákonem č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon) ve znění pozdějších předpisů a v souladu s vyhláškou č. 54/2005 Sb., o náležitostech konkurzního řízení a konkurzních komisí vyhlašuje konkurz na pracovní místo ŘEDITELE/ŘEDITELKY příspěvkové organizace města Mateřská škola Letohrad, U Dvora. Více informací na https://www.klickevzdelani.cz/Portals/0/Dokumenty/Konkurz_MS_U_Dvora.pdf

Konkurz na místo ŘEDITELE/ŘEDITELKY - Mateřská škola Letohrad, Taušlova 192, okres Ústí nad Orlicí
Město Letohrad v souladu se zákonem č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon) ve znění pozdějších předpisů a v souladu s vyhláškou č. 54/2005 Sb., o náležitostech konkurzního řízení a konkurzních komisí vyhlašuje konkurz na pracovní místo ŘEDITELE/ŘEDITELKY příspěvkové organizace města Mateřská škola Letohrad, Taušlova 192, okres Ústí nad Orlicí. Více informací na https://www.klickevzdelani.cz/Portals/0/Dokumenty/Konkurz_MS_Tauslova.pdf

učitelka MŠ/vychovatelka
Speciální mateřská škola, ZŠ a praktická škola Pardubice přijme od 1.4.2017 na pracovní úvazek učitelku MŠ a vychovatelku ŠD do školy při zdravotnickém zařízení Pardubice.

Učitel odborného výcviku - zámečník
Odborné učiliště Chroustovice nabízí pracovní poměr na pozici učitele odborného výcviku pro obor Zámečník. Nástup možný ihned.

Učitel odborného výcviku - autoopravář
Odborné učiliště Chroustovice nabízí pracovní poměr na pozici učitel odborného výcviku-obor Autoopravář. Nástup srpen 2017.

Učitel 2. stupeň Tv, Aj, Nj, D
ZŠ Rohovládova Bělá přijme od 28. 8. 2017 učitele Tv v kombinaci s Aj, Nj nebo D. Nejedná se o zástup, pozdější smlouva na dobu neurčitou možná. Kontakt: zsrohb@seznam.cz, zašlete CV.

zámecký zahradník
Odborné učiliště Chroustovice nabízí volné místo na pozici zahradníka v zámeckém parku.Řidičské oprávnění sk. T podmínkou.

učitel 1. stupeň + znalost angličtiny na úrovni C1
Mezinárodní bilingvní škola malotřídního typu hledá učitele 1. stupně( ideálně absolventa) s výbornou komunikační znalostí angličtiny pro 3.-4. třídu , ve které jsou i zahraniční a bilingvní děti . Jsme mladá ,dynamická a tak trochu jiná škola. Nástup možný ihned.

ZŠ Seč - vychovatelka do ŠD
Základní škola v Seči přijme od šk. roku 2017/18 vychovatelku ŠD. Žádost o místo s přiloženým životopisem zasílejte na uvedenou mailovou adresu.

Učitel/ka 1. stupeň
Na ZŠ Svitavy, Felberova 2 budou probíhat pohovory na pozici učitel/ka pro 1. stupeň od školního roku 2017/2018 (možná i dříve jako zástup za MD). V budoucnu možnost zůstat na trvalý pracovní poměr.

Kuchařka
Střední zdravotnická škola Pardubice přijme vyučenou kuchařku do školní jídelny, práce na HPP. Nástup ihned, popř. po dohodě.

Učitel/ka Fy, Vt, M
Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083 přijme od školního roku 2017/18 vyučujícího s aprobací fyzika a výpočetní technika, případně s aprobací fyzika a matematika pro 2. a 3. stupeň. Jestliže Vás tato pracovní příležitost zaujala, zašlete prosím Váš profesní životopis na e-mail: info@gypce.cz

Učitel/ka 2.st. Aj, M
Masarykova základní škola Klášterec nad Orlicí přijme od března 2017 učitele anglického jazyka a matematiky. Bližší informace: zs.klasterecno@seznam.cz, tel: 605486158

Učitel/ka pro 1. stupeň ZŠ
Nabízíme pracovní místo na pozici učitelka pro 1. stupeň základní školy, jedná se o zkrácený pracovní úvazek v rozsahu 9 hodin přímé pedagogické činnosti. Jsme škola malotřídního typu, která má k dispozici dvě třídy, ve kterých jsou spojené ročníky. Tato pracovní pozice je na dobu, jako záskok za paní učitelku na mateřské dovolené.

Učitel/ka odborných předmětů pro SŠ
Hotelová škola Bohemia s.r.o. Chrudim, Víta Nejedlého 482, přijme učitele/učitelku odborných předmětů technologie přípravy pokrmů pro střední školu. Kontakt tel. 723254466

Učitel/ka 1.stupně
ZŠ, Rosice, okres Chrudim přijme od 1.9.2017 učitele/ku na první stupeň.

