Přihlásit se      O portálu     Kontakty

Hledáme pedagoga

Typ inzerátu: Kategorie: Hledat text:

Mateřská škola Rohovládova Bělá, okres Pardubice přijme od 1. 3. 2022 učitelku mateřské školy
Mateřská škola Rohovládova Bělá, okres Pardubice
přijme od 1. 3. 2022 učitelku mateřské školy.
Místo výkonu práce: Rohovládova Bělá 58
Náplň práce: práce dle katalogu prací pro učitelku mateřské školy
Pracovní poměr na 1,5 hod. přímé práce denně, od 15,00 – 16,30hod. (7,5hod./týden)
Kontaktní osoba: Marie Kohoutková, Dis. – ředitelka
telefonicky kontakt na čísle: 739 631 692
e-mailem: ms@msrb.cz

Učitel 1. stupeň
Základní škola Pardubice poptává učitele se sportovním zaměřením na 1. stupeň. Nástup od dubna 2022. Pedagogická kvalifikace dle zákona požadována.

Dětský domov Polička hledá vychovatele
Hledáme 2 kolegy vychovatele do rodinných skupin dětí. Nabízíme pestrou a potřebnou práci s dětmi, které ze závažných důvodů nemohou vyrůstat v biologické rodině. Náš domov realizuje transformační kroky ke zlepšení péče o tyto děti. Děti žijí v menších rodinných skupinách v bytech a domě v Poličce a okolí. Jsou zapojovány do všech činností "rodinky". nakupují, uklízejí, vaří a plánují svůj volný čas společně s vychovateli. Snažíme se je tímto co nejvíce připravit na budoucí život.

nabídka zaměstnání
Aktuální pracovní pozice:
Od 1. 5. 2022 aprobace Čj – Aj (zástup za MD s možností smlouvy na neurčito)
Školní rok 2022/2023:
Do nového školní roku hledáme do našeho týmu pedagogy:
učitelka/učitel I. stupně
učitelka/učitel II. stupně pro předměty Čj, M, Ch, Aj
Více informací a kontakty na uokome.cz

Pedagogicko-psychologická poradna Ústí nad Orlicí hledá speciálního pedagoga na pracoviště Ústí nad Orlicí
Do Pedagogicko-psychologické poradny Ústí nad Orlicí, pracoviště Ústí nad Orlicí hledáme speciálního pedagoga. Požadujeme magisterské vzdělání v oboru speciální pedagogika nebo kombinace psychologie- speciální pedagogika. Nástup je možný okamžitě nebo dle dohody. Absolvent není překážkou, stejně jako absolvent před závěrečnými zkouškami. Nabízíme kreativní a zajímavou práci v pěkném prostředí, možnost dalšího vzdělávání, vstřícný pracovní kolektiv. Přivítáme každého, kdo má chuť pracovat, učit se a hledat cestu k dětem, žákům a studentům, pedagogům a také k sobě.

Hledáme psychologa do PPP na pracoviště Svitavy
Do Pedagogicko-psychologické poradny Ústí nad Orlicí, pracoviště Svitavy hledáme psychologa. Požadujeme magisterské vzdělání v oboru jednooborová psychologie nebo kombinace psychologie- speciální pedagogika. Nástup je možný od 1.2.2022 popř. v průběhu roku 2022 nebo dle dohody. Nabízíme kreativní a zajímavou práci v pěkném prostředí, možnost dalšího vzdělávání, vstřícný pracovní kolektiv. Přivítáme každého, kdo má chuť pracovat, učit se a hledat cestu k dětem, žákům a studentům, pedagogům a také k sobě.

Hledáme kvalifikovanou učielku na 1. stupeň ZŠ
Pro naši málotřídní školu v Řepníkách hledáme plně kvalifikovanou učitelku/učitele s aprobací 1. stupeň , úvazek 0,5. Požadujeme splnění kvalifikačních předpokladů. Info :skola.repniky@seznam.cz nebo tel. 605018638

Učitel/ka německého jazyka
ZŠ Přelouč, Smetanova 1509 přijme na plný, případně částečný, úvazek pedagoga pro výuku německého jazyka. Možná kombinace s jakoukoliv další aprobací.
Nástup od 1. 9. 2022
Nabídky zasílejte na magda.pacakova@zssmprelouc.cz.

