Přihlásit se      O portálu     Kontakty

Hledám zaměstnání ve škole

Typ inzerátu: Kategorie: Hledat text:

asistent pedagoga
Dobry den,hledam praci jako asistent pedagoga ci jina pomocnice v materske skole nebo v zakladni skole.Mam zakladni vzdelani a absolvovala jsem kurz studium pro asistenta pedagoga.Mam kladny vztah k detem.Dekuji V.Wendligova

Asistent pedagoga
Dobrý den,
pracovala jsem jako asistentka pedagoga ve Speciální základní a praktické škole. Touto cestou hledám nové zaměstnání na pozici asistenta pedagoga.
Mám strašně ráda děti, jsem velice přátelská, komunikativní, trpělivá a empatická.
Ráda Vám doplním další potřebné informace na osobním pohovoru. Těším se na Vaši odpověď. S pozdravem Petra Karbanová

Učitelka ČJ (+NJ)
Dobrý den,
hledám od 1. září 2019 zaměstnání jako učitelka 2. stupně ZŠ nebo víceletého gymnázia v Chrudimi a blízkém okolí. Jsem v posledním ročníku magisterského studia (Bc. - Český jazyk a literatura a Německý jazyk a literatura Mgr. - Český jazyk a literatura se zaměřením na žáky s odlišným mateřským jazykem).
Momentálně vykonávám přímou pedagogickou činnost na jedné brněnské základní škole - mám již tedy i pedagogickou praxi.
Pro více informací mě neváhejte kontaktovat.

hledám místo učitele Aj a D od 1.9. 2019
aprobace pro II. st + SŠ, lokalita Litomyšl, Ústí/Orlicí, Vysoké Mýto a okolí

Učitelka dějepisu, občanské výchovy
Jsem v posledním ročníku magisterského oboru Kulturní dějiny se specializačním modulem Soudobé dějiny na Ústavu historických věd na Univerzitě Pardubice. Současně se účastním programu dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků s názvem Učitel střední školy, který poskytuje Centrum celoživotního vzdělávání na Pedagogické fakultě Univerzity Hradec Králové. Hledám zaměstnání na základní či střední škole od začátku školního roku 2019/2020.

Učitelka dějepisu, občanské výchovy
Hledám zaměstnání na pozici učitel střední školy od počátku školního roku 2019/2020 v Pardubickém a Královohradeckém kraji.

Vychovatelka ŠD
Hledám práci vychovatelky na plný úvazek od 1. 9. 2019 v Ústí nad Orlicí a okolí. Mám 15ti letou praxi s vedením ŠD, zakládáním sportovních a rukodělných kroužků (např. florbal, baseball, lakros, hrnčířský kruh, modelování z hlíny, drátování, batikování, drhání, ...).
V rámci své činnosti ráda vypomohu i kolegům při zastupování, doprovodů na akce i při přípravě různých školních aktivit.

Učitelka Fj Pardubice
Jako aprobovaná učitelka francouzštiny hledám práci na základní nebo střední škole v Pardubicích a okolí.

Učitel 1. st. ZŠ
Základní škola Lubná - Sebranice přijme od 1. září 2019 aprobovaného učitele pro I. st. ZŠ. V případě zájmu zašlete životopis na e-mail:zslubna@policka.cz

vychovatelka ŠD a učitelka MŠ
Dobrý den, hledám práci vychovatelky ŠD nebo učitelky MŠ v okolí Litomyšle. Jsem plně kvalifikovaná pro obě profese s dlouholetou praxí v oboru. Ráda bych pracovala na vesnici v přírodě. Jsem flexibilní , organizačně schopná, tvořivá se smyslem pro humor a porozumění dětem.

Učitel ekonomický předmětů a RJ
Dobrý den, od školního roku 2019/2020 hledám zaměstnání jako učitel na 2. stupni nebo střední škole na zkrácený úvazek.
Chrudim, Pardubice

Učitel ruského jazyka - rodilí mluvčí.
Hledám pracovní místo učitele RJ. Mám praxi 25 let v Rusku, mám zkušenost s výukou na střední škole v ČR.
Magisterské studium potvrzeno MU Brno.