Ekonom/ka PPP ÚO
PPP nabízí volné místo na pozici ekonom/ka Charakteristika povolání: komplexní zpracování účetnictví příspěvkové organizace, sestavování rozpočtu organizace zpracování faktur, vedení pokladny, zajišťování styku s bankou, výpočet cestovních náhrad čtvrtletní účetní závěrky, vyúčtování dotací, zpracování statistických výkazů Předpokládaný nástup: 1.4. 2017 Smlouva na dobu určitou: zástup za MD a RD Stanovená pracovní doba: 40 hodin týdně, plný pracovní úvazek Platové zařazení: dle platných předpisů Nabízíme: práci v příjemném prostředí a vstřícném pracovním kolektivu,zaměstnanecké benefity Podmínky pro zařazení zájemce do výběrového řízení: V případě zájmu o tuto pozici zašlete strukturovaný životopis, kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání a aktuální výpis z rejstříku trestů na adresu: PPP Královéhradecká 513, 562 01 Ústí nad Orlicí, obálku označte nápisem „Výběrové řízení – Ekonom “ Termín pro ukončení příjmu přihlášek: 20.2.2017 do 12.00 hod.

Asistent pedagoga
Základní škola Dašice, okres Pardubice hledá kvalifikovaného asistenta pedagoga na úvazek 0,75. Nástup možný ihned.

Učitel/ka pro I. stupeň ZŠ Prachovice
Hledáme kvalifikovaného učitele/ku pro I. stupeň se smlouvou na dobu určitou a následnou možností prodloužení na dobu neurčitou. Nástup srpen 2017, přesný termín dle dohody.

Učitel/ka AJ pro SŠ
ZŠ a Střední škola Bohemia s.r.o. Chrudim, Víta Nejedlého 482, přijme učitele/učitelku anglického jazyka pro střední školu, nástup možný ihned, případně v nejbližší možné době. Kontakt tel. 723254466

učitel/ka 1.st.
Základní škola a mateřská škola Trstěnice, okres Svitavy, hledá učitele 1. stupně. Nástup možný ihned.

Učitel/učitelka AJ, ZŠ Přelouč Smetanova
ZŠ Přelouč, Smetanova 1509 (okres Pardubice) přijme učitele/učitelku s aprobací ANGLICKÝ JAZYK. Nástup 29. 8. 2017. Výhledově smlouva na dobu neurčitou - nejedná se o záskok. www.zssmprelouc.cz

Asistent pedagoga
Hledáme asistenta pedagoga na úvazek 20 hod/týdně pro Mateřskou školu Starý Svojanov, okres Svitavy. Požadujeme: kvalifikaci dle zákona, vstřícnost a spolehlivost. Pedagogické SŠ, nebo VŠ, případně kurz asistenta pedagoga. Nástup od 1.2.2017. V případě zájmu, pište na email: ms.svojanov@seznam.cz

Pracovnice/pracovník přímé péče ve ZDVOP (Zařízení pro děti vyžadující okamžitou pomoc)
Dětské centrum Veská, přijme pro středisko Staroholická pracovníka přímé péče ve ZDVOP, požadujeme SŠ vzdělání s maturitou se zdravotnickým, pedagogickým nebo sociálním zaměřením, praxe u dětí v jiném pobytovém zařízení výhodou. Nástup dohodou, životopisy zasílejte do 24. 1. 2017 na e-mail: personal@dcveska.cz, bližší informace o požadavcích na pracovníky ve ZDVOP naleznete http://www.dcveska.cz/zdvop

ZŠ Pardubice hledá školního psychologa
Základní škola Pardubice, Benešovo náměstí 590 přijme psychologa na plný (případně i poloviční) úvazek. Nástup možný od května nebo od září. Zájemci hlaste se na email jicinska.ema@benesovka.cz nebo na tel. čísle 603726653.

Speciální pedagog
Základní škola Ústí nad Orlicí, Komenského 11 přijme od 1. 9. 2017 na celý úvazek speciálního pedagoga. Více informací u ředitele školy (tel. 604402926).

Školní asistent
MŠ Březina u Moravské Třebové - okres Svitavy hledá školního asistenta na úvazek 0,5. Nástup od 1.2.2017. Pedagogické vzdělání podmínkou, popř. kurz pro pedagogické asistenty.

Učitelka MŠ-zástup za nemoc
Mateřská škola Čistá, okres Svitavy hledá učitelku/učitele na zástup za dlouhodobou nemoc. Nástup ihned.

Hledáme učitele/učitelku I.stupně
Základní škola a mateřská škola Libchavy hledá učitele/učitelku na I. stupeň od 1. 2. 2017. Nabízíme rodinné prostředí.

Učitel/ka s aprobací D, Aj, Rj
Základní škola a mateřská škola Hradec nad Svitavou přijme od příštího školního roku 2017/2018 do pracovního poměru vyučujícího s aprobací dějepis, anglický jazyk nebo ruský jazyk.

Speciální pedagog
Základní škola a mateřská škola Hradec nad Svitavou přijme od 1. 9. 2017 do pracovního poměru speciálního pedagoga. Bližší informace podá ředitelka školy.

učitelka I. stupeň
Hledáme od příštího školního roku - srpen 2017 učitelku na I. stupeň , vyuč. ve 4. roč.- zástup za MD. Základní škola Kunčina, okres Svitavy

Hledáme uklizečku
Hledáme uklízečku - zástup za nemoc cca 3-4 měs. i na zkrácený úvazek - nástup od 23.1.2017

hledáme učitele/učitelku 1. stupně ZŠ
Základní škola v Horní Čermné (okers Ústí nad Orlicí) přijme učitele/učitelku pro 1. stupeň ZŠ, nástup možný od poloviny května 2017.

Stránky: << < 1 2 > >>