Přihlásit se      O portálu     Kontakty

Hledáme pedagoga

Typ inzerátu: Kategorie: Hledat text:

Učitelka MŠ - překryv
Mateřská škola Pardubice, Wintrova II 579 hledá paní učitelku na překryv. Nástup možný ihned.

Asistent/ka pedagoga
Gymnázium Ústí nad Orlicí hledá asistenta/tku pedagoga na celý úvazek s možností nástupu od října, nejpozději od prosince 2020.
Více podrobností na https://www.gymuo.cz/prispevek=1466/

Učitel/ka I.stupně
ZŠ Prachovice, okres Chrudim hledá učitele/ku pro I. stupeň, nyní ideálně pro výuku v 5. ročníku. Nástup možný ihned.

Učitelka překrývání
Mateřská škola Březina, okres Svitavy přijme učitelku na překrývání,na 2.5 hod. Více info na ms.brezina@tiscali.cz.

Vychovatelka ŠD
Základní škola Mikulovice hledá vychovatelku do školní družiny s nástupem od 1. 1. 2021.
Kontakt: zs.mikulovice@volny.cz nebo tel.: 731 104 993

Učitel/učitelka na jednotřídní ZŠ
Jednotřídní ZŠ Raná, okres Chrudim hledá učitele/učitelku na částečný pracovní úvazek rozvržený do celého týdne. Požadujeme splnění kvalifikačních požadavků a schopnost učit AJ. Uvítáme praxi na malotřídní škole. Pracovní poměr na dobu určitou, nástup možný i během školního roku. Informace na tel. čísle 739 455 249 nebo e-mailu skola@obecrana.cz

Asistentka pedagoga
ZŠ Mikulovice nabízí místo asistenta pedagoga na 0,5 úvazku s nástupem ihned.
Kontakt.: zs.mikulovice@volny.cz, tel.: 731104993

Učitel TV pro 2.stupeň ZŠ
Základní škola 28.října 581 v Žamberku přijme učitele tělesné výchovy pro 2.stupeň.

Máš rád/a výzvy? Hledáš rád/a cesty? Máš pedagogické vzdělání?
Jsme nová alternativní škola. Naší vizí je vést děti k osobní zodpovědnosti a naučit je být platným členem společnosti. Důležité pro nás je kritické myšlení a zájem dítěte o vzdělání. Učit budeš děti od 1. do 5. třídy.

Není to jen o vzdělávání, ale i o zábavě. Hledáme člověka, který to dokáže skloubit. Máme jedinečné ŠVP, vzdělávací map, které ti budou po celou cestu podporou. Připravujeme je pro grafické zpracování, abychom měli deníky pro všechny děti a ty měli jasnou představu, co musí ještě ve škole zvládnout a kde na své cestě právě jsou.

Hledáme člověka, který se nebojí dělat věci jinak, má chuť ke změně a chce do toho jít naplno!

Nabízíme: Svobodu! (organizační, řídící)
Požadujeme: Zodpovědnost! (vůči sobě, dětem, rodičům a škole)

Chceš to?

Napiš mi: zdenek.kratochvil@zscomenia.cz nebo rovnou volej: 604 130 528.

Těšíme se!

Asistent pedagoga
Základní škola, Nasavrky, okres Chrudim hledá do svého týmu asistenta pedagoga. Zájemci, kontaktujte prosím vedení školy na tel. 725 834 348, nebo na e-mail: reditelna@zsnasavrky.cz

odborný vychovatel - speciální pedagog
Hledáme vychovatele/vychovatelku do malého týmu v Dětském domově rodinného typu.

Požadujeme odbornou kvalifikaci pro výkon práce vychovatel/ka podle § 16 zákona č. 563/2004 Sb., psychickou způsobilost podle § 18 zákona č. 109/2002 Sb. řidičský průkaz sk. B, ochotu pracovat v nerovnoměrně rozvržené pracovní době.

ŠKOLNÍ ASISTENT/KA
Mateřská škola Březina, okres Svitavy hledá školního asistenta/ku na zkrácený úvazek 0,5/4 hodiny denně/, na dobu určitou, tj. do 30.6.2021. Požadujeme pedagogické vzdělání nebo kurz asistenta pedagoga. Nástup možný ihned. Kontakt: ms.brezina@tiscali.cz, 461 321 124

Učitel/ka 1. stupně ZŠ
ZŠ a MŠ Holetín, okres Chrudim hledá učitele/učitelku 1. stupně ZŠ pro výuku ve spojených ročnících (2., 3., 5. r.) na plný úvazek. Požadujeme splnění kvalifikačních předpokladů, vítána angličtina. Plat dle platných platových tabulek. Pracovní poměr na dobu určitou 1 roku s možností prodloužení na dobu neurčitou. Nástup je možný v průběhu šk. roku 2020/2021 po vzájemné dohodě. Bližší informace na tel. 739 455 235 nebo na emailu info@skolaholetin.czSpeciální pedagog
IZŠMŠ Sruby hledá speciálního pedagoga na 1 hodinu předmětu speciální pedagogické péče týdně.