Pedagog volného času DDM Chrudim
Nabízíme místo pedagoga volného času (oddělení sportu). Nástup 1.2.2022.

Učitel/ka matematiky ZŠ Resslova Hlinsko
Hledáme učitele/učitelku matematiky pro druhý stupeň základní školy. Další informace poskytneme na zsresslovahlinsko@zsresslova.cz.

Učitel/učitelka anglického jazyka ZŠ Resslova Hlinsko
Hledáme učitele/učitelku anglického jazyka pro první i druhý stupeň. Další informace poskytneme na zsresslovahlinsko@zsresslova.cz.

Učitel/učitelka do MŠ
1.MŠ Pomezí přijme učitelku/učitele na plný úvazek na dobu určitou - zástup za mateřskou dovolenou. Nástup možný od 17.1.2022.

Učitel/ka na 2. stupeň základní školy
Učitel/učitelka II. stupně - ZŠ U Kostela Moravská Třebová
Základní škola přijme učitele/učitelku II. stupně - zeměpisu, pracovních činností a německého jazyka
Nabízíme vstřícné pracovní prostředí a přátelský pedagogický sbor s perspektivou budoucí pracovní pozice.
Možnost částečného i plného úvazku, nástup možný ihned. Nabídky zasílejte na e-mail: zdenka.safarikova@zskrizovatka.cz, příp. tel. 461 316 664.

Učitel/ka II. stupně ZŠ Lanškroun, Bedřicha Smetany 460 –, Fy, M, TV
ZŠ Lanškroun, Bedřicha Smetany 460 přijme na plný, případně částečný úvazek pedagoga pro výuku předmětů
• fyzika
• matematika
• tělesná výchova
Nabízíme vstřícné, moderní a špičkově vybavené pracovní prostředí, přátelský kolektiv s perspektivou trvalé pracovní pozice, možnost výrazných nadtarifních složek a v případě potřeby služební byt.
Nástup od 1. 2. 2022
Nabídky zasílejte na reditel@zsbs.cz , případně tel: 465 322 525

Učitel/ka střední školy - Obchodní akademie Chrudim
Obchodní akademie Chrudim hledá učitele následující aprobací: český jazyk/společenské vědy nebo český jazyk/občanská nauka nebo český jazyk/francouzský jazyk. Nástup 1. 2. 2022. Nabízíme přátelské prostředí, partnerské vztahy mezi učiteli a studenty.

Učitel/ka mateřské školy
Mateřská škola Květná přijme učitelku/učitele mateřské školy na zkrácený úvazek 15 hodin týdně, nástup 1.2.2022. Od února do srpna k tomu ještě 8 hodin týdně úvazek školní asistent/ka. <br />Požadujeme vzdělání pro předškolní pedagogiku, praxe vítána. Vhodné pro maminky na MD či důchodkyně/důchodce.

Učitelé/učitelky II. stupně - ZŠ, Chrudim, Dr. Peška 768
Základní škola, Chrudim, Dr. Peška 768 přijme učitelé/učitelky II. stupně pro výuku:
• anglického jazyka,
• německého jazyka,
• českého jazyka.
Nabízíme vstřícné pracovní prostředí a přátelský pedagogický sbor s perspektivou dlouhodobé pracovní pozice.
Možnost částečného i plného úvazku, nástup možný ihned. Nabídky zasílejte na e-mail: zs.drpeska@seznam.cz, příp. tel. 469 620 582.