Učitelka předmětů matematika, fyzika
Hledám pracovní uplatnění nejlépe na střední škole, popř. částečný úvazek na základní škole od 1. 9. 2019.

zástup - vychovatelka, asistentka popř. učitelka MŠ
Dobrý den,
ráda bych se ucházela o práci na výše uvedené pracovní pozice, mohu i jako zástup. Dostudovala jsem při VŠ (obor- Resocializační pedagogika) v návaznosti na střední pedagogické vzdělání VOŠ v Litomyšli obor - Pedagogika specifických činností ve volném čase.(kvalifikace: učitelka MŠ,vychovatelka,asistent pedagoga). Doposud jsem pracovala na OSPOD.
Praxe - několikaletá spolupráce s DDM Litomyšl
-NZDM Kolárka - lektor primární prevence
- praxe v rámci škol - MŠ,ZŠ,DDM, DÚ,SVP,Speciální ZŠ,

Nástup možný hned! Pardubice

Hledám zaměstnání ve školství !
Od školního roku 2019/2020 hledám volné pracovní místo ve školství (na Chrudimsku). Mám vystudovaný magisterský obor -učitelství speciální pedagogiky a učitelství odborných předmětů.
Mám zkušenosti se žáky se speciálně vzdělávacími potřebami ze ZŠ i SŠ. V případě vašeho zájmu mne kontaktujte na mailu: pedasuja@seznam.cz Děkuji !

Učitelka biologie a chemie
Dobrý den,
od 1.9.2019 hledám práci na II. stupni ZŠ nebo na SŠ na pozici učitelky biologie a chemie, případně mohu učit i jiné předměty - fyzika, VkZ, Zdravověda, nebo dočasně vypomoci i jinak(asistent, družina). Mohu pracovat na plný i zkrácený úvazek. Pracovala jsem 4,5 roku na ZŠ a 1 rok na SŠ. Jana Jandová

Učitelka biologie a chemie
Dobrý den,
od 1.9.2019 hledám práci na II. stupni ZŠ nebo na SŠ na pozici učitelky biologie a chemie, případně mohu učit i jiné předměty - fyzika, VkZ, Zdravověda, nebo dočasně vypomoci i jinak(asistent, družina). Mohu pracovat na plný i zkrácený úvazek v Pardubicích. Pracovala jsem 4,5 roku na ZŠ a 1 rok na SŠ. Jana Jandová

Učitel matematiky a fyziky
Učitel matematiky a fyziky s 25 letou praxí (převážně na SŠ) hledá pro školní rok 2019/2020 místo v okolí Litomyšle, či Poličky.

učitelka 1. stupně
Dobrý den,
od nového školního roku hledám práci učitelky 1. stupně, ideálně v okolí Železných hor s dostupností do Pardubic do 30km. Ráda bych našla místo na malotřídní škole nebo na menší devítiletce, se vstřícným chápajícím přístupem. Zároveň hledám dobrou školu pro své dvě děti ve stejném místě. Kdyby zaměstnavatel mohl nabídnou dočasně byt alespoň 2+1 pro rodinu, moc by nám to pomohlo.
Mohu nabídnout odbornost učitel 1. stupně, speciálního pedagoga se zkouškami z etopedie a SPU. Mám dobré zkušenosti v práci s dětmi s podpůrnými opatřeními a problematice ohledně školní zralosti.
Pokud máte zájem, ráda zašlu životopis.

Lektorka AJ
Dobrý den,
hledám práci lektorka angličtiny od léta 2019. Bohaté zkušenosti s aj, výukou, dlouholetá praxe s vyučováním, převážně ve vlastní jazykové škole E.T.Language Centre. Vysokoškolské vzdělání - Aj specializace v pedagogice. Pro více informací mě neváhejte kontaktovat.
Kateřina Hladká

Asistentka pedagoga
Dobrý den,
od nového školního roku, září 2019, hledám práci na pozici asistentka pedagoga. Vysokoškolské vzdělání zakončené bakalářskou zkouškou, obor AJ - specializace v pedagogice. Jsem spolehlivá, trpělivá, kreativní, ochotna učit se novým věcem. Práce s dětmi mě velmi baví a ráda bych jim více pomáhala. Pro více informací, CV, mě neváhejte kontaktovat.
Kateřina Hladká

