Přihlásit se      O portálu     Kontakty

Hledám zaměstnání ve škole

Typ inzerátu: Kategorie: Hledat text:

Učitel ZŠ
Hledám práci i na zkrácený úvazek. Mám aprobaci Bi - Tv s praxí výuky také Ze, Ov, Vv, Hv. Nástup možný ihned, nejlépe od příštího školního roku 2020/2021.

Asistent pedagoga
Hledám práci asistenta pedagoga i na zkrácený úvazek nejlépe na I.stupni ZŠ v Chrudimi, Vysokém Mýtě, Chocni, Litomyšli, Poličce, Hlinsku a jejich okolí.

Asistentka pedagoga v MŠ v Pardubicích
Hledám místo asistenta pedagoga v MŠ v Pardubicích, možné s částečným úvazkem učitelky. Vystudovala jsem SPgŠ obor učitelství pro MŠ. Mám 6,5 roku praxe učitelky. Poté jsem pracovala mimo obor a dětem se věnovala ve volném čase - cvičitelka v Sokole, organizování dětských dnů, dobrovolnické aktivity. Nyní jsem po rodičovské dovolené. Nástup od 1.9.2020.

aprobace dějepis - zeměpis
Hledám práci na částečný úvazek aprobace dějepis - zeměpis - pedagogika, na ZŠ nebo SŠ.

Asistentka pedagoga v Heřmanově Městci, Chrudimi či Pardubicích
Nadšená asistentka pedagoga s dlouholetou lektorskou praxí (angličtina, kreativní kurzy pro ženy, apod.) hledá místo na zkrácený pracovní úvazek v přátelském kolektivu, kde by mohla uplatnit svoje schopnosti a pomoci tomu, kdo pomoc potřebuje. Děkuji za Vaši nabídku.

ASISTENTKA PEDAGOGA
Dobrý den, poptávám zaměstnání v České Třebové a okolí. Více informací v případě zájmu zašlu, děkuji.

Dějiny umění+dějepis
Dobrý den, poptávám zaměstnání v okrese Chrudim, Pardubice- aprobace 2. stupeň ZŠ+SŠ. Více informací v případě zájmu zašlu, děkuji. Od 1. 9. 2020.

Asistent pedagoga
Hledám práci na pozici asistenta pedagoga na 1. stupni ZŠ v Pardubicích. Kurz " Studium asistenta pedagoga " jsem absolvovala.

Školník, údržbář
Dobrý den.
Poptávám zaměstnání ve školství jako Školník - pracovník, pouze na plný úvazek. Okres Chrudim, Pardubice.
praxe v oboru instalatér, truhlář, elektro, zedník zahradník
vlastním zdravotní průkaz, a vlastní nářadí.
Nástup možný okamžitě

asistent pedagoga
Jsem absolventem Bohemia - Hotelová škola a Střední pedagogická škola a ZŠ s.r.o., po maturitě jsem nastoupil ke studiu na UHK, avšak mnou zvolený obor nebyl tím pravým, studium jsem před několika dny ukončil. Nyní se věnuji intenzivní přípravě na studium jiné VŠ - FF UP, katedra psychologie. Hledám práci asistenta pedagoga v lokalitě Chrudim a okolí, nástup možný ihned.

Hledám práci učitele
Hledám práci učitele na 2. stupni ZŠ, SŠ na částečný úvazek v Pardubicích. Mám aprobaci dějepis, zeměpis, pedagogiku, učil jsem i přírodopis, občanskou výchovu. Praxe 27 let.

Český jazyk a literatura, základy společenských věd, etická výchova, 2. stupeň i SŠ
Hledám zaměstnání na zkrácený úvazek, předměty ČJL,ZSV/OV/ON, etická výchova, Pardubice.

Vychovatelka ŠD
Hledám místo vychovatelky ŠD - Pardubice a okolí. V případě zájmu zašlu podrobný životopis. Předem děkuji za případné nabídky.

Učitelka MŠ
Hledám místo učitelky MŠ - Pardubice a okolí. V případě zájmu zašlu podrobný životopis. Předem děkuji za případné nabídky.

Učitel SŠ
Hezký den, poptávám pozici pedagogického pracovníka na střední škole.

Učitelka ČJL a ZSV pro SŠ - plný úvazek
Hledám volné pracovní místo na výše zmíněnou pozici. Pardubice a okolí.

Asistent pedagoga
Hledám volné pracovní místo na pozici asistenta pedagoga
v Pardubicích a blízkém okolí. Mám praxi na ZŠ a Mš. Příslušný kurz
pro asistenty mám.

Učitel matematiky a informatiky
Učitel SŠ (důchodce) nabízí výuku matematiky na SŠ (ZŠ) v Pardubicích a okolí, nejraději na zkrácený úvazek.

Učitelka 1. stupně ZŠ
Hledám místo učitelky 1. stupně - Pardubice a okolí. V případě zájmu zašlu podrobný životopis. Předem děkuji za případné nabídky.

Učitelka 1. stupně ZŠ nebo asistentka pedagoga
Hledám místo učitelky 1. stupně, případně asistentky pedagoga. Mám dlouholetou praxi jako učitelka 1. stupně na málotřídní škole (spojené 3 nebo 2 ročníky). Okolí Svitav nebo Poličky.

Sekretářka - asistentka, ekonomka - hospodářka
Hledám práci sekretářky - asistentky, ekonomky - hospodářky na SŠ, nebo ZŠ v Pardubicích. Praxe sekretářky a archivářky spolu se správou přijímacího řízení na Gymnáziu.

Sekretářka - asistentka, ekonomka - hospodářka
Hledám práci sekretářky - asistentky, ekonomky - hospodářky na SŠ, nebo ZŠ v Pardubicích. Praxe sekretářky a archivářky spolu se správou přijímacího řízení na Gymnáziu.

učitelka 1.stupně zš
Poptávám pracovní pozici učitelky 1. stupně ZŠ nejlépe na dobu neurčitou. Moje vzdělání je učitelství pro 1.st ZŠ . Mám 20 let praxe v oboru. Také nabízím zkušenosti s malotřídní výukou. Lanškroun a okolí

Stránky: << < 1 > >>