Přihlásit se      O portálu     Kontakty

Hledám zaměstnání ve škole

Typ inzerátu: Kategorie: Hledat text:

Učitelka ruského jazyka
Dobrý den,
poptávám práci na pozici učitelky ruského jazyka pro II. a III. stupeň. Předem děkuji za projevený zájem. Pardubice a okolí.

učitelka 1.stupně zš
Poptávám pracovní pozici učitelky 1. stupně ZŠ nejlépe na dobu neurčitou. Moje vzdělání je učitelství pro 1.st ZŠ . Mám 20 let praxe v oboru. Také nabízím zkušenosti s malotřídní výukou.

Poptávám práci učitelky pro 1.st ZŠ nejlépe s Aj


Poptávám pracovní pozici učitelky 1. stupně ZŠ nejlépe s angličtinou. Moje vzdělání je učitelství pro 1.st ZŠ se zaměřením na speciální pedagogiku a angličtinu pro 1.st ZŠ. Mám 9 let praxi v oboru. Také nabízím zkušenosti s malotřídní výukou.

Učitelka pro 1.st ZŠ s angličtinou - Pardubice a okolí
Poptávám pracovní pozici učitelky 1. stupně ZŠ nejlépe s angličtinou. Moje vzdělání je učitelství pro 1.st ZŠ se zaměřením na speciální pedagogiku a angličtinu pro 1.st ZŠ. Mám 9 let praxi v oboru. Také nabízím zkušenosti s malotřídní výukou. Pardubice a okolí.

Učitel dějepisu a ZSV (SŠ nebo II. stupeň ZŠ)
Dobrý den, hledám zaměstnání jako učitel dějepisu a ZSV (občanské nauky) na středních školách, příp. na II. stupni ZŠ. Působím zároveň jako lektor primární prevence, proto sháním pouze částečný úvazek do výše poloviny úvazku. Za případné nabídka práce předem děkuji.

Učitelka TV, Z (VkZ, Inf, PČ)
Hledám místo učitelky na II. stupni ZŠ nebo SŠ na poloviční úvazek - dopolední hodiny či celý pátek. Aprobace předmětů TV - Z, přípradně další předměty (VkZ, PČ, Inf, VV, předměty na I.stupni).
Pardubice a okolí

VYCHOVATELKA ŠD, UČITELKA MŠ, případně asistentka pedagoga
Dobrý den, hledám zaměstnání v Litomyšli a blízkém okolí od 1.9.2019. Mám 15-ti letou praxi jako vychovatelka na domově mládeže. Nabízím letité zkušenosti, časovou flexibilitu, stabilní rodinné zázemí a nadšení do nové práce. Děkuji předem za případné nabídky.

účetní ekonom
dovoluji si nabídnout své služby v oboru účetní/ekonom
3 roky práce v rozpočtové organizaci - město cca15tisíc obyvatel na pozici hlavní účetní, správce rozpočtu, spolupráce s 12 příspěvkovými organizacemi, vyúčtování dotací, kooperace v problematice daní(DPH,DPPO) napříč rozpočtovou organizací i příspěvkových organizací
program Fenix - účetnictví, Vema-mzdy, výkazy pro Pardubický kraj
20let praxe v podnikatelském prostředí

hledáme učitelky
ZŠ a MŠ Verměřovice hledá aprobovanou učitelku 1. stupně, na celý úvazek se schopností učit AJ od 26.8. 2019

Druhý inzerát:
ZŠ a MŠ Verměřovice hledá aprobovanou učitelku 1. stupně, na poloviční úvazek se schopností učit AJ od 1.9. 2019

učitelka ZŠ - 1. stupeň
Dobrý den,
hledám práci učitelky na 1.st.ZŠ v Pardubicích a okolí. Nabízím dlouholeté zkušenosti i s málotřídní výukou, organizační schopnosti, samostatnost, tvořivost a loajalitu.

Stránky: << < 1 > >>