Přihlásit se      O portálu     Kontakty

Soutěže MŠMT

Publikováno: 18. dubna 2013
Ohodnotit článek:
Nehodnoceno

Výsledky ústředního kola Soutěže v německém jazyce ve šk. roce 2012/2013

Reprezentant Pardubického kraje zvítězil v ústředním kole Soutěže v německém jazyce!

Julian Ondrůšek z Vyšší odborné školy pedagogické a Střední pedagogické školy Litomyšl se ve dnech 2. a 3. dubna 2013 zúčastnil ústředního kola Soutěže v německém jazyce, které se konalo v Goethe Institutu v Praze. Nejvyššího počtu bodů a titulu vítěze dosáhl v kategorii III B určené žákům 1. až 3. ročníků všech typů středních škol, kteří měli či mají trvalou možnost souvisle komunikovat v daném jazyce mimo samotnou jazykovou výuku. 

Výsledky dalších kategorií, reportáže a fotogalerii naleznete na www.nidm.cz 
Výsledková listina kat. IIIB - 3. dubna 2013
  kraj jméno příjmení škola
1. PAK Julian Ondrůšek Vyšší odborná škola pedagogická a Střední pedagogická škola, Litomyšl, Komenského nám. 22, Litomyšl 57001
2. JHM Benjamin ONDRA Purkyňovo gymnázium, Strážnice, Masarykova 379, Strážnice 69662
3. STC Tabea Eicher Gymnázium Jiřího Ortena, Kutná Hora, Jaselská 932,  Kutná Hora 28401
4. HKK Claudia Esposito První soukromé jazykové gymnázium Hradec Králové spol. s r.o., Brandlova 875, Hradec Králové 50003
5. ZLK Kevin Neusser Gymnázium a JŠ s právem státní jazykové zkoušky Zlín, nám. T. G. Masaryka 2734-9, 760 01 Zlín
5. PLK Marcel Macek VOŠ a SPŠE, Koterovska 85, Plzeň, 326 00
7. KVK Michael Strauss Gymnázium Ostrov, Studentská 1205, Ostrov 36301
7. VYS Bedřich Ščerban Střední průmyslová škola Jihlava, třída Legionářů 1572, Jihlava 58601
7. JHC Nina Štěrbáková Česko-anglické gymnázium s.r.o., Třebízského 1010, České Budějovice 37006
10. OLK Reinhold Harnisch Gymnázium, Jeseník, Komenského 281, esení, 79001
11. PHA Miroslava Drozdová Gymnázium Omská, Omská, Praha 10
11. MSK Sara Lamprechtová Jazykové gymnázium Pavla Tigrida, Ostrava-Poruba, příspěvková organizace, Gustava Klimenta 493, Ostrava 70800
11. LBK Lukáš Vaníček Gymnázium F.X.Šaldy, Liberec 11, Partyzánská 530, příspěvková organizace, Liberec 46001
14. USK Denis Dorn OA JŠ s právem SJZ, Ústí n. Labem

Reportáže a výsledkové listiny z ústředních kol jazykových soutěží postupně zveřejňuje Národní institut dětí a mládeže na svých webových stránkách: http://www.nidm.cz/

Zdroj: www.nidm.cz

 

Tisk
Výsledky ústředního kola Soutěže v německém jazyce ve šk. roce 2012/2013

Rubriky: Soutěže MŠMT, Výsledky soutěží MŠMTPočet zobrazení: 4037

Tagy:

Lenka HavelkováLenka Havelková

Další příspěvky od Lenka Havelková

Kontaktovat autora

Kontaktovat autora článku

x