Přihlásit se      O portálu     Kontakty

Hledáme pedagoga

Typ inzerátu: Kategorie: Hledat text:

Asistent pedagoga na 0,6389 úvazku od 1. 11. 2021
Základní škola a mateřská škola Rybitví nabízí pozici asistent pedagoga na 0,6389 úvazku od 1. 11. 2021. Naše škola se nachází v klidném prostředí v blízkosti krásné přírody a lesa. Vzhledem k malým počtům žáků vládne ve škole rodinná a tvůrčí atmosféra. Zaměřujeme se na individuální nadání žáků. Škola prochází velkým rozvojem, který nabízí také i všem jejím zaměstnancům, kteří se na něm podílejí. Těšíme se na novou posilu našeho týmu.

Výběrové řízení na funkci ředitele/ředitelky ZŠ Erudio Orlicko v Žamberku
Hledáme inspirativní osobnost s prokazatelnými manažerskými schopnostmi, která bude rozvíjet a naplňovat vizi soukromé základní školy a školky.
Motivační dopis a strukturovaný životopis zasílejte na zdenek.kapitan@program-erudio.cz do 12.11.2021. Bližší informace na telefonu 724 319 641.

Hledáme učitele/učitelku ČJ
Základní škola, Skuteč, Komenského 150, okres Chrudim přijme učitele/učitelku českého jazyka pro II. stupeň. Nabízíme plný úvazek, nástup možný ihned.

Hledáme kvalifikovaného učitele pro 1. stupeň ZŠ
Do naší málotřídní školy v Řepníkách hledáme kvalifikovaného učitele nebo učitelku s aprobací na I. stupeň ZŠ s úvazkem 0,5

Přijmeme učitele Čj-OV, Fy-s jakoukoli aprobací
Od 1. 9. 2022 přijmeme na plný úvazek za kolegy odcházející do důchodu učitele/učitelku českého jazyka - OV a fyzikáře s jakoukoli další aprobací (možno i odborník z praxe). Nabídky na: skola@zsrohb.cz nebo telefon 466 942 020. ZŠ Rohovládova Bělá, okres Pardubice

Školní asistent
Pro Mateřskou školu Ústí nad Orlicí, Na Výsluní 200 hledáme školní asistentku( asistenta) na 0,7 úvazku s okamžitým nástupem.
Požadujeme vzdělání pedagogického směru nebo ukončený Kurz asistenta.

Konkurs na vedoucí pracovní místo ředitele/ředitelky MATEŘSKÁ ŠKOLA PŘEDHRADÍ, okres Chrudim
Starosta obce Předhradí vyhlašuje konkurs na vedoucí pracovní místo ředitelky/ředitele MATEŘSKÁ ŠKOLA PŘEDHRADÍ, okres Chrudim. Předpoklady pro výkon činnosti ředitele

• odborná kvalifikace a předpoklady pro výkon činnosti ředitelky/ředitele v souladu s § 5 zákona č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů
• znalost školských předpisů a školské problematiky
• dobrý zdravotní stav
• osobnostní předpoklady pro pracovní místo ředitele mateřské školy - zejména občanská a morální bezúhonnost, organizační a řídící schopnosti
• předpokládaný nástup na pracovní místo – od 1.2.2022
Přihlášku včetně všech výše uvedených příloh doručte v zapečetěné obálce nadepsané: KONKURS – MŠ PŘEDHRADÍ - NEOTVÍRAT! nejpozději do pondělí 8.11.2021, do 17 hod, na adresu:
Obec Předhradí, Kap. Svatoně 80, 539 74 Předhradí.
Bližší informace na https://www.predhradi.cz/urad-obce/uredni-deska/konkurs-na

Učitelka 1. stupně
ZŠ Litomyšl, Zámecká 496 přijme do pracovního poměru učitele/učitelku prvního stupně (plný úvazek, zástup za mateřskou dovolenou). Nástup možný IHNED.

Výběrové řízení č. 30/2021 – vedoucí oddělení informatiky – kancelář ředitele úřadu
Ředitel Krajského úřadu Pardubického kraje vyhlašuje výběrové řízení č. 30/2021 dle zákona č.
312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků a o změně některých zákonů, na obsazení pracovního místa

"vedoucí oddělení informatiky - kancelář ředitele úřadu"

více informací zde: https://www.pardubickykraj.cz/viewDocument.aspx?document=64048

Učitel/ka českého jazyka
Základní škola, Chrudim, Dr. Peška 768 přijme učitele/učitelku českého jazyka pro II. stupeň. Nabízíme plný úvazek, nástup možný ihned. Nabídky zasílejte na e-mail: zs.drpeska@seznam.cz příp. tel. 469 620 582.

