Přihlásit se      O portálu     Kontakty

Sport

Publikováno: 21. září 2015
Ohodnotit článek:
Nehodnoceno

Vyhlášení vítězů XIII. ročníku Krajské olympiády Pardubického kraje

Slavnostní vyhlášení výsledků 13. ročníku Krajské olympiády dětí a mládeže Pardubického kraje a 12. ročníku Krajského atletického čtyřboje se konalo ve středu 16. září na v hudebním sále pardubické radnice. Akce se konala za účasti krajského radního pro sport René Živného, který předal cenu mezi jinými Gymnáziu Dašická Pardubice, které zvítězilo v soutěži O putovní pohár hejtmana Pardubického kraje.

„Poděkování patří všem pořadatelům a rozhodčím, kteří pro žáky a studenty připravili skvělé zázemí a podmínky pro sportovní boje v duchu fair play. Věřím, že se dobrá organizace a výkony mladých sportovců zúročí v dalších soutěžích,“ prohlásil René Živný. „Doufám, že se sport nedostane na listinu ohrožených druhů. Dnes jsou dvě hodiny tělocviku málo, dětem chybí obratnost a jsem proto rád, že učitelé a ředitelé děti ve sportu podporují,“ dodal radní.

Výsledky XIII. ročníku Krajské olympiády Pardubického kraje


Základní školy:

1. místo:   ZŠ Benešovo náměstí Pardubice - 47 bodů                                  

2. místo:   ZŠ U Stadionu Chrudim - 45 bodů

3. místo:   ZŠ Bratranců Veverkových Pardubice - 33 bodů


Střední školy:

1. místo:   Gymnázium Dašická Pardubice - 72 bodů                                     

2. místo:   Gymnázium Svitavy - 35 bodů

3. místo:   SŠ a ZŠ Bohemia Chrudim 30 bodů


Soutěž O putovní pohár hejtmana Pardubického kraje

Gymnázium Dašická Pardubice

Regiony České unie sportu Pardubického kraje:

1. místo:   Pardubice - 303 bodů                                                                            

2. místo:   Ústí nad Orlicí - 254 bodů                                                                     

3. místo:   Chrudim - 195 bodů                                                                               

4. místo:   Svitavy - 185 bodů                          


XII. ročník atletického čtyřboje

1. třídy základních škol:

1. místo:   1. A Benešovo náměstí Pardubice                                                   průměr třídy 214,8

2. místo:   1. A U Stadionu Chrudim                                                                průměr třídy 187,3

3. místo:   1. B Zámecká Litomyšl                                                                   průměr třídy 185,0


2. třídy základních škol:

1. místo:   2. A U Stadionu Chrudim                                                                průměr třídy 299,9

2. místo:   2. A Benešovo náměstí Pardubice                                                    průměr třídy 265,6

3. místo:   2. B Benešovo náměstí Pardubice                                                    průměr třídy 232,2

3. třídy základních škol:

1. místo:   3. A Benešovo náměstí Pardubice                                                     průměr třídy 260,9            

2. místo:   3. B U Stadionu Chrudim                                                                 průměr třídy 230,6

3. místo:   3. A U Stadionu Chrudim                                                                 průměr třídy 213,0

4. třídy základních škol:

1. místo:   4. třída Komenského Skuteč                                                            průměr třídy 279,2

2. místo:   4. A Benešovo náměstí Pardubice                                                     průměr třídy 267,2

3. místo:   4. B Benešovo náměstí Pardubice                                                     průměr třídy 247,3

5. třídy základních škol:

1. místo:   5. B Benešovo náměstí Pardubice                                                      průměr třídy 276,2

2. místo:   5. B U Stadionu Chrudim                                                                  průměr třídy 270,5

3. místo:   5. třída Komenského Skuteč                                                             průměr třídy 269,9


Putovní pohár pardubické krajské organizace České unie sportu

Základní škola Benešovo náměstí Pardubice - nejúspěšnější základní škola atletického čtyřboje


Nejlepší jednotlivci základních škol

1. třídy:

Bohdana Metyšová                                        ZŠ Zámecká Litomyšl 

Tobiáš Meduna                                              ZŠ U Stadionu Chrudim

2. třídy:

Klaudie Houdková                                          ZŠ Zámecká Litomyšl

Antonín Urban                                               ZŠ Javornického Vysoké Mýto

3. třídy:

Tereza Čabanová                                           ZŠ Sezemice

Jakub Dudycha                                              ZŠ Jiráskova Vysoké Mýto

4. třídy:

Tereza Puchernová                                        ZŠ Benešovo náměstí Pardubice

Filip Haas                                                      ZŠ Benešovo náměstí Pardubice

5. třídy:

Tereza Horáková                                            ZŠ Palackého Moravská Třebová

Bohumil Bezdíček                                           ZŠ Komenského Skuteč

Tisk

Rubriky: Sport, Krajská olympiáda dětí a mládežePočet zobrazení: 2099

Tagy:

Richard TichýRichard Tichý

Další příspěvky od Richard Tichý

Kontaktovat autora

Kontaktovat autora článku

x