Učitel/ka pro 1. stupeň (dlouhodobý zástup) - Základní škola, Chrudim, Dr. Peška 768
Po dobu dlouhodobé nemoci nabízíme práci pro učitele 1.stupně. Pracovní pozice je vhodná i pro důchodce či studenty dokončující pedagogickou fakultu. Nabízíme vstřícné pracovní prostředí a přátelský pedagogický sbor s perspektivou dlouhodobé pracovní pozice.<br />Možnost částečného i plného úvazku, nástup možný ihned. Nabídky zasílejte na e-mail: zs.drpeska@seznam.cz, příp. tel. 469 620 582.<br />

Účetní
SOŠ a SOU technické, Třemošnice, Sportovní 322 příjme účetní s datem nástupu od 1.4.2022 - fakturace, inventarizace, pokladna. Zástup za MD, 8. platová třída

Přijmeme školní asistentku
Mateřská škola V Dašicích přijme školní asistentku na zkrácený úvazek 0,5 na dobu určitou - zástup za dlouhodobou nemoc.
Požadujeme kurz asistenta pedagoga, nebo jakékoli pedagogické vzdělání. Nástup od 4. 1. 2022

Přijmeme pedagoga MŠ
Mateřská škola Dašice přijme učitele/učitelku na plný úvazek na dobu určitou - zástup za dlouhodobou nemoc. Nástup od 4. 1. 2022

Nabídka zaměstnání
ZŠ a MŠ Tuněchody nabízí volné místo pro učitelku/učitele s aprobací 1. stupeň. Požadujeme splnění kvalifikačních předpokladů.

Uklízečka na částečný úvazek
ZŠ Montessori Pardubice přijme na částečný úvazek od 3. 1. 2022 uklízečku. Rychlý kontakt a bližší informace na 606 648 354. Vhodné i pro studující.

Učitel 2. stupně ZŠ - matematika/chemie
ZŠ Montessori Pardubice přijme s nástupem školní rok 2022/2023 učitele/učitelku 2 stupně ZŠ specializace matematika + chemie / zeměpis. Bližší informace a rychlý kontakt na tel. 606 648 354, životopisy zasílejte na reditel@zsmontepce.cz.

Asistent pedagoga na 0,25 úvazku a školní asistent na 0,5 úvazku
Základní škola a mateřská škola Rybitví nabízí pozici asistent pedagoga na 0,25 úvazku a školní asistent na 0,5 úvazku od ledna 2022. Naše škola se nachází v klidném prostředí v blízkosti krásné přírody a lesa. Vzhledem k malým počtům žáků vládne ve škole rodinná a tvůrčí atmosféra. Zaměřujeme se na individuální nadání žáků. Škola prochází velkým rozvojem, který nabízí také i všem jejím zaměstnancům, kteří se na něm podílejí. Těšíme se na novou posilu našeho týmu.

Pedagog MŠ
Mateřská škola Slepotice, okres Pardubice hledá učitelku/učitele do smíšené třídy od 1. 2.2022 do 30.6.2022. Nabídky prosím, posílejte na email skolaslepotice@seznam.cz Více info na tel. 731 526 375.

Asistent/ka ředitele školy
Střední škola zemědělská a VOŠ Chrudim, Poděbradova 842, přijme asistenta/ku ředitele. Předpokládaný termín nástupu: 1. dubna 2021. Životopis zasílejte na valasek@szes-chrudim.cz, popř. volejte na tel.: 731 408 756. Více informací na https://www.szes-chrudim.cz/category/pracovni-prilezitosti

Kuchař ,kuchařka
Dobrý den,
mateřská škola Načešice uvítá kuchaře(ku) po doby nemoci stávající paní kuchařky.
Děkujeme za zavolání.
ZŠ Zdechovice přijme vychovatelku ŠD
Základní škola Zdechovice vyhlašuje výběrové řízení na pozici vychovatelka ŠD. Hra na hudební nástroj vítána. Bližší informace u ředitele školy.

Učitelka MŠ - překryv
Mateřská škola Pardubice Erno Košťála 991 přijme od 1. 1. 2022 paní učitelku na zkrácený úvazek. Nabídky zasílejte na mseko@tiscali.cz nebo na tel.č. 604 816 068

Základní škola Luže shání asistenta pedagoga
Základní škola Luže hledá od 1. února 2022 posilu do svého týmu na pozici asistent pedagoga. Náplní práce bude asistence ve třídě 2. stupně. Výše úvazku je 0,5. Požadujeme zodpovědnost, spolehlivost a kvalifikaci pro asistenta pedagoga (vzdělání dle zákona o pedagogických pracovnících nebo absolvování kurzu pro asistenta pedagoga). Nabízíme 8 týdnů dovolené, příjemný pracovní kolektiv a vstřícné vedení. Své nabídky posílejte do 10. ledna 2022 na email: v.hospodka@seznam.cz, případně volejte na tel.:733 108 789. Těšíme se na Vás!