Učitel/ka M - Inf
Základní škola v Rosicích, okres Chrudim přijme učitele/učitelku matematiky a informatiky jako zástup za MD na plný úvazek. Předpokládaný nástup 1.1.2022.

Vychovatel/ka ŠD
Základní škola, Hrochův Týnec, okres Chrudim přijme od 1.1.2022 vychovatele/ku školní družiny na 1,00 úvazek. Životopisy zasílejte na zsht@centrum.cz. Nabízíme příjemné prostředí a přátelský kolektiv.
Vzdělání, komunikativnost a samostatnost nutné, praxe vítána.
Stránky školy www.zsht.cz

Školník
Základní škola, Hrochův Týnec, okres Chrudim přijme od 1.12.2021 školníka na 1,00 úvazek. Životopisy zasílejte na zsht@centrum.cz. Nabízíme příjemné prostředí a přátelský kolektiv.
Dokončené střední odborné vzdělání (minim. výuční list) technického zaměření a samostatnost nutné, praxe výhodou.
Stránky školy www.zsht.cz

Kuchařka do školní jídelny MŠ
MŠ Víta Nejedlého Chrudim přijme kuchaře/kuchařku do školní jídelny na úvazek 0,9375. Pracovní poměr na dobu určitou, s možností prodloužení na dobu neurčitou. Nástup 3.1.2022.
Životopis zasílejte na email reditelka@msvn.cz.
Bližší informace na telefonu 603168962.

Učitel 1. stupeň
Základní škola Pardubice, Benešovo náměstí 590 poptává učitele 1. stupeň na celý úvazek. Pravděpodobný nástup 2. pololetí školního roku 2021/2022.

Učitel 1. stupeň/speciální pedagog
Základní škola Pardubice, Benešovo náměstí 590 poptává učitele 1. stupně nebo speciálního pedagoga na poloviční úvazek. Pravděpodobný nástup k 1. 11. 2020.

Asistent pedagoga ZŠ na zkrácený úvazek
Základní škola a mateřská škola Morašice okres Chrudim hledá asistenta/ku pedagoga pro I. stupeň ZŠ s kratším pracovním úvazkem. Požadujeme kvalifikační předpoklady pro práci asistenta pedagoga dle § 5 odst. 3 vyhl. č. 27/2016 Sb. Nabídky zasílejte na e-mail: skola@skola-morasice.cz

uklízečka
Speciální mateřská škola, základní škola a praktická škola Pardubice, Do Nového 1131, Pardubice přijme od 1.11.2021 uklízečku na snížený úvazek 6 hodin denně. Bližší informace na telef. čísle 774 510 233 životopisy zasílejte na e-mail: zvskla@volny.cz.

Školní asistent
Nabízíme pracovní místo školního asistenta v MŠ České Libchavy.

asistent pedagoga - zkrácený úvazek
Hledáme do svého týmu asistenta pedagoga na 10 hodin týdně.
Základní škola Zámrsk, okres Ústí nad Orlicí


Velmi seriózní nabídka pujcky.

Nabízím pujcky až do výše 50 000–4 000 000 Kc, celkem i více, podle potreby a na vyžádání. Moje úroková sazba: 3 .Termín splácení: 1 až 25 let.Dekuji za pochopení a spolupráci. E - mail : alena.gebertova@seznam.cz


Vychovatel/vychovatelka do školní družiny
Základní škola a mateřská škola, Orel, okres Chrudim přijme vychovatelku do školní družiny. Úvazek je 0,9 (ranní i odpolední družina), případně 0,7 (odpolední družina). Možný nástup od 1. 10. 2021, případně dle domluvy.
Bližší informace poskytne ředitelka školy: email reditelka@skolaorel.cz, mobil 739 593 163.

Vychovatel/vychovatelka do školní družiny
Základní škola Heřmanův Městec, okres Chrudim přijme vychovatelku do školní družiny na plný úvazek (28 hodin přímé pedagogické činnosti) na zástup za rodičovskou a mateřskou dovolenou s nástupem od 1. 1. 2022. Požadujeme splnění kvalifikačních předpokladů a nadšení pro práci s dětmi. Nabízíme nadšený kolektiv pedagogů školní družiny, benefity z FKSP, vstřícné vedení školy a krásné prostředí školy a jejího okolí. Životopisy zasílejte na e-mail skola@zshm.cz. Bližší informace poskytneme na telefonu 607 172 449 nebo na osobním setkání.

Učitel/ka 1. stupně
Masarykova ZŠ Dolní Roveň hledá kvalifikovaného a spolehlivého učitele/učitelku I. stupně. Nástup od 1.12.2021.