Učitelka do výběrové třídy s rozšířenou výukou angličtiny
Od 26. srpna 2019 přijmu paní učitelku do 1.výběrové třídy s rozšířenou výukou angličtiny. Podmínkou je kvalifikace pro výuku angličtiny na 1. st. ZŠ.
Uchazeči se mohou hlásit na smetanovaj@zsprodlouzenapce.cz do 20. 3. 2019.
Více informací o škole je na www.zsprodlouzenapce.cz.

hledáme kuchařku do ŠJ MŠ
Od 5.8. 2019 nabízíme volné místo na pozici kuchařky v ŠJ MŠ Sluníčko Pardubice, Gorkého 1521. Pracovní poměr na plný úvazek, vyučení a praxe výhodou.

Dějepis + informatika - SŠ
Dobrý den,
v letošním roce dokončuji svá studia na PdF v Hradci Králové a hledám zaměstnání na pozici učitele Dějepisu a Informatiky pro SŠ, s nástupem od září 2019. Zkušenosti s povoláním mám získané pouze v rámci studia. Pardubice a blízké okolí.

Učitelka AJ
Dobrý den, hledám práci na pozici Učitelka AJ od září 2019. Bohaté zkušenosti s angličtinou, výukou, provozovala jsem vlastní jazykovou školu E.T.Language Centre. Anglický jazyk a učení mě nesmírně baví, proto bych ráda pokračovala v této profesi. Vysokoškolské vzdělání.

Učitelka ruského jazyka a společenských věd (občanské výchovy), asistentka pedagoga
Hledám volné místo učitelky na 2. stupni ZŠ nebo na SŠ s nástupem od září 2019. Studuji poslední ročník magisterského studia oboru Učitelství pro SŠ - Ruský jazyk a Společenské vědy se zaměřením na vzdělávání. Ráda bych vyučovala tyto předměty. Mám za sebou souvislou praxi na střední škole. Nebráním se ani práci asistentky pedagoga. S ohledem na případné dojíždění hledám volné místo především na Královéhradecku a Pardubicku. Předem děkuji za případné nabídky. Pro bližší informace mě prosím neváhejte kontaktovat.

Učitelka českého jazyka a zeměpisu, asistentka pedagoga
Hledám volné místo učitelky českého jazyka a zeměpisu na druhém stupni základní školy. Mám krátkou zkušenost s výukou českého jazyka, zeměpisu, dějepisu a výtvarné výchovy na základní škole, českého jazyka a dějepisu na střední škole a prací vychovatelky ve školní družině. Nebráním se ani práci asistentky pedagoga. S ohledem na případné dojíždění hledám volné místo především na Pardubicku a Královéhradecku. Předem děkuji za případné nabídky.

Učitelka AJ
Hledám místo učitelky AJ na střední škole, popř. 2. stupni ZŠ. Bohaté zkušenosti s výukou, 10 let praxe, Chrudimsko, popř. Pardubicko.

Učitelka českého jazyka a francouzského jazyka
Učitelka českého jazyka a francouzského jazyka, popř. dějepisu, zeměpisu, anglického jazyka, vlastivědy, pracovních činností a výchovy k občanství hledá práci. Upřednostňuji Moravskou Třebovou, Českou Třebovou nebo Lanškroun. Mám patnáctiletou pedagogickou praxi, vyučovala jsem na všech typech, od základní po vysoké školy. Vyučovala jsem francouzštinu i na jazykové školy.

Volnočasový pedagog
Hledám místo pro zajímavou práci s dětmi. (Mateřské školy, Školní družiny, Centra volného času, Sportovní a taneční kroužky)

Učitel AJ
Zkušený učitel AJ (aprobace AJ + TV) hledá místo učitele na SŠ v Pardubicích a okolí.

Učitelka MŠ, asistentka pedagoga
Dobrý den,
hledám práci na pozici učitelky MŠ, případně asistentky pedagoga s nástupem od dubna 2019. Studuji poslední ročník VŠ oboru Učitelství pro mateřské školy a mám praxi na pozici asistentky pedagoga. Pro bližší informace mě prosím neváhejte kontaktovat.

Stránky: << < 1 > >>