Přihlásit se      O portálu     Kontakty

Hledám zaměstnání ve škole

Typ inzerátu: Kategorie: Hledat text:

učitelka 1.stupně zš

Hledám místo ředitelky nebo učitelky na prvním stupni. Mám 23 let praxi. Lanškroun a okolí.

Učitelka ZŠ a SŠ,
mám dlouhou praxi ve výuce AJ, ČJ, VV i Př, Ch. Jsem aprobována pro výuku ZSV na FF. Dám přednost škole s dobrou atmosférou a možností se dále vzdělávat.

Asistent pedagoga
Dobrý den, hledám práci Asistent pedagoga v Pardubicích. Certifikát mám od 6/2020. Zkušenosti: máma 3 dětí. Na vyžádání zašlu svůj životopis emailem: monika.slegrova@seznam.cz

Asistent pedagoga
Dobrý den hledám pracovní místo Asistenta pedagoga v Chrudimi a okolí.Nástup možný ihned.Děkuji

Učitelka / Lektorka AJ
Hledám jakýkoliv úvazek na pozici učitelky AJ v Pardubickém kraji. Slovem i písmem na úrovni rodilé mluvčí. Mám veliké zkušenosti v přípravě studentů k maturitním zkouškám, v hodinách konverzace, nebo
učení základů.
Tel. 604 324 114

Učitelka ZŠ a SŠ - dějepis a základy společenských věd
Poptávám pracovní pozici učitele ZŠ či SŠ v oboru dějepis a základy společenských věd. Nastoupit mohu ihned. V případě zájmu mě prosím kontaktujte.

Asistent pedagoga Pardubice
Dobrý den hledám místo Asistenta pedagoga v Pardubicích na ZŠ nebo v MŠ. V případě zájmu pošlu i životopis. Nástup možný ihned.

Učitelka ZŠ angličtina - přírodopis - výtvarná vychova
Dobrý den, hledám místo učitelky na ZŠ obor angličtina - přírodopis - výtvarná výchova v Chrudimi či blízkém okolí. Mám 16 letou praxi. Baví mě práce s dětmi.

Kuchařka ŠJ v mateřské škole
Mateřská škola Starý Mateřov, okres Pardubice hledá kvalifikovanou kuchařku s úvazkem 0,75.

Pro bližší informace volejte 723 225 460.

Hledám zaměstnání učitele v okrese /kraji/ Pardubice
Poptávám práci učitele teoretických předmětů strojírenských oborů na SŠ, učilišti.
Mám VŠ + DPS

Učitelka / Lektorka AJ
Hledám poloviční úvazek AJ v Pardubickém kraji. Mám dlouholetou praxi a zkušenosti. Díky dlouholetému pobytu v zahraničí mám jazykové dovednosti na úrovni rodilé mluvčí.

hledám zaměstnání školník-údržbář
Dobrý den
Hledám práci na pozici školník-údržbář v SŠ, ŽŠ nebo MŠ v Pardubicích a nejbližší okolí popř. Hradec Králové a nejbližší okolí. Praxi a zkušenosti v oboru mám několik let.
Děkuji předem všem za odpověď

Učitel angličtiny, společenských věd a případně dle domluvy Pardubice a okolí
Hledám práci učitele angličtiny, ZSV případně dle domluvy na ZŠ nebo SŠ na několik hodin týdně v Pardubicích či dojezdové vzdálenosti ke studiu magisterského oboru na FF UPCE a výuce několika hodin ZSV na střední škole v Pardubicích. Mám zkušenost s výukou angličtiny, IT, základů přírodních věd a pohybových aktivit. Absolvoval jsem studium pedagogiky pro asistenty pedagoga či školení výuky angličtiny na 1. stupni ZŠ. V případě zájmu zašlu své CV.

Učitelka anglického jazyka
Učitelka anglického jazyka z Vysokého Mýta s více než 10 letou praxí v oblasti výuky anglického jazyka a překladatelství se tímto způsobem poptává na pozici učitelky angličtiny na základní/střední škole ve Vysokém Mýtě a okolí. V případě zájmu mohu poslat životopis. Těším se na případné nabídky.

Asistent pedagoga
Dobrý den, hledám místo asistenta na školní rok 2020/2021. Kurz a 2 roky praxe jako asistent pedagoga. Litomyšl a okolí.

hledání pracovního místa
Hledám místo učitele pro II. stupeň, aprobace dějepis-zeměpis -pedagogika, částečný úvazek, Pardubice a blízké okolí. 28 let praxe na základní škole, souběžně 20 let na střední škole.

ASISTENT PEDSGOGA
Poptávám místo asistenta pedagoga ve škole, v mateřské škole v MT, případně v okrese Svitavy. Nástup možný od září 2020.

Hledám zaměstnání učitele v okres Pardubice, Chrudim
Od 1. 9. hledám uplatnění jako učitel ZŠ nebo SŠ, Aj, Nj, Tv. Zkušenost mám s výukou kurzů pro děti i dospělé (DDM Delta, METIS, individual), vedl jsem sokolskou všestrannost (Sokol Pardubice).
Kontakt: l.pardus@seznam.cz, 704726818

Učitel anglického jazyka
Mladý, zapálený učitel anglického jazyka z Poličky, jehož přednostmi jsou především empatie, profesionalita a zájem o žáka a jeho individuální potřeby, se tímto způsobem poptává na pozici učitele angličtiny na základní/střední škole v Poličce a okolí. V případě zájmu mohu poslat životopis, či profesní portfolio. Těším se na případné nabídky.

ASISTENT PEDAGOGA
Hledám pracovní místo v ZŠ nebo v MŠ v České Třebové a okolí.

Výuka předmětu právo a právní věda
Vážená paní ředitelko/Vážený pane řediteli,

obracím se na Vás s nabídkou výuky některého z předmětů se zaměřením na právo a právní vědu, na vedlejší částečný úvazek (případně na DPP/DPČ). Absolvoval jsem Právnickou fakultu Masarykovy univerzity v Brně a mám několikaletou praxi ve státní správě, samosprávě i v soukromém sektoru. Mám teoretické i praktické znalosti v oblastech práva občanského, obchodního, pracovního, autorského, správního (včetně kontrolní činnosti), trestního a v jiných právních odvětvích. Mám zkušenosti též s metodickou i školitelskou činností.

Dosavadní praxe: Státní oblastní archiv v Zámrsku (současné zaměstnání), Služby města Pardubic a.s., Československá obchodní banka, a.s., Krajský úřad Královéhradeckého kraje, soudní exekutor, katastrální úřad, úřad práce.

Není-li moje nabídka pro Vás v tuto chvíli aktuální, budu rád, povedete-li ji v patrnosti a v případě potřeby se prosím ozvete.

S úctou

JUDr. Petr

Učitelka českého jazyka a francouzského jazyka
Hledám zaměstnání jako učitelka českého jazyka a francouzského jazyka. Mám patnáctiletou pedagogickou praxi. Vyučovala jsem na základní a na střední škole. Učila jsem i dějepis, občanskou výchovu, výchovu ke zdraví, zeměpis, na 1. stupni i vlastivědu a angličtinu. Mám zájem i o částečný úvazek, zástup za rodičovskou dovolenou a za dlouhodobou nemoc.

Učitelka ekonomických předmětů
Hledám místo učitelky ekonomických předmětů ( od 2020/2021). V případě zájmu pošlu profesní životopis.

Stránky: << < 1 > >>