Učitel/učitelka ekonomických předmětů
Obchodní akademie Pardubice vyhlašuje výběrové řízení na pozici: učitel/učitelka ekonomických předmětů.
Nástup od 1.1.2022 nebo dohodou.

Více na webu školy:
https://oapce.cz/o-skole/pracovni-prilezitosti

Hledáme učitelku do MŠ Dobříkov
Nabízíme místo učitelky MŠ na celý úvazek od 1. 11. 2021. Jsme venkovská 2 třídní mateřská škola a hledáme posilu.

Asistent pedagoga
Mateřská škola v Bystřeci, okres Ústí nad Orlicí, hledá asistenta pedagoga.
Nástup od 1. 10. 2021 na plný úvazek.

Hledáme kvalifikovanou učitelku do MŠ Sluníčko Stradouň
Do MŠ Sluníčko ve Stradouni hledáme kvalifikovanou učitelku na 0,37 úvazku. Více informací na tel. čísle 725024981.

Učitelka mateřské školy
Mateřská škola Vostelčice, Choceň přijme kvalifikovanou učitelku/učitele na dobu určitou - zástup za MD na částečný úvazek (0,806). Nástup k 1.11.2021 (případně dle dohody). Nabídky včetně profesního životopisu zasílejte na e-mail: ms.vostelcice@seznam.cz

Částečný úvazek - učitel
Základní škola Čeperka, okres Pardubice hledá na částečný úvazek učitele na 1. stupeň (výše úvazku 0,3 h pondělí - pátek).

Vedoucí školní jídelny
Vedoucí školní jídelny
Od 1.11.2021 nabízí MŠ Osík
(Osík 239, 56967 Osík) volné pracovní místo na pozici vedoucí školní jídelny na částečný úvazek ( úvazek 0,5 vedoucí školní jídelny, 0,2 úvazek kuchařka)

Vedoucí školní jídelny:
Práce na PC, zodpovědnost za chod školní jídelny, normování, sestava jídelníčků, objednávání surovin, kontakt se strávníky.

Životopisy zasílejte na: matskola.osik@centrum.cz

ZŠ Staré Ždánice - učitelka, vychovatelka
ZŠ Staré Ždánice hledá učitelku/vychovatelku. Nástup možný ihned. Kontaktujte paní ředitelku Ludmilu Zvěřinovou (tel. č. 723 828 703 nebo ludmilazverinova@seznam.cz)

Účetní
Speciální základní škola a střední škola Svitavy, Milady Horákové 488/44, Svitavy, hledá účetní na celý úvazek.

Učitel/ka českého jazyka
Střední škola zemědělská a VOŠ Chrudim přijme na plný (nebo částečný) úvazek učitele/učitelku českého jazyka. Zájemce žádáme o zaslání životopisu. Nástup možný ihned.

SAMOSTATNÝ/Á ÚČETNÍ
Ředitelka Centra celoživotního vzdělávání - zařízení pro DVPP Pardubického kraje vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa:
SAMOSTATNÝ/Á ÚČETNÍ
Podobné informace k výběrovému řízení jsou na webu www.ccvpardubice.cz v sekci ke stažení.

Mgr. Monika Jirásková
Ředitelka CCV Pardubice

Pomocná kuchařka
Přijmeme pomocnou kuchařku - plný úvazek, pracovní doba 6.00-14.30, Nabízíme: plat dle platných tabulek MŠMT, příjemné prostředí a prima kolektiv, dotované obědy, 5 týdnů dovolené
Požadujeme: spolehlivost a pečlivost, ochotu pracovat, zdravotní průkaz

Učitel/ka českého jazyka
Základní škola Jindřicha Pravečka Výprachtice, okres Ústí nad Orlicí, hledá učitele/ku českého jazyka pro II. stupeň na zástup za mateřskou dovolenou s nástupem od 1. 2. 2022.
Požadujeme: kvalifikační předpoklady pro práci učitele pro 2. st. ZŠ.
Nabídky zasílejte na e-mail: zs.vypr@email.cz , příp. tel. 733 310 946.


