Přihlásit se      O portálu     Kontakty

Aktivity DDM

Publikováno: 7. listopadu 2011
Ohodnotit článek:
Nehodnoceno

pondělí 7. listopadu 2011

DDM BETA Pardubice - aktivity - listopad

Přehled soutěží, vzdělávacích a příležitostných akcí a výstav - listopad 2011

 

Oddělení estetické výchovy : Folbrechtová Jitka

 

Výukové programyzoozimp-leto

 01.11.2011          2.a ZŠ  Br. Veverků        09.00 - 11.00 hod

02.11.2011          3.b ZŠ Spořilov               09.00 - 11.00 hod

03.11.2011          2.b ZŠ Spořilov               09.00 - 11.00 hod

04.11.2011          3.a ZŠ Spořilov               09.00 - 11.00 hod

08.11.2011          2.b ZŠ Br. Veverků         09.00 - 11.00 hod

09.11.2011          1.b ZŠ Spořilov               09.00 - 11.00 hod

10.11.2011          4.tř ZŠ Spořilov               09.00 - 11.00 hod

11.11.2011          2.a ZŠ Spořilov                09.00 - 11.00 hod

16.11.2011          2.a ZŠ Spořilov               09.00 - 11.00 hod

18.11.l2011         1.a ZŠ Spořilov               09.00 - 11.00 hod

25.11.2011          5.b ZŠ Spořilov               09.00 - 11.00 hod

29,11,2011          3.tř ZŠ Br.Veverků          09.00 - 11.00 hod

   
Adventní věnce na ZŠ Spořilov:

21.11.2011           1. – 2.tř

22.11.2011           3. – 4.tř

23.11.2011           5.tř

 

OBCHODNÍ CENTRUM  GRAND  24.11.2011

09.00  -  18.00 hod  Adventní věnce pro děti a dospělé

2.a a 2.b tř. ZŠ Br. Veverků ,  ŠD Br. Veverků , ZK DDM BETA

 

Obec  SPOJIL  -  Adventní věnce a vánoční dekorace

09.00 – 17.00 hod  - obec Spojil pro děti a občany

 

 Oddělení sportovní a spol. výchovy : Línková Jana                   
   

 SPORT + COUNTRY + STEP

15. 11.   9,00 hod.        MŠ Korálek - L. Novotná, J.

17.11.    Virginia - soustředění   - L. Novotná

 

              VODÁCI

19. 11.    vícedenní pěší turistika po Orlických horách:Nové Město n. Met. – Šediviny

  - Bc. L. Kopecký, K. Prouzová

 

 

              VLASTIVĚDNÉ PŘEDNÁŠKY 

  2.11.      8,45  Pověsti Pardubicka (3.A, ZŠ Polabiny 2)

               10,00 Stezka Viléma z Pernštejna (3.C, ZŠ Polabiny 3)

               13,30 Pověsti Pardubicka (družina, ZŠ Benešovo nám.)

  4.11.      8,30 Stezka Viléma z Pernštejna (4. třída, ZŠ Spořilov) – procházka

  9.11.      8,30 Stezka Viléma z Pernštejna (3.B, ZŠ Spořilov) – přednáška i procházka

11.11.      8,30 Stezka Viléma z Pernštejna (3. třída, ZŠ Benešovo nám.) – přednáška i procházka

16.11.      8,30 Pověsti Pardubicka (3.C, ZŠ Benešovo nám.)

                9,45 Stezka Viléma z Pernštejna (3.C, ZŠ Benešovo nám.) - procházka

23.11.     8,30 Stezka Viléma z Pernštejna (3.A, Polabiny 3)


                     

              HUDEBNÍ DÍLNY 

 

Pěvecká soutěž – Pardubické štěbetání

23. 11.  9,00 hod.       1. ročník soutěžní přehlídky pro malé zpěváčky - J. Línková


            

Oddělení pohybové výchovy : Kudrnová Hana a Mgr. Němcová Barbora

Tisk
DDM BETA Pardubice - aktivity - listopad

Rubriky: Aktivity DDMPočet zobrazení: 1735

Tagy:

Klára JelinkováKlára Jelinková

Další příspěvky od Klára Jelinková

Kontaktovat autora

Kontaktovat autora článku

x