Učitel/ka mateřské školy
Základní škola a mateřská škola Rybitví nabízí pracovní místo učitel/ka MŠ. Jedná se o práci na celý úvazek, nástup možný ihned. Naše škola se nachází v klidném prostředí v blízkosti krásné přírody a lesa, ale zároveň v dosahu MHD Pardubice. Ve škole panuje rodinná a tvůrčí atmosféra, která se od letošního roku začala zaměřovat na nadání dětí a žáků. Škola prochází velkým rozvojem, který nabízí také i všem jejím zaměstnancům, kteří se na něm podílejí. Těšíme se na novou posilu našeho týmu.

Učitel/ka 1. stupně ZŠ se zaměřením na anglický jazyk
Základní škola a mateřská škola Rybitví nabízí od školního roku 2020/2021 pracovní místo učitel/ka 1. stupně ZŠ se zaměřením na anglický jazyk. Naše škola se nachází v klidném prostředí v blízkosti krásné přírody a lesa. Vzhledem k malým počtům žáků vládne ve škole rodinná a tvůrčí atmosféra, která se od letošního roku začala zaměřovat na nadání žáků. Škola prochází velkým rozvojem, který nabízí také i všem jejím zaměstnancům, kteří se na něm podílejí. Těšíme se na novou posilu našeho týmu.

Učitelka MŠ - zástup za dlouhodobou nemoc
MŠ Kytička Pardubice hledá učitelku na zástup za dlouhodobě nemocnou kolegyni. Jedná se o plný úvazek. Požadujeme odborné vzdělání pro učitelku MŠ.

Učitelka MŠ
Mateřská škola, Chrudim 2, Dr. Jana Malíka 765, hledá učitelku, zástup za mateřskou dovolenou, nástup možný ihned.

Hledáme učitele/učitelku do MŠ
MATEŘSKÁ ŠKOLA, POKŘIKOV okres Chrudim přijme pro školní rok 2020/2021 kvalifikovanou učitelku na překrývání. Více informací na tel.čísle 604 600 847.

hledáme učitelku ZŠ - I. stupeň ZŠ na zkrácený úvazek
Pro školní rok 2020/2021 hledáme učitelku s kvalifikací pro 1. stupeň základní školy. Nabízíme zkrácený úvazek ve výši 0, 4 - každý den v týdnu

Učitel/učitelka tanečního oboru a literárně dramatického oboru ZUŠ
Základní umělecká škola Králíky hledá kvalifikovaného učitele tanečního oboru na částečný úvazek. Dlouhodobě hledá také kvalifikovaného učitele literárně dramatického oboru.
Více informací na tel. čísle 465 631 242 nebo emailu zus.kraliky@tiscali.cz.

Školní jídelna Gymnázium Dašická
Hledáme výpomoc při výdeji jídla ve školní jídelně na každý den v době od 11:30 do 14:30 hodin. V případě zájmu volejte na telefonní číslo: 774 539 052 nebo 774 239 052.

Hledáme uklízečku
Základní škola Pardubice, Benešovo náměstí 590 hledá uklízečku na celý úvazek (dělená směna). Nástup možný ihned. Zájemci hlaste se na tel. 603 726 653 nebo pište na email: jicinska.ema@benesovka.cz

Mzdová účetní
Základní škola Pardubice, Benešovo náměstí 590 hledá mzdovou účetní na celý úvazek. Práce s Vemou vítána. Zájemci hlaste se na tel. 603 726 653 nebo pište na email: jicinska.ema@benesovka.cz

Hledáme kolegyni/kolegu na pozici úklidu
Hledáme kolegyni, kolegu na pozici úklidu.
Základní škola Ústí nad Orlicí, Bratří Čapků 1332 hledá na dva plné úvazky kolegyně/kolegy na pozici úklidu.

Flexibilní pracovní doba, nadstandardní finanční ohodnocení, skvělý kolektiv zaměstnanců +veškeré benefity - příspěvek na obědy, příspěvek na rekreaci apod.