Učitelka MŠ na 1/4 úvazku
Nabízíme pozici učitelky MŠ na zkrácený úvazek (0,25) na denní překrývání do MŠ Pampeliška - Pardubice Hostovice 30

Učitelka mš, překrývání
Mateřská škola Březina, okres Svitavy přijme kvalifikovanou učitelku na zkrácený úvazek, tj. 9 hodin týdně. Více info na mailu ma.brezina@tiscali.cz, tel. 461321124

Učitel/ka 1.stupně, ZŠ Erudio Žamberk
ZŠ Erudio Orlicko hledá posilu pro svůj tým učitele(ku) - 1. stupeň ZŠ.
Jsme škola s rozšířenou výukou anglického jazyka, která pomáhá dětem objevit v čem vynikají a svobodně se rozvíjet. Nabízíme výborný kariérní start začínajícím pedagogům, nadstandartní ohodnocení a pozitivní pracovní zázemí. Záleží nám na profesním rozvoji našich učitelů.
Jak si Vás představujeme?
Především rád/a pracujete s dětmi a umíte je zaujmout. Jste aktivní, kreativní, máte plno energie, dobré nápady a chuť je realizovat. Je na Vás spolehnutí, pracujete týmově. Jste otevřen/a novým vzdělávacím směrům a přístupům.
Co nabízíme?
Příjemné a inspirativní pracovní prostředí v nové budově, množství didaktických pomůcek a technické vybavení pro práci. Třídy s nízkým počtem žáků. Anglicko-český kolektiv nadšených a tvůrčích spolupracovníků. Možnost osobního růstu.
Nadstandartní mzdové ohodnocení nejen pro absolventy začínáme na hrubé mzdě 41 000 Kč.
Dále: pracovní notebook, tel.

Učitel/ka MŠ
Mateřská škola Sedmikráska Litomyšl přijme od 1.9.2021 kvalifikovaného učitele/učitelku na plný úvazek. Nabídky včetně profesního životopisu zasílejte na e-mail: reditelna.sedmikraska.lit@seznam.cz

Kuchař/ka do mateřské školy
Mateřská škola Čtyřlístek Pardubice hledá kuchaře či kuchařku na plný úvazek. Nástup možný ihned. Více informací pouze na telefonním čísle 774 151 250 nebo na emailové adrese info@ctyrlistek-pardubice.eu.

Školní asistent
Základní škola Pardubice, Benešovo náměstí 590 poptává školní asistentku na poloviční úvazek. Nástup 1. 9. 2021

Lektor/lektorka angličtiny
Hledáme další lektory do naší jazykové školy pro děti v Pardubicích Polabinách.

Asistent pedagoga - 1.stupeň ZŠ
Málotřídní Základní škola Ústí nad Orlicí, Školní 75 hledá od 1.9.2021 asistenta pedagoga - úvazek 0,75. Životopis zasílejte na e-mail: reditelka@zskerhartice.cz.

Školní asistent/ka
Masarykova ZŠ v Morašicích u Litomyšle přijme školní asistentku na 0,5 úvazku pro práci s žáky na I. stupni. Nástup možný už od 1. 9. 2021. Podmínkou je splnění kvalifikačních předpokladů. Těšíme se na spolupráci!

Hledáme asistenta pedagoga
hledáme asistenta pedagoga na úvazek 0,75 (6 hodin denně)
Požadujeme:
• ukončený akreditovaný kurz na asistenta pedagoga
• kladný a vstřícný přístup k dětem, kreativitu a chuť pracovat
Nabízíme:
• milé pracovní prostředí
• vstřícný kolektiv
• dobré finanční ohodnocení a zaměstnanecké benefity
Náležitosti přihlášky :
• Strukturovaný životopis s fotografií
• Přehled o průběhu předchozího vzdělání a zaměstnání
• Běžnou kopii dokladu o dosaženém odborném vzdělání

Učitelka MŠ (zkrácený úvazek)
Mateřská škola Lentilka, Ústí nad Orlicí, Heranova 1348 přijme od 1.9.2021 - 31.8.2022 kvalifikovanou učitelku na zkrácený úvazek 12,5 h/týdně přímé práce.
Nabídky včetně profesního životopisu zasílejte na e-mail: msheranova@tiscali.cz

Učitel/učitelka D/VV/PČ případně 1. stupeň
Do pracovního kolektivu sborovny Základní školy a mateřské školy Městečko Trnávka, okres Svitavy, hledáme učitelku (učitele) pro výuku předmětů D, VV, PČ, popřípadě 1. st. ZŠ s nástupem 25. 8. 2021nebo dle dohody. Zájemci se mohou hlásit e-mailem na adresu zs.mtrnavka@mtr.cz nebo telefonicky 736 629 814.

Asistent pedagoga v ZŠ
Základní škola a mateřská škola Horní Třešňovec, okres Ústí nad Orlicí, hledá asistenta/ku pedagoga do 2.ročníku s nástupem od 01/09/2021. Požadujeme: kvalifikační předpoklady pro práci asistent/ka pedagoga. Nabízíme 0,63 úvazek. Nabídky zasílejte na e-mail: zsms@hornitresnovec.cz

Stránky: << < 1 2 > >>