Přihlásit se      O portálu     Kontakty

Hledám zaměstnání ve škole

Typ inzerátu: Kategorie: Hledat text:

Učitelka 2.st.ZŠ či SŠ (NJ-OV)
Dobrý den, poptávám místo učitele NJ-OV pro 2.st.ZŠ či SŠ, nejlépe v okrese Svitavy (Pardubický kraj).Nástup možný od 1.9.2020.V případě zájmu zašlu ráda svůj životopis.Děkuji.

Asistent pedagoga
Dobrý den, hledám v Chrudimi a okolí pracovní pozici asistenta pedagoga, i v kombinaci s prací vychovatele. Mám praxi 18 let ve speciálním školství s dětmi s různými výchovnými problémy i zdravotními handicapy.

Učitelka 1. stupně ZŠ
Od školního roku 2020/21 hledám místo učitelky 1. stupně ZŠ, nejraději na málotřídní škole, okolí Svitav, Poličky. Mám dlouholetou praxi.

Asistentka pedagoga
Dobrý den, poptávám zaměstnání v České Třebové a okolí. Více informací v případě zájmu zašlu, děkuji.

Hledám práci - učitelka M
Od září školního roku 2020/2021 hledám práci na pozici učitele matematiky na 2. stupni ZŠ (případně SŠ) ideálně v okolí Žamberka. Jsem studentka Pedagogické fakulty oboru Matematika - Pedagogika a ráda bych se po studiu vrátila zpět do východních Čech. Pracuji 3 roky v ZŠ, z toho 2 roky jako učitelka matematiky na 2. stupni a 1. rok jako třídní učitelka 5. třídy. Nebránila bych se tedy ani 4. a 5. třídě na 1. stupni.
Jedno z hlavních kriterií je pro mě právě lokalita kolem Žamberka. Budu tedy ráda za jakékoliv nabídky v dostupné vzdálenosti.

dějepis - zeměpis
Hledám práci na částečný úvazek s aprobací dějepis - zeměpis v Pardubicích a blízkém okolí.

Učitelka 2. stupeň ZŠ HV - RJ
Dobrý den,
hledám práci učitelky na 2. stupni ZŠ od 1. 9. 2020. Mou aprobací je ruský jazyk a hudební výchova a dále nabízím i výuku hry na klavír či zpěv, který studuji souběžně s magisterským oborem. Zajímám se i o alternativní školství, které mi je velmi blízké.

Asistent pedagoga
Hledám volné pracovní místo asistenta pedagoga v Pardubicích a blízkém okolí. Mám praxi na ZŠ i MŠ. Příslušný kurz AP mám.

ASISTENTKA PEDAGOGA
Hledám práci na pozici asistenta pedagoga v mateřské škole, na 1. stupni základní školy nebo ve škole speciální v Pardubicích. Studium asistenta pedagoga jsem absolvovala.

Učitel ZŠ
Hledám práci i na zkrácený úvazek. Mám aprobaci Bi - Tv s praxí výuky také Ze, Ov, Vv, Hv. Nástup možný ihned, nejlépe od příštího školního roku 2020/2021.

Asistent pedagoga
Hledám práci asistenta pedagoga i na zkrácený úvazek nejlépe na I.stupni ZŠ v Chrudimi, Vysokém Mýtě, Chocni, Litomyšli, Poličce, Hlinsku a jejich okolí.

Asistentka pedagoga v MŠ v Pardubicích
Hledám místo asistenta pedagoga v MŠ v Pardubicích, možné s částečným úvazkem učitelky. Vystudovala jsem SPgŠ obor učitelství pro MŠ. Mám 6,5 roku praxe učitelky. Poté jsem pracovala mimo obor a dětem se věnovala ve volném čase - cvičitelka v Sokole, organizování dětských dnů, dobrovolnické aktivity. Nyní jsem po rodičovské dovolené. Nástup od 1.9.2020.

aprobace dějepis - zeměpis
Hledám práci na částečný úvazek aprobace dějepis - zeměpis - pedagogika, na ZŠ nebo SŠ.

Asistentka pedagoga v Heřmanově Městci, Chrudimi či Pardubicích
Nadšená asistentka pedagoga s dlouholetou lektorskou praxí (angličtina, kreativní kurzy pro ženy, apod.) hledá místo na zkrácený pracovní úvazek v přátelském kolektivu, kde by mohla uplatnit svoje schopnosti a pomoci tomu, kdo pomoc potřebuje. Děkuji za Vaši nabídku.

ASISTENTKA PEDAGOGA
Dobrý den, poptávám zaměstnání v České Třebové a okolí. Více informací v případě zájmu zašlu, děkuji.

Dějiny umění+dějepis
Dobrý den, poptávám zaměstnání v okrese Chrudim, Pardubice- aprobace 2. stupeň ZŠ+SŠ. Více informací v případě zájmu zašlu, děkuji. Od 1. 9. 2020.

Asistent pedagoga
Hledám práci na pozici asistenta pedagoga na 1. stupni ZŠ v Pardubicích. Kurz " Studium asistenta pedagoga " jsem absolvovala.

Stránky: << < 1 > >>