Zájemci hlaste se na tel. čísle 734 798 203 nebo emailu: reditel@zsbcuo.cz

Učitelka 1. stupně na zkrácený úvazek
Pro školní rok 2020/2021 hledáme učitelku s kvalifikací pro 1. stupeň základní školy. Nabízíme zkrácený úvazek ve výši 0, 227. Místo: Základní škola Čeperka

Učitelka/učitel českého jazyka pro 2. stupeň ZŠ.
Základní škola a mateřská škola Řečany nad Labem, okres Pardubice přijme od 1. 9. 2020 učitelku/učitele českého jazyka pro 2. stupeň ZŠ. Bližší informace poskytne ředitelka školy na telefonním čísle 604 413 601 nebo na e-mailu doubravova@zsrecany.cz (také adresa k elektronickému zaslání životopisu).


Terapeuti do terénní služby komplexní rehabilitace osob po poškození mozku
Centrum Kompre Pardubice hledá do svého nově budovaného týmu speciálních pedagogů a terapeutů pro dospělé se získaným poškozením mozku (mrtvice, úrazy, onemocnění CNS) motivované kolegy na pozice:
LOGOPED
ERGOTERAPEUT
KOGNITIVNÍ TRENÉR
PSYCHOTERAPEUT
Nabízíme velice zajímavou a smysluplnou práci, možnost vlastního nastavení pracovní doby a zajímavé finanční ohodnocení. Více na https://www.cedrops.cz/Volne-pracovni-pozice-a10_65.htm nebo uvedených kontaktech.

mzdová účetní/administrativní pracovnice
Základní škola Pardubice, Benešovo náměstí 590 poptává mzdovou účetní na poloviční úvazek a administrativní pracovnici na poloviční úvazek. Nástup v průběhu měsíce září 2020. Platová třída 10.

Asistent pedagoga - Základní škola Nové Hrady
Základní škola Nové Hrady přijme asistenta pedagoga na 0,5 úvazku od 1. 9. 2020. V případě zájmu kontaktujte ředitele školy Mgr. Petra Čermáka na tel. čísle 739 034 637.

Gymnázium Dašická hledá učitele matematiky a fyziky
Hledáme učitele matematiky a fyziky. Nástup co nejdříve. Výše platu je dle délky praxe, osobní ohodnocení po zkušební době a pravidelné odměny dle výkonu práce. Nabízíme stravování ve školní jídelně a FKSP je samozřejmostí. Ozvat se můžete na: 774239052, burian.ludek@gypce.cz.

Asistent pedagoga na 0,5 úvazku
Základní škola a mateřská škola Rybitví nabízí od školního roku 2020/2021 pracovní místo asistenta pedagoga do MŠ a do ZŠ. Naše škola se nachází v klidném prostředí v blízkosti krásné přírody a lesa. Vzhledem k malým počtům žáků vládne ve škole rodinná a tvůrčí atmosféra, která se od letošního roku začala zaměřovat na nadání žáků. Škola prochází velkým rozvojem, který nabízí také i všem jejím zaměstnancům, kteří se na něm podílejí. Těšíme se na novou posilu našeho týmu.

asistent pedagoga MŠ, ZŠ Dříteč
Hledáme asistenta/asistentku pedagoga do MŠ Dříteč (předškoláci) a ZŠ Dříteč ( 1. ročník).
Úvazek 0,5, pracovní doba 7:30- 11:30.
Plat cca 11.000,- pracovní poměr.
Obec Dříteč se nachází na spojnici měst Pardubice a HK.
Zaměstnanecké benefity: dovolená 40 dní, levné zdravé a chutné obědy, báječný pracovní kolektiv, benefity z FKSP.
kontakt: reditel@zs dritec.cz,
Mgr. Světlana Vacková (ředitelka) tel. 606 631 763

Učitel/ka 2. stupeň
K 1. 10. 2020 hledáme kolegu/kolegyni na 2. stupeň, nejlépe s aprobací/nadšením pro přírodopis, zeměpis, OV, případně fyziku, TV (lze částečně přizpůsobit i jiným předmětům). Plný úvazek na dobu neurčitou. Pedagogické vzdělání a nadšení do práce s dětmi vítány.
Kontakt: ředitelka školy - 739 630 519, batkova@riegrovka.cz

Učitel/ka 1. stupně ZŠ
Základní škola a mateřská škola Rybitví nabízí od školního roku 2020/2021 pracovní místo učitel/ka 1. stupně ZŠ. Naše škola se nachází v klidném prostředí v blízkosti krásné přírody a lesa. Vzhledem k malým počtům žáků vládne ve škole rodinná a tvůrčí atmosféra, která se od letošního roku začala zaměřovat na nadání žáků. Škola prochází velkým rozvojem, který nabízí také i všem jejím zaměstnancům, kteří se na něm podílejí. Těšíme se na novou posilu našeho týmu.

Hledáme paní na úklid v MŠ
Hledáme paní na úklid na poloviční úvazek do MŠ Pardubice, Na Třísle 70 s nástupem od 1.9.2020

Hledáme učitele/učitelku do MŠ
Hledáme učitele/učitelku na celý úvazek od 1.9.2020 do MŠ Pokřikov.
V případě zájmu volejte na tel: 604 600 847.

Vychovatel/ka do ŠD
ZŠ a MŠ Třebařov, okres Svitavy hledá vychovatele/ku do školní družiny na úvazek 0,4. Nástup od 1.9.2020.

MŠ Záměstí Choceň
Hledáme od 1. 9. 2020 paní učitelku pouze na překryv vycházek.
Pracovní úvazek 0,2419.


Školní asistent
ZŠ Moravany, okres Pardubice hledá školního asistenta na 0,4 úvazku, s nástupem od 1. 9. 2020.
Nabízíme práci v malém kolektivu, plat dle tabulky a počtu odpracovaných let. Požadujeme pedagogické vzdělání nebo ukončený kurz asistenta.

Vychovatel/ka
Základní škola Janov, okres Svitavy hledá vychovatele do školní družiny.

Učitel matematiky - 2. stupeň ZŠ
Základní škola Chvaletice, okres Pardubice přijme učitele/ku matematiky a fyziky na plný pracovní poměr. Zástup za MD. Nástup dle dohody.

Vychovatel Domova mládeže
Střední škola chovu koní a jezdectví Kladruby nad Labem hledá vychovatele pro Domov mládeže. Domov mládeže se nachází v areálu školy. Kapacita domova mládeže je 120 žáků a je v současné době naplněna

Asintent pedagoga a učitelka MŠ
MŠ Kamarádi, Vysoké Mýto příjme od 1.9. 2020 asistentku pedagoga na částečný úvazek 0,50 s další možností částečného úvazku jako učitelka MŠ (pedagogické vzdělání výhodou).

MŠ Erno Košťála Pardubice přijme učitelku mateřské školy
Od 1.9.2020 hledáme do svého týmu kvalitní učitelku mateřské školy na plný úvazek.Požadujeme splnění kvalifikačních předpokladů v souladu s § 6 zákona o pedagogických pracovnících
Nástup možný dle domluvy.
Kontakty v případě zájmu : 604 816 068
mseko@tiscali.cz

Hledáme učitele/lku MŠ na celý úvazek
Základní škola a mateřská škola Rudoltice hledá učitele(lku) MŠ
Nabízíme pracovní poměr na dobu určitou od 25. 8. 2020 do 25. 8. 2021 se zkušební dobou na 3 měsíce, s možností prodloužení pracovní smlouvy.
Velikost úvazku: 1,0
Platové zařazení: 9. platová třída, platový stupeň – dle délky praxe
Požadujeme:
kvalifikaci dle §6 zákona 563/2004 Sb., v platném znění
- občanská a morální bezúhonnost
- pozitivní vztah k dětem
- komunikativnost a schopnost týmové práce
- aktivní přístup k práci, spolehlivost, pečlivost, flexibilita
- ochota k dalšímu vzdělávání
- znalost a schopnost práce dle RVP PV
- základní znalost práce na PC
- hra na hudební nástroj

V případě zájmu zasílejte strukturovaný životopis s uvedenými kontaktními údaji na email: reditel@zsrudoltice.cz do 25. 7. 2020
Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru

Školník/školnice nebo uklízeč/uklízečka
Do Mateřské školy Slatiňany přijmeme od února 2021 uklízečku/školnici. Životopisy zasílejte na ms.slatinany@seznam.cz.

Učitel/ka 1. stupně ZŠ
Bohemia - HŠ a Střední pedagogická škola a Základní škola s.r.o. Chrudim přijme učitelku/učitele 1. stupně. Nástup od 24.8. 2020 . Požadujeme splnění kvalifikačních předpokladů a zájem o práci s dětmi. Kontaktujte ředitele školy na e-mailu slezacek.martin@bohemia.chrudim.cz nebo<br /> telefonicky 733 712 599.

Nabídka zaměstnání v profesi kuchařka
Nabízíme volné místo kuchařky na plný úvazek od 9/9 do MŠ Cerekvice nad Loučnou. V případě zájmu nás kontaktujte na tel. 737804831

Hledáme učitelku - učitele MŠ
MŠ Svitavy, Milady Horákové 27 přijme od 1.9.2020 učitelku MŠ na plný úvazek. V případě zájmu volejte 734862507.

Stránky: << < 1 2 > >>