Přihlásit se      O portálu     Kontakty

Podrobnosti o události

Název akce: Kulturní park
Počáteční datum/čas: čtvrtek 1. srpna 2019 18:00
Konečné datum/čas: pátek 2. srpna 2019 22:00
Opakující se: Jednorázová událost
Důležitost: Normalní priorita
Kategorie:
Kultura
Místo: Pardubice
Popis:

Kulturní park Pardubice každý čtvrteční a páteční večer ožije vystoupením studentů a absolventů Konzervatoře Pardubice, kteří hrají klasickou, ale i jazzovou hudbu.

Již tento čtvrtek se v Kulturním parku opět představí jazz trio Lukáše Demeleho (housle), Jana Čonky (kytara) a Jana Hrubeše (kontrabas), kteří zahrají klasické jazzové standardy, jako např. Fly Me To The Moon, Moon River, Autumn Leaves a další. „Minulý pátek se nám vystoupení povedlo a máme na něj samé pozitivní ohlasy, jsme proto rádi, že můžeme s mírně obměněným programem vystoupit v Kulturním parku ještě jednou,“ hodnotí Lukáš Demele.

V pátek se pak představí klasické smyčcové duo – na housle bude hrát Milada Šulcová, na violoncello Filip Rufer. Milada Šulcová, absolventka pardubické konzervatoře na housle, se ale také představí jako klavíristka a doprovodí Filipa Rufera v sólových skladbách. „S Filipem si na klavír zahraju známou melodii z Karnevalu zvířat Camilla Saint-Saëna „Labuť“. Už se na vystoupení v Kulturním parku těšíme,“ dodává k programu Šulcová.

Brány Kulturního parku se otevírají již s úderem šesté hodiny večerní, samotná živá hudební produkce však začíná až v osm hodin večer.

Více na www.pardubicezive.eu

 

Vytvořil Miluše Málková dne středa 31. července 2019