Vedoucí kuchař/ka
Do Mateřské školy Zvoneček Pardubice - Polabiny, Sluneční 284, přijmeme vedoucí kuchařku - kuchaře. Nástup možný dle dohody. Životopis zasílejte na email: ms-slunecni@seznam.cz.

Učitel/ka matematiky a fyziky
Základní škola 28. října 581 v Žamberku přijme od 1.1.2022 učitele matematiky a fyziky.

Učitel/ka pro I. stupeň
Hledáme učitele/učitelku pro děti I. stupně pro celodenní stacionář ve středisku výchovné péče.

Učitel/ka II. stupeň ZŠ Palackého Moravská Třebová
Učitel/ka II. stupeň ZŠ Palackého Moravská Třebová. Od školního roku 2022/2023 přijmeme na pracovní úvazek 1,0 kvalifikovaného pedagoga v libovolné kombinaci M - Fy, Tč, Pč, Ch. Nabízíme vstřícné pracovní prostředí a přátelský pedagogický sbor s perspektivou dlouhodobé pracovní pozice. Kontakt: Mgr. Bc. František Zeman, zástupce ředitele pro II. stupeň
e-mail: zemanf@2zsmtrebova.cz
tel. 731 105 263

Asistent/ka pedagoga
Nabízíme místo asistenta/ky pedagoga od 1.1.2022 na 0,5 úvazku s potřebným vzděláním v ZŠ Pardubice-Svítkov. Jedná se o žáka se SVP v 1.třídě. Výhodou je částečná znalost anglického jazyka. Životopisy prosím zasílejte na e-mail: skola@zssvitkov.cz a případné dotazy na tel: 603 831 778

Učitel/ka 1.stupeň - zástup za nemoc
Po dobu dlouhodobé nemoci nabízíme práci na 1.stupni na ZŠ Pardubice-Svítkov. Vhodné i pro důchodce či studenty dokončující pedagogické fakulty. Pro bližší informace pište na e-mail: skola@zssvitkov.cz či tel: 603 831 778

Učitel/ka českého jazyka
Do našeho pracovního týmu na ZŠ Nasavrky, okres Chrudim hledáme učitele/učitelku českého jazyka. Nástup od 1.9.2022, výhledově i na dobu neurčitou.

Učitelka mš- překrývání
Mateřská škola Březina, okres Svitavy přijme kvalifikovanou učitelku na zkrácený úvazek 9 hodin týdně. Více info na mailu ms.brezina@tiscali.cz, tel. 461 321 124.

Kuchařka do školní jídelny
ZŠ a MŠ Hradec nad Svitavou, okres Svitavy přijme od 1. 2. 2022 kuchařku na celý úvazek do školní jídelny. Požadujeme vyučení nebo zkušenost v oboru. Nabízíme pracovní úvazek na dobu určitou s možností změny na dobu neurčitou. Více informací získáte u ředitelky školy, kontakty viz. níže.<br />

Učitel/učitelka anglického jazyka
Hledáme učitele/učitelku anglického jazyka pro první i druhý stupeň základní školy. Základní škola Resslova Hlinsko.

Hledáme školníka
Základní škola Luže hledá od 1. února 2022 posilu do svého týmu na pozici školníka/úklidového pracovníka. Náplní práce bude údržba budovy I. stupně školy a školního pozemku, drobné provozní opravy, obsluha vytápění budovy, úklid. Výše úvazku je 1,0. Požadujeme manuální zručnost, pracovitost a spolehlivost. Nabízíme 5 týdnů dovolené, možnost služebního bytu, příjemný pracovní kolektiv a vstřícné vedení. Své nabídky posílejte do 10. ledna 2022 na email: v.hospodka@seznam.cz, případně volejte na tel.: 733 108 789. Těšíme se na Vás!

ZŠ Luže hledá uklidového pracovníka
Základní škola Luže hledá od 1. února 2022 posilu do svého týmu na pozici úklidový pracovník. Náplní práce bude úklid v budově I. a II. stupně ZŠ. Výše úvazku je 1,0. Požadujeme zodpovědnost, pracovitost a spolehlivost. Nabízíme 5 týdnů dovolené, možnost služebního bytu, příjemný pracovní kolektiv a vstřícné vedení. Své nabídky posílejte do 10. ledna 2022 na email: v.hospodka@seznam.cz, případně volejte na tel.: 733 108 789. Těšíme se na Vás!

Asistent pedagoga
ZŠ Lubná - Sebranice přijme od 1. 1. 2022 asistenta pedagoga na 1. stupeň ZŠ v Sebranicích. Bližší informace na čísle 736 481 865.

Učitel/ka II.
ZŠ Prachovice hledá učitele/lku nejlépe s aprobací dějepis, tělesná výchova, případně občanská výchova. O místo se mohou ucházet i zájemci s aprobací I. stupně. Podmínkou je potřebná kvalifikace dle zákona o pedagogických pracovnicích. Nástup od 1. února 2022.

Hledáme kvalifikovanou učitelku do Mateřské školy Opatovice n/L, okres Pardubice
Mateřská škola Opatovice n/L, okres Pardubice přijme kvalifikovanou učitelku MŠ (dlouhodobější zástup za nemoc). Požadavky na vzdělání:
vzdělání dle zákona č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících, v aktuálním znění. Další požadavky: spolehlivost, pracovitost, profesionální přístup k dětem, rodičům a kolegům.
Kontakt: 601 360 464, skola@msopatovice.cz, Mgr. Magda Navrátilová

Základní škola, Chrast, okres Chrudim
Hledáme učitele s aprobacemi:
Ruský jazyk, Dějepis, Hudební výchova - 2 volná pracovní místa od 20.2.2022 (zástup za MD a RD)
Český jazyk, Výchova k občanství - 1 volné pracovní místo od 1.9.2022
(výhled na smlouvu trvalou)
Nabízíme moderně vybavenou školu, přátelský kolektiv a šikovné žáky...

Učitel/ka mateřské školy
Základní škola a mateřská škola Rybitví přijme od 1. 2. 2022 kvalifikovaného učitele/učitelku MŠ do pracovního poměru na celý úvazek. Praxe v předškolním vzdělávání vítána. Nabízíme příjemné pracovní prostředí, vstřícný kolektiv a rodinnou atmosféru mateřské školy, která je dobře dostupná MHD. Škola se nachází ve středu obce Rybitví (nedaleko Pardubic), ale zároveň v blízkosti lesa a krásné přírody. Nabídky zasílejte na e-mail mszastupce@skolarybitvi.cz nebo volejte na tel. 734169200, zástupkyně ředitelky školy Mgr. Eva Pipková.
V případě dohody nástup možný i dříve.

Školní asistent
Mateřská škola Turkovice, okres Pardubice hledá školního asistenta(ku) s nástupem od 1.12.2021 nebo od 1. 1.2022, 20 hodin týdně úvazek 0,5. Požadujeme kvalifikaci pro asistenta pedagoga ( vzdělání dle zákona o pedagogických pracovnících nebo absolvování kurzu pro asistenta pedagoga ), kladný a vstřícný vztah k dětem. V případě zájmu volejte 777203351 nebo pište na e-mail: MSTurkovice@seznam.cz

Učitel/ka ZŠ - suplující
Základní škola a mateřská škola Rybitví nabízí pozici suplujícího učitele ZŠ
za nepřítomné kolegy např. z důvodu nemoci. Nástup možný dohodou. Naše škola se nachází v klidném prostředí v blízkosti krásné přírody a lesa. Vzhledem k malým počtům žáků vládne ve škole rodinná a tvůrčí atmosféra. Zaměřujeme se na individuální nadání žáků. Výhodou je dělení tříd na menší skupiny žáků při výuce. Škola prochází velkým rozvojem, který nabízí také i všem jejím zaměstnancům, kteří se na něm podílejí. Těšíme se na novou posilu našeho týmu.

Stránky: << < 1 